Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nightmare


Nightmare
senior tag

Mindenki azt használ amit akar. :DDDÉn pl operát.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#52) moonman


moonman
titán

melyik a legjobb sampon?

(#53) Nightmare válasza moonman (#52) üzenetére


Nightmare
senior tag

Amelyik sliccet gombol;cumizik :D

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#54) Mazka05 válasza Sil (#49) üzenetére


Mazka05
őstag

Én is használtam Nod 32-öt....

De engem ne kezdjél el oktatni, hogy miért rakom ujra az xp-ét havonta, ha annyira kíváncsi vagy rá akkor, azért bazdmeg, mert feltört xp és 3-4 hét kell ahoz hogy rájöjenek hogy nem legális...Abba meg nem fogom bele menni, hogy mi a nem normális, mert az egész XP, úgy ahogy van egy nagy rakás szar....


[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#55) Mazka05 válasza Mazka05 (#54) üzenetére


Mazka05
őstag

Jah és még valami létezik olyan, hogy hálozat és ha úgy érzem, hogy virusos akkor másik gépről átvizsgálom...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#56) Csedit válasza Chili7 (#50) üzenetére


Csedit
aktív tag

Ez attól függ, hogy egyszerre hány ablak van megnyitva. Most éppen 15 ,de ennél általában csak több. Feladatkezelővel ránéztem, olyan 15-30 mb között használt attól függően, hogy frissült-e épp ablak , vagy sem.

(#57) tkazmer válasza VladimirR (#43) üzenetére


tkazmer
addikt

Jaja...

(#42) Mazka05
router nálam is van persze...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#58) Nabu válasza Sil (#48) üzenetére


Nabu
aktív tag

Én általában sokat akarok és nekem mindig is mindenben a legjobb most a 2.0 megjelenése óta ''már csak'' 34 kiegészítőm van fent de ezekkel olyannyira testreszabtam, hogy ilyenre más böngésző alkalmatlan volna...
Összeveszni azt biztosan nem fogunk mert ''egy oldalon állunk...'' :DD ;)

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#59) tkazmer válasza Nabu (#58) üzenetére


tkazmer
addikt

Ezek a kiégészítők olyanok, mint pl a tamper data?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#60) shev7 válasza Nabu (#58) üzenetére


shev7
veterán

es ezzel a 34 kiegeszitovel kb 10-15 tabnal mennyi memoriat eszik. Mert nallam keves kiegeszito van fenn. de megeszik 100 megat, amit sokallok, de meg nem talaltam jobbat...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#61) SLi


SLi
tag

Helló lenne egy kis gondom méghozzá hogy operával nem tudok belépni az iwiw-re se a freemailos címemre mozzilával meg a ph-ra:D szval semmi sem jó van valakinek valmi ötlete? azon kívül hogy használjak xyzjdabfkjas böngészőt mert nekem ebből a 2 ből kéne valamilyen

(#62) Viktor0610 válasza SLi (#61) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Operával kapcsolatban. Első körben töröld a ''Személyes adatokat'', amennyiben nem oldja meg a problémád, frissítsd a programot.
Nálam (Verzió 9.10, Összeállítás: 8670) a belépés működik, de a keresés v. az ismerősök böngészése már nem igazán... :(

Samsung Galaxy A54

(#63) Chili7 válasza Csedit (#56) üzenetére


Chili7
őstag

Az jó! Nekem az avant 2 ablakkal ~80MB. A Maxton cserébe lassú? :B

(#64) SLi válasza Viktor0610 (#62) üzenetére


SLi
tag

hmm most szedem le a 9.01 et megpróbálom mert eddig 8.51 volt a személyes beállításokon a cookikat érted ugye?

(#65) Winner_hun


Winner_hun
félisten

firefox

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#66) Viktor0610 válasza SLi (#64) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak azt, mindent, amit az ''Eszközök - Személyes adatok törlése...'' részen találsz.

Samsung Galaxy A54

(#67) SLi válasza Winner_hun (#65) üzenetére


SLi
tag

te melyiket használod?? hanyas verziótmár a falba verem a fejemet tényleg vagy visszatérek az explorerehez bár az foss de legalább minden megy rajta csak lassú:D :W :W :W

(#68) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Netcaptor-t használ vki?
Hallottatok már róla egyáltalán?
Szerintem nagyon jó kis böngésző, nekem bevált, egyébként Maxthon-t használok még mellette.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#69) kymco


kymco
veterán

Opera :)

www.refujvaros.hu

(#70) Csedit válasza Chili7 (#63) üzenetére


Csedit
aktív tag

Nem tudom hasonlítani mihez a sebességét, de eddig nekem nem tünt lassúnak. Próbaképp feltelepítem az Avant-ot is és akkor megmondom, hogy melyik a gyorsabb.

(#71) Nabu válasza tkazmer (#59) üzenetére


Nabu
aktív tag

Például az is egy kiegészítő igen.

shev7:

102 megát evett a róka ha megnyitottam 12 tabot bár ez valószínűleg nagyban függ az oldal tartalmától is mert kevésbé ''csicsás'' oldalakat megnyitva 19 tabot nyitottam és még mindig csak 97 megát evett...
Javaslóm hogy rakd fel a Cache Status kiterjesztést ennek a segítségével beállíthatod a Disk és a RAM cache értékét és akár azt is, hogy automatikusan ürítse azokat ez is sokat segít a memória kordában tartásában.

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#72) Gordiann


Gordiann
őstag

Opera. Mert kellemes, és kényelmes.

Nem IE, mert nem biztosnágos.

Nem Firefox, mert számomra élettelen benyomást kelt, rideg kicsit, habár technikailag jobb, mint az opera.

De azért: Opera :)

(#73) Levin01


Levin01
őstag

Részemről is Opera, bár az iwiw-es problémák nálam is megvannak vele.
Ja, és irreálisan sokszor gondol egyet és simán lefagy és kilép és jön a windows hibaüzenet ablak. Ennek nem tudom az okát de teljesen frissen telepített windows-nál is csinálja.

(#74) kp78 válasza Levin01 (#73) üzenetére


kp78
addikt

Nálam is mindezek megvannak, de azért én is operázok :DDD

(#75) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Én sokáig Opera fan voltam. Mert tetszett, hogy egyszerű és kényelmes volt. Aztán eljött az idő, amikor már annyi csicsa meg teljesen felesleges funkciót pakoltak bele, hogy a firefox egyszerűbb lett... Ez részben a plugin rendszerének is köszönhető, azt pakolok bele, amit akarok, a felesleges elemeket kihagyom.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#76) pzstm


pzstm
titán

Mozilla firefox, néhány hasznos kiegészítővel és midnenre megoldódik a probléma! :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77) kymco


kymco
veterán

Opera, szerelem első látásra.... Persze használok mást is, de az operát szeretem... :)

www.refujvaros.hu

(#78) Tosee


Tosee
őstag

én az opera mellett vagyok :DD

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#79) Boeing 737 válasza Tosee (#78) üzenetére


Boeing 737
senior tag

Engem a hideg is kiráz tőle. :Y

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#80) akasp válasza Boeing 737 (#79) üzenetére


akasp
senior tag

FF, de mostanában Opera
operában viszont nincs olyan, hogy jobbeérgomb-->frissités vagy jobbegérgomb-->háttér mentése

[Szerkesztve]

(#81) phare


phare
aktív tag

Üdvözlet!

Operát használok. Létezik-e egy olyan plugin az Operához, amellyel reklámokat lehet blokkolni? Ha igen melyik plugin az és honnan töltsem le? Vagy ha nincs kifejezetten Operához való plugin, van-e egyéb program amivel lehet Operában reklámokat blokkolni? Tehát nekem hirdetés/reklám blokkoló kellene.

Előre is köszi a választ!

(#82) dr42 válasza phare (#81) üzenetére


dr42
tag

az opera maga tudja ezt. jobbgomb a weboldalon, tartalom letiltása, átvált az oldal egy ilyen elmosott nézetbe, a reklámok élesek. katt eegyet amit blokkolni akarsz, ka készvagy-fönnt a kész gomb

(#83) Pubszon


Pubszon
veterán

Én sokáig a Maxthont használtam mert jól konfigolható volt alapból, de sokszor szarozott(lefagyott, átállítódtak a beállítások, stb...).
Nagynehezen átálltam a Firefoxra, 1 hét volt míg bekonfigoltam(el is mentettem :D ), de most már nem adnám eggyikért sem.
Ez a saját véleményem.
Előnyök: Jól konfigolható, megbízható.
Hátrányok: Alapból nemnagyon konfigolható, sok memóriát zabál, idegölő míg beállítja magának az ember (szerencse hogy csak egyszer kell).

Szerintem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#84) Füleske válasza dr42 (#82) üzenetére


Füleske
addikt

Plusz ajánlanám mellé az Ad Muncher nevű reklám írtót.

(#85) JX


JX
csendes tag

2014-es összegzés ill test

http://internet-browser-review.toptenreviews.com/

[ Szerkesztve ]

(#86) Taoharcos


Taoharcos
aktív tag

Kár hogy nem pörög ez a topik, pedig engem nagyon érdekelnének az egyéni vélemények.

(#87) csákány. válasza Sil (#8) üzenetére


csákány.
aktív tag

Csak hogy tisztázzuk! A Maxthon nem IE alapú, hanem már a 3-as verzió óta dupla motoros böngésző (Trident+Webkit), és az alapértelmezett a Webkit motor. Amúgy pedig, nagyon jó kis böngésző!

[ Szerkesztve ]

(#88) csákány. válasza JX (#85) üzenetére


csákány.
aktív tag

Eléggé pontatlan a test-legalább is a Maxthon szemszögéből biztosan, hiszen már nagyon régóta rendelkezik olyan tulajdonságokkal(kiegészítők nélkül), amiket ez a test hiánynak tüntet fel, pl: Autofill, Mouse Gestures, Private Mode. A sebességnél mért időket meg inkább meg sem említem :( Szóval eléggé kétséges az eredmény :U

(#89) Taoharcos válasza csákány. (#87) üzenetére


Taoharcos
aktív tag

Nem vagyok egy vitatkozó típus, de egy 10 évvel ezelőtti hozzászólásra nincs nagy értelme válaszolni.

(#90) P.O.W. válasza Taoharcos (#89) üzenetére


P.O.W.
tag

Jogos! :C

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

(#91) csákány. válasza Taoharcos (#89) üzenetére


csákány.
aktív tag

Igazad van! Elnézést, de nem néztem az időt :N
Viszont a második hozzászólásom attól még igaz :K

(#92) Taoharcos válasza csákány. (#91) üzenetére


Taoharcos
aktív tag

Nincs gond. Én inkább annak örülnék, ha picit pörögne ez a topik, mert mindenféle tesztnél többet mond hogy kinek milyen tapasztalata, véleménye van.

(#93) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Amikor megláttam a topik címét egy dolog jutott eszembe. A chrome biztos nem. Rengeteg ramot eszik. Számomra marad a mozilla és a maxthon vetélytársaknak.

(#94) kovybaby


kovybaby
csendes tag

Hali!

Most vettem új gépet (HP Probook 450 G1), és szeretnék egy új böngészőt felrakni.
Eddig Chrome-ot használtam, de megette a memóriát, és sokszor be is lassult.
Tudnátok esetleg valami mást ajánlani? (akár hasznos bővítményekkel együtt is)
Köszi

(#95) DrojDtroll válasza kovybaby (#94) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Én a Mozillát ajánlom, nekem bevált.

Most is arról írok :)

(#96) SimonJanos válasza kovybaby (#94) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Azaz! Firefox!
A Chrome minden folyamathoz külön böngésző.exe-t használ, ami nagyon ***!!! :W

Amúgy érdekes teszt, hogy egyik legkevesebbet az IE "eszik" és leggyorsabb!!!
De ne már - béna egy böngésző. :P Viszont a Windows része. ;]

Opera-t mondanám még, de nem az új, hanem a régi verziót: 12.17, főleg ha 64 bites a rendszered. Nálam eddig alap volt ez az Opera, mert benne van tuti email és egyéb kliens is és a legkevesebbet kajálta, rosszindulatú kódoktól mindig is a legjobban védett volt (akár ha nem igazán elterjedtsége miatt...)!
Viszont megeshet hogy nem jeleníti meg jól az oldalt, így mellékes böngésző kell(het).

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#97) Feketesas


Feketesas
csendes tag

Nem úgy volt eddig, hogy a Firefox is sok memóriát zabált? A Chrome már lekörözte volna?
Más kérdés: arra tud valaki magyarázatot, netán megoldást,hogy miért van az, hogy youtube 4K videót a Chrome szaggatva játssza le, az Explorer viszont gond nélkül viszi? (Nem a konfig a ludas - Core i7, 8 GB RAM, Geforce 860 4 GB)

A kevesebb néha több !

(#98) SimonJanos válasza Feketesas (#97) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

1. Lekörözi erősen a Chrome-t (is)! Az ugyanaz a technikát használja mint az IE: több .exe minden folyamatra... Vannak annak előnyei (sebességben kicsit jobbnak tűnt - de már nem : )
A Firefox-nak azért vannak érdekességei: kiírja hogy lassú, így frissítsd, akkor meg simán töröl mindent és léphetsz be újra - Snyc, ami erősen ajánlott...

2. Flash-t használsz?

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#99) Brogyi


Brogyi
senior tag

Kicsit félve teszem fel a kérdést, mert nem túl nagy a forgalom.
Szóval egy IE6-os roggyant,régi böngészővel egy bizonyos fajta oldalt látok míg az újakkal amit próbáltam nem.
Firefox,Opera,Chrome,Edge besült. Valami ötlet?
Valamelyiken volt compatibility gomb, de semmit nem ért.

(#100) Brogyi válasza Brogyi (#99) üzenetére


Brogyi
senior tag

IE Tab.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.