Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz c41r0^ #50097 üzenetére

    Én is szkeptikus voltam, méghozzá extrém módon, amíg saját szemeimmel nem láttam a különbségeket.
    Egyik alkalommal egy rendszert teszteltem, nem én állítottam össze, elmentem a bemutatóterembe, leültem a kanapéra, néztem és füleltem. Már fél órája tartott a szeánsz, amikor megérkezett a cég vezetője, ránézett a vászonra és megkérdezte az emberét, miféle kábellel van összekötve a lejátszó és a vetítő? Nem azzal volt, amit Ő szeretett volna mutatni nekem és ezt egy szempillantás alatt észrevette. Gyorsan kicserélték a madzagot és számomra is világossá vált, mekkora különbségek léteznek. Mellesleg az elsőként bekötött, gyengébb képességű kábel is ötszámjegyű összegbe került. Amíg nem láttam a másikat, fel sem tűnt, hogy valami nem tökéletes.

    Analóg jelátvitelnél, hangszórókábelnél, RCA-nál sem sérülések, hibák, zavarások miatt vannak hatalmas különbségek.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Aktív témák

Hirdetés