Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) GabN73 válasza sasa311 (#250) üzenetére


GabN73
addikt

amumu+galio ulti egyszerre..Volt szerencsém látni! :C

(#252) GabN73


GabN73
addikt

(#253) sasa311 válasza GabN73 (#252) üzenetére


sasa311
veterán

Pantheonnal csak AD-t szabad venni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#254) GabN73 válasza sasa311 (#253) üzenetére


GabN73
addikt

Itt a last whisper nasus miatt lett véve, 40% armor pen miatt,pdancer pedig minél többszöri blokk elérése végett :K

De akkor most meglesem mit tud full ADben :K

(#255) sasa311 válasza GabN73 (#254) üzenetére


sasa311
veterán

Mondjuk egy last whisper még belefér, az is inkább az armor pen miatt.

Ami nagyon zord build (ha nem téged focusolnak) az ez:

Manamune + cipő (mikor mi) + Infinity Edge + black cleaver + blood thirster + random bármi, akár last whisper (bár akkor azt érdemes mondjuk infinity edge után venni), akár valami crites cucc.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#256) sasa311 válasza GabN73 (#254) üzenetére


sasa311
veterán

[link]
Ezt, most csináltam (botok ellen) :))

1100-at is tudsz critelni egy papírba, 800 körül lehet dobálni a lándzsákat, ami kb az 1/3 élete egy DD kasztnak. Kemény.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#257) GabN73 válasza sasa311 (#256) üzenetére


GabN73
addikt

Uhh... Nem gyengus :K :B

(#258) GabN73


GabN73
addikt

Gy sose leszek 30as... :((( az utóbbi 10 meccsen kikaptam...Szerintem nem velem van a baj,14/2/5-ökkel végzek...
Mindig nyomorékokat fogok ki...Ashevel megy előre solozni :(((

(#259) sasa311 válasza GabN73 (#258) üzenetére


sasa311
veterán

Vannak rossz időszakok.

Nekem volt egy 30-as downfall, ahol abszolut járásképteleneket, dupla leavereket, afkolókat kaptam, természetesen az ellenfél nem....

Majd elmúlik. ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#260) GabN73 válasza sasa311 (#259) üzenetére


GabN73
addikt

áhh ez? sose..max ha csapattal játszok...

(#261) Iron Funeral válasza sasa311 (#201) üzenetére


Iron Funeral
őstag

3 sunfire??? Egy még oké, de 3...
Amit linkelt teljesen jó guide, kis eltérésekkel én is hasonlóan buildelem, rúnáknál MPen+MR(vagy CDR is tökéletesen megteszi)+Dodge(HP reg. is tökéletes) 1MPen quint,1 flatHP quint és 1 MR/CDR quint, masteryknél meg 9/21/0, ignite+ghost kombóval.
Kezdesz egy Regrowth Pendanttal+hp pot(ebből könnyen lehet Doran's shield, ha tudod hogy physical enemy lesz a lineodon), csuka általában Merc. Tread, de ha nagyon gány enemyket kapsz (amire nem sokszor volt példa nálam) akkor egy Sorc. Shoes is bevállalható. Aztán jöhet a FON, Phage-> Mallet(permaslow+ghost is beadja ;) ). Továbbiakban változó, hogy mi kellhet, de egy Abyssal Scepter és/vagy egy Atma's Impaler mindig jó választásnak tűnnek. HP stackelés (különösen Warmongs-al) meg szimplán gyökérség, arra van a shield, hogy legyen plusz 600(?) HP-d és közel instant "regen" (Siphon nagyon, ismétlem nagyon jól tölti, egy fightban meg Creeping Death sokat segít a shield fenntartásában). A shieldet nem fogja tölteni sem a Warmongs sem a Sunfire, ráadásul ezek csak egy újabb okot szolgáltatnak az enemynek egy MBR vegvételére (Kog'Maw ismerős?).
Skill order lv6-ig valahogy úgy néz ki, hogy: E Q E Q W R, ezek után Siphont kimaxolni ás a másik kettőt párhuzamban húzni, ultit amikor lehet akkor fejleszteni. Mondjuk 6-os szint után a Q és W húzása nem feltétlen ilyen szabályszerű mindig, tudok másokról, akik máshogy csinálják, és úgy is jó, viszont az első hat szintre a fentebb említett sorrend a legjobb.

Én pl. ebből a guidebol indultam el anno (előtte én is csináltam a Warmongs-os buzulást, meglehetősen kevés sikerrel... ) Az irónia kedvéért ő másként lépteti lv6 alatt a skilleket :)) Lehet, hogy úgy jobb is, majd kipróbálom még lehetőleg a rework(szvsz. nerf) előtt :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#262) nepszter1 válasza Iron Funeral (#261) üzenetére


nepszter1
addikt

Sunfire only evelyn. Na az odabasz :DDD

(#263) Iron Funeral válasza nepszter1 (#262) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ja, egyszer nyertünk úgy játékot, hogy halálra idegesítette az enemy teamet a haver a sunfire stackeléssel és feladták :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#264) GabN73 válasza Iron Funeral (#261) üzenetére


GabN73
addikt

Enemy függő hogy mit hogyan építsz ki.Maradjunk ennyiben. ;)

nepszter1: nem vágom miért nehéz legyűrni,a sok marha nem tudja mi az oracles elixir... :U

(#265) Iron Funeral válasza GabN73 (#264) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Enemy függő, de nem a core build ;) (jelen esetben Merc.,Mallet és FON), de ha belegondolsz Mordekaisernek gyakorlatilag marad a teljes build is, mivel ha megnézed, olyan itemeket írtam ami ugyanúgy offenzív mint defenzív :) MPen és a resistek fontosak neki, az Atma csak hab a tortán. Maradjunk ennyiben :P

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#266) GabN73 válasza Iron Funeral (#265) üzenetére


GabN73
addikt

oké,legyen így :D :P
Igazából Mordeval már keveset játszok,most hogy free volt Gailo...

(#267) sasa311 válasza Iron Funeral (#261) üzenetére


sasa311
veterán

Ap-t és CRIT-et venni Mordénak akkora fail, hogy kiesik az ablakon...
A mallett még belefér a lassítás miatt, de jobb, ha a team lassít nem te.

A shieldra alapozni azért baromság, mert a shieldre nem hatnak a def értékeid, sem az armor sem az MR, így bárki lelövi 1 ütés alatt és védtelen vagy.

Az én buildembe viszont van 68% MR-ed és 75% armorod. Üsse le bármi.

Bloodrazor, főleg kog'maw-al pedig minden tankra veszélyes. De a 68% MR-el még kog'maw is csak 3,2% HPkat vesz le lövésenként.

A morde core buildje a cipő + force of nature + sunfire cape.

Az ilyen van egy kis HP-m meg AP-m is, meg ez meg az tankolni is akarok meg legyen DPS-em is buildek mind kibuknak értelmes játékokban.

Vagy építsd DPS-re a mordét (lehet APvel és AD-vel is!) vagy csinálj belőle tankot. Az átmenet szar.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#268) Iron Funeral válasza sasa311 (#267) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hol látod te azt, hogy én akárhol is AP-t építek? Abyssal csak a -20MR miatt kell, és nem elhanyagolható az az 57MR amit te kapsz, és ezzel, FON+Merc+rúna kombóval simán 200 feletti MR-ed van 18-as szinten, tehát ugyanúgy megvan az általad említett MR, azzal a különbséggel, hogy nem fognak ignorálni teamfightban. A shieldre pedig igen is jó alapozni, ~3 enemy champ meg 3miniont megcsapsz a siphonnal és fullon van a shielded, ezt meg tudod ismételni akár 3,6s után is, de van erre még 3 skill, és az idő alatt nem nagyon karcolják a HP-dat miközben te elég kellemetlen élményt nyújtasz nekik. A "Az ilyen van egy kis HP-m meg AP-m is, meg ez meg az tankolni is akarok meg legyen DPS-em is buildek mind kibuknak értelmes játékokban." dologról meg annyit, hogy a ~30MPen ~80AP ~200 AD kombinációja nagyon kemény egy olyan karakteren ami nem dől össze amikor rálehelnek, a teamfight meg ott eldől amikor kiszeded az enemy carryt az ultiddal és megkapod az extra értékeket. Volt már 380AD/200AP-d Mordekaiserrel, úgy hogy nem DPS buildet toltál neki? Nekem volt, pár Qudra és egy penta kill tanúskodik róla hogy g*ci fájdalmas ez ellen menni, és ehhez képest a full tank build egy ipari hulladék, mivel Morde alapvetően nem is tank, de ez már más kérdés. Tank build az mennyen Rammusnak, Shennek meg Galionak, ezek tankok és Shenen még jól is működik a Warmongs.

De mint mondtam, egy Sunfire még oké, de annál azért van jobb módja a DMG kiosztásának, nem Garennel játszunk elvégre.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#269) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#268) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Quadra* reggel van még a fórumozáshoz :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#270) sasa311 válasza Iron Funeral (#268) üzenetére


sasa311
veterán

Te most be akarod csapni a matekot?
A statisztika nem hazudik.

A te buildeddel van (rúnák nélkül)
Flat HP: 2561
Physical Damage Health : 7200
Magical Damage Health : 7951
Health regen: 25.43/1

És van egy 600-as shielded.

Emellé van 186 AD-d és 70 AP-d.
Ha ráultizol lesz amennyi lesz, mivel a morde ultija a legszarabbul skálázódó ulti (1,4% szorzó...), így gyk .tök mindegy, hogy neked mid van, a targeted ADje és APje skálázódik jól.

Az én buildemnek van (rúnák nélkül)
Flat HP: 4581
Physical Damage Health : 14338
Magical Damage Health : 11612
Health regen: 36.5/1

Emellé van 115 AD-m és 0 AP-m.

És dettó van egy 600-as shieldem, amit APtól teljesen függetlenül tudok ugyan úgy feltölteni, mint te, mivel egy minion wave-re lőtt sifon fullra tölti, pláne ha belekeveredik még 1-2 ellenfél is. Tehát a shieldet nyugodtan el lehet hanyagolni.

Tehát ott vagyunk, hogy az én buildemmel kétszer akkora a túlélőképességed, szinte biztos, hogy nem téged fognak focusolni, vagy ha igen az külön jó.

A DPS pedig:
A te DPS értékeid szerint a következő képességeid ennyivel sebeznek többet, mint nekem:
Mace of spades: 71 flat dmg
Creeping Death: 10,5 flat dmg / sec
Siphon of Destruction: 28 flat dmg
Ulti pedig kőkemény 0,15%-al több max hp-t sebez, az kb 20 dmg.
Az autoattackod pedig szintén 71-el sebez többet.

Tehát amíg te 6 mp alatt tudsz nukeolni egy teljes rotát csinálsz nálam 71+6x10,5+28+20+ 6x71= 611-el több sebzést.
A 18% critet kihagytam, de valójában nem sok vizet zavarna.

Nekem cserébe a 3 sunfire cape eközben:
40x3x6=720! Hoppá....

Tehát ha utánaszámolsz és nem a hasadracsapsz rájössz, hogy én 3v1-ben is túlélek, mert nem a shieldre hagyatkozom, míg téged egy silence vagy stun alatt megesznek keresztbe, én silencelve vagy CCzve is sebzek 120-at másodpercenként, amíg te nullát, én hasznos tagja vagyok a csapatnak, mert egy erős tank vagyok, nem pedig egy gyenge DPS...

Számolni kell, nem képzelegni. A Morde nem DPS, hanem egy marha erős tank, akinek még csak killek se kellenek ahhoz, hogy el legyen feedelve, mert a creepekből megél.

Az meg, hogy sunfire cape stackelés nub dolog vagy sem az más kérdés. Szerintem is nub dolog. De nem a játékos részéről, hanem a RIOT részéről, hogy nem teszi a SFC-t unique passive-ra.
Addig pedig puszta matek az egész. A jó játékost meg nem lehet azért okolni, hogy a maximumot akarja kihozni a karakteréből - így vagy úgy.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#271) Iron Funeral válasza sasa311 (#270) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az a baj, hogy következetesen kihagyod az MPen-t a számításodból(magic penetration, hogy biztosan ne kerülje el a figyelmedet) és állandóan az AP-t szajkózod(Ability Power, ugye leesett már, hogy a kettő nem ugyan az?) Az meg kizárt, hogy ugyanúgy töltsd a shieldet MPen nélkül mivel ha valaki vesz mondjuk egy banshee-t az már majdnem felezi amit belé ütsz, ellenben a buildemben található 30MPen annyit jelent, hogy a karakterek egy jó részére aki nem vesz semmiféle MR-t true dmg-t üt. Azt is kifelejted, hogy a sunfire cape magic dmg, és nem true dmg, tehát nem áll a 3*40-es képleted. Egyébként is stun,silence,whateva<cleanse/qss.
Nem PR-eztem az ulti mellett, hogy többet sebezne, hanem azt mondtam, hogy miután meg van a ghost sokkal keményebb Morde ÉS a ghost is ha már ilyen alap értékeid vannak. Hozzászámolhatod, hogy minél több HP-ja van annak akire rárakod annál többet sebez rá (% ugyanannyi de a számérték mégiscsak változik).
A 18% Crit annyit tesz, hogy kb. minden 5. ütésed dupla dmg, azaz, kb minden 5. másodpercben duplázol egyet(Q=dupla shield income!!!), nemár, hogy ez elhanyagolható legyen...
Morde valóban nem DPS, szerepét tekintve un. "soak" ;)
3v1-ben nem túlélek hanem kapnak az arcukba egy triple killt miután kiszedtem a legerősebb AD karaktert ghostnak és szétcsapom a fejüket vele (380AD, rémlik amit írtam? Felpotizva, baron meg minden)
Itt van ez a build. Ennél kizárt, hogy többet kihozz a karakterből(ezt konkrétan ismerős rakta össze nem én). Az esetek többségében Randuin>Atma btw. Megjegyzés:
Theoretical outcome (over 5 seconds)
Attacks 6.2

Total Criticals 0.041
Total Bonus Critical Damage 5.535

Total DPS 168.132

Total Damage inclusive 840.662 és ebben a buildben nincs Atma.

ps.
Egyébként addig diskuráltunk erről, hogy megtörtént a rework :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#272) sasa311 válasza Iron Funeral (#271) üzenetére


sasa311
veterán

Egy hangyányit el vagy tévedve.

- Mindenhol TRUE DMG-el számoltam. Nálad is, nálam is.
Az, hogy veszel egy Abyssal Sceptert (ami 20 MP - nem 30. Nem tudom mi a maradék 10...) természetesen számít, de elég keveset, mivel
1., Neked nagyon kevés a sebzésed egy Pure DD kaszthoz képest. 840 dmg 5 sec alatt mikor 1K felett critel egy trynda másodpercenként kétszer? Ugyan már...
2., Legjobb, hogyha egy AP-d DD kaszt veszi meg nem te, te ugyan úgy profitálsz a MP-ből, neki viszont jól jön egy kis def + AP.

- Az ulti tökéletesen ugyan úgy működik mind a két builden, teljesen felesleges pedálozni vele. 0 különbség van közötte, érzékelhetetlen.

- Azt remélem tudod, hogy a LOL-ben Spell NEM TUD CRITELNI csak és kizárólag auto attack. Így a "Q" spell SEM TUD CRITELNI. Tehát a crit továbbra is a leghaszontalanabb stat mordénak, aki jellemzően 3x anny spell dmg-et oszt ki egy játék alatt, mint autoattackot.

- Ezzel a buildel amit linkeltél bármilyen erősebb DD kaszt összecsuk akár 1v1-ben is, nemhogy 3v1-ben. WW, Olaf vagy bármilyen lifestealer karakter. Mert simán kilifesteallenek 800 hp-t belőled 5 mp alatt, miközben a tied fogy. De amúgy is 3v1-ben csak a túlélés a cél, nem a triple kill.

Amúgy:

Theoretical outcome (over 5 seconds)
Attacks 6.2
Total Criticals 0.041
Total Bonus Critical Damage 4.715
Total DPS 143.168
Total Damage inclusive 715.842

Szerinted mi a célravezetőbb?
25 DPS-t beáldozni azért, hogy kétszer olyan masszív legyél? Dupla HP, cappelt MR és Armor?

Szerintem elég egyértelmű. Inkább legyél egy full tank és csinálj nevetséges 25 DPS-el kevesebbet, mintha töketlenkednél valami hibrid builden és normális tank nélkül hagynád a csapatodat.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#273) Iron Funeral válasza sasa311 (#272) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Itt a probléma, MPen nélkül te a büdös életben nem fogsz True dmg. osztani, érted ezt? Azert annyi a sebzés a Siphonon mert spamelhető, 2x elnyomod amig Annie elnyomja a saját Q skilljét, és a sebzésből shieldet kapsz, tiszta?
Trynda CSAK endgame indul be, addig arra van, hogy farmold magad rajta... sikerült egy olyan karaktert találnod ami a legritkább esetben dönti el a meccset(tudván, hogy az átlag 5v5 meccse kb 30-35 percig tart)
Mage kariknak pont van jobb választás mint egy Abyssal, ehhez hozzátartozik, hogy te tovább adod a debuffot mert masszívabb karakter mint akármelyik másik mage és nem pusztulsz el.
A ghost pedig a te értékeid alapján kapja a statokat, és Morde pedig a ghost statjai alapján kapja a bónuszokat, nem tudom, mégis hogyan lenne ugyanolyan a két eset.
Valóban a Q már nem tud critelni, régen egy on-hit volt(bár lehet, hogy most is az...). Az meg, hogy te nem autoattackolsz, hanem szeretsz egy helyben állni az a te dolgod, de javaslom, hogy a tank fogalmán gondolkodj el, mert Morde minden csak nem tank...
Rúnák nélkül nézni a buildet meg egyértelmű fail.
Javaslom, hogy cseréld ki a Randuint egy Atmára, és csekkold le a Total dmg-t újra.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#274) sasa311 válasza Iron Funeral (#273) üzenetére


sasa311
veterán

Látom nem érted, hogy mennyire szarul stackel a morde ultija és mennyire túlliheged.

A te esetedben a 100AP-d azt jelenti, hogyha megölsz valakit ultival akkor kapsz kőkemény ~20 bonus AP-t! Hát ez aztán fergeteges. A szellemnek meg tök mindegy mennyi APja van mert csak autoattackol. És pont. A te statjaid ennyit számítanak a spirit sebzésével kapcsolatban, nem többet. A többi statot attól kapod, akit megölsz, így tök mindegy, hogy te milyen builden vagy. És AZ a mérvadó, mert az jóval több.
De nem flémelni akarok, rágcsáld a statisztika részét a játéknak. Aztán vagy megérted vagy nem és játszol tovább ahogy akarsz, nekem végülis 8.

De azért butaságokat nem kell terjeszteni. Pl. Trynda lvl 18-ra ha nem tök béna akkor már összerakott egy cipőt, egy infinitit és egy phantomot vagy ghostblade-t. Ezzel meg kb. egy lowhp-s kasztert 3 hitel, mert 600 DPS-t tol vele. És ehhez 8500 gold kell. Akinek ez 25 perc alatt nem megy az eléggé no comment kategória... Csak tudni kell lasthitelni, amit a playerek 90%-a nem tud.

Az meg, hogy más karakternek milyen az egy dolog a scepter. Neked tök szar. Ez a játék meg 100%-ban a csapatmunkára épül. Ha felveszi egy akali, akkor ő tudja használni mind3 statot ami rajta van. Vagy egy Fiddle. Vagy egy raklap másik. Neked csak a magic pen kell, a többi ablakon kidobott pénz. Akkor már inkább más vegye.
Kicsit azt érzem ezen az érvelésen, mint amikor 5en flamelnek a chaten, hogy ki vegyen Oracle-t egy twitch-teemo-evelyn-shaco kombó ellen és a végén egyik sem vesz és kikapnak.

Azt nem tudom honnan vetted, hogy nem autoattackolok. De autoattackolok. De az a sebzésem kb 25%-a, szinte semmi, főleg nem összehasonlítva egy DD carryvel.

Minek hasonlítsak össze két buildet rúnákkal, mikor triviálisnak vettem, hogy kb. ugyan azokat a rúnákat használja a 2 különböző build...

csekkoltam. Még mindig röhejes DPS értéket ad ki, cserébe 10K alá csökken az effective HP-d AP és AD ellen is. Zseniális megoldás.

Az meg, hogy a morde tank vagy sem... hát amit te építesz belőle az nem tank, ez tiszta sor, viszont nem is DPS, mert ahhoz gyenge.

A morde jóval inkább tank, mint DPS, az egyetlen hatalmas hibája, hogy nincs se tauntja, se CC-je, ezért magas ratingű játékokba nem érdemes használni. Ez a hibája szerencsétlennek, nem az, hogy ne bírna be annyit, mint egy amumu vagy shen.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#275) Iron Funeral válasza sasa311 (#274) üzenetére


Iron Funeral
őstag

*facepalm* Szerinted miért hangsúlyozom, hogy az AD carry-t kell kiszedni?? Azért, mert mint említetted a ghost csak autoattackol ezért nem számít, hogy a delikvensnek mennyi AP-ja volt, és mit ad isten, ha neked sok az AD-d és megkapod a target 25%-át(a 25% AP-val együtt), és az meg megkapja morde 65/75/85%-át(plusz akármennyi %-ot, én erről egy büdös szót nem szóltam ezidáig) akkor logikusan nagyobbat fog ütni a ghost nemde?? Sőt, Morde is nagyobbat fog ütni! Képzeld, a Frozen Mallet pedig beadja a slowot a ghost auto attackjára(erről ennyit, hogy Sunfire vagy Mallet a fontosabb nek)i! Gondoltad volna? Szóval megkérlek, hogy szállj le az AP rizsáról, mert egyedül te lovagolsz rajta. Amit én mondtam eddig az MPen és AD volt, szóba sem hoztam az AP-t. Nem nekem kell rágcsálnom a "statisztikai részt" hanem neked kellett volna rendesen elolvasni, hogy mégis mit csinál az ulti(ghost, még mielőtt kitalálnál valamit az AP-ról). Az effective HP-t meg telibe kakálom mivel ott van a shield, ami persze szerinted worthless kategória, holott az egyik legjobb passzív ami a játékban van. A scepter meg szar, tényleg? Ha csak MPen és MR értékei lennének, akkor is megérné(persze nem ennyi goldért) Mordekaisernek... Jó, hogy megemlítetted Fiddlestickset akinek hasonlóan nagyszerű ratioi vannak...
Miért lenne ugyanaz a két rúnakönyv? Ha a rendkívül bonyolult HP stackre gyúrsz akkor nem teszel MPen és CDR rúnákat a könyvbe. Látom nem sikerült meglátnod a "SOAK" kifejezést sem, és még mindig ott tartasz, hogy DPS vagy tank...

Tryndamere-ről meg már-már úgy beszélsz mintha egy használható karakter lenne :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#276) WillJon


WillJon
csendes tag

Ohh twitch nerf:( Mordekaisernek sem örülök, bár megoszlanak róla a vélemények, nekem az előző jobban tetszett :(

(#277) Iron Funeral válasza WillJon (#276) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az ultiját egyértelműen nerfelték, a ghost sem olyan jó mint volt, a dot meg... ahelyett, hogy levitték volna az időtartamát az ignite idejére, még raktak rá 2secet(ez kicsit arra emlékeztet amikor "tweakelték" a kalóz ultiját :DDD) , így végül is több esélye van túlélni az ultit, mintha ~5sec alatt kapta volna meg az adott sebzést(megjegyzem, lehet, hogy túl erős lett volna az ulti ha 5 sec alatt kiosztja a sebzést, bár van nekünk ugye Garen ultink is.. :D )
Twitch nerf nem annyira vészes, így is retkes kemény, csak ne vigyék túlzásba a nerfeket mint Jaxnél meg Ezrealnál...

sasa: jah...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#278) sasa311 válasza Iron Funeral (#275) üzenetére


sasa311
veterán

Jó, hogy ennyit sikerült flémelnünk rajta mag meg full remapot kapott a morde ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#279) sasa311 válasza sasa311 (#278) üzenetére


sasa311
veterán

és hurrá, nem lehet elindítani csak 20-ból egy practice game-t, mert instant leavel valaki, ha az új championt kiválasztották.... :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#280) GabN73 válasza sasa311 (#279) üzenetére


GabN73
addikt

nyugi nekem már megint kilép a launchernél ... :((( :(((

(#281) Iron Funeral válasza GabN73 (#280) üzenetére


Iron Funeral
őstag

EU rulz? :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#282) GabN73 válasza Iron Funeral (#281) üzenetére


GabN73
addikt

az... Megoldás? vagy megint letörölni,letölteni,feltenni? :U

(#283) Iron Funeral válasza GabN73 (#282) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom, én csak hétvégén játszok, akkor is US szerveren :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#284) nepszter1


nepszter1
addikt

Egy kicsi kezdnem unni a riotnak a szarságait . Lebancot nem lehet megölni olyan OP karakter . Lehetetlen . Eltünt a fantázia a játékból nem csinálnak melle vagy tank karikat csak hülye manás karikat . Egy kicsit unom már Twich- el lett nerfelve le lett gyengítve... még sorolhatnám ide. ezreal, heimer-t és a többi karit. Egyszerűen vicc amit a riot csinál . UNDORÍTÓ

(#285) sasa311 válasza nepszter1 (#284) üzenetére


sasa311
veterán

Majd lenerfelik a következő peccsben.
Minden új champion erős mikor kijön aztán majd balanszolják, ez már "rutin".

Bár szerintem nem azzal van a baj, hogy meg lehet-e ölni, hanem ahhoz képest, hogy milyen burnst dmg-e van nem annyira papír, mint kéne.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#286) WillJon válasza sasa311 (#285) üzenetére


WillJon
csendes tag

"Bár szerintem nem azzal van a baj, hogy meg lehet-e ölni, hanem ahhoz képest, hogy milyen burnst dmg-e van nem annyira papír, mint kéne."

Jaja, ezt én is megtapasztaltam :W

Amúgy én sem örültem a Twitch nerfnek, de azért még mindig nagyon killer :K
Remélhetőleg most már ennyi nerfel beérik.

(#287) forguet válasza WillJon (#286) üzenetére


forguet
senior tag

És lőn LeBlanc nerf.
Valszeg azért csinálják, hogy hirtelen mindenki megvegye az új hősöket minden pereputtyukkal együtt. Mert hát valamibül élni kell, a kis nyugdíjbul nem telik semmire.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#288) sasa311


sasa311
veterán

Haha mekkorát játszottunk! :D

Random morgana solo lane-be 0-4-et csinált kennen ellen, aki elkezdett közös cseten nyáladzani, hogy l2p, nubs, ect. ect.

Ezek után kennen kb annyit élt teamfightba, amíg a zonya's ring tartott. Persze mikor vesztésre álltak már szar volt a teamje :DDD

0wn3d kategória

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#289) forguet válasza sasa311 (#288) üzenetére


forguet
senior tag

Am. nagyon nagy köcsögség allchatben irkálni, én a saját csapatomban is rá szoktam szólni az emberekre.
Enélkül is elég baja van annak, aki szív, minek még belerúgni...
Tapasztalatom az, hogy általában azoknak a legnagyobb a hangja, akik q bénák, de egy-egy meccsen nyerik a lane-t, és akkor mindenkit osztanak.

DotA feeling...

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#290) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

kép

valakinek ismerős ez a layout? :DDD

(#288) sasa311: az ilyeneket külön élvezet hátba durrantani egy 1500-ös parrley-val :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#291) sasa311


sasa311
veterán

Tényleg nem lehet csinálni már valamit ezzel a matchmaking rendszerrel?

Megint játszottam 11-4-8-at, de volt egy WW_ünk aki behalt jungelbe és csinált 2-12-1-et meg egy lebancunk aki csinált 3-10-6-ot.....

Persze kikaptunk, mert mindketten serényen nukeolták a poppyt miközben az ultizott...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#292) Iron Funeral válasza sasa311 (#291) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem csak ranked meccseken lehet megszabadulni a trolloktól, miután elérted az 1500+ elo-t, persze ehhez trollmentes kezdés kell, sok szerencsét mindenkinek hozzá.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#293) sasa311 válasza Iron Funeral (#292) üzenetére


sasa311
veterán

Azért nem szeretem annyira a rankedet soloban, mert kb 20 perc, mire be lehet jutni egy játékba, mert mire mindenki választ valamit akkor 1 seccel kezdés előtt egy pöts kilép... És ez 4-5x ismétlődik egymás után.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#294) Iron Funeral válasza sasa311 (#293) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Előbb utóbb megszabadulsz tőlük, mivel minden egyes queue dodge-ért kapnak egy leavet= kisebb elo ->kevesebb esélye van annak, hogy találkozol velük, feltéve ha te tudsz feljebb lépni közben.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#295) sasa311 válasza Iron Funeral (#294) üzenetére


sasa311
veterán

ott is kap leavet?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#296) Iron Funeral válasza sasa311 (#295) üzenetére


Iron Funeral
őstag

jaja, Q dodge=leave+loss

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#297) Zedroxine


Zedroxine
tag

Sziasztok!

Most jutottam el odáig hogy rákeressek a topicra hátha, és voilla.
Pár hónapja játszom a game-t 11 körül vagyok.
Van kemény 3 megvásárolt karim. Yi, Pantheon meg Tryndamere.
Utcsó kettőt szeretem Yi-t annyira nem.
Buildeket innen[link] szedem.
Aki akar addolhat IGN: Zedroxine csak írjon előtte hogy PH-s.
Egyenlőre nem vagyok az az überpwner, de játszottam már HoN-t is.
Tryndaval egész jólmegy, de teamgame szóval hiába megy jól ha felfeedelik az ellent, nem mintha nekem nem csúsznának be egy rossz napok/órák.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#298) vcsabika


vcsabika
tag

Valakinek van megunt account-ja? Folytatnám szívesen...

(#299) sasa311


sasa311
veterán

Az zord...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#300) Mooka-Miki válasza sasa311 (#299) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Ebből egy csomó szerintem Practice Game. (Csak azért szerintem, mert most nem tudom megnézni az accountját ^^).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.