Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) HUNPSP válasza HuMarc (#4444) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszodat! Ez a maximum ár, amit ki lehetne belőle hozni? Tehát pl. 95-100 körül már nem igen kelne el, a részleteket figyelembe véve?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#4452) HuMarc válasza HUNPSP (#4451) üzenetére


HuMarc
addikt

Sajnálom, de erre a kérdésre nem tudok válaszolni. :( Ha valaki ilyet keres, akkor elképzelhető, hogy az átlagnál magasabb ár ellenére a te Note 2-det fogja választani. De nem tudom (és piackutatás nélkül biztosan nem is fogom megtudni), hogy mi a helyzet a használt Note 2-k piacán, mekkora a kereslet stb. Hirdetheted többért is, talán vevőd is lesz rá, talán nem. Próba-szerencse :)

(#4453) McNamara válasza HUNPSP (#4451) üzenetére


McNamara
Ármester

Mindenesetre próbáld meg. Úgyis a többség alkudozással kezdi az érdeklődést.

(#4454) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Rendben, köszönöm a segítségeteket HuMarc és csabiuvb! - tudom, hogy sokszor nehéz megtalálni a megfelelő (kiinduló)árat, illetve hogy nem lehet fillérre pontosan meghatározni, de ez az első Androidos kütyüm, eddig Almáztam, ott pedig általában elég jól be lehetett határolni, és egyébként tartották is az árukat -

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#4455) HuMarc válasza HUNPSP (#4454) üzenetére


HuMarc
addikt

Ezt cáfolnám, pl. az iPhone 4 átlagos használt piaci ára 45 000 és 70 000 Ft körül mozog állapottól, belső memóriától függően. :) Végül is elég jól be lehet határolni :U

(#4456) HUNPSP válasza HuMarc (#4455) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Amit te írsz, az az összes lehetőség vegyítve (nem ettől függ a behatárolás). Be lehet határolni, hiszen tudjuk, hogy mitől függ az ár (ebből te is felsoroltad a döntő többségben fontosabbakat). Sokszor van, hogy valaki kevesebbért ad nagyobb értékűt, de ez nem megszokott... tudom, 4 évig adtam-vettem csak az iPhone-okat, ezért írtam azt amit. No offense, köszönöm hogy beáraztad, szép estét!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#4457) HuMarc válasza HUNPSP (#4456) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké, a 25 000 Ft kicsit túlzás, de tegyük fel hogy egy jó állapotú, 32 GB-s i4-ről van szó, még akkor is van mondjuk 10 000 Ft-os szórás a modellek között. Persze az iPhone-ok ára így is elég stabil, de nem feltétlenül stabilabb egyes Androidos telefonokénál. Maximum abban az értelemben, hogy lassabban veszítenek az értékükből. És ez igaz pl. a Blackberry-kre is, nemcsak az iPhone-okra.

(#4458) McNamara válasza HuMarc (#4457) üzenetére


McNamara
Ármester

Hát igen, ezért is jó az alma. Anno 1 év használat után a 3G-met simán eladtam jó áron

(#4459) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Fél éves HTC 8s mennyiért megy most el?
Szinte hibátlan, karcmentes, még 1,5 év garanciája van, független

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4460) motoflug


motoflug
őstag

Udv!
Gyarilag fuggetlen kb. 20 ho garis lumia 900 mennyit er,es mennyire kapos? :R

(#4461) HuMarc válasza Johnny194 (#4459) üzenetére


HuMarc
addikt

HTC 8S: Ennek is keresztbe tett a Lumia 520. Az értéke valószínűleg akár 50 000 Ft is lehetne, csak senki nem fog ennyit fizetni érte, ha feleennyiért újonnan vehet 520-at... Szerintem 35 - 40 000 Ft körül hirdesd, de még ilyen áron sem biztos, hogy el fog kelni.

Nokia Lumia 900: Nagy a szórás, és sokkal értéken felül vannak árazva. A szórás is nagy, 30 és 53 000 Ft között vannak a jó állapotú darabok. Szerintem ennek fényében 40 - 45 000 Ft körül teheted fel, csak van egy kis gond: Kutya nem keres már Lumia 900-at, nem valószínű, hogy el tudod adni.

(#4462) motoflug válasza HuMarc (#4461) üzenetére


motoflug
őstag

Köszönöm, nem számoltam be. :R

(#4463) rob72


rob72
tag

Helló erre kérnék egy árazást:

HTC SENSATION

hibátlan állapotú karcmentes.
gari papír megvan csak lejárt
független
gyári tartozékai megvannak meg 1 gumitok

(#4464) TheImperator


TheImperator
csendes tag

Tiszteletem!

3 telefonra tartozékaival együtt szeretnék kérni egy beárazást!

1. Sony Ericsson Xperia Mini Pro Sk17i + 2GB microSD kártyával
Tartozékok: 1 db USB-s adapteres gyári töltő USB kábellel, amely egyben az adatkábel funkcióját is betölti.
Kb. 1,5 évet használt, jó állapotban.
Vodafone függő.
Garancia nincs már rá, leszámítva amit személyesen adhatok.

2. Sony Ericsson Xperia Neo V MT11i + 8GB microSD kártyával
Tartozékok: 1 db USB-s adapteres gyári töltő USB kábellel, amely egyben az adatkábel funkcióját is betölti.
Kb. 2 évet használt, jó állapotban.
Kártyafüggetlen.
Garancia nincs már rá, leszámítva amit személyesen adhatok.

3. Samsung GT-S5230 Star + 2GB microSD kártyával
Tartozékok: Gyári töltő, gyári adatkábel.
Kb. 2 évet használt, jó állapotban.
Vodafone függő.
Garancia nincs már rá, leszámítva amit személyesen adhatok.

Előre is köszönöm szépen!

Tisztelettel

TheImperator

(#4465) Logeeen válasza TheImperator (#4464) üzenetére


Logeeen
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem pont ideillő a kérdés, de más topicba sem illenne..

Szóval, szerintetek egy Xperia SP-t el lehetne cserélni egy N4-re?
Árkategóriában egy súlycsoportban vannak kb?

Amit tudni kell a készülékről, hogy Szeptemberben vásárolt a Telekomnál, még 1.5 év garancia van rá, és makulátlan állapotban van.

:R

Nem válasz akart lenni, elnézést!

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#4466) MurdR válasza Logeeen (#4465) üzenetére


MurdR
veterán

Nem egy kategória..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#4467) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!
Segítségeteket kérném barátnőm telefonjának beárazásával kapcsolatban.
Telefon típusa: Xperia J, hátlap fehér színű
Függőség: T-Mobile
Garancia: 7 hónapos, garancia még van rá
Tartozékok:Töltő,doboza megvan
Papírok: Számla, jótállás megvan
Állapota: megkímélt, jó. Az egyik sarkán van egy minimális sérülés/kopás.
Néztem aprón 25-30 000 Ft körül lehetne szerintem eladni.
Érdekelne a szakértők véleménye.
Előre is köszönöm.
Üdv: Balázs

(#4468) Logeeen válasza MurdR (#4466) üzenetére


Logeeen
senior tag

Kb mennyit kellene ráfizetnem egy hasonló állapotú N4-re?

#Xiaomi 13T#

(#4469) HuMarc válasza TheImperator (#4464) üzenetére


HuMarc
addikt

HTC Sensation: Legyen 30 - 35 000 Ft, de rendkívül telített a piac, és ha valaki ilyet keresne, pár ezerrel drágábban akkor is talál XE-t, vagy XL-t, akár garanciásat is.

Xperia Mini Pro: A hibátlan darabok 13 000 Ft-nál kezdődnek. Én a helyedben 15 000 Ft-ért áraznám be.

Sony Ericsson Xperia Neo V: Kevés a készülék a piacon, így lehet, hogy nem lesz jó az árazás, de legyen 20 - 25 000 Ft.

Samsung Star S5230: 500 Ft :U

(#4470) HuMarc válasza b4zsi- (#4467) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyetértek. :) Xperia J: 30 000 Ft. Amúgy szerintem 34 900 Ft-ért is meghirdetheted, hátha elviszi valaki ennyiért. Na meg a vásárlást alkudozással szokás kezdeni.

(#4471) MurdR válasza Logeeen (#4468) üzenetére


MurdR
veterán

Sajnos nagyon kevesen akarnak downgradelni, így előbb jutsz Nexus4-hez, ha az XPeria SP-t eladod, és ahoz a pénzhez teszel hozzá. Nexus4 8GB 60-65k, 16GB 70k körül van, az SP-t pedig el tudod adni 50k körül (ha nem egetrengető sürgősséggel kell a csere akkor 55-60ért is, bár lehet már találni 45ért is SP-t..)
Nem nagy a különbség, csak a Nexus javára billen a mérleg, mert referenciamodell.
A Nexus használt ára tizen párezerrel olcsóbb mint az új készüléké, így megéri 80körül újat venni.
Az SP-t pedig hamarabb eladod akár valamivel drágábban is, ha igazolni tudod, hogy ki vannak fizetve a részletei, vagy feltöltős, tehát nem rizikós a vevő részére, hogy esetleg a későbbiekben letiltják.
(Ez azért fontos pl pont az SP-nél, mert a T-től nem is olyan drága díjcsomaggal el lehetett hozni 1500/havi részlettel, és akkor igencsak elszaporodtak... )

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#4472) TheImperator válasza HuMarc (#4469) üzenetére


TheImperator
csendes tag

Köszi!

Kb. erre számítottam, mindjuk nagy naivságomban azt feltételeztem, hogy jó állapotban egy Samsung GT-S5230 telefon, még ha függő is megér még manapság max. 5 ezret! :(
A HTC-t meg szerintem nem nekem akartad írni, ugyanis én nem kérdeztem árat HTC-re! :)

(#4473) Logeeen válasza MurdR (#4471) üzenetére


Logeeen
senior tag

Köszönöm a kimerítő választ!

#Xiaomi 13T#

(#4474) HuMarc válasza TheImperator (#4472) üzenetére


HuMarc
addikt

Igazából azért neked válaszoltam, hogy nézegethessem sorban a telefonokat, egyel feletted viszont HTC Sensation árat kérdezett valaki, és én azt is odaírtam a hozzászólás elejére :) Amúgy igazad van. Csak nem akartam duplázni.

Amit írok, az nem szentírás, lehet, hogy megér 5000 Ft-ot is, próbálkozz :) Max. nem tudod eladni. Bár szerintem nagyon max. 1000-15000 Ft-ot ér, de ennyi pénzen ne múljon, hirdesd meg többért, aztán max leviszed az árát. És írd be ide, hogy mennyiért ment el.

(#4475) k!nG


k!nG
aktív tag

Kisse zsebkarcos T-mobilos iPhone 4 8GB, dobozával minden tartozékával együtt, plusz garival mennyi?
A garancia meg annyira nem biztos, szoval egy arat kaphatnek anelkul is?

https://www.behance.net/vargadom

(#4476) Smile8822 válasza k!nG (#4475) üzenetére


Smile8822
senior tag

45k és 60k között vannak ezekkel a paraméterekkel.
Szerintem 50k ért lazán elvinnék. Garival meg még biztosabb.
Tedd 50k ra mivel karcos és függő.

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4477) TheImperator válasza HuMarc (#4474) üzenetére


TheImperator
csendes tag

Jól van, köszönöm a megszakértést árban!
Szerintem megpróbálom 5 ezerért!
Szerintem megadom neki az időt, hát ha most még elmegy annyiért!
Esetleg 3 ezerért még eladom, de kevesebbért? Pfff.
Remélem, sikerül!

(#4478) metemorfozis


metemorfozis
csendes tag

Sziasztok !!
Egy árazást légyszi !!

Tmobil függő Samsung Galaxy S4 Zoom. Kép erejéig lett kibontva és még 2 év garancia van rá. Minden tartozékkal, papírokkal. :)

Köszi előre is ! ;))

" Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik ! " :)

(#4479) Smile8822 válasza metemorfozis (#4478) üzenetére


Smile8822
senior tag

80/90k közé lehet lőni.
Tedd 90k ra ha nem viszik fokozatosan engedj az árból.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4480) HuMarc válasza metemorfozis (#4478) üzenetére


HuMarc
addikt

100 000 Ft maximum. Inkább 90 000 Ft, szóval a kettő között.

(#4481) metemorfozis


metemorfozis
csendes tag

Köszönöm és még egy árazást légyszi ! :)

Samsung galaxy S4 i9505 LTE 2013.05.13-tól 24 hó gari, fóliás karcmentes tokban tartott, fóliás, minden kieggel együtt, függetlenített t-mobilnál.

Ezt is előre is köszi !! :)) :R

" Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik ! " :)

(#4482) HuMarc válasza metemorfozis (#4481) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem hirdesd meg 114 900 Ft-ért, az reális egy független, garanciás darabra :) Mást nem nagyon tudok hozzáfűzni. Kereslet van rá, de sok az eladó darab is, szóval hogy mikor fogják elvinni, azt nem tudom, de jók az esélyeid.

Szerk.: Elnéztem, azt hittem, hogy sima S4, de javítva az ár, az LTE-hez igazítva.

[ Szerkesztve ]

(#4483) alfagyuri


alfagyuri
tag

Sziasztok
Nekem van egy egyéves fehér 995-öm mennyiért lehet kb eladni telenoros.

(#4484) Smile8822 válasza alfagyuri (#4483) üzenetére


Smile8822
senior tag

15ért is van már de átlag ára 15/25k között mozog állapottól függően.
Tedd 22k ra ha nem viszik fokozatosan engedj az árból.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4485) alfagyuri válasza Smile8822 (#4484) üzenetére


alfagyuri
tag

Köszi.

(#4486) benki95


benki95
csendes tag

Sziasztok!
Mennyit érhet egy: Tmobilos Galaxy S Advance (GT-I9070) kissé kopottas állapotban?(hátlap zsebkarcos, illetve a króm kereten, itt-ott ütődések , meg egy-két helyen lepatogzott a festék.) Fülest kivéve minden tartozék +16 GB-os micro sd kártya, 1,5 év garancia.

Válaszokat előre is köszi!

(#4487) lootyfooty


lootyfooty
csendes tag

Volna egy Blade 3 készülék, Telenor függő, még garanciális, de sajnos leesett és betört a kijelző... :( A szerviz "potom" 33 ezerért már meg is javítaná, de inkább nem vállaltuk a költségeket. :U
Kérdés. Mennyiért lehetne így eladni ezt a telefont?

A készülék maga a töréstől eltekintve karcmentes, tökéletesen működik. 2013.11. havi vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#4488) HuMarc válasza benki95 (#4486) üzenetére


HuMarc
addikt

Galaxy S Advance: A nagy memóriakártyára és a hosszú garanciaidőre tekintettel legyen 40 000 Ft.

Blade III: Jó állapotúak 25 000 Ft körül vannak, szerintem törött kijelzővel eladhatatlan. De legyen mondjuk 10 000 Ft.

(#4489) benki95 válasza HuMarc (#4488) üzenetére


benki95
csendes tag

Köszi!

(#4490) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Beszámításra ajánlottak egy 2012. szeptemberi Xperia U-t, tartozékokkal, garancia nélkül, elvileg kiváló állapotban.
Mennyit ér?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4491) Lasy válasza Johnny194 (#4490) üzenetére


Lasy
veterán

tartozékok nélkül max 10000.- ha független.
minden tartozékkal van olyan 20000.- ért függetlenül.

+36702778032

(#4492) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!
Érdeklőni szeretnék, hogy egy iPhone 4S 16 gigás készülék még 4 hónap garanciával, papírjaival, dokkolóval, vodafoneos mennyit érhet? 80-85 000 Ft vagy esetleg kevesebb? Előre is köszönöm.

Üdv: Balázs

(#4493) Smile8822 válasza b4zsi- (#4492) üzenetére


Smile8822
senior tag

75/90k között mennek a hasznàlt i4s telefonok àllapottól ès függősègtől függően + itt a gari előny.
tedd 80k ra ha nem viszik picit engedj belőle.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#4494) Johnny194 válasza Lasy (#4491) üzenetére


Johnny194
aktív tag

köszi!
tartozékokkal T-Mobile függően mennyit ér?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4495) Lasy válasza Johnny194 (#4494) üzenetére


Lasy
veterán

max +5000.-
mint írtam 20000.-ért szép független van.

+36702778032

(#4496) Johnny194 válasza Lasy (#4495) üzenetére


Johnny194
aktív tag

+5000 mihez képest?
vagy ösazvissz 5000-et ér?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4497) Lasy válasza Johnny194 (#4496) üzenetére


Lasy
veterán

Ahhoz az árhoz képest amit írtam.
max 15000.- így jobb?

+36702778032

(#4498) Johnny194 válasza Lasy (#4497) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Köszönöm :)

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4499) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok!
Erre szeretnék egy beárazást kérni!
Egy nulla perces Nexus 4, kanadai telefon, de használható itthoni hálozatban, dobozával, minden tartozékával(a töltő kanadai szabvány), garancia nélkül.
Köszi in advance! :) :R

(#4500) HuMarc válasza Mclovin (#4499) üzenetére


HuMarc
addikt

Mivel nincs rá garancia, így ha 8 GB-s, akkor inkább 55 - 60 000 Ft, ha 16 GB-s, akkor 65 - 70 000 Ft. Garanciával egy tízessel többet érne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.