Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30651) xabolcsy


xabolcsy
aktív tag

Sziasztok! Van valakinek Lg-47LA740
Az tudna írni véleményt?
Hogy neki nem fagy? Vibrál a kép?

(#30652) Jabby válasza Rellind (#30637) üzenetére


Jabby
őstag

Én is ma a szegedi MM-ban szerettem volna megnézni működés közben az LA620S-t, de szintén kifosztva. Srác megnézte, az egész országban 6 darab volt reggel a MM hálózatában, ebből egy már lefoglalva.
De azt is mondta, hogy a gyártó nem győzi a beszállítást, bizonytalan a következő szállítmány időpontja.

Ellenben a 220V-nál és a Jófélén is azt az infót kaptam, hogy tutira ma, illetve holnap érkezik szállítmányuk, s másnap szállítanak. Ezért az utóbbinál rendeltem is egy 620-ast :-)

(#30653) Jabby válasza dr.bubo (#30638) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ!

(#30654) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Adatokat gyűjt az LG!? Találkozott valaki ilyennel, aki frissítette a tévéje szoftverét? Homár blog, LG TV adatgyűjtés

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#30655) shteer válasza dr.bubo (#30654) üzenetére


shteer
titán

Igen de nem erdekel.

..szerintem jónak tűnik

(#30656) kmarci25 válasza shteer (#30655) üzenetére


kmarci25
veterán

+1. Unalmas. Végtelenül unalmas. Az meg nem normális aki ilyenért ír a fogyasztóvédelemnek. Ezek hol személyes adatok? Melyik univerzumban. Persze fb (meg twitter, forsquare, instagram) profilunk az van, és az tök jó mi...?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30657) Rellind válasza Jabby (#30652) üzenetére


Rellind
senior tag

Én még a nézelődésnél-érdeklődésnél tartok. MM-ben azt mondták egy hét és jön az utánpótlás. :U

(#30658) Szabyka_


Szabyka_
tag

Ha esetleg valakit érdekel lenne egy LA sorozathoz való új csak kipróbált garanciális AN-MR400 távom dongleval együtt bolti ár alatt! :R

(#30659) Mókus Zs


Mókus Zs
csendes tag

Megadnátok a 55la690s doboz méreteit.
Előre is köszi !!! :R

(#30660) Müszi


Müszi
senior tag

Üdv mindenkinek!

Megtudná itt valaki biztosra mondani, hogy az LG AN VC300 kamera kompatibilis egy 42LA660S TV-vel? Nem merem megvenni, ameddig nem tudom biztosan.

(#30661) kelly7


kelly7
aktív tag

Hétvégén rendeltem neten egy másik 667-et. Tegnap hívott egy nő, hogy sajna nincs, és nem is tudják mikor lesz. (LG mindennap szállít a Mediának) Helyette vigyem a 660-at. Mondom nem kell, nem véletlenül rendeltünk 667-et. Akkor törli a rendelést. ..... Nem is a tv-t sajnálom, hanem buktam a hétvégi vásárlás végett akciós 10% visszafizetést ajándék utalványban, :F Extreme digital-nál meg rendeltem tegnap, holnap szállítják is. Ennyit a "nagy" Mediáról.

(#30662) hematomaI válasza Szabyka_ (#30658) üzenetére


hematomaI
tag

Nem vált be a távirányitó?

(#30663) hematomaI


hematomaI
tag

A termékregisztrálás az LG honlapján milyen előnyökkel jár? Érdemes regisztrálni?

(#30664) snooze válasza Müszi (#30660) üzenetére


snooze
veterán

inditsd el a tv-n a skype-t,ott kiirja mit kell csatlakoztatni,és nyilván az a tipus lesz jo,amit kiir.. :)

GO Gunners!!!

(#30665) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

LN570R-rel van valakinek tapasztalata? Tudom hogy csak HD Ready, de ~3 méterről nézném, max játszani ülnék közelebb de PS3 amúgy sem tud komolyabb felbontást kinyögni ennél.
Erre irányúlna egyik kérdésem is: Milyen az input lagja a cuccnak? Valaki nem tud egy jó féle tesztet a készülékről ahol írják?
Mozgásmegjelenítés mennyire gáz? Gondolom mivel csak 720p az a kb. 300 sor amire ezek a 100Hz-es panelek képesek itt jobb mint egy full HD darabon (már ha helyes az elméletem arról, hogy ezek a sorok pixelsorok).

USB-ről szeretnék majd MKV-t lejátszani, úgy néztem leírásban hogy DTS-t is dekódol pendrive-ról ez igaz vagy csak elírás?

Előre is köszi! :R

(#30666) Jabby válasza snooze (#30664) üzenetére


Jabby
őstag

Kamerából létezik kompatibilitási lista?
Vezeték nélküli egeret, billentyűt bármelyiket rá lehet kötni?
S USB-s egeret, billt?

(#30667) Müszi válasza snooze (#30664) üzenetére


Müszi
senior tag

Sajnos csak ez a tipus jöhet szóba, mivel 20K feletti összeget nem szánnék kamerára. Kicsit régebbi tipus. Gondoltam esetleg visszafelé compatibilis a TV bár lehet, hogy csak a számtech-ben van ez így.

[ Szerkesztve ]

(#30668) Gem Geza


Gem Geza
csendes tag

Most jött az infó, hogy megérkeztek a TV-im az AV-Planet-ba, ha minden igaz péntekig ki is szállítják és hétvégén jöhet a nagyüzemi beállítgatás :C
Egy kérdés még azért motoszkál a fejemben. Ha a beállításokat egy helyen elkészítem (pl nappali) és át akarom tenni a TV-t máshová (hálóba; elvinni nagyihoz a x+12. településre) akkor a beállításaim el fognak veszni, vagy megmaradnak? (bár a kérdésem magában hordozza a választ is, mivel egy áramszünet ..., de hátha van valakinek rossz tapasztalata).

Üdv GG

(#30669) Watt25 válasza Jabby (#30593) üzenetére


Watt25
veterán

A műholdas megmozgatta a fantáziámat... Beltérit ki lehet iktatni? Parabola jele közvetlen mehet a TV-be?
Szolgáltatótól függ.
Ezt olvasd el.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#30670) Toma válasza Jabby (#30666) üzenetére


Toma
tag

Logitech MK520 vezeték nélküli bill+egérrel kipróbáltam azzal minden további nélkül megy!

[ Szerkesztve ]

(#30671) Broki1


Broki1
tag

Aki mostanában vett LA660S-t az kapott magic remote-ot illetve dual play szemüveget hozzá?
Magic remote távirányító mellet hagyományos távirányító is jár-e hozzá?
A szemüvegek száma 4(3d)+2(dual play)?

(#30672) huncutka1029 válasza Müszi (#30667) üzenetére


huncutka1029
addikt

el kell keserítselek, nem kompatibilisak egymással.
Az LA hoz csak és kizárólag a 400-as sorozatú kamera jó

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#30673) huncutka1029 válasza Jabby (#30666) üzenetére


huncutka1029
addikt

létezik,
csak nagyon rövid.
Semmit nem fogad el, csak az évjáratának megfelelő Lg AN VC tipust

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#30674) Müszi válasza huncutka1029 (#30672) üzenetére


Müszi
senior tag

Közben rákerestem itt a fórumon és rájöttem én is. Azért köszi. Sajnos ez a Skype dolog a TV-n egyenlőre felejtős.Nem is értem mi kerül egy kamerán 20K-ba. No mindegy az is marad a PC-n.

(#30675) Ravenloft


Ravenloft
tag

Srácok, egy ismerősöm TV vásárlás előtt áll és max 80 pénze volna rá. Mit ajánlanátok ennyiért?
Én egy 32" LN5400-at néztem ki így elsőre. Szerintetek?

(#30676) Ravenloft válasza Broki1 (#30671) üzenetére


Ravenloft
tag

Kicsit fura a kérdésed, mert ezek alap tartozékai a 660-nak. Függetlenül attól (legjobb tudomásom szerint) hogy mikor vásároltad.

(#30677) nagyas válasza Ravenloft (#30675) üzenetére


nagyas
csendes tag

Ennyi pénzért teljesen jó.
A Samsung UE32F5000 és az LG 32LN5400 kábé ugyanazt tudja, szerintem mindkettő jó választás lehet.

[ Szerkesztve ]

15 éves az autóm de ha lemosom, csak 14 évesnek néz ki!

(#30678) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

kérdésem lenne olyan személytől akinek van net bekötve a tv-be

ha netezek a tv-n,arra is kell vírusírtó??

(#30679) Broki1 válasza Ravenloft (#30676) üzenetére


Broki1
tag

Vásárlás előtt állok, ezért érdekelne, hogy hagyományos távirányítót is kapok, vagy csak magic remote-ot.

(#30680) Toma válasza Broki1 (#30679) üzenetére


Toma
tag

Magic távirányító és 6 szemüveg....négy normál 3D fekete ,zöld, kék és fehér színekben és két dual play...sajnos azokat még nem bontottam ki, nem szolgálhatok a színükkel:-)

(#30681) p2pp válasza Broki1 (#30679) üzenetére


p2pp
őstag

660-hoz csak magic remote jár.
Meg 4+2 szemüveg.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#30682) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

LG 42LA620-as tv-m van. Ha bekapcsolom, megkérdezi, hogy van 1 új frissítés, kívánja-e letölteni?
Nyomom neki, hogy igen kívánja. 52%-ig letölti, de ott mindig meg áll a letöltés.
Találkoztatok már ilyennel? Mit tudok kezdeni vele? :U

(#30683) balintka válasza forras2 (#30682) üzenetére


balintka
addikt

Töltsd le a gyártói honlapról és telepítsd fel pendrive-ról.

(#30684) farkas-j válasza Broki1 (#30671) üzenetére


farkas-j
őstag

Néhány kérdésre a válasz LA660S-el kapcsolatban.
Nekem a dobozban csak a magic távirányító volt, ezért vettem hozzá pluszban egy hagyományos infrát, mert TV-zéshez kényelmesebb. 4(3d)+2(dual play) szemüveg járt hozzá, +1 aranyozott HDMI kábelt is kaptam ajándékba: http://www.digitalko.hu/index.php?ksz=LG+LA660
Eddig 2 vezeték nélküli billentyűzetet és egeret próbáltam vele, gond nélkül működtek.
A műholdas tunerét miért kellene kiiktatni? Nem kell használni ha nincs rá szükség.
Skype kamerának én a AN-VC400-at használom. Az 500-as az eladó szerint nem biztos, hogy kompatibilis az LA660S-sel.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#30685) B.i.L válasza dattila79 (#30624) üzenetére


B.i.L
senior tag

A 206-osba" a 42 LM620 befért...ha eggyezik a dobozméret,okés.Viszont nem tudod házhoz kérni,kb annyi a költsége,mint a benzin+parkolás.

Horgászni mentem...B.i.L

(#30686) balintka válasza farkas-j (#30684) üzenetére


balintka
addikt

Mennyibe kerül az AN-VC400?

(#30687) storm4 válasza balintka (#30686) üzenetére


storm4
aktív tag

Parancsolj

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#30688) huncutka1029 válasza petya2012 (#30678) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem kell, és nem is tudnád telepíteni, mert zárt SW-van a tv-n.
És nem is olyan "teljesértékű", hogy sokáig netezz rajta, ki fog dobni memóriahiány miátt, néhány többlapos böngészés után

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#30689) alex_66 válasza balintka (#30686) üzenetére


alex_66
csendes tag

-

[ Szerkesztve ]

(#30690) kmarci25 válasza forras2 (#30682) üzenetére


kmarci25
veterán

Várj egy-két napot, majd megoldódik... :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#30691) hematomaI


hematomaI
tag

Vissza nézegettem régebbi teszteket LED TV-ről.Érdekesség hogy az egyik teszt azt irja jobb a Direct led háttérvilágitású a fényerő miatt de nagyobb a felhősödés,a másik teszt szerint jobb az EDGE LED mert homogénebb a felület és csak a képernyő közepénél észlelhető felhősödés ahol amúgy is mindig van mozgás ami miatt kevésbé észlelhető.

Ilyenkor döntsön az ember hogy melyiket vegye...

(#30692) warren29


warren29
tag

Sziasztok,

Egy 55LW659S-em van.
A kérdésem az lenne, hogy ha pendrive-ról USB porton beviszek egy filmet ami mondjuk 5.1-es akkor a tv optikai kimenetén milyen hang jön ki?
Kijön az 5.1 vagy csak szimpla 2.0 stereo?

Vinném a jelet a házimozi erösítöbe (amit most fogok megvenni) ezért kérdezem.

Köszi elöre is

(#30693) huncutka1029 válasza warren29 (#30692) üzenetére


huncutka1029
addikt

passtrough működik, ha beállítod a digitális hang ki opciót auto-módba, akkor kiviszi az 5.1-et, és a DTS-t is

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#30694) dr.bubo válasza warren29 (#30692) üzenetére


dr.bubo
őstag

Igen átmegy rajta az 5.1-es hang is. :K
De, ha az erősítőn van HDMI csatlakozás ill. a TV is tudja a HDMI ARC-t, akkor HDMI-n is áttudod vinni a hangot az erősítőbe. :)

szerk. megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#30695) warren29 válasza huncutka1029 (#30693) üzenetére


warren29
tag

Fú nagyon kösz! :R

Két lehetöség volt.
PCM (gondolom ez a normál stereo) és az AUTO.

Most átálítottam AUTO-ra.
Azt mondod így tuti jó lesz?

(#30696) warren29 válasza dr.bubo (#30694) üzenetére


warren29
tag

Tudja a HDMI ARC-t. :)
Csak az a gond, hogy olyan erösítöt akarok venni amiben még volt anyag (SONY DA50ES, Denon AVC-A1ES, Yamaha AZ1...) de azokon még nincs HDMI.

Pedig az ötlet jó nagyon. ;)

(#30697) paulo92


paulo92
tag

Sziasztok!
Szüleim szeretnének TV-t vásárolni, s az LG 42LA660s-re esett a választásuk. Szeretnék boltban megvásárolni, s hazahozni, viszont nem tudják, hogy befér-e a kocsiba :) Esetleg valaki meg tudná mondani, hogy mekkora a tv dobozának mérete? (Kártyával lenne a fizetés ezért a mall.hu-t nézték ki a vásárlás helyszínének)

Egy másik kérdés: A tv mennyire működne együtt egy Zyxel NSA-310-es NAS-sal? Értem ez alatt a filmek lejátszását wifin keresztül DLNA-n.
Előre is köszönöm a segítséget!
Zoli

(#30698) simon87 válasza xabolcsy (#30651) üzenetére


simon87
csendes tag

Szia!

Nekem 55LA740 van, eddig egyszer fagyott meg, úgy egy percre. Képvibrálást nem vettem észre.

(#30699) hematomaI válasza paulo92 (#30697) üzenetére


hematomaI
tag

Szia. Ha visszább olvasol ott leirtam az LA620s dobozméretét mert valaki kérte.Nézd meg a két tv méreteit,nem lehet nagy különbség a doboz méret között sem.

(#30700) erahurka válasza erahurka (#30665) üzenetére


erahurka
félisten

Erre valaki?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.