Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6816) inf3rno válasza CPT.Pirk (#6815) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Közben bekapcsoltam mindent nvidia vezérlőpultban. Valamit javult a minőség, de ugyanúgy megvannak ezek a problémák. Nincs kedvem most becsomagolni a PNG-t, aztán átküldeni rar-ban, sajnos ezek a képfeltöltő appok ilyenek. Amit a képen látsz, annak a legnagyobb részét a játék produkálja és nem a veszteséges tömörítéstől van, amit gondolom JPG-re konvertálás közben használnak. Nem hiszem, hogy maga a játék valami veszteségesen tömörített textúrát használna és azért lenne, inkább valami zajnak tűnik a textúrák felett, ami folyamatosan változik, mint amikor TV-nél hangyás a kép. Az eddigiek alapján úgy tűnt, hogy csak az elején jelentkezik a karakter választásnál, utána az átkötő videok, játék nem tűnt zajosnak. A pixelesség nem csak a hajnál van, hanem az emberek körvonalainál is, mintha ki lenne kapcsolva az élsimítás, pedig nincs. Legalábbis a settings-ben is be van kapcsolva és az nvidia vezérlőpultban is. Egyébként küldetés közben ezek egyáltalán nem feltűnőek, azt a részét a játéknak tökéletesen rendereli, viszont az átkötő videok valami brutál szarok. Közben végigtoltam vele az első küldetést, nem volt nehéz, inkább azzal volt bajom, hogy mindig eltévedtem, mert nem nagyon voltak tájékozódási pontok és kb. minden ugyanúgy nézett ki. Ezen kívül megint befagyott a kép az egyik átkötő videonál, úgyhogy kénytelen voltam megint ctrl+alt+del-el bezárni, remélem ha elindítom, akkor folytatja a video elejénél.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.