Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hehehehe


hehehehe
tag

hali.
szal az a problémám a mostani avantbrowseremmel hogy gyakran csinál olyat hogy megnyilik monnyuk 3 kezdölap és abbol rögtön be is csukok 2t akkor nem hajlando többé oldalt betölteni...szal ujra kell inditani a böngészöt.
a másik hogy állandoan telepakolja a kedvenceket valami minden szarral pedig használok norton antivirust,ad-aware-t és tüzfalat is.ráadásul állandoan megváltoztatja a kezdölapomat valami baromságra...
kéne egy olyan böngészö amiben van pop-up killer és képes lenne ezeknek a hibáknak a mellözésére...
ja és jo lenne benne egy olyan lehetöség is hogy lehetöleg önmagán belül nyissa meg az uj ablakokat ne a tárcán...
ki mit javasol?

(#2) Alex91 válasza hehehehe (#1) üzenetére


Alex91
félisten

firefox, mozilla, opera?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3) Biaggio válasza hehehehe (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Maxthon :)

(#4) Flashy válasza hehehehe (#1) üzenetére


Flashy
veterán

egyrészt rengeteg böngészős topik van, másrészt hülye kérdés hogy ''legjobb'', csak olyan van, hogy ''nekem ez tetszik a legjobban'' mert minden szubjektív...
az avantbrowser nem változtatja a kezdőlapodat és a kedvenceket se pakolja tele, úgyhogy valami kémprogid vagy trójaid van.
nekem avantbrowser bejön, 9.02-es van fent, azért nem frissítek, mert a legutóbbi amit megnéztem ennél újabbat, abból kifelejtettek egy featuret ami kéne (kilépéskor az ablakok automata mentése).

(#5) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mozilla Firefox nekem a favorit jó kis témával.:))

(#6) crab válasza hehehehe (#1) üzenetére


crab
senior tag

hali, ha explorer alapút akarsz, akkor a legjobb választás a maxthon.
ha nyitott vagy más böngészők felé is, akkor szerintem az opera a nyerő, de jöhet még a mozilla/firefox is. szerintem ezek közül az opera legjobb!
ha rákeresel itt a ph-n az operára, találsz pár vele foglalkozó témát.

[Szerkesztve]

(#7) hehehehe válasza Flashy (#4) üzenetére


hehehehe
tag

igen van rengeteg böngészös topic,rá is kerestem de olyat nem találtam amiben böngészöt kerestek volna csak hibákat éls egyéb dolgokat.lehet hogy elkerültze a figyelmem valami.

akkor ugy teszem fel a kérdést hogy: Ki milyen böngészöt ajánl?

(#8) Sil válasza hehehehe (#1) üzenetére


Sil
senior tag

Az Avant Browser (csakúgy, mint a Maxthon) IE alapú, szóval ne csodálkozzatok, ha pont ugyanúgy átengedi a spyware-eket, mint az IE. Használjatok igazi alternatív böngészőt, ne IE-klónokat. Szerintem a Firefox a legjobb.

(#9) DopeBob


DopeBob
addikt

FireFox szerintem is :) Most is az megy, és nagyon jo!

MZ/X

(#10) hehehehe válasza crab (#6) üzenetére


hehehehe
tag

nem muszály IE alapunak lennie...igen ezt sejtettem hogy opera vagy mozilla de ugy lényegesebb különbségek mik közöttük?el tudná ezt nekem valaki mondani tömören összefoglalva?

(#11) Flashy válasza hehehehe (#10) üzenetére


Flashy
veterán

röviden: egész más. de próbáld ki, ott a neted, letöltöd, amelyik tetszik. nem azér mondom mert nem akarok/akarunk segíteni, de a tetszik/nemtetszik kérdésre ez a legjobb gyógyír.

(#12) hehehehe válasza Flashy (#11) üzenetére


hehehehe
tag

jojojo...megértettem :/

(#13) crab válasza hehehehe (#10) üzenetére


crab
senior tag

én erre csak azt tudom mondani, hogy próbáldd ki mind a kettőt és döntsd el melyik nyújt neked többet.:) én is így tettem és le is ragadtam az operánál, a legújabb verzióknál már egyáltalán nem zavaró a banner..

(#14) Sil


Sil
senior tag

És ha kipróbálod őket, adj nekik időt, és ha kérdésed van, tedd fel a megfelelő topicban. A Firefoxnál pl nagyon sok minden múlik a kiterjesztéseken: ha hiányzik neked valami funkció, amit egy másik böngésző tud, arra tuti van FF-hoz is kiterjesztés, csak meg kell keresni.

(#15) hezso


hezso
aktív tag

Linuxon lynx, Windows-on meg ami van default.....

Uj velemenyt allitottam fel errol: ha gyors a neted akkor mindegy, ha meg lassu akkor meg mar ugyis mindegy - nem segit, akarmid van....

Amugy firefox sem rossz ha grafika is kell.

(#16) dove


dove
csendes tag

a Firefox a tuti, a háttérben a Maxthonnal , hogyha a site szerződött Gates-el
előnyeit és hátrányait olvasd a topicjában

(#17) Amigo78


Amigo78
senior tag

Firefoxal csak 1 problémám volt hogy egyes odalaknál nem lehetett teljes képernyösre rakni

(#18) [DoN]$[LeoN] válasza Amigo78 (#17) üzenetére


[DoN]$[LeoN]
tag

Az opera a legjobb!!!!!!!4

Csak a firefox gyorsabban tölt.!
Fájl letöltésnél már-már irreálisan gyors!! :CC Nincs olyan letöltő progik, amelyik csak hasonlóan olyan gyors lenne!

(#19) Bigya


Bigya
őstag

Hi!

Részemről Opera, Maxthon, van telepítve Explorer tíltva van. Ha kutatok valami után, sok kis fájl letöltés, bla bla bla, akkor Maxthon. Beleépül a flashget is.

(#20) T. Almeida válasza hehehehe (#1) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Opera 4ever...

(#21) ollie


ollie
MODERÁTOR

Igényektől függ.

Az IE is tökéletes, ha valakinek nem kellenek pluginok és egy ablakban több oldal.
Egyébként Firefox vagy Opera (célszerűbb Firefoxot választani, mert elterjedtebb, ezért nagyobb a támogatottsága és kompatibilitása).
És ha valaki azt se tudja, hogy mi az a spyware/worm/adware/stb, akkor felejtse el az IE-t, és válasszaa Firefoxot.

***

(#22) fradi81


fradi81
veterán

Csá
A firefox az király, jól néz ki a skinekkel, van hozzá egy csomó jó kiterjesztés, nem szed föl minden vackot a netről, hátránya hogy van pár oldal amit nem teljesen jól jelenít meg.

moto g72, Ninebot d28e

(#23) kovsol


kovsol
titán

én Opera 8.5 -t használok
nekem nagyon bejön hogy sok ablakot tud kezelni (jó jó tudom más is tudja ezt)
másik dolog meg a sok gyorsbillentyű is tetszik pl: jobb egérkat és közben balra húzom kicsit az egeret akkor az a visszalépés

nekem eddig minden oldalt rendesen behozott nem vettem észre hogy valamivel ne lenne kompatibilis
szóval egy pont az operanak

May the Force be with you!

(#24) troller


troller
senior tag

Hali!
Azt esetleg meg tudná mondani valaki, hogy ez a szerencsétlen TűzRóka miért nem képes a vállalati proxyszerveren kersztül kapcsolódni az internethez? Megnéztem a kapcsolat beállításait, ott ugyanaz van a proxy szerver címének beállítva mint az internet beállításoknál. Viszont mikor felmennék a netre kiírja, hogy a beállított proxy nem található. Ugyanez a feladat az Operának semmi gondot nem okoz, természetesen az explorer is működik normálisan. Otthon kipróbáltam, jól működött, de otthon csak nyomi betárcsázós netem van melóhelyen viszont széles sávú. Előre is kösz az ötleteket.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#25) Sil válasza troller (#24) üzenetére


Sil
senior tag

Tűzfalat megnézni, esetleg?

(#26) Tapsi


Tapsi
addikt

Firefox is televan hibával, viszont ez az uj reklámmentes Opera nagyon klafa!
Sztem a legjobb választás!

(#27) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Mivel itthon vodagecivel nyomulok,ami 2k-5kbyte sebességtartományban nyomul,így nálam elsősorban a sebesség különbségek(pölö egy oldal betöltése) a legszembetűnőbbek(és a legfontosabb is) a brózerek közt,az IE - opera8 - FireFox trióból hatványozottan a tűzróka a leggyorsabb,viszont kinézetre az opera8 sokkal jobban tetszik,valahogy bársonyosabb:DDD,mint a többi.

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#28) Sil válasza SPDeluxe1.0 (#27) üzenetére


Sil
senior tag

Akkor rakd fel az Opera skint Firefoxhoz, és meg van oldva... ;)

(#29) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Opera a legjobb, gyors, sok funkció, nagyon felhasználóbarát, csak ajánlani tudom:D

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#30) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

még 1 pötty a foxinak:DDDiszonyat gyorsan tölt!föleg 10Mb-ig,de utánna is very az IE-t:)

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#31) kovsol válasza kisza25 (#30) üzenetére


kovsol
titán

Operát is nézd meg ;]

May the Force be with you!

(#32) kovsol válasza SPDeluxe1.0 (#27) üzenetére


kovsol
titán

nekem az otthoni netem 250-280KB/s a kollégiumi netem meg 7000-8000KB/s között mozog ezért nem nagyon érint a dolog
amugy én sokáig használtam mind a hármat és végülis az Opera 8.5 reklám mentes változatánál kötöttem ki
nagyon bejönnek a gyorsbillek főleg hogy rengeteg dolgot tudok egérrel csinálni

May the Force be with you!

(#33) Mazka05


Mazka05
őstag

Hella!

Most Firefox-ot használok... Létezik ennél gyorsabb bönbésző is?!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#34) Apollyon válasza Mazka05 (#33) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én is Firefoxot használok, mert (számomra) az a legmegbízhatóbb, bár az Opera is fel van telepítve és gyorsabbnak találom, de a FF-nál megszoktam a kezelőfelületet, jobban tetszik és támogatottabb mint az Opera.

[Szerkesztve]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35) kp78 válasza SPDeluxe1.0 (#27) üzenetére


kp78
addikt

Otthon én is voda netet használok, operával. De nekem a 9.10 verzió van fent.
Szerintem elég gyors vele, persze a bytemobile progiban le van tiltva egy-két tartalom.

(#36) Mazka05 válasza Apollyon (#34) üzenetére


Mazka05
őstag

Nagyon régen egyszer volt opera a gépemen...Akkor lassúnak találtam..:) De az már 4 éve volt!:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#37) tkazmer válasza Mazka05 (#33) üzenetére


tkazmer
addikt

A bongeszes sebesseget meg alapvetoen meghatarozza a geped sebessege, ugyanis a virusirtonak arra van szuksege...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#38) Mazka05 válasza tkazmer (#37) üzenetére


Mazka05
őstag

Ezt tudum... De nem használok vírusírtót nincsen fent...:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#39) SzalaiG válasza hehehehe (#1) üzenetére


SzalaiG
addikt

FireFox szerintem is. Most is az megy, és nagyon jó! Akinek gépet telepítek annak mindig ezt teszem fel automatice. Szerintem nagyon zsír.

(#40) Chili7


Chili7
őstag

Avant Browser!
Explorer motorját használja, tök könnyen testreszabható. Szinte mindent lehet állítani kiterjesztések nélkül is. Kb annyi memót visz mint az ff, gyors, jól néz ki egyszerű kezelés, reklám egyse....szóval jó!

(#41) tkazmer válasza Mazka05 (#38) üzenetére


tkazmer
addikt

Jah...en ugy csatlakozni sem mernek a netre:D

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#42) Mazka05 válasza tkazmer (#41) üzenetére


Mazka05
őstag

router szűr helyettem:D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#43) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ie7

(#44) somé válasza Chili7 (#40) üzenetére


somé
őstag

Sallangmentes,egyszerű,gyors.Igen,Awant Browser.
Évek óta nem kellett ennél jobb,több..legalábbis nekem.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#45) Nabu válasza Mazka05 (#42) üzenetére


Nabu
aktív tag

Miért milyen routered van, hogy van benne vírusírtó??? :Y

A témához kapcsolódva meg annyit hogy szerintem: Firefox 2 csak annyit tud amennyit akarsz és azt pedig jól csinálja...

[Szerkesztve]

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#46) Csedit


Csedit
aktív tag

Maxthon Browser-t használok már régóta. Kiszűri a felesleges reklámokat, magyar nyelvi fájl is van hozzá, testre szabható ,skinezhető és nagyon egyszerű.

(#47) Mazka05 válasza Nabu (#45) üzenetére


Mazka05
őstag

Van benne tűzfal ennyi nekem bőven elég!:) Ha 3 hónapja nem vírusos a gépem, akkor nem is fogok vírusírtott felrakni, csak lassítja a gépet...A másik meg, hogy nálam egy XP max egy hónapig van fent...:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#48) Sil válasza Nabu (#45) üzenetére


Sil
senior tag

''Csak''? Ha sokat akarsz, sokat tud. ;) Nem is cserélném le másra, de szerintem ezen nem fogunk összeveszni.

Tulképp minden modern böngésző jól használható (kivéve az IE6-ot, bár az nem is számít modernnek), a böngészők közti választás már a személyes igények és szokások függvénye.

[Szerkesztve]

(#49) Sil válasza Mazka05 (#47) üzenetére


Sil
senior tag

Honnan tudod, hogy nem vírusos, ha nincs vírusirtód? Vannak olyan vírusirtók, amik jók és egyáltalán nem lassítják a gépet (pl NOD32, a régi PII-esemen is azt használtam, és bevált). Azon még nem gondolkodtál el, hogy vajon miért kell havonta újraraknod az XP-t? Az nem normális...

(#50) Chili7 válasza Csedit (#46) üzenetére


Chili7
őstag

Én is próbáltam, de nekem nagyon lassúnak tűnt az Avant Browserhez képest.
Mennyi memóriát zabál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.