Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:54:09

LOGOUT.hu

LeECO Le 2 és Le 2 Pro Összefoglaló, tippek-trükkök. Megkérnénk minden kedves tulajt és leendő tulajt, hogy a kérdései előtt olvassa át!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Digitalpimp válasza junkpod (#6350) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Alin van hozzá minden olcsón, ha már szét lesz szedve, én cserélném az akkut is. Próbálj a környékeden keresni egy jó szervizest, aztán kérdezd meg, ha te adsz mindent, akkor mennyi az annyi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6352) junkpod válasza Digitalpimp (#6351) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi, gyerek teló lett, így hajlok az olcsó megoldásokra :) linket tudnál mutatni, hogy pontosan mit keressek?
Külön van a kijelző és az üveg borítás? Vagy egyben kell cserélni?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#6353) Digitalpimp válasza junkpod (#6352) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Fú, passz, szerencsére még nem kellett, de ilyesmit keress: [link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6354) junkpod válasza Digitalpimp (#6353) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi! Ez tényleg nem drága, ha találok jó videót meg 3n is bevállalom...
A típust, hogyan tudom teljesen biztosra ellenőrizni? Le X520 van a telora írva, ezt keressem vagy más néven fut?

Box's don't touch!

(#6355) Digitalpimp válasza junkpod (#6354) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szerintem ezekben sok minden egyforma, de az a biztos, ha a konkrét típusra keresel. Szétszedős videók meg vannak dögivel a YT-on.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6356) Beni2360 válasza junkpod (#6354) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy ilyet mindenképpen rendelj, ilyennel vannak össze ragasztva. Ez melegre enged, egy mini holegfuvoval szedtem szét, majd a keret pucolva mehet a ragasztó és a kijelző rá. Eny egy 8" tabon cseréltem kijelzőt kompletten. De itthon is lehet egy kompomensu sylikon ragasztót veni. Csak hőre lagyuló legyen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6357) junkpod válasza Beni2360 (#6356) üzenetére


junkpod
nagyúr

köszi old friend ;)

Box's don't touch!

(#6358) burnutec


burnutec
csendes tag

Sziasztok , tudom hogy 1000 éve volt már hogy ezeket a telókat piacradobták, de hozzám került egy Le 2 X620 32Gb verzió, ujonnan , és elég furán működött , összeomlottak folyamatosan az appok, otthon hagytam bekapcsolva playről updatelni, semmit nem csinált, csak 100 rol lemerültr 40% ra kevesebb mint 7 óra alatt , szerettem volna tenni rá másik romot, és téglásodott , bricked, bármilyen gyári romot szedek le , vagy az Le Eco képnél áll örökre ( SP flashtools sal letöltve , write memory val beírva a recovery és boot image-t ) , vagy Red state , és 5 másodperc mulva indulunk, de bootloopol, nem indul el, van ebből visszaút? Találkozott már valaki ilyennel? A telón még rajta vannak a gyári fóliák, arany szinű , Helio X20 as verió ( sajnos ).
Ha valaki tudna segíteni megköszönném. :)

(#6359) burnutec


burnutec
csendes tag

Sziasztok, ha vélatlenül valakinek még van relikviája és úgy jár mint én , bár az enyém magátol lett tégla :) nem kellett hozzá segítség, akkor itt a vissza állításhoz, twrp hez és egyebekhez megtalál szinte mindent.
Itt volna:
https://drive.google.com/drive/folders/1ModGX-0rD063AqgZlojsoeqGvsUJMJ0-?usp=sharing
Remélem nem kerültök ilyen helyzetbe, de mégis....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.