Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) #54715584 válasza qestion (#1700) üzenetére


#54715584
törölt tag

Téves sok kigyúrt melegre lehet mondani, hogy kiskosztümös lányok, asszonyok :D

Én vékony vagyok, inkább fiús, de sokan néztek már passzívnak, de nem vagyok az. Max uni, de azt is inkább kapcsolatban.
Az utolsó párom (vagyis eddig mindegyik) teljesen férfinek nézett ki, mindenki heteronak nézte, közben meg ő volt a lány :D
Szóval a kinézet nem számít, vagyis az alapján simán lehet tévedni.
Persze vannak egyértelműen kinéző melegek.

Nem vagyok hű de férfias, irodában dolgozom, de aktív vagyok.
A volt párom férfias, fizikai melót csinál, mégis ő a passzív :)

Ki mit szeret, viselkedésben nem mindig nyilvánulnak meg a szerepek.

[ Szerkesztve ]

(#1702) qestion válasza #54715584 (#1701) üzenetére


qestion
aktív tag

jó, én is így képzeltem, pont a nem egyértelmű helyzetek miatt kérdeztem, de akkor marad a tippelés :)

a pálya

(#1703) #54715584 válasza qestion (#1702) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekünk annyival könnyebb az utcán pl, hogy tippelni sem kell ara, hogy ki meleg vagy ki nem, mert egyből felismerjük egymást. Már akinek működik rendesen a radarja... :)

(#1704) qestion válasza #54715584 (#1703) üzenetére


qestion
aktív tag

ebben azért kételkedek, és nem mindegy a v p :(

a pálya

(#1705) #54715584 válasza qestion (#1704) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jah, nem arra mondtam, azt persze mit sem tudjuk rögtön, de hogy ki meleg, azt igen :)
Mert ugye arról is volt szó, hogy nem mindig lehet valakire rámondani hirtelen, hogy kicsoda, micsoda :)
Erre írtam, hogy könnyebb.

(#1706) qestion válasza #54715584 (#1705) üzenetére


qestion
aktív tag

botlottál már heteroba? hogy reagált?

a pálya

(#1707) #54715584 válasza qestion (#1706) üzenetére


#54715584
törölt tag

Botlottam, igen :)

Az első komolynak induló kapcsolatom egy "hetero", házas, kétgyerekes apával lett volna...
De átejtett, 3 hónap múlva közölte velem valójában mi a helyzet. No ekkor nekem kellett reagálnom gyorsan :)

Volt pár hetero, akikkel meleg helyen találkoztam. Általában szabadkoztak, hogy ők csak lekísérték a barátnőjüket, meg csak éppen szabad este van és lejöttek nézelődni, mert kíváncsiak, stb...persze meglepődtek, amikor megkörnyékeztem őket, mert nem vagyok szívbajos fajta :)

Nem volt még negatív tapasztalatom ebből a helyzetből. Ha rossz utcába tévedtem, mindig kedvesen hárítottak, és mondták, hogy ők nem olyanok. :)

(#1708) qestion válasza #54715584 (#1707) üzenetére


qestion
aktív tag

Nem volt még negatív tapasztalatom ebből a helyzetből. Ha rossz utcába tévedtem, mindig kedvesen hárítottak, és mondták, hogy ők nem olyanok.

ez jó, simán megérne egy rejtett kamerás riportot, hogyan reagálnak a keményebb csávók :D

a pálya

(#1709) #54715584 válasza qestion (#1708) üzenetére


#54715584
törölt tag

Keményebbekkel csak akkor kezdtem, ha tudtam, hogy melegek :)

(#1710) qestion válasza #54715584 (#1709) üzenetére


qestion
aktív tag

keményebb alatt a homofóbokat értettem :D

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#1711) #54715584 válasza qestion (#1710) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azokkal meg nem kezdek :D

De biztosan volt már olyan, aki igen :)

(#1712) qestion válasza #54715584 (#1711) üzenetére


qestion
aktív tag

az egyik azt is elfelejtené fiú-e vagy lány, a másik kikérné magának, a harmadik kikúráltatna, a negyedik behúzna egyet, az 5. mix of them, a 6. kedves, stb. :P

a pálya

(#1713) Nowhereman válasza qestion (#1698) üzenetére


Nowhereman
őstag

Amit mondasz az egy oltári baromság. Az ember fixált libidó nélkül születik. Senki sem születik hetero-bi-homo-a-sexuálisnak. És azt kell hogy mondjam ezek a fogalmak is olyan elvetéltek, mintha egy festményt egyetlen szinével próbálnál jellemezni. Tudom hogy ez baromira trendi, de tudod volt egy légybajuszos bácsi, aki szerint a genetikai örökségünk teljes determinitást ad : a zsidók ugye genetikailag simlisek, a cigányok pedig munkakerülő megélhetési bűnözők. És mivel nem lehet őket beilleszteni a társadalomba csakis a fizikai megsemmisítéssel lehet kezelni a problémát. Szóval miközben a baromira "felvilágosult" és "liberális" hangot próbálsz követni, közben szellemi közösségben valahol máshol vagy. Bár tegyük hozzá, hogy szerintem nálunk a leginkább az SZDSZ által prezentált "neo-liberalizmus" és sarjadványainak eszmevilágára találóbb szó lenne az individuál-nácizmus.

Utánam a kondenzcsik!

(#1714) Nowhereman válasza domperke (#1697) üzenetére


Nowhereman
őstag

Tökéletesenen igazad van. A tolerancia nem lehet egy irányú. A "homoszexuális" közösségnekis tudomásul kellene vennie, hogy a heteroknak is van szexuálsi beálllítottságuk - azaz NŐ minden mennnyiségben a hímek, jószágok, oldvasfák pedig pfuj! a programban, - a másik, hogyha nem túl deffektesek akkor van beleélési képességük is.

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#1715) #54715584 válasza Nowhereman (#1713) üzenetére


#54715584
törölt tag

Próbáljunk azért arany középúton maradni, szélsőségekkel nem megyünk sokra. :)

(#1716) qestion válasza Nowhereman (#1713) üzenetére


qestion
aktív tag

Amit mondasz az egy oltári baromság. Az ember fixált libidó nélkül születik. Senki sem születik hetero-bi-homo-a-sexuálisnak.

Honnan veszed? Legutoljára például Ranschburg-tól az ellentkezőjét hallottam kutatások, tesztek szerint.

A bajuszos bácsi ideje lejárt.

Tudom hogy ez baromira trendi
Igen, ma már a kisebbséget sem nyomják el a legtöbb helyen. Zavar?

Szóval miközben a baromira "felvilágosult" és "liberális" hangot próbálsz követni, közben szellemi közösségben valahol máshol vagy.

Nem követem azt a maszlagot.

individuál-nácizmus
Nem vitás :) , de mivel az embernek van szubjektuma: autonóm emberi lény, aki öntudatos és pont ezért nem bánt meg senkit

a pálya

(#1717) Nowhereman válasza #54715584 (#1699) üzenetére


Nowhereman
őstag

1681:
Nos meséljek egy érdekes esetet - sajnos a forrás már nem jut eszembe. Volt egy fazon aki kvázi mint te, volt fiatalkorában barátnője meg minden és egy perverziója. Az ő esetében ez a ló volt. A csóka az első fizujából vett egy pacit, és innét kezdve nem volt megállás. A csóka vég nélkül lóvászként dolgozgatott, de ugye előbb-utóbb mindenütt lebukott. A csóka az elmeorvosi vizsgálatnál teljesen közömbös volt a nőkre, férfiakra, gyerekekre, szexbábúkra, kecskékre meg mindenre, kivéve persze a pacikat. Addigra ugyan is ez teljesen fixálódott benne a lovak felé való irányúltság. Persze biztos van aki szerint ez genetikailag kódolva volt ebben a szerencsétlenben, de azért nagy nehezen előkerült a mánia gyerekkori indítélka...
A rituális "megtisztulási" kényszercselekvés pedig nem egyszeri eset. Egy Ágnes asszony nem egyszer mossa ki a véres leplet. A tabutörő valódi "perverzek" nem a tabu-törés miatt szégyenkeznek, hanem amiatt hogy élvezték a tabutörést. Az ilyen apa-lánya viszonyokban van fiatal csaj akit elkap az apuka - oszt ügy is lesz belőle ha a lány túlteszi magát a félelmén és szégyenén - és van az akinek az apuka a perverziója - az ilyen azt szégyenli, hogy ha apuci tömi - és néha végső esetben az apuka menekül a hatóságokhoz, mert 20 év után nem bírja a tempót...
Amit te vázoltál, az olyan mint a dohányzás. Az első után fuldokol meg köhög az ember, második meg a harmadik is szörnyű, de mire a doboz végére ér az ember már magától nyitja a következőt. Bocs, de nekem olyan, mintha te is így szoktattad magad a homokozásra...
Mondjuk érdekességként egy csókától hallottam ilyen első eset utáni félóra mosdás. negyedik-ötödik után felismerés mesét. Neki a "mindegykivel" volt a levonása, és a dolog a dutyiban indult. Akkoriban éppen a homoszexális élettársát a közös kuttyájukkal csalta, de minden aktus közben a nőkre gondolt. /no ezt pakolja valaki egy egydimenziós skálára/

Utánam a kondenzcsik!

(#1718) Nowhereman válasza qestion (#1716) üzenetére


Nowhereman
őstag

A hülyeség szokott zavarni. Tudományos értekezésekben szoktak igazán oltári nagy hülyeséget összehozni. Azt meg már ne is soroljam, hogy lassan már több "tudós" találta meg a homoszexualitásért felelős gént, mint ahány génje van az embernek.

Utánam a kondenzcsik!

(#1719) #54715584 válasza Nowhereman (#1717) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nagyon rákattantál erre az animal dologra, kezdem azt hinni, hogy ez meg a te perverziód.

Nem értem a homoszexualitásnak mi köze a fajok közötti szexhez vagy egy mentálisan sérült emberhez?

A mosdáshoz: annyi a különbség, hogy rossz irányba tapogatózol. Amit akkor kezdtem, soha nem csináltam előtte, de tudtam, hogy azt akartam és az nekem jó, valahogy "meg kellett tanulni". Egy szexuális irányultságra meg nem lehet "rászokni".

A génes hsz-ed meg túlzó.

[ Szerkesztve ]

(#1720) zack válasza runner 125 (#1682) üzenetére


zack
nagyúr

Hihetetlen hogy van ilyen topik is. :Y Sokáig én se maradok, mert nálam is ban lesz a vége... :)
Kb az a véleményem a homókról ami a romákról is, bár gyorsan hozzáteszem, nem vagyok fajgyűlölő. Kidobóként volt hogy homo party-t biztosítottunk, amihez diszkó lett kibérelve. Volt sok nem túl kedves szitu, de ami megragadt bennem, amikor egy srácot megkértem hogy a fellépőknek fenntartott szinpadról vegye le a poharát, erre ő szinte nekem támadt, hogy "miért azért mert boozy vagyok?" :U Romáknál szintén ez a helyzet...Kidobóként sokszor van hasonló eset: Én: "Nem jöhetsz be!" Mire ő: "azéé mert cigány vagyok?" Ilyenkor mindig el kell magyaráznom, "nem azért, hanem azért mert koszos és büdös vagy, és nem a helyhez illő ruhában akarsz bemenni". Kicsit az a benyomásom hogy a homoszexuálisok illetve a romák is saját magukat rekesztik ki, és ők nem tudják elfogadni ha valaki nem roma, ill. a homók a hetero gondolkodást, tehát ők a rasszisták. Persze tisztelet a kivételnek.
De osztom a véleményed, mert én sem tudok mit kezdeni egy nőies férfi gesztikulálásával, és affektálásával, és bár nem itélem el őket, de az utóbbi pár évben ami virtust csinálnak, ezzel a melegfelvonulással ill. hogy a médiában is egyre jobban reflektorfénybe kerülnek, ez nagyon nem tetszik. Nem ez az általánosan elfogadott életforma, mert ez mindig a hetero lesz, és szerintem teljesen normális ha egy heteronak megvan a nem túl pozitív véleménye a melegekről.
Persze ha olyan meleggel beszélek aki nem adja tudtomra hogy meleg, mert normálisan beszél, és direkt külön nem utal erre, témához oda nem illően, de én esetleg sejtem, akkor az persze nem érdekel. A szexuális hovatartozás mindenkinek a magánügye, és amíg ez nincs "kampányolva" "hirdetve" a melegek részéről, addig nem hinném hogy ezzel bárkinek is gondja lenne.
A melegházasság ill. a gyerek...A házasság még hagyján. De a gyerek? :U Nem lennék annak a gyereknek a helyében, akit e miatt nap mint nap "megmarnak" az iskolában, és ez csak az érem egyik oldala. A másik, hogy azt hiszi az az elfogadott amit a "szüleitől lát", és még ha nem is lesz homo, biztos ki fogja próbálni. Egy abnormális állapot csak is abnormális nevelést, ill. a gyerek szépen lassan rendellenessé váló személyiségét vonhatja maga után.
Ez a véleményem. :) Lehet megkövezni. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1721) Elmör válasza zack (#1720) üzenetére


Elmör
senior tag

olyan meleggel beszélek aki nem adja tudtomra hogy meleg
Nálam ez pont rossz pont, főleg ha valamiért vele kell úgymond összedolgoznod, mert előbb-utóbb úgyis kiderül és akkor nagyot koppanhat az ember. Szóval inkább kerüljük egymást (mármint ők és én), semmint álca mögé bújva haverkodjunk, illetve ha tényleg csak haver akar maradni akkor ok, de ha már többet szeretne az már gáz. Tehát ha normális és normálisan gondolkozik azt teljességgel elviselem, ugyanúgy ahogy a heterok közül sem a bolondokat (avagy hülyén gondolkozókat, viselkedőket). :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1722) zack válasza Elmör (#1721) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt én úgy értettem, ahogy te is írod. Egy homo simán tudja ki az aki esetleg a férfiakhoz vonzódik, nem hinném hogy túl sokszor lenne olyan próbálkozásuk ami viszonzatlan marad. Ha meg próbálkozni akar, úgyis előtte ki fogja puhatolni mizu a nemi identitással, és ha látja hogy a csajok érdekelnek, kizártnak tartom hogy próbálkozna. Persze ha mégis, akkor csak amolyan 2-3 ribancos pofont kiosztani, és attól mindjárt észhez fog térni. ;] Az a baj hogy osztottam ki pár ribancos pofont nevelési céllal szórakozóhelyen, és bár pofon volt, de egyik másik úgy sikerült, hogy "végigfutott" a delikvensen összekuszálva a lábait, pedig még csak nagydarab se vagyok. Szóval csak óvatosan a pofonokkal. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1723) runner 125 válasza zack (#1722) üzenetére


runner 125
nagyúr

"..Ha meg próbálkozni akar, úgyis előtte ki fogja puhatolni mizu a nemi identitással,.."

..puhatolózás?! Nálam nem kellene puhatolóznia, egy nézéssel elintézem, sőt a megjelenésemmel.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1724) runner 125 válasza runner 125 (#1723) üzenetére


runner 125
nagyúr

ui.: Tényleg zúzok innen, mert már jönnek a baráti privátok, h "Mit keresel ott?! :Y " :DDD
..vki csak a nickem látja, még azt hiszi, h én is buzi vagyok, pedig rajongok a puncikért.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1725) Nowhereman válasza #54715584 (#1719) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem vagyok szodomita - nem mondom, vannak mostanság már lassan perverznek mondható irányultságaim, mint a monogámia -, csak mondjuk pedovallomásokat nem hall az ember a vonatkupékban. A homokat sztárolják, a pedokat ördögűzik, a szodomitákat kb. a helyükön kezelik.

"Nem értem a homoszexualitásnak mi köze a fajok közötti szexhez vagy egy mentálisan sérült emberhez?" - nos a XIX. század vége előtt elvétve fordult elő, hogy külön kezelte őket volna gondolkodó vagy törvény, a szodomita szó fedte a homoszexuális viselkedést is. Ennek bizonyos alapot ad, hogy szodomiták elég jelentős része homoszexális viselkedést is mutat.

Egy szexuális irányultságra meg nem lehet "rászokni". - megrémülnél, ha tudnád, hogy az ember mennyire átpogramozható, és mennyire programozza magát..,

Utánam a kondenzcsik!

(#1726) qestion


qestion
aktív tag

holnap pride @Bp

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#1727) Ujjlenyomat


Ujjlenyomat
csendes tag

Láttam a topicot olvasva, hogy többször is szóba jött a Biblia.

Írtam egy cikket a témával kapcsolatban.
Ha esetleg érdekel valakit, itt talál egy kisebb összefoglalást.
:)

http://logout.hu/bejegyzes/ujjlenyomat/homoszexualitas_avagy_mi_a_biblia_nezopontja_errol.html

Jó olvasást!

"Mindazt tehát, amit akartok, hogy az emberek megtegyenek veletek, ti is hasonlóképpen tegyétek meg velük; mert ezt jelenti a Törvény és a Próféták." (Máté 7:12)

(#1728) shiftac


shiftac
aktív tag

Úgy ahogy van, utálom a melegeket és ebből következően a melegházasságot is. Ugyanez a helyzet azzal is, ha 2 nő összeházasodik, az sem természetes. Az, hogy Amerikában valahol engedélyezik a melegházasságot, az ő bajuk, amúgy sincs eszük, csak pénzük, legyenek büszkék rá, hogy ennyire vitték...

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#1729) Bjørgersson válasza shiftac (#1728) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert, mit artottak neked?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1730) esd11232321 válasza shiftac (#1728) üzenetére


esd11232321
újonc

Szomorú hogy 2016ban még mindig vannak ilyen agy nélküli emberek mint te, ez már nem őskor könyörgöm. és ilyen náci mentalitással pont hogy neked nincs eszed.

[ Szerkesztve ]

(#1731) ReyFox válasza zack (#1720) üzenetére


ReyFox
csendes tag

Yayyy még több necro :)

Mert bizonyított tény hogy egyébként a hetero párok gyerekeiből csak hetero lesz. (sarcasm)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.