Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) mikrofon


mikrofon
addikt

Tegnap este kicsit hackeltem a telót. :DD
Ki is próbáltam két ROM-ot, de végül is visszaraktam az etotalk-osat! Jól összerakott, minden be volt állítva, még a magyar rádió állomásokat is behangolták....
A recovery is etotalkos volt, de azt le kellett cserélni, mert a backup és restore nem működött. (Gondolom, valahogy így védi az etotalk a ROM-ját) Ezért ezt cserélnem kellett....

Igazából egy dolog nem tetszik. Sok programot és engem is megzavar a telefon memóriakiosztása (sdcard; sdcard2). Ezek egyébként a többi ROM-ban fel vannak cserélve! Olvastam az újraparticionálásról. Ez szimpatikusabb, mert a külső SD és a belső tárhely mount-olásának felcserélése, valójában az sdcard2-re kerülő belső memória "elvesztésével" jár... Érdeklődöm, hogy ez bármilyen telefonon használható? Azt hiszem a v970-hez van leírás. Tudom ezzel a leírással a Lenovo a789-hez is alkalmazni? Vagy van valami más javaslatotok?

Ezt a kérdést feltettem az XDA fórumon is, ahol az alábbi választ kaptam cybermaus felhasználótól. Ő készíti egyébként az egyik ROM-ot:

Well, yes, I could, but my strategy is stability, not cutting edge. I have seen too many people complaining with Bruno that it failed, because they forgot to apply again after flashing.

Just uninstall all programs (or wipe data), which you would do for a re-partition also, but the very first thing you do when you start using this phone is to go into settings->storage, and select SD as default storage.

Now it is using you SD for everything. It is true it also means you now have 1.7GB unused space, but as you said, your SD is big enough.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.