Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) folder06


folder06
csendes tag

Sziasztok!
Az alap felállás az, hogy össze akarom kötni az lcd tv-met(Samsung LE40B550) a számítógéppel. A sz.gépen a videókártya egy ATI HD4350, amin van HDMI kimenet, erről csatlakozok az lcd tv egyik HDMI bemenetére, amit érzékel is a TV meg is jelenik a kép, de nem teljes képernyőn. A TV full hd-s így a felbontást 1920x1080@60Hz-re állítottam de semmi változás.
A TV-n is már mindent állítottam de akkor sem mutatja teljesen. Azt tartom valószínűnek hogy a számítógépen kellene még valamit állítani.
Ha valakinek volt már hasonló problémája akkor segítsen!!!

(#2) SworD!


SworD!
tag

Sziasztok,
En is osszekotottem HDMI kabellel ugyanezt a videokartyat kep van de hang nincs.
Tud valaki segiteni, hogy miert nincs hang?

"Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna." (George Eliot)

(#3) Raijin válasza folder06 (#1) üzenetére


Raijin
tag

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Catalyst Control Center -ben tudod beállítani.

Live long and prosper.

(#4) Raijin válasza SworD! (#2) üzenetére


Raijin
tag

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/hdmi_xp.aspx?&lang=English

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#5) Raijin válasza SworD! (#2) üzenetére


Raijin
tag

http://www.ipon.hu/utils/ATi_HDMI_Audio_Device

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#6) spawn82


spawn82
tag

Üdv mindenkinek!

Nekem egy olyan gondom lenne, hogy ugyan sikerűlt az összes összekötögetés, meg van képem is, és szép is a hangal sincs gond, de a moncsim elkezd vibrálni, ha be van dugva a hdmi kábel a kártyába. Miért lehet ez? A tv-n nicns ilyen gond, csak a moncsin. Igencsak zavaró.

(#7) Morcego


Morcego
csendes tag

üdv!
abban kérném a segítségetek, hogy van egy Samsung P2770HD típusú monitorom kb egy hete. Van mellé egy Sony Vaio VPC-CW1S1E típusú laptopom. A monitor mivel tv-tuneres, ezért elég sok bemenet van rajta, VGA, HDMI, DVI stb. A gond nálam ott kezdődik hogy ha kikötöm a laptopot a monitorra HDMI kábellel, akkor automatikusan felismeri a monitor de csak 1680*1050-es felbontásban. Ha felteszem nagyobbra 1920*1080-ra(amit a monitor ugye visz, meg a laptop is tud) akkor pedig olyan a kép, mintha photoshopban 3-4 sharpent nyomtam volna a képre, egyszerűen túl éles, márpedig egy 27"os monitoron igencsak kell a Full HD. Ha a VGA kábellel kötöm össze, akkor minden szép és jó, ha a HDMI-DVI kábellel, akkor kicsit életlenebb a kép, mint a VGA kábelnél. Sajnos a VGA kábel nem visz át hangot, ezért is jó lenne a HDMI. Nekem nagyon fontos lenne hogy minden frankó legyen, mert fotósként dolgozom, és fontosak a színek. Amiért fontos lenne erre a megoldás, hogy minden csatlakozónál más-más beállítási lehetőség van, persze HDMI-nél a legtöbb, olyanok, amik a többinél nincsenek.
Voltam bent több boltban is Samsung, Sony mindenhol, senki nem találkozott még ilyennel.
A samsung boltban rákötöttük a p2370-es monitorra, de ott is ezt produkálta.
előre is köszönöm az infokat

(#8) elmouse válasza Morcego (#7) üzenetére


elmouse
aktív tag

Nekem ugyanez a problémám, csak az eszközök mások. Egy Sapphire Radeon HD 4350 van összekötve egy LG 32LF2510 típusú tévével HDMI-n keresztül. Egyszerűen túl éles. Mit lehet tenni? A CCC-ben próbáltam állítgatni, de nem sok sikerrel.
Előre is köszi a segítséget.

Ka nama kaa lajerama!

(#9) j.ita válasza Morcego (#7) üzenetére


j.ita
csendes tag

Sziasztok! Hát nekem is ugyanez a gondom, mint Morcego kollégának. Csak épp P2370HD Samsung monitorral és egy Toshiba notival. Már én is rengeteg dolgot kipróbáltam, hogy HDMI-vel jöjjön a normális Full HD felbontás, de eddig nem sikerült. Élvezhetetlen az olyan windos ablakok képe, amilyenen valami szöveg van, ráadásul a kép alul és bal oldalon ki is lóg, mintha kevesebb lenne a pixel. Analóg kábelen teljesen jó a Full HD felbontás. A monitoron wirít a 1080p Full HD felirat. Konfig: Win7 64 bit video: ATI Mobility Radeon HD 4500 series. Ha bárkinek van ötlete a megoldásra, ne tartsa magában! Attila

(#10) Ingy válasza elmouse (#8) üzenetére


Ingy
tag

Sziasztok!
Nekem meg az a gondom hogy ugyan ezzel az LG 32LF2510 es TV-vel D-Subon keresztül nincs FullHD, kellene tudnia? :D
Vidéken sajna nem kapok Dvi/Hdmi kábelt szal azt csak később tudom beszerezni.

''Even the spirits are afraid'' /The Gathering/

(#11) elmouse válasza Ingy (#10) üzenetére


elmouse
aktív tag

Honnan tudod, hogy nem tud Full HD-t? Nem bírja az 1920x1080-as felbontást? Nem lehet VGA gond?

Ka nama kaa lajerama!

(#12) Ingy válasza elmouse (#11) üzenetére


Ingy
tag

Úgy hogy a VGA is 1360*768-at enged a felbontás állításnál meg a TV is a kép menüben max 1360*768-at RGB-n keresztül pedig néztem a Manualt és TV-nek elvileg tudnia kéne RGB-n keresztül is.
A VGA egy 8800GTX ami elvileg bírja a 1920*1080 at.
Rivatuneren keresztül próbáltam überelni a felbontást de nem változott semmi. Aztán a Nvidia vezérlő pultban is találtam egy olyan opciót ahol meg lehet adni egyéni felbontásokat erre kiirja hogy a monitor nem tudja. :D Kajak nem vágom mi lehet.

''Even the spirits are afraid'' /The Gathering/

(#13) elmouse válasza Ingy (#12) üzenetére


elmouse
aktív tag

Nekem ugyanilyen TV-m van és bírja. Sapphire Radeon 4350 VGA-m van. D-Subon keresztül használom.

[ Szerkesztve ]

Ka nama kaa lajerama!

(#14) CPT.Pirk válasza Ingy (#12) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A normál vga kábelhez képest plusz 1 tűnek kell lennie a kábelben, akkor fogja tudni elvileg a magasabb felbontásokat is. Viszont ha már venni kell, akkor vegyél digitális kábelt, láthatóan jobb képet fog csinálni vele a tv-d.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15) Ingy válasza CPT.Pirk (#14) üzenetére


Ingy
tag

Köszi a válaszokat!
Már intéztem is DVI-D/HDMI kábelt csak rendelni tudtam mert faluvégen lakom és nem lehet itt kapni. :) Egyébként lehet az a baj hogy DVI csatin jön ki a jel és D-Subra van visszabutítva.
Üdv
Ingy

[ Szerkesztve ]

''Even the spirits are afraid'' /The Gathering/

(#16) banhammer válasza Morcego (#7) üzenetére


banhammer
veterán

Nekem is ugyan ez a problémám a HDMI kábelemmel.
Ha rákötöm a notebookom a TV-re (Samsung LE32B530P7W) akkor az 1920x1080-as felbontás valami hányadékul néz ki.
1680x1050-es felbontásban szép a kép.

Öcsémnek ugyan ilyen TV-je van és ott a normál D-sub bementen szép képet ad a készülék 1980x1080-as felbontásban.

Szóval érdekes a dolog.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Ingy válasza elmouse (#8) üzenetére


Ingy
tag

Juteszembe a képernyő varázslóval nem próbáltad állítani? Vízszintes élesség/függőleges élesség.

''Even the spirits are afraid'' /The Gathering/

(#18) elmouse válasza Ingy (#17) üzenetére


elmouse
aktív tag

Még nem, de igazából a D-Subbal is meg vagyok elégedve, nem érzem szükségét a HDMI-nek.

Ka nama kaa lajerama!

(#19) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Esetleg, egy kis segítség!
Nekem is Samsung LCD TV-m, , amit a monitorként használok. Nálam is az a probléma lépett fel, hogy túl éles volta kép a monitorokhoz képest, ill. úgy fogalmaznék, nem hasonlított a monitoréhoz egyáltalán.
Találtam egy külföldi fórumot, ott írták le a megoldást.

"Use the HDMI input (use HDMI/DVI 1) and rename it to PC or DVI PC. Használja a HDMI bemenet (használd a HDMI / DVI 1) és nevezze át a PC-hez vagy DVI PC. This automatically removes all post processing and the picture now looks absolutely pristine. Ez automatikusan eltávolítja az összes postai feldolgozás és most úgy néz ki a kép teljesen tiszta. NB this only seems to work at the native refresh rate - 60hz. NB ez csak úgy tűnik, hogy dolgoznak a natív frissítési ráta - 60Hz. At 50hz and 24hz you get some sharpening etc. A 50Hz és 24Hz van egy kis élesítés, stb
Hope this helps - I am much chuffed. Hope this helps - Én nagyon dagadt.
It now looks like a stunning 32 inch monitor!! Ez most úgy néz ki, mint egy pompás 32 hüvelykes monitor!!

Google fordította! :)

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#20) banhammer válasza AMATŐR (#19) üzenetére


banhammer
veterán

És működik!
Google a barátom én lamer!

Ha a HDMI-n keresztül akarjuk a hangot hallgatni akkor érdemes a HDMI/DVI 1-et PC-re átnevezni.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) AMATŐR válasza banhammer (#20) üzenetére


AMATŐR
őstag

Azért írtam le, mert igen! :D
Ezen beállítás nélkül, számomra túlságosan harsányak a színek, túl kontrasztos minden. Hiába végzem el a szükséges beállításokat, mégsem az igazi. Ha viszont megcsinálom a fent említett átnevezést, teljesen olyan a kép, mintha monitor előtt ülnék.

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#22) banhammer válasza AMATŐR (#21) üzenetére


banhammer
veterán

És szép nagy a kép.
Bár nekem kicsi az 1920x1200 után.

Mondjuk netezni az ágyból kellemes.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) Ingy válasza elmouse (#18) üzenetére


Ingy
tag

Na megoldódott a FullHD problem, most egy másik érthetetlen probléma lépett fel :D
Nem tudom helyére igazítani a képet mert a menüben a képernyő beállítás menübe nem enged belépni. :DDD Kajak tökön lövöm magam.
Ehh, Nvidia vezérlő pultban megoldottam...

[ Szerkesztve ]

''Even the spirits are afraid'' /The Gathering/

(#24) Mldcg2wd


Mldcg2wd
csendes tag

Sziasztok,

segítség kellene.
a minap vettem egy asrock 890GM pro3 as lapot HTPC nek. HDMI kábellel dugtam össze a tv vel...kép van, de hang nincs :(
minden driver-t feltettem, amit adtak hozzá...
tud valaki segíteni?

(#25) droving válasza Raijin (#5) üzenetére


droving
aktív tag

Hello!

Tudnál nekem segiteni ?

Van egy FULL HD TV rákötve egy HD4350-re ...

Minden szépen fut de újra inditáskor minden elveszik ...

Hogy lehet megoldani Caralystiben ?

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#26) AtHoS válasza droving (#25) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Milyen összeköttetést használsz a VGA és a TV között?
A topic címében is szereplő HDMI-t vagy a 4350-en megtalálható S-Video-t?

Ha újraindítás után újra kell detektálni a TV-t, akkor az nem megfelelő működés. Legalábbis HDMI kapcsolat esetén semmiképpen.

Driver cserét próbáld meg a VGA-n [link]

read-only mode on the forum

(#27) villamos


villamos
őstag

Sziasztok!
Van egy Sapphire HD5750 VGA, és egy Samsung LE40C650 TV, amely rendelkezik HDMI bemenetekkel. A kárya DVI kimenetét egy (eredetileg monitorhoz tartozó) DVI kábel, és a kártya dobozában talált DVI-HDMI átalakító segítségével összekötöttem a TV egyik HDMI bemenetével, azok közül is az 1. számuval. A kép meg is érkezett a TV-re. Az operációs rendszerem 64 bites Win7. A kártya driverei fel vannak pakolva, köztük az úgynevezett "DMI/DP audio illesztőprogram" is. Hang viszont nincs. Csak annyit szeretnék, hogy a hangot a TV hangszóróin halljam. Vagy ehhez ez a kábel, illetve összeállítás nem megfelelő, és vásárolnom kell egy "igazi" HDMI kábelt?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#28) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Össze van kötve a gépem HDMI kábelen keresztül a TV-vel és az a problémám ha megy a gép akkor bezavar a TV adás képébe, szemcsésebb lesz a kép sokkal, olyan mintha szar lenne a vétel. Valami megoldást nem tudtok erre? :F

(#29) AtHoS válasza villamos (#27) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Helló!

Ha valóban DVI kábelt használsz, akkor az a probléma. Azon ugyanis nem megy hang.

Az átalakító amit használsz "anya" DVI-ről alakít "apa" HDMI-re? Tehát magát az átalakítót dugod be a TV-be?

Gondolom nem így néz ki az átalakító

Mod:
Red_Bull

Azt hiszem itt kellene érdeklődnöd megoldás után: Hobbi elektronika

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#30) dannyl válasza AMATŐR (#19) üzenetére


dannyl
addikt

Mondja meg nekem is valaki légyszi, hogy mit is kell átnevezni mire, meg hol? nekem ez nem világos :( . Ugyanez a jelenség, hogy HDMI kábellel 1920x1080-ban ratyi a kép.

(#31) villamos válasza AtHoS (#29) üzenetére


villamos
őstag

A probléma azóta megoldódott, egy HDMI kábel, és egy driver segítségével...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#32) AtHoS válasza dannyl (#30) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Helló!

Amit AMATŐR beidézett szöveget annak a következő a jelentése.

Samsung TV-re igaz, hogy a PC-t a HDMI/DVI 1 bemenetre kell kötni, majd a forrásválasztó menüben át kell nevezni ezt a bemenetet PC-re vagy DVI PC-re, ezáltal a TV elektronikája kikapcsolja a kép utófeldolgozást erre a bemenetre. Ez a mód 60Hz-es képfrissítésnél működőképes.

Amit hozzá tudnék fűzni: nem feltétlenül muszáj átnevezni a bemeneti forrást (lehet a régebbi konstrukcióknál mégis kell), viszont OS-ben a TV képfrissítési frekvenciáját 60Hz-re állítva automatikusan kikapcsolódik a TV-n az utóképfeldolgozás, tehát játékra is alkalmas lesz a TV. Filmnézéshez, ha 50Hz-re vagy adott filmek esetén 24/30Hz-re állítjuk a TV képfrissítését, akkor a postprocessing aktiválódik a TV-nél.

villamos
No örülök, hogy megoldódott a probléma :)

read-only mode on the forum

(#33) dannyl válasza AtHoS (#32) üzenetére


dannyl
addikt

Ez egy Samsung P2370HD TV/monitor hibrid, és egy 5670-es ATi. HDMI/DVI 1 bemenet nincs, vagy hülye vagyok. Sima HDMI csati van, meg külön DVI. HDMI a videókártyán is, meg HDMI a monitoron is így összekötve egy HDMI kábellel. Mi az a forrásválasztó menü? Ezt hol találom? Nem vagyok analfabéta a gépekhez, de ez nekem sötét folt :(( .
Megjegyezném, hogy 1680x1050-ben minden szép, csak 1920x1080-ban "csúnyul el" a kép.
Bocs, hogy hülye vagyok :DDD

(#34) Szipcsi


Szipcsi
csendes tag

Hali.

Van egy LG 42LD420 TV-m, és szeretném kikódolni az USB portot.. Olvastam neten, hogy fully8 univerzális távirányítóval ez lehetséges.. írják, hogy csak elő kell hozni a szerviz menüt ott beütni a kódot amit megtaláltam és akkor már lehet menne is a dolog, DE hogyan kell a szerviz menüt előhozni?:D Egyébként a cél a fullHD-s filmek lejátszása, mkv formátum meg ilyenek.. Valaki légyszi írja már le lépésről lépésre hogy az én esetemben ezt hogyan kell megcsinálni.. Köszi szépen ( vettem fully8 - as univerzális távirányítót )

Szipcsi

(#35) Yoshida válasza Szipcsi (#34) üzenetére


Yoshida
aktív tag

A forum.mpeg4-players.info vagy melyik site 32LG450 topikjában megtalálod a leírását.

(#36) digo00


digo00
tag

Egy UE32c6000-es TV-t összekötöttem egy DVI-HDMI kábellel a PC-vel és a gondom az lenne,hogy a TV-n halványabb a szin mint a monitoron ez játéknál és filmnél is zavaró!Catalyst control centerel Klón módba ugyanazt a képet kapom de viszont így nem tudok állítani a TV tulajdonságain!Ha kiterjesztettbe teszem akkor meg nem jelenik meg a tálca pedig így be tudnám állítani a kép élességét!
A TV-n még nem tudom milyen beállítási lehetőségek vannak mert 1 napja van nálam!
Ha van erre megoldás légyszi írjátok meg!Előre is THX!

(#37) dannyl válasza dannyl (#33) üzenetére


dannyl
addikt

Erre valaki?

(#38) dannyl válasza dannyl (#37) üzenetére


dannyl
addikt

Áhh megvaaan, rájöttem! Összeállt a sok "zagyvaság" a fejemben, és addig nyomkodtam haver kijelzőjét, még jó lett :DDD ! Köszi a help-et :R

(#39) oszili


oszili
csendes tag

Üdv

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a frissen vett LCD TV-re szeretném rákötni a PC-m és hogy a meglévő mindkét végén DVI apa csatlakozóval ellátott kábel(az LCD monitortól), illetve egy anno az alaplaphoz(GA-MA69G-S3H) adott HDMI-to-DVI-I kábeles adapterrel lehetséges-e? Hang nem kell csak kép, ha jól tudom nem is menne. Szóval müködőképes vagy felejtős a dolog, mert ha igen nem ruháznák be DVI-to HDMI átalakitóra + HDMI-HDMI kábelre, legalább is egyelőre.

Előre is köszi.

(#40) dannyl válasza oszili (#39) üzenetére


dannyl
addikt

Miért nem próbálod ki?

(#41) oszili válasza dannyl (#40) üzenetére


oszili
csendes tag

A kérdés jogos, de gondoltam biztos ami biztos alapon hátha valaki(k) már kipróbálta, no meg nem olvastam sehol ezt a fajta megoldást és én nem vagyok az a kisérletezős tipus :)

(#42) dannyl válasza oszili (#41) üzenetére


dannyl
addikt

Kizárt, hogy elrontanád vele, szóval szerintem ess neki, és oszd meg a tapasztalatokat. :)

(#43) oszili válasza dannyl (#42) üzenetére


oszili
csendes tag

OK megnyugtattál :R , ma DU nekiesek, aztán mindenképp megosztom a tapasztalatokat, csak mondjuk az zavar, hogy az a HDMI-to-DVI-I átalakító az alaplap integrált vidkariához adták, amely HDMI-n keresztül DVI-os kimenetet kapva csatlakoztatni lehet digitális kijelzőhöz(pl. monitorhoz), itt viszont tulajdonképpen fordítva megy a dolog, a PC vidkariáról(HD2600XT) egyik DVI kimeneteléről a már említett kábellel összekötve az átalakító DVI végével a másik vége(HDMI) menne a TV-be :F
No de mindenképp kipróbálom, legfeljebb nem fog menni és kész :)

[ Szerkesztve ]

(#44) pityeszka


pityeszka
őstag

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy ilyen TV-t.
Szeretném összekötni PC-vel filmnézés céljából.A problémám az, hogy nem tudom milyen DVI-HDMI kábelt vegyek(csak DVI port van a VGA-n,GTX260.Viszont van egy DVI-HDMI adapterem hozzá.)
Vegyek egy sima HDMI kábelt, hogy később vga cserénél ne kelljen átalakítózni vagy vegyek DVI-HDMI kábelt? :)

Válaszokat előre is köszönöm!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#45) dannyl válasza pityeszka (#44) üzenetére


dannyl
addikt

Vegyél HDMI kábelt, és az átalakítóval lődd össze, és ahogy mondod, később már nem kell külön kábelekkel variálni.

(#46) pityeszka válasza dannyl (#45) üzenetére


pityeszka
őstag

Oké.
Milyen "normális" kábelt ajánlotok vagy megteszi egy gagyibb is?Kb. 3-4 ezer ft-ot szánnék rá maximum.

mod:legalább 3m kellene.

[ Szerkesztve ]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#47) tkesy


tkesy
őstag

Esetleg erre van valakinek valami 5lete?

A probléma lényege, hogy két gép van a tv-re kötve, az ati-s gépen megtalálom azokat a beállításokat, amiket az nvidia-on nem, így jelenleg elég sz@r a képminőség.
(részletek és képek a linkelt hsz-ban vannak)
Előre is köszönöm a segítséget. :R

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#48) Laraxior válasza pityeszka (#46) üzenetére


Laraxior
titán

én vettem 2m-est 2500ért és vettem egy 5mest is 2500ért..különbség semmi. a hosszabb oem. De nem mindegy?úgyse dobozban használom. a 2m-es meg aranyozott,szigetelt,tripla árnyékolás stb...felesleges ficsőrök :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49) pityeszka válasza Laraxior (#48) üzenetére


pityeszka
őstag

Köszi!Akkor nézek valami óccsóbat. :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#50) oszili válasza oszili (#43) üzenetére


oszili
csendes tag

Hali mindenkinek!
Na kipróbáltam a dolgot, de sajnos ugyan az a helyzet mint másoknál, akik előttem írtak. 1680*1050@60Hz felbontásban(ezen használom a 22" monitort) minden jó és szép, de 1920*1080-ban már teljesen mosott, életlen a kép a TV-n, ja és a képernyőt sem tölti ki. Hogy mi lehet a gond fogalmam nincs, elméltileg a single link DVI-D(mindkét végén apa csatlakozóval) tudja a fullHD-t. Sok időm nem volt vele babrálni, még a továbbiakban utána nézek a dolognak, de ha valakinek esetleg van valami ötlete a megoldásra, azt nagyon megköszönném. Ja és ha lehet szájbarágósan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.