Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#934) #98593280 válasza FullGas (#921) üzenetére


#98593280
törölt tag

Én most vettem egy Samsung L32 B530-as LCD TV-t. Tudom ajánlani, 105k volt a madaras tescóban, sőt, a mai katalógusban tovább akciózták, már csak 100k és elvileg 20 hóra is elvihető kamatmentesen, de 10 hóra elvileg megadják tuti, csak készülj fel arra, hogy nagy bazi időt rabló idegesítő az egész procedúra.

LG 32LH3000-t akartam én is először, de ahogy megláttam milyen szar fakó képe van és milyen szép kontrasztos élénk színes a Samsungoknak, egyértelmű volt számomra a választás (voltak jó LG-k is, de a nagy átlag szerintem szar volt).

Kelzso-nak is Samu-ja van, csak neki 550-es. Az enyémen is van USB bemenet, lehet ezt is fel lehet okosítani videó lejátszásra, Kelzsó azt mondta az övét igen, de engem egyelőre nem érdekel, egyrészt mert lehet így ugrik a gar, másrészt meg rádugom a notit HDMI-n aztán azt játszik le amit akarok.

DVB-C tuner is van benne, DigiTV-ről felszedett mindent autómatán. Ha pedig a VB-re meg sok mozgóképes esemény nézésére is kell, akkor ajánlom a 100Hz motion TV-ket, amelyek mozgásnál is élesebb képet adnak, mint a nem 100Hz-esek. Samu 32esből úgy tudom az első 140k körül van, nézd meg a Samu honlapján, ott jól lehet szűrni.

Tescóban 130k-ért is van egy újabb 2010-es modell, gondolom az sem lehet rossz. Bocs hogy ilyen hosszú voltam, de végül is azt gondolom a topikunk akár érintheti is a kisebb LCD-ket, mert egyre többet kötik rá a PC-t is, majd nem sokára én is kipróbálom milyen a MW2:), csak még rendelek egy ATI-s DVI->HDMI átalakítót, ami átviszi a hangot is Catalyst-el. :)

Ja a Samu-m 75 wattot fogyaszt, mértem, szerintem ez barátságos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.