Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hardverapró! - kinek hogy tetszik? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) 7 válasza ABnormal (#149) üzenetére


7
addikt

Nem, nem konkrét embernek szólt.

(#152) Gebriel válasza sNORh (#88) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó ötlet :K :B

(#153) Tim82


Tim82
nagyúr

Eddig még nem láttam a következőt bedobva (lehet, nem olvastam vissza elég figyelmesen), de mivel nem mindenki használja a Lortech-féle apróhirdetés-uppoló programot (ami, ha jól értem, amíg át nem írják a kódot kicsit, addig nem is működik), kényelmes és célszerű volna a felhasználók kedvéért az oldalsávon feljebb tenni a "Saját apróhirdetéseim" részt. Vagy a legtetejére, vagy közvetlenül a kedvencként elmentett aprók után.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#154) Djuree


Djuree
félisten

hát ezt most miért kellett :F

a régi apró tökéletes volt...miért mindig negatív irányba halad minden?...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#155) 7 válasza Djuree (#154) üzenetére


7
addikt

(#156) Parci válasza pink75 (#142) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem egészen értem, h milyen témákat láttál a régi rendszerben az aprókat böngészve, amit most nem látsz. csak mert ebben nincs semmi változás, szvsz...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#157) szilva01


szilva01
őstag

Nagyon zsííííír!Grat a készítőknek! :R :R

(#158) Parci válasza z0d1AK (#139) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

(gyerekek, h ez mennyire fárasztó... :()

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#159) Parci válasza Tim82 (#153) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez igazából opcionális dolog (mármint, úgy lesz, ahogy akarjuk), de tény, h lehet érvelni mellette (h feljebb kerüljön). persze amellett is, h miért jó ott alul.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#160) Tim82 válasza Parci (#159) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kényelmesebb, ha egy aprós oldalnál feljebb kerül, mint a szigorúan véve nem aprós oldalhoz tartozó, elmentett fórumtémák. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#161) Ramius válasza Parci (#158) üzenetére


Ramius
őstag

Minden újításkor ez megy. De nézd a jó oldalát, Ide szinte csak azok jönnek akik fikázzák az oldalt, és a több ezer felhasználót tekintve kevesen vannak.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#162) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Belinkeltem a "jó, ha tudod" boxnál az "akikkel jó, ha vigyázol" és a "fekete lista" topikokat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#163) Parci válasza Tim82 (#160) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, bár ahol hozzászólsz, az - ha aprózol főleg - ugye az, ahol épp alkudtál, kérdeztél stb. de igazad van, meggondoljuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#164) 7 válasza Parci (#162) üzenetére


7
addikt

Esetleg ezt is érdemes lenne a korrekt üzletre való ösztönzésként, illetve ellenpólusként.

(#165) Parci válasza 7 (#164) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

done, illetve picit átreszeltem azt a boxot. most már teljes, reményeim szerint.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#166) kaller1 válasza Parci (#162) üzenetére


kaller1
veterán

Ugyan nem ebben a topikban,de nekem ez volt az első észrevételem ezzel kapcsolatban.Így már teljes a dolog,egy szava sem lehet senkinek.
Korrekt munka,grat... :C :R

.::> <::.

(#167) Tim82 válasza Parci (#163) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez felhasználói szokás kérdése, én pl. általában privátban kérdezek. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#168) Djuree válasza 7 (#155) üzenetére


Djuree
félisten

így már érthető :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#169) Hunter2 válasza D1Rect (#117) üzenetére


Hunter2
addikt

Kössz a tippet, Operát használok.

(#170) <NewL> válasza Panther (#121) üzenetére


<NewL>
addikt

:R

There's an app for that

(#171) szilva01 válasza Ramius (#161) üzenetére


szilva01
őstag

Ez jó meglátás :C :C DE én dícsérni jöttem és mivel én nagyon szeretem a narancssárgát ezért aza véleményem, hogy nagyon jól eltalálták a színösszállítást és az egész oldal kinézetét, és szerintem tényleg csak egy link hiányzik, amivel át lehet járni a többi laphoz is :C

[ Szerkesztve ]

(#172) Genius007 válasza Tim82 (#153) üzenetére


Genius007
őstag

>>> [link] <<< és >>> [link] <<<

Idővel ... :)

Panther: Azért megmondhatnád hogy, hogy írjam át, ennyire zseni nem vagyok! :B :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#173) 7 válasza Genius007 (#172) üzenetére


7
addikt

Jelezz a fejlesztőjének, ha tényleg csak ennyi, hamar meglesz :)

[ Szerkesztve ]

(#174) Genius007 válasza 7 (#173) üzenetére


Genius007
őstag

Már elkezdtem csinálni, azt hiszem sikerülni fog, bár először próbálok ilyet! :DDD :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#175) Lenry


Lenry
félisten

nekem a címkefelhő tetszik a legjobban... a színek meg szerintem tök jók, engem a fehér se zavar (21"CRT-n), plusz jó, hogy középre van igazítva

a címkefelhőt nem lehetne "eggyel beljebb" is rakni? tehát hogy ne csak a főoldalon, hanem pl a hardverek főoldalának alján is ott legyen (főleg mert a PH automatrica oda linkel át) (természetesen ott már ne legyenek benne mondjuk a Kodak, meg Nokia címkék)
(külön tetszik, hogy a felhőben az Abit kapta az 1-es id-t :) )

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#176) ez_meg_emaz válasza Parci (#93) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

"utolsó hsz-ok alapján listázni tegnapelőtt, tehát a hardverapró előtt sem lehetett! "

Tudom, pont azért írtam hogy jo lenne ha 1x majd lehetne. Nem mondtam 1 szoval se hogy eddig lehetett. Ha gond akkor sry, nem összehasonlítottam a régivel az ujat hanem leírtam szvsz mivel lehetne még jobb.

"a "ne utalj előre" rész pedig azért ilyen erős, mert..."
Amugy hol van ez a szöveg, mert lami vok és nemtalálom sehol :B
Értem amit mondassz de könnyen félreérhető a dolog. Ha nem fognak előre utalni az emberkék (mert hogy itt azt írják meg nem jo dolog) én se fogok eladni semmit asszem. Nem is amiatt hogy átvernek, hanem mert utánvétnél sok idő mire megkapom a pénzem. Én is azt vettem észre hogy előre utalás volt eddig is. Tehát ha venni akartam vmit ultaltam, ha eladtam akkor előre kaptam a pénzt és ez így is volt rendjén. Utánvétre nem szivesen állnának át az emberek mert egyrészt drága másrészt mire az elado abbol pénzt lát. :U

Racecam: "Már nem kell külön belépni, ahogy a többi portálon sem"

Hát ezt nemtom hogy érted, de kell. Ha arra érted hogy soha ne léptessen ki opcio bepipálása után nem léptet ki akkor lehet, de én azt nem használom. Ha más gépen lépek be ugyis kiléptet szal fölös. Ha meg 1x kilépek utána min 1x minden portála be kell lépnem megint. Ez zavaro csak kicsit. De ha hülye voltam és vmiről nemtok akkor világosíts fel.

(#177) philoxenia válasza ez_meg_emaz (#176) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tegnap még külön be kellett lépni a Hardveraprónál, attól függetlenül, hogy a PH!-n be voltál lépve.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#178) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Én jó dolognak tartom, hogy el lett különítve az apróhirdetési rovat. A megjeléne is szimpatikus, csak az off-hsz-ek nállam túlságosan világos színűek.
Nekem nagyon hiányzik egy olyan rendszer, ami automatikusan törölné a régi hírdetéseket, talán a hírdető utólsó bejelentkezése vagy az utólsó up-olás alapján válogatva.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#179) Racecam válasza ez_meg_emaz (#176) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, ezt pont úgy értettem, ahogy le is írtam. Ha egy portálon be vagy lépve, akkor automatikusan a többin is, beleértve a Hardveraprót is. Talán egy cokie törlés, ctrl+F5 nem ártana.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#180) ez_meg_emaz válasza Racecam (#179) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Próbáltam amit mondtál, nem jo. Nekem még mindig egyenként kell belépegetni. Sőt ha nem pipálom ki hogy máshonnan nem lépek ki akkor ha belépek ph-ra aztán logoutra, onnan vissza akarok menni ph-ra akkor ott megint be kell lépnem. De asztem ez alapbol így van, és nem nálam van a hiba. Akkor most mit csináljak? :F

(#181) 7 válasza ez_meg_emaz (#180) üzenetére


7
addikt

Most épp nekem is fennáll ez a probléma, valószínűleg a fejlesztők épp hegesztgetnek valamit a bejelentkezés körül. Majd megoldódik, türelem. :)

(#182) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Üdv!

Jó ötlet volt külön oldal az apróknak, lévén kinőtte magát egy "szimpla" menüpontból.
Többen jelezték már, de engem is zavar a nagyon világos háttér.
Ja! És innen lehetne egy autoredirect a hardverapro.hu-ra!

(#183) Panther válasza ez_meg_emaz (#180) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jó eséllyel egy böngésző-beállítás okozza a gondot. Engedélyezni kell a "harmadik féltől származó cookie"-kat.

Genius007: Én azt nem tudhatom, nem ismerem a programot. De valószínűleg a forráskódban kell átírni, aztán újrafordítani. (Persze ezt csak az tudja megtenni, akinek megvan a forráskód, tehát aki csinálta.)

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#184) Genius007 válasza Panther (#183) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor nem is kinlódom tovább! :DDD
Én exe editorral próbálkoztam, meg is találtam benne a PH-ra mutató linket, csak hiába irtam át nem volt jó! Ezen a téren még elég kezdő vagyok ... :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#185) Janoska26 válasza Parci (#162) üzenetére


Janoska26
addikt

Azt jól tetted, így frankó :R Viszont ez a ne utalj előre kicsit erős, valami olyasmire átírhatnátok, hogy ne mindenkinek utalj előre, csakis a biztosan megbízható embereknek, vagy valami ilyesmi, ezért is lenne jó, ha mindenki használná a kivel érdemes üzletelni topicot :K

(#186) kem


kem
addikt

Nagyon jópofa és hasznos lett az a Jó, ha tudod: rész! :R

Köszi!

(#187) ez_meg_emaz válasza Panther (#183) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Engedélyezve van nálam alapbol. :)
Nah akkor vki elmondja mi lehet még ezen kívül? Mert nálam(és pl bnőmnél is) továbbra is egyenként kell belépegetni.
Tök hihetetlen hogy másnak ez nem így megy. Asztem eddig hogy mindenkinek így megy.
Amugy firefox 3.0.3 van.

(#188) Racecam válasza ez_meg_emaz (#187) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Így?

:F

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#189) Lortech válasza Genius007 (#184) üzenetére


Lortech
addikt

Már tegnap délután átírtam, csak elfelejtkeztem róla. A legutolsó letöltési link helyén van mindig a legfrissebb változat. A zárás óta már egy másik hibát is javítottam, amit priviben jeleztek: 2x+ darab hirdetéssel rendelkezőkön segíthet. De ez a max, amit foglalkoztam, foglalkozni akarok vele a jövőben.

Thank you to god for making me an atheist

(#190) 7 válasza Janoska26 (#185) üzenetére


7
addikt

Tehát valami ilyesmire gondolsz?
"Nagyon alaposan fontold meg, kinek utalsz előre! Ebben segítségedre lehetnek a fent említett topicok is."

[ Szerkesztve ]

(#191) ALI_G


ALI_G
veterán

Nos én azt szeretném kérdezni, hogy ezt miért:
Egy ekkora rendszerben mindig vannak csalók. Soha ne utalj előre, és ha csalóba botlasz, feltétlenül jelentsd! Ha már késő, akkor is tégy rendőrségi feljelentést, majdnem mindig kézre kerülnek a tettesek.

Én mindig előre utaltam és csak előre utalással voltam hajlandó túladni termékemen. Az eladónak milyen garanciája van postai úton való eladásnál, ha utólag utal az illető?
Ha egy webshopban vásárolok, először fizetek, majd ha megjelent a számlájukon az összes, akkor odaadják a futárnak....

(#192) Pompi válasza ALI_G (#191) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"mindenkinek a saját felelőssége, h kivételt tesz-e. a baj az, h sokan azt hitték, h ez normális, bevett, kockázatmentes dolog. nem az. nem hozzád futott be x rendőrségi ügy, hidd el." - Parci #71

"a leírásokon is finomítunk még, viszont a ne utalj előre részt nem szándékozom kivenni. mindenki eldönti, kockáztat-e, mi figyelmeztetni szeretnénk, határozottan." - Parci #104

Feel Good Inc.

(#193) Szten Márs válasza ALI_G (#191) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Utánvétel?
Ha megnézed a csalós/üzletrontós és fekete pontos topicot millió embernek úszott el így a pénze, hoy előre utalt. És millió embernek úszott el persze az áruja, ha azt küldte előre... szóval egyik sem jó megoldás.

(#194) ez_meg_emaz válasza Racecam (#188) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Úgy. És se nálam se bnőmnél nem elég 1 portálra belépni. De mondom nekem ez most lett uj hogy mondtátok hogy elvileg elég lenne egyre is. :)

(#195) D1Rect válasza 7 (#190) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez sokkal jobban hangzik. Nincs benne az hogy: "itt most téged át fognak verni"
Amúgy lehetne a privát üziknél egy felhasználóval folytatott összes üzenet törlése?
Vagy csak annyi hogy amikor ott vagy a másik felhasználóval folytatott beszélgetéseknél akkor legyen egy olyan gomb hogy az összes üzenet kijelölése.
Igen hosszadalmas szokott lenni amíg csak pl. 50 üzenetet kitörölsz...

mod:
Szten Márs: Az utánvétel akkora szívás hogy csak na....

[ Szerkesztve ]

(#196) h-yle válasza Parci (#165) üzenetére


h-yle
addikt

Akkor ide írom, mert ITCafé hír topicja halott:

Nekem is bejön az új oldal. Viszont ha már így le lett választva, nem lehetne megoldani, egy "belső" rating rendszert? Van már topic formában ajánlott és nem ajánlott személyek topic, van fekete lista, és van egy külön oldal is ezeknek ingyenes portálon (asszem).

Ha ezeket bele lehetne integrálni a hardverapró-ba akkor tökéletes lenne. Úgy képzeltem el, hogy lehet minden felhasználóhoz review-t írni, és egyben értékelni is. Az értékelés tisztasága érdekében mondjuk egy adott user egy héten csak egyszer értékelhet egy másik user-t, így nem lehetne szarrá spamelni az értékelést.
És akkor ebből az oldalon belül lenne black meg white list, valamint ilyen top és bottom 1xx.

Végülis a fejleszthetőség miatt lett új oldal, akkor jó lenne elszakadni a fórumos megoldásoktól, persze idővel.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#197) 7 válasza D1Rect (#195) üzenetére


7
addikt

Nem tudom, hogy lesz-e ilyen, már sokszor kérték. Viszont én nem egészen értem, miért fontos. A privát üzenetek emlékeim szerint nincsenek limitálva, úgyhogy előbb-utóbb legfeljebb elsüllyednek a beszélgetések azokkal, akikkel már nem csevegsz.

(#198) D1Rect válasza 7 (#197) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem én, :R de nem elsüllyeszteni szeretném hanem törölni ;]

(#199) 7 válasza D1Rect (#198) üzenetére


7
addikt

De a miértje érdekel. :)

(#200) D1Rect válasza 7 (#199) üzenetére


D1Rect
félisten

Mert én a gmailben is törlöm az üziket, nem szeretem ha sok van, ez ilyen rossz szokás vagy mittomén.
Most manuálisan kell kijelölgetni az összeset :) és úgy törölni.

(#201) Parci válasza h-yle (#196) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ilyesmi lesz, de ez komoly fejlesztés, tehát inkább fél éven, mint egy héten belül.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#202) Genius007 válasza Lortech (#189) üzenetére


Genius007
őstag

" A legutolsó letöltési link helyén van mindig a legfrissebb változat. "

Háát őőő, én megnéztem a legutolsót de az ugyan az ... nem tudok belépni :U
Vagy most a linket irjam át?
Esküszöm nem értem ..... :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#203) Lortech válasza Genius007 (#202) üzenetére


Lortech
addikt

Nézd meg jobban, az utolsó linken lévő változat tegnap ilyenkor módosult.
A visszajelzések szerint azzal belép, de nem tölti le a topikokat. Nekem nincs hirdetésem, nem tudom és nem is igazán akarom már tesztelni. Szóval ha a cím átírása nem volt elegendő, akkor ez van.

Thank you to god for making me an atheist

(#204) Genius007 válasza Lortech (#203) üzenetére


Genius007
őstag

Óóó pedig úgy szerettem ezt a kis progit .. volt amikor éjfél előtt 1percel, még tudtam UP!-olni az összes hirdetésem, most meg ... ááááá ... sajnálom, hogy nem folytatod! :(

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#205) littlelion21


littlelion21
addikt

Elég vegyesek az érzéseim...mikor megláttam a kiemelést, kezdtem örülni, azt hittem egy normális értékelési rendszer bevezetésére is sor került.
Kár hogy nem.
Igazából nem látom túl sok értelmét ennek a különválsztásnak - hú lett még egy oldal, bár ennek bizonyára megvannak a technikai okai.
A színséma egyszóval: borzalmas és átláthatatlan. Igaz ez kettő volt, de talán így tudom kifejezni pontosabban azt a sokkot, ami a látószerveimet érte először.
Tehát egy sötétebb színvilágnak feltétlen örülnék.
A másik: a lapcsaládok közti váltást meg lehete oldani füles módszerrel, mert ez legördülősdi nem a legkézreállóbb.

(#206) Parci válasza littlelion21 (#205) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszönjük, h elmondtad a véleményed. ha majd el is olvasod a topikot, nem csak írod, akkor látni fogod, h jópár része már ki lett vesézve a mondandódnak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#207) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Vki tudja hogy mi a fene van hogy nekem meg 1-2 isminek külön kell belépkednem minden portálra? Vagy menjek át másik topikba? Vagy vmi!? Mert ha nem muszáj nem idegesítem magam hogy a 30 portál között állandoan loginoljak, főleg ha meg van oldva elvileg hogy nem kell.

(#208) Racecam válasza ez_meg_emaz (#207) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Innentől olvasgass, hátha. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#209) littlelion21 válasza Parci (#206) üzenetére


littlelion21
addikt

Nos, a topic-címben foglaltara válaszoltam, azaz leírtam a rövid véleményem.
Az hogy másnak is ez/hasonló, esetleg volt róla sz, attól még had engedtessen meg nekem is hogy megosszam másokkal.

Köszönöm.

(#210) I_Am


I_Am
veterán

Már van "hivatalos" írás és totyik is.

Nem lenne jobb ott folytatni? Mert két párhuzamos totyikot nehéz követni... :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#211) I_Am


I_Am
veterán

Tehát akkor:

A hivatalos totyikban folytatódjon tovább a beszélgetés és eszmecsere a jobb átláthatóság érdekében.

Megértést köszönöm szépen és további jó ötletgyártást, kivitelezést mindenkinek. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hardverapró! - kinek hogy tetszik? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.