Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) szapeboy


szapeboy
tag

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy hogyan lehet a bemeneteket átnevezni? Sehol nem találom.

Csak az a nő foglalt, akin fekszenek!

(#67352) ofgm válasza Nightman1 (#67349) üzenetére


ofgm
tag

Nem a pénz a lényeg, hanem a macera. Az asszonykámnak ez a tükrözéses dolog már csak káosz, és már én vagyok a balfasz, hogy pont azt a márkát tudtam venni, ami véletlen sem tudja a skype-t. Ja, és a sógor is röhög, mert előre szólt, hogy LG-t ne, mert neki volt 2 hónapig egy LB731-e de aztán eladta, mert fátyolfelhős volt a kép.
Szóval, itt a vége. Teszem autóba a Tv-t, magam viszem vissza még ma, ebédet se kapok ma 😀

[ Szerkesztve ]

(#67353) olasz69 válasza ofgm (#67352) üzenetére


olasz69
senior tag

Nekem van LB731v-m és NEM"fátyolfelhős" mert direkt ledes !! és van skype-om is! Más márkában sem fogsz találni!Ha előtte utána olvasol,nem jársz így!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#67354) negyedes válasza ofgm (#67337) üzenetére


negyedes
addikt

ezt a kort mar lefutottok parszor mar. :O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#67355) Nightman1 válasza olasz69 (#67353) üzenetére


Nightman1
tag

Ennyi..

(#67356) ofgm válasza olasz69 (#67353) üzenetére


ofgm
tag

Van egy linked ahol ezt az LG bejelentette, hogy Skype nincs többé WebOs 2.0-tól?!

[ Szerkesztve ]

(#67357) olasz69 válasza ofgm (#67356) üzenetére


olasz69
senior tag

Nem kell bejelentenie külön,mert mielőtt megveszed adott készüléket,megnézed mit tud,vagy utána olvasol,utánakérdezel mik azok a funkciók,amit tartalmaz? Igazad van a samu-ban van skype lehetőség!
Azt kell bejelentenie,ami megszűnik a funkciók közűl!
Azt megtette már párszor: tvitter,facebook,lg cloude,3D kisfilmek.....ezt nem egész 1 éven belűl tapasztaltam!
Te még visszaviheted! Nekem már, el kell adnom!!

Itt vannak pl.: skype-ot támogató okos tv-k is,egyéb infók

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#67358) Tybike81


Tybike81
őstag

Van egy 43LF632V tvm. Úgy veszem észre mintha pixel hibás lenne, mert van egy rész ahol bármilyen háttérnél, fehéren világítanak a pixelek. Amúgy létezik hogy csak egy bizonyos adásnál jelentkezik, mert csak az ÉNB-nél látszódik. De lehet porszem volt a kamera lencsén mikor vették fel. Amúgy ha tényleg pixel hibás, a szerviz mit csinál, van értelme jelenteni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#67359) TBMC válasza #94529552 (#67334) üzenetére


TBMC
addikt

Pumma, illetve aram01: teljesen tanácstalan vagyok mert igen 2015ös, de mindenhol a régebbi távkapcsot javasolták, már azon a kevés helyen ahol találtam némi információt. vicc. ezért vagyok tökre tanácstalan...

az ügyfélszolg. egy nagy rakás kaki, nem tudnak érdemleges választ adni :O ;] egyszerűen felháborítónak tartom, azt sem tudják megmondani kellene e nekem az az adapter vagy sem. mondták vegyem meg aztán ki kell próbálni (mi vagyok én milliomos?!).

pár napja vásároltak szüleim egy LG 55UG870V-t. ahhoz már az új magic remote jár, viszont ha áthozom a szobába a bekapcs gombon kívül más nem működik...

így egyszerűen passzolom, ha van valakinek esetleg biztos infója, kérem ossza meg velem

MÁSIK kérdésem lenne még:

a fentebb említett 55ug870v a nappaliban van, kb 30méterre a szobámtól. bérházról beszélünk, ahol ugye elég sok az árnyékoló tényező a wifit illetően. A szobámban van a NAS, bejövő tonline router, egy asus rt n18u access point, a tv és a mac ek. A NASról média szerverként streamelt filmeket az én tvm tökéletesen játssza 30/10mbpst mutat a speed teszt a tvn. A nappaliban viszont iszonyúan kevés: 1.5/1mbpst produkál a tv körül (s ez azt eredményezi, hogy egy fullhd filmet kb el sem lehet indítani a NASról mert perceket karikázik, mire betölt pár másodpercet, majd ismét karikázik és jön az ördögi kör a lassú sebesség miatt), viszont a képernyő előtt pedig majdnem teljes a sávszélesség:

KÉP:

a kérdés az lenne, ha esetleg veszünk a kinti tvhez egy wifi adaptert amit fent is linkeltetek, azzal megoldható a tv wifiének kivezetése pl a tv elé? tehát pl a tv alatt található tonline boxra ha tenném az adaptert akkor elméletileg fullos jelet kaphatna, mert ott tökéletes a sávszél. vagy bármi féle egyéb megoldás/javaslat?
(kábelezni sajnos nem tudok, mert mint mondtam elég messze van, illetve minden kábel el van tüntetve a lakásban, pont a kábelmánia miatt :D)

Előre is köszönöm!

:R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#67360) Beni2360 válasza Tybike81 (#67358) üzenetére


Beni2360
félisten

Szvsz pixel hiba az minden adáson, filmen stb látszik. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67361) Beni2360 válasza TBMC (#67359) üzenetére


Beni2360
félisten

Esetleg egy ilyen kellene neked.
De ez csak akkor viszi tovább a wifi jelét ha elég erős, tehát gyenge jelből nem csinál erőset. Tehát oda kell rakni ahol még jó a jel és evvel meghosszabbítja. vagy létezik konnektorba dugható adó-vevő szett ás a vezetéken keresztül továbbítja a wifi jelét. ez lenne a biztosabb megoldás.
A mobilod érzékenyebb a wifi jelre. Jobb a vevő egysége ennyi szvsz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67362) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Az 49LF632 tv hdmi vel összekötve a pc-vel de ha a böngészőt áthúzom csak a kép megy át a hang nem a laptopnál teljesen jó megy minden lehet hogy az intel hd 4600 nem tudja kiadni a hangot hdmi-n a dell inspiron meg igen ?

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#67363) TBMC válasza Beni2360 (#67361) üzenetére


TBMC
addikt

igen gondoltma a jelerősítőre én is, sőtt ez volt az első gondolatom, de a wifi topicban leoltottak, miszerint ugye felezi a wifi amúgy is kevés sávszélességét.

ezért gondoltam, hogy egy olyan adapter amit fentebb is linkeltek a sracok megfelelő lehetne e esetleg?! :F :U

szerk: illetve egy ilyen amit Te is említettél: ez is felezi a sávszélt? https://www.youtube.com/watch?v=VtxlicB-xFI továbbá ez hogyan kapcsolódik az én hálózatomhoz? ha rádugom a macbookot erre az extenderre betudom állítnai rjata, hogy mely hálózathoz kapcsolódjon, és erősítse azt? :F

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#67364) Rico45 válasza TBMC (#67363) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem ilyen van!

Van egy a másik szobában,és van egy a műhelyemben! Tökéletes !

Annak idején engem is oltogattak abban a topikban ,de megvettem és minden szuper!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#67365) TBMC válasza Rico45 (#67364) üzenetére


TBMC
addikt

köszönöm! tehát elméletileg ha a tv melletti konnektorba ezt bedugom, es a tvbe bedugom az ebből kivezető utpt, akkor tökéletesnek kellene lennie. Ez automatikusan érzékeli az én hálózatomat és azt a jelet erősíti fel? vagy valahogy kell konfigurálni? :B

markbellus.hu 

(#67366) hitman, válasza vacs (#67117) üzenetére


hitman,
őstag

:R :R :R

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#67367) negyedes válasza Hofeher (#67362) üzenetére


negyedes
addikt

nezd meg a hangbeallitasoknal mi az alap hangszoro.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#67368) luckyman


luckyman
aktív tag

A múltkori szerencsétlenkedésem a serviio/plex kapcsán azt eredményezte, hogy képtelen vagyok a serviiot úgy újratelepíteni gépre, hogy működjön is ( távoli fülön minden szürke, a könyvtárakat meg üresnek látja a SS ), ezért plex lett belőle. Elméletileg a képet ugyan úgy, ugyan azokkal a paraméterekkel állítottam be, mint SS alatt, de...
...amióta megvan a 671, csak itt olvastam az elsötétedő/kivilágosodó problémáról, én magam soha nem tapasztaltam, vagy csak olyan jól csinálta, hogy nem tűnt fel. Este néztem volna egy filmet, és már az elején olyan zavaróan villódzott, hogy nem is néztem tovább. SS-el ilyet soha nem tapasztaltam. Létezik, hogy a gyári lejátszó más beállításokat kapott? Ez így használhatatlan és élvezhetetlen, és ez azért felettébb idegesítő, mert eddig maximálisan meg voltam elégedve a tévével.

(#67369) luckyman válasza luckyman (#67368) üzenetére


luckyman
aktív tag

Átmentem most kíváncsiságból a pana meg a sony topikba, hogy mi lehet az alternatíva. Néhány utolsó hsz. elolvasása után megállapítottam, hogy nem lesz itt csere. Megpróbálom visszaerölteni serviiot.

(#67370) olasz69 válasza szapeboy (#67351) üzenetére


olasz69
senior tag

Bemenetek/összesbemenet/jobb oldalt az élőkép mellett a szerkesztés-nél felső az ikon váltás,alsó a név szerkesztés!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#67371) Rico45 válasza TBMC (#67365) üzenetére


Rico45
őstag

Igen de előtte egyszer konfigurálni kell! De nem muszáj utp kábel! A képen amit linkeltem azon van utp bemenet ,az enyémen nincs de felesleges is.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#67372) blakey válasza #94529552 (#67334) üzenetére


blakey
titán

Nem küld, amelyik küldi az a szerencse része. Korlátozás miatt nem megy az 5.1

(#67365) TBMC
Ha van egy MR akkor azt társítani kell a tv-vel, csak utána fog működni, de ha van androidos telód akkor arra is van MR és ingyenes. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67373) Hofeher válasza negyedes (#67367) üzenetére


Hofeher
aktív tag

Köszi a tippet sikerült külön kell átvinni a hangot a pc-én érdekes a laptop egész másként kezeli ott elég ha áthúzom és megy vele a hang is.

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#67374) TBMC válasza blakey (#67372) üzenetére


TBMC
addikt

igen koszi kozben rajottem nagyjabol fel oraval ezelottt :D tarsitottam is az en tvmhez, de pl regisztralni nem engedi. lehet ezert kellene az adapter?

ergo regisztracio nelkul nem mukodik a hangvezerles es a mozgaserzekeles.
minden mas gomb/funkcio mukodik hibatlanul.
:R

Rico45: koszonom nemsoka el is ugrok a boltba egyert es remenykedek :)

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#67375) NEO-7


NEO-7
újonc

Sziasztok.
LG Led TV-nél olyan hiba jött elő a napokban, hogy véletlenszerűen elkezd magától hangosítani egészen a 100-as értékig. Majd elindul vissza a hangerő. Teljesen véletlenszerűen csinálja.
Olyan mintha valaki folyamatosan nyomna egy gombot. A távirányítóból kivett elemek esetén is jelentkezik ez a probléma. Mi lehet a gond??
Csináltam szoftver frissítést is de a helyzet változatlan.

(#67376) huncutka1029 válasza NEO-7 (#67375) üzenetére


huncutka1029
addikt

nincs valami más infrás cucc a közelben, vagy nem szórakozik valaki telefonos távírányítóval a közelben?

Nálam pl a rejtett világítás vezérlésbe szól bele a tv táv. Ha halkítok, bekapcsolja, ha csatornát váltok, akkor színt vált. ha nem figyelek, és nem jó irányba állítom... :B
Ugyanez lehet visszafelé is.

De azt mondom, húzd ki a konnektorból 20,
-30 percre, majd csinálj egy "factory resetet" Ha ezután is jelentkezik, akkor szervíz..

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#67377) Raz3r


Raz3r
tag

sziasztok!

tudom hogy off mert plazma, de ezt többen olvassátok:
lenne egy régebbi kb 9 éves plazma lg-nk. 42"os. hibátlanúl működött mindeddig.
mostanság jelentkezett olyan "hiba", hogy vibrál bekapcsolás után kb 2-3percig, míg be nem melegszik. ezt követően tökéletesen üzemel. tudnátok segíteni mi okozhatja ezt?

(#67378) junior11 válasza Raz3r (#67377) üzenetére


junior11
veterán

Itt is kérdezd meg, hátha tudnak segíteni: [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#67379) TBMC válasza Rico45 (#67371) üzenetére


TBMC
addikt

Bocsi még annyi, hogy egy ilyen esetleg nem lehet jobb lenne?
link: http://www.aqua.hu/tp-link-tl-wa901nd-300m-wireless-accesspoint-108917.html

a jelenlegi asus routerem ACkent kapcsolódik a t-online routerhez. tehát tudnám a jelenlegi AC-t is ezzel az AC val bővíteni?
:R

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#67380) NEO-7 válasza Raz3r (#67377) üzenetére


NEO-7
újonc

A factory resetet, hogy működik LG tv esetében?

(#67381) olasz69 válasza blakey (#67372) üzenetére


olasz69
senior tag

Leírnád ezt a korlátozást,illetve megneveznéd a forrását?

"Külső forrásból a tv csak 2.0-át küld tovább, optikán."

Vagy ennyi "szerencse része " készülék van az LG-k között?

(#67376) huncutka1029Nálad,hogy megy ez a korlátozás?

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#67382) aram01 válasza TBMC (#67359) üzenetére


aram01
nagyúr

be kéne menned egy MM-be és megnézni hogy viszi e a táv, gondolom hogy ott van több féle típus

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67383) direwolf válasza olasz69 (#67381) üzenetére


direwolf
őstag

Nyugi, az összes WebOS-es LG tudja a DD/DTS passthrough-t.
Sokcsatornás tömörítetlen PCM-et nem tudom, mert nincs rá dekóderem. Viszont gyanítom ezeknél maga az SPDIF interface (optika) lesz a korlátozó.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#67384) aram01 válasza direwolf (#67383) üzenetére


aram01
nagyúr

érdekes, mert nekem 2.0-ban adja tovább az 5.1-re a jelet ami hdmi-n megy a gépből :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67385) blakey válasza olasz69 (#67381) üzenetére


blakey
titán

Külső forrás esetén ami digitális hangot tud az már csatlakoztatható közvetlenül az erősítőbe. Namost, ha HDMI-vel csatlakoztatod a tv-re, akkor mi a túrónak kell a tv-ből kivezetni a hangot amikor e lejátszóról is mehetne? HDMI ARC-on keresztül is van hang, de azt nem tudom, hogy visszafelé is az érintetlen hang közlekedik. Természetesen a tv "lejátszója" kiküldi a hangot akár 5.1-ben is. Firmwarek között is lehet eltérés, tehát van amelyikben korlátozzák aztán véletlenül nem és utána megint, de régebben is volt olyan, hogy egyik típus tudta, másik meg nem.

(#67384) aram01
A passtrough a saját leejátszójára, tunerére vonatkozik, tehát azzal miként bánjon a digitális kimenet.

(#67386) aram01
Én ezt értem, de ez ilyen, DAC-cal, akár HDMI-ből kivarázsolható az 5.1, de ahhoz olyan átalakító kell ami HDMI-ből optikai és koax kimenetre alakít.

(#67387) olasz69
Továbbra is értem, a gyártók meg így vélekednek, ennyi.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67386) aram01 válasza blakey (#67385) üzenetére


aram01
nagyúr

Az a baj hogy nekem a Vaioon nincs optikai kimenet a z906-on meg nincs hdmi bement :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67387) olasz69 válasza blakey (#67385) üzenetére


olasz69
senior tag

"ha HDMI-vel csatlakoztatod a tv-re, akkor mi a túrónak kell a tv-ből kivezetni a hangot amikor e lejátszóról is mehetne?" pl azért mert az erősítőmön nincs hdmi! Csak optika!

(#67383) direwolf
Természetesen minden külső forrásomat Hdmi-vel /scart-al/ csatlakoztatok az LG tv-hez és a többcsatornás DD5.1-et az optikai kimeneten keresztül az erősítőmbe! És szól az összes hangszóróm és ki is írja ,hogy DTS illetve Dolby Digital 5.1.

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#67388) aram01 válasza blakey (#67385) üzenetére


aram01
nagyúr

Nem ruházok be ilyesmire, nekem az átalakítók "időzített bombaként" operálnak, sejtem hogy ez az én hülyeségem de így gondolom. beáldoztam egy 64 GB-os ssd-t majd azt használom egy darabig amíg nem veszek nagyobb pen-t

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67389) direwolf válasza aram01 (#67384) üzenetére


direwolf
őstag

Van egy beállítás valahol, most nem emlékszem, de majd utána nézek, amitől megy a passthrough.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#67390) #94529552 válasza Csaba821023 (#67345) üzenetére


#94529552
törölt tag

Egyértelműen LG 43LF590V-t érdemes, de hol adják 112.000Ft-ért?

TBMC: Párosítani kellene a Magic-et a te tévéddel is, valószínű hogy nem kell adapter, mert tudja a Connexion Bluetooth (Sound Sync Wireless)-t.

luckyman Kapcsold ki a kép menüben a helyi sötétítést, kép beállítása>további kép beállításoknál, vagy vedd alacsonyra. Vagy a Haladó1 kép módot állítsd be minden forrásra, ahogy neked jó.

[ Szerkesztve ]

(#67391) olasz69 válasza direwolf (#67389) üzenetére


olasz69
senior tag

ez is arra van

hang beállítások>>
digitális hang kimenet:>>automatára kell állítani!!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#67392) blakey válasza olasz69 (#67387) üzenetére


blakey
titán

Amúgy milyen külső forrással játszód le amin nincs optikai kimenet?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67393) krezna


krezna
tag

Sziasztok!Tv vásárlás előtt vagyunk. Nagyon Sonyra akarnak beszélni,vagy az Lg50lf652v-re.Nem szeretnék 200ezer fölé menni,de a nagyfiam miatt a 3d-ről sem akarok lemondani.Az Lg ajánlott,vagy felejtős,átlagos használathoz,illetve a smart resze mennyire gyors,vagy szenvedős.Köszi előre is

Forza Milan!

(#67394) #94529552 válasza aram01 (#67382) üzenetére


#94529552
törölt tag

Amikor váltasz a tévén külső hangszóróra, a digitális hangkimenetet átraktad automatikusra?
blakey Az LG tévéken átmegy az 5.1-es, ez nem lottó, igaza van olasz kollégának.
Nem mindegyiken. Típus? Mondjuk ez semmire nem bizonyíték.

krezna Ajánlott a 652V. Hasonló a sebessége a sony-hoz, 3D-ben sztem meg sokkal jobb az LG. De vannak videók, tesztek, vagy nézd meg egy üzletben.

[ Szerkesztve ]

(#67395) blakey válasza #94529552 (#67394) üzenetére


blakey
titán

Nem mindegyiken. [link]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#67396) aram01 válasza #94529552 (#67394) üzenetére


aram01
nagyúr

Igen, pen-ről minden további nélkül megy az 5.1, laposról csak 2.0 :F
55lb671v-m van

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#67397) huncutka1029 válasza blakey (#67395) üzenetére


huncutka1029
addikt

2011- óta van LG lapos tv-m több is.
Már akkor is tudták a passtrough 5.1 et. Azóta is működött minden általam kipróbált, beállított modellnél.
2011-ben még a DTS- nem szólt saját hangszóróján, de már azt is tovább engedte butítás, dekódolás nélkül.
Miért változtatnának negatív irányba ezen?
Ismersz olyan konkrét tipust, ami nem enged át optikán, a korábban leírt beállításokkal?
digitális hang kimenet--> Auto
Digitális hang --> auto állásban?

(#67396) aram01

Laposon tuti jók a beállítások?
tudja az 5.1 kodeket?
A tv nem módosít, cak átenged, ha 5.1 forrást kapna, azt is küldené tovább.
Nézd meg az audio drivered beállításait! :K

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#67398) Csaba821023 válasza #94529552 (#67390) üzenetére


Csaba821023
újonc

Elektrooutlet Pécs.original csomagolas es nem serult.akcios.koszonom a valaszt.

(#67399) direwolf válasza olasz69 (#67391) üzenetére


direwolf
őstag

Igen, ezaz, csak fejből nem ment :B

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#67400) luckyman válasza #94529552 (#67390) üzenetére


luckyman
aktív tag

Á, már azon is túl vagyok, nem változik semmi. Smartshare-nél nem volt ilyen. Még arra is gondoltam, miután nem nézek feliratos filmeket, ezen meg égetett felirat volt, talán az kavart be. Történetesen az A...o 2 című hazai alkotás dvd ripjéről van szó, annak is az első néhány percéről, aztán kikapcsoltam. Valaki megnézhetné, hogy a szóban forgó remekművel neki is csinálja e?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.