Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) marilllyo


marilllyo
veterán

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy megközelítő árat egy Xperia P-re.(lt 22i) Független, karcmentes gari nélkül.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4402) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok!

egy lumia 620 (T-s, júniusi, szóval bőven garis), csecse állapot, fekete, s-line tok, mindene megvan
mennyit érhet?

(#4403) HuMarc válasza eastsider (#4402) üzenetére


HuMarc
addikt

35 - 40 000 Ft körül lehet, hogy el tudod passzolni. A címben legyen benne, hogy tökéletes állapotú, garanciás, és hogy jár hozzá ajándék tok! Sajnos a Lumia 520 eléggé betesz a Lumia 620 piacának, így valószínűleg nehéz lesz eladni, de én a helyedben nem adnám el áron alul, tehát 30 000 Ft alá semmiképpen ne menjen az alku. Annál többet ér.

(#4404) eastsider válasza HuMarc (#4403) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszönöm!
néztem is, hogy eléggé kevés van belőle eladó...
ha nagyon nem akar elmenni, akkor engedek, eladni akarom végülis, nem árulni, hiába ér többet :(

(#4405) HuMarc válasza marilllyo (#4401) üzenetére


HuMarc
addikt

40 - 45 000 Ft. Milyen színű? Általában a nem-szokványos színek gyorsabban mennek el.

(#4406) marilllyo válasza HuMarc (#4405) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezüst volt...végülis 36-ért ment el. 40 körül láttam 1 év garisat vaterán. Nem volt nagy biznisz de mindegy most már.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#4407) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Egy árat szeretnék kérni a következő készülékre:

Samsung Galaxy S Advance, T függő, decemberig garis. Kiváló állapot, a kijelzőn fólia, minden tartozéka megvan.

(#4408) HuMarc válasza -B- (#4407) üzenetére


HuMarc
addikt

Egy kiváló állapotban lévő független S Advance 35 - 40 000 Ft. Mivel a tiéd T-s, ezért árban közelebb van a 35 000 Ft-hoz, és vevőt találni is nehezebb lesz, mintha független lenne. Emellett általános tapasztalataim szerint viszonylag népszerű készülék a használt piacon. Ez nem azt jelenti, hogy tolongani fognak a vevők, de sokkal könnyebb eladni, mint sok-sok más telefont.

(#4409) petrelli86


petrelli86
aktív tag

sziasztok

van esélyem ennyiért eltolni?:)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#4410) -B- válasza HuMarc (#4408) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a választ.

(#4411) HuMarc válasza petrelli86 (#4409) üzenetére


HuMarc
addikt

Jó kérdés, igazából fogalmam sincs :( Ha valaki keres ilyen telefont, az valószínűleg meg fog találni téged, és meg is fogja venni a készüléket. Tehát nem az árral van a gond, mert újonnan ennél csak sokkal-sokkal drágábban van, hanem hogy nem olyan keresett ez a telefon, hogy meg lehessen mondani, lesz-e rá egyáltalán vevő.

[ Szerkesztve ]

(#4412) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

3 hónapos, Telenor függő (?) ZTE Blade III-at mennyiért ész szerű hirdetni, ha nem csak árulni szeretném? Doboza, minden tartozéka megvan, még 2év-3hónap garancia van rá. Azt hiszem 2-t adtak rá.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4413) Smile8822 válasza Bjørgersson (#4412) üzenetére


Smile8822
senior tag

35k zsír újan kártyafüggetlenűl, több db van 25k környékén.
Ha eladni akarod tedd 22k ra ha valakit érdekel akkor ez jó ár lehet neki.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4414) Bjørgersson válasza Smile8822 (#4413) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon jó, ennél kevesebbre számítottam. Köszönöm szépen! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4415) Smile8822 válasza Bjørgersson (#4414) üzenetére


Smile8822
senior tag

;)
Nem akartam 20k -t írni de nagyából 20/22k amiért el fog kellni...

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4416) Bjørgersson válasza Smile8822 (#4415) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem 22,5-re hirdetem majd, aztán 20-ig hajlandó leszek lemenni. Én olyan 15-re számítottam, úgyhogy már az a 20 is nagyon jó lesz érte szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4417) Lasy válasza Bjørgersson (#4412) üzenetére


Lasy
veterán

közel 3 hónapja vitték el tőlen 21000.-ért.

+36702778032

(#4418) Bjørgersson válasza Lasy (#4417) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi neked is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4419) feelurself


feelurself
aktív tag

Sziasztok.

Jó kör lesz, előre szólok :B

Kettő db telefon beárazását szeretném kérni:
Van egy törött ZTE Grand X In-em, a kijelző működik, az üveg törött csak. Valamint,
Egy LG G2, ami úgyszintén törött, és a kijelző jobb felső része nem reagál az érintésre, azonban az üvegen csak 2-3db kisebb és 1 nagyobb törésvonal van.
Mindkét telefonnál a kép hibátlan, garancia, doboz, tartozékok maradéktalanul megvannak.

A cél egy jó állapotú Optimus G megvétele a két fenti delikvensből. Lehetséges ?

(#4420) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Sziasztok!

Garanciális, tehermentes TCom-os GrandX IN. 1 éves múlt novemberben. Üvege nem karcos, végig fólia volt, nillkin tokban, pár apró karc a keretén. Az ismert GrandX IN hibáktól mentes. Mennyit érhet?

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#4421) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Sziaszik Ármesterek!

Függettlen, fekete one, szép állapot, próba garival mennyit ér jelenleg?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4422) HuMarc válasza feelurself (#4419) üzenetére


HuMarc
addikt

Miért nem garanciáztatod őket, ha rendelkeznek garanciával? Törötten jóval kevesebbet érnek. :U Ha a törött kijelzőt nem gariztatják, akkor kvázi elbuktad a garanciát, hisz bármit ráfoghatnak arra a fizikai behatásra, ami a törést is okozta.

Aethelstone

ZTE Grand X IN: Legyen 34 900 Ft, legyen benne a címben, hogy tökéletes állapotú, hogy ajándék nillkin tok, stb.

olbaidhun

LG Optimus One, HTC One vagy Nexus One? :U Legyetek szívesek pontosan fogalmazni, ugyanis néha egyáltalán nem egyértelmű, hogy mire gondoltok!

(#4423) Aethelstone válasza HuMarc (#4422) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szia!

Köszönöm. További szép napot :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#4424) feelurself válasza HuMarc (#4422) üzenetére


feelurself
aktív tag

Torott kijelzot nem gariztatjak, es nekem nincs idom ilyeneket javittatni, igy inkabb eladnam.

(#4425) olbaidhun válasza HuMarc (#4422) üzenetére


olbaidhun
őstag

Helló HuMarc Ármester !

Pontosítom:

Gyárilag független, fekete htc one, fóliás kijelző, szép állapot, 1 hét próba garancia. Dobozában, headset nélkül és írj egy árat headsettel is kérlek!

:R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4426) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Gyári független, jó állapotú s3 mini, 1-1,5 év garanciával (samsung) mennyit érhet? :R

(#4427) Smile8822 válasza motoflug (#4426) üzenetére


Smile8822
senior tag

40k

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4428) motoflug válasza Smile8822 (#4427) üzenetére


motoflug
őstag

Ez reális, vagy nyomott árnak számít?

(#4429) Smile8822 válasza motoflug (#4428) üzenetére


Smile8822
senior tag

Ez reális árnak mert sok van 40k ért már sőt más oldalon 35k ért is adják de 40/45k ért mennek átlagba, de tedd 43k ra ha nem viszik picit engedj az árből.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4430) hhx


hhx
tag

Sziasztok!

Mennyi lenne a reális ár ennek?
Apple iPhone 4S 16GB, fekete, T-Mobile függő (hivatalosan tudom már függetleníteni), 2 éves a készülék, hibátlan, korához képest nagyon jó állapotban. iOS 7.0.4

Üdv.
hhx

(#4431) Smile8822 válasza hhx (#4430) üzenetére


Smile8822
senior tag

65/85k között van állapottól függően az i4s 16gb.
Tedd 77k ra ha nem viszik minimálisan engedj, de én pont tegnap adtam el egy másfél éves i4s 16gb Black készüléket 80k ért alku nélkűl elvitték.

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4432) bazsi0322


bazsi0322
tag

Üdv!

Samsung Galaxy Note 2 fél éves, T-mobile függő, garancia nélkül, hibátlan állapotban mennyit érhet??

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#4433) Smile8822 válasza bazsi0322 (#4432) üzenetére


Smile8822
senior tag

75/90k között mozognak állapottól és függőségtől függően, 75k ért független van de átlag ára 80k.
Tedd 82k ra úgy is alkudnak.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4434) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

Adott egy iPhone 5 (16 GB). Független, zsír új, de mivel külföldről behozott, nincsenek papírok és garancia, csak egy töltő van hozzá. Mennyit érhet ez így?

[ Szerkesztve ]

(#4435) HuMarc válasza -B- (#4434) üzenetére


HuMarc
addikt

Beviszed egy APR-be, megnézik az S/N számot és mivel az iPhone-okra világgarancia van, elvileg ha van rá, akkor tudják érvényesíteni. Szvsz.

(#4436) -B- válasza HuMarc (#4435) üzenetére


-B-
senior tag

Mi az az APR? Almás cuccokban nagyon nem vagyok otthon.
Nem az enyém a készülék, egy ismerősöm testvére küldi USA-ból, de mivel már van neki egy, meg amúgy is androidot szeretne, így el akarja majd adni. Mennyit kérhet érte?

(#4437) HuMarc válasza -B- (#4436) üzenetére


HuMarc
addikt

Apple Premium Reseller, mint pl. az iStyle, vagy az iCentre. De mondom, tökmindegy, hogy honnan hozza, mivel az Apple világgaranciát biztosít.

(#4438) -B- válasza HuMarc (#4437) üzenetére


-B-
senior tag

Oké, értem.
Egy árat tudnál mondani, hogy mennyit lehet kérni érte?

(#4439) HuMarc válasza -B- (#4438) üzenetére


HuMarc
addikt

Elnézést, félre voltam tájékozódva, csak az EU-n belül vásárolt iPhone-ok garanciásak itthon is, az USA-beliek nem.

Hasonló adottságú iPhone 5 (független, zsír új) garanciával 140 000 Ft körül van, ehhez mérten szerintem egy garancia nélküli olyan 120 000 Ft körül rúghat labdába, de nehéz lesz eladni, tekintve, hogy a garancia elég menő ahhoz, hogy érdemes legyen érte ráfizetni.

HTC ONE: Először is nagyon köszi a részletes infót, ilyen jót még nem kaptam, ha jól emlékszem. És elnézést, hogy sokáig várattalak a válasszal :R De nem írtad, mekkora a belső tárhelye ;]

Ha csak az az egy hét próbagari van rá (más garanciáról nem írtál, így gondolom csak az van rá). A headset igazából nem sokat módosít az áron, talán 2 - 3 000 Ft-ot. Szerintem ha alkudni próbálna (nem tudom, lehet-e nálad ilyet), akkor kb. ennyit engedj, és akkor ne adj headsetet.

Mivel független, de nincs rá, csak 1 hét próbagarancia, az ára legyen 109 000 Ft. Bár lehet, hogy sokat mondtam, ha nem viszik el, akkor vidd lejjebb az árát.

Az ár, amit írtam, a 32 GB-sre vonatkozik, de ha 16-os, akkor is hirdesd ennyiért, aztán max. vidd lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#4440) -B- válasza HuMarc (#4439) üzenetére


-B-
senior tag

Köszönöm a választ!

(#4441) bazsi0322 válasza Smile8822 (#4433) üzenetére


bazsi0322
tag

Köszönöm. :R

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#4442) Aethelstone válasza bazsi0322 (#4441) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó az aláírásod :) GUNNERS FOREVER! :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#4443) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Sziasztok!

Lenne itt egy ilyen dolog:
Galaxy Note 2, eredeti gyári független és Samsung boltban vásárolt, Titanium Grey, új állapotú, fóliázva első naptól illetve Samsung minőségi bumper, összes tartozéka megvan, füles bontatlan, papírok, számla, mindene megvan. 16Gb-os amúgy.
2015. 02. 09-én jár le a háztól házig prémium garancia.

Mennyit érne?
Köszönöm a választ, Üdvözlet!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#4444) HuMarc válasza HUNPSP (#4443) üzenetére


HuMarc
addikt

80 - 90 000 Ft körül lehet reális, főleg hogy tökéletes állapotban van, minden tartozék megvan, és még garancia is lesz rá bő egy évig.

(#4445) Lasy


Lasy
veterán

Karcmentes Galaxy S wifi 5.0
mennyiért adható el szerintetek?

+36702778032

(#4446) HuMarc válasza Lasy (#4445) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, jó kérdés, én a helyedben feltenném a kérdést a tabos topikban is, -NOKIA- talán jobban tisztában van ennek az árával, mint én :)

Szerintem egyébként 20 - 25 000 Ft körül mozog az ára, tehát a 22 000 Ft teljesen korrekt.

(#4447) Lasy válasza HuMarc (#4446) üzenetére


Lasy
veterán

:R

+36702778032

(#4448) beni121


beni121
aktív tag

Hello

Beárazást szeretnék.
Egy Telenoros, fél éves, makulátlan állapotú zte blade 3-ra. Fekete, kb még másfél év gari. Gyári tartozékok+doboz+gari jegy.

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#4449) Smile8822 válasza beni121 (#4448) üzenetére


Smile8822
senior tag

35k zsír újan kártyafüggetlenűl, több db van 25k környékén.
Ha eladni akarod tedd 22k ra ha valakit érdekel akkor ez jó ár lehet neki.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4450) beni121 válasza Smile8822 (#4449) üzenetére


beni121
aktív tag

:R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.