Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1947) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Véletlenül másik topicban tettem fel az alábbi kérdést:

LC POWER külső tokokkal kapcsolatban jók az általános tapasztalatok?
Egy 3,5"-es, USB3-as tokot szeretnék, két LC között vacilálok, az egyik típusában ACRUX, másikban a BECRUX szó szerepel!
2 TB Samsung lenne benne, csak néhanapján adatmentésre bekapcsolva.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#2130) batagy válasza veze (#2129) üzenetére


batagy
őstag

Az ilyen lengő adaptert nem ajánlom, mert:
- ehhez még táp is kell.
- mindig vacakolni kell vele összedugdosgatni, ezt meg a SATA tápot.
- a SATA csatlakozó érzékeny és nem bírja a dugdosást. Havi 1-2 alkalom már sok szerintem arra hogy ilyent vegyen.
- Nem is esztétikus.

7eFt-ből már normális külső racket vehet, akár a favorit Sharkoont is, de bármelyik másik neki szimpatikust is. Annyit javaslok hogy külsőre, a power kapcsolója billenős legyen (nem csúsztatós), illetve a táp csatlakozó DC 5.5/2.5 legyen és ne mini-Din, továbbá a fémház előny. Belsőre, olyan kell amibe belecsavarozható a vinyó és ami normális chipes (HDD Sentinel ismerje), pl. ASM1051 az jó. Sajnos a belső dolgokat nem mindig tudjuk, ezért néha lutri. Pl. ez az LC Power LC-35BS3 sem tűnik rossznak 5eFt-ért, ha USB2.0-es elég, de ez az LC Power LC-35U3 sem, ha USB3.0-ról beszélünk. A "EH-35U3 Becrux USB 3.0 " -ra valaki azt írta hogy nem csavarozós a vinyó, itt viszont pozitívan nyilatkoztak róla, kiderítettük hogy ASM1051 chipes.

(#2131) batagy válasza batagy (#2130) üzenetére


batagy
őstag

Bocs, összekevertem. Itt a topikban a "LC-POWER LC-35U3 Acrux USB-3"-ról volt szó, míg a linkelt boltban a Becrux-ot linkeltem, ez utóbbira írták hogy nem csavarozós.

(#2279) Brekkk


Brekkk
senior tag

Szeretnék venni egy külső házat 3,5"-os HDD-hez.
Nem sokat használnám. Menne bele egy 2 TB-os Hitachi HDD, amit adatmentésre használnék.
Egy egy mentés akár 100 GB adatmozgatással is járhat, ezért mindenképp USB 3 kell rá.
Havi 1-2 szer lenne csak bekapcsolva pár órára.

Asrock alaplapra csatlakoztatnám, ezért mindenképp ASmedia vezérlős kell. Mert az etron vezérlő ezzel dolgozik együtt leginkább.
Melyiket vegyem inkább az ajánlottak közül? LC-35U3-BECRUX vagy az LC-35U3-ATCRUX-ot.
Igazából a sima LC-35U3 lenne a legjobb, mert azon elöl van egy kapcsoló, de azt mintha már nem árulnák, vagy én nem találok.

Ti melyiket vennétek a 3 közül?
Köszi

(#2293) Brekkk


Brekkk
senior tag

Megvettem az LC-power LC-35U3 Becrux HDD keretet. Nem egy rossz darab azt kell hogy mondjam.
Ebben már az Asmedia 1053 vezérlő dolgozik. Full aluminimum a ház.
1 méteres az USB3 kábel.
A 2 TB-os Hitach HDD-m azonnal üzemkész volt benne ahogy rákötöttem a gépre.
Átlag 80-100 Mb/sec sebességgel tudok vele másolni USB3-on
Ha leválasztom a rendszerről, akkor azonnal leállítja a HDD-t. Ez egy jó pont.

(#2298) batagy válasza tomp (#2296) üzenetére


batagy
őstag

Ez teljesen normális. Reboot idején az USB portokról kis időre lekerül a tápfeszültség, ezt érzékeli a rack és annak megfelelően lekapcsol. Aztán amikor az OS újra elindul, akkor az USB portokra táp kerül, a rack érzékeli és indul a vinyó. Mi ebben a hiba?

Ha zavar a rack automatikus lekapcsolódása (engem pl. zavar), és ha a Rapidcase USB3-asod van JMicron chippel, akkor bele lehet flashelni olyan firmware-t, amivel nem kapcsol le a rack. ASmedia chipes esetén nem tudom, lehet hogy olyanhoz is van firmware.

Inkább az a hiba, hogy reboot-kor előjön a jelenség, amit eredetileg írtál. Azaz hogy reboot után bekerül a többször a lemezkezelőbe. Ezt máskor is tudod reprodukálni?

(B)#2297) t256(/B)
Akkor nálad is hasonló lehet a helyzet. Amikor a rack be van dugva, távolítsd el mind a 3 db vinyót az eszközkezelőből. Majd húzd ki a vinyót. Aztán Windows reboot. Majd dugd vissza.
Aztán csekkold, hogy tudod-e reprodukálni, úgy hogy bedugott állapotban win reboot történik.

#2293) Brekkk
Köszi az LC Power 3.5" Becrux beszámolót! Jó racknek tűnik! Be is írjuk az összefoglalóba!

(#2353) Peczek


Peczek
aktív tag

T. fórumtársak:

LCPOWER LC-35U3-Becrux-al kapcsolatban vélemény, vagy tapasztalat ?
Fémből van, feküdni is szeret, normális billenős kapcsolója van, olcsó, USB 3, szép
Kérdés: jó is-e ?

[ Szerkesztve ]

(#2354) King Unique válasza Peczek (#2353) üzenetére


King Unique
titán

A 2,5" Becrux-ról poziív vélemények vannak, ha bekukkantasz 2,5" rack topikba, vsz a 3,5" se lehet rossz.
ASMedia 1051 / v 1053-as vezérlője van, az is jónak mondható. :K

(#2365) Peczek válasza King Unique (#2364) üzenetére


Peczek
aktív tag

Hát lehet, hogy alap. Ezért köszönöm a segítséget.
A Sharkoon Rapid-Case tényleg profin megcsinált cucc, kívül-belül fém, masszív darab. Belül négy csavar, kívűl négy, oldalt kettő. És lehet fektetni is, adnak hozzá ragasztható gumitalpat. Na jó túlzás, valami kis minimális gumi izét. Persze nem teljesen tökéletes, mintha egy kicsit billegne. De én nem bízom benne, hogy oldalra állítsam, aztán később eldől nekem, mint egy karácsonyfa. Néztem a Becrux-it is, de a Sharkoon nem volt végül is annyival drágább. Csak azt a Sharkoon feliratot tudnám feledni, na az elég ronda az előlapján. A világító kék Led az szép.
A WD RED-ről, meg jókat írtak, nem szívesen futnék bele egy adatvesztésbe, habár nagyjából minden megvan 2 pld.-ban, Csak valami kényelmes adatmentős szoftver kéne, ami nagyjából automatikusan tenné a dolgát, és csak a változásokat menti. Pl. talán a Cobian Backup.
Még valami, lehet, hogy ez a 2TB formatálás lesz vagy 24 óra is talán.

[ Szerkesztve ]

(#2401) zseniális19


zseniális19
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy LC-35u3-Becrux házat és azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek itt még ilyen háza, mert nekem 2 pici műanyag sínt adtak képeken látszik is.
Sajnos legalább a duplája kellene hosszra, 3db csavarjukhoz, mert így nem támasztja meg a 3.5" vinyómat és viszem vhova magammal kotyog a vinyó, ezért sata csati szétcsúszik belül.
Szerintetek mindegyikhez csak ilyen kicsit adnak, mert akkor ennyi pénzért ez azért szomorú?

[ Szerkesztve ]

(#2410) Brekkk válasza zseniális19 (#2403) üzenetére


Brekkk
senior tag

Nekem is LC-power Becrux van
Tökéletesen stabilan fogja az a 2 pici műanyag a HDD-t
A sínbe bevezetted a 2 kis műanyagot? Ha rosszul rakod össze akkor lötyögni fog az tuti.
Ha a sínbe viszed a 2 műanyag lapocskát stabil lesz.

Elsőre én is rosszul raktam össze. :K

(#2432) King Unique válasza Rayfull (#2431) üzenetére


King Unique
titán

Nem tudom, h az-e, v hogy meddig tart...pár hónapja is volt olyan,h pl. LC-Power Becrux házakat nem lehetett kapni, uez volt odaírogatva webshopokban, aztán most meg lehet. :)
Sebességet alapvetően a bele kerülő HDD sebessége határozza meg, amit az tud SATA-n, pici veszteséggel (SATA-USB átalakítás) hozni fogja USB3-on is. Nem tudom kábele pontosan milyen hosszú, de ez (igaz ez a 303-as, de 307 is hasonló) alapján 1 m vsz megvan. Illetve venni hozzá hosszabbat sem bonyolult.

Illetve nem értem, mi tart vissza attól, h megvedd a Sharkoont, amikor árgép alapján csomó helyen lehet kapni hasonló áron, mért ragaszkodsz te annyira iponhoz :F

[ Szerkesztve ]

(#2503) zseniális19 válasza zseniális19 (#2414) üzenetére


zseniális19
csendes tag

Végre kicserélték az LC-35u3-Becrux házat, 1hónapba telt, annyi változott, hogy most már fekete színű lett az USB 3.0-ás kábel és ragasztottak egy darab szivacsot a gyárban a ház belsejébe, amitől beleszorul rendesen a winyó.[link]
Ezzel a javítással már jó kis ház ez.

[ Szerkesztve ]

(#2613) King Unique válasza bajaki (#2612) üzenetére


King Unique
titán

Van Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja is, talán ott kéne kérdezni inkább, mert a 3,5"..
Ha már 2,5" LC-Power, akkor szerintem jobb választás a Becrux, azt többen is vettek és tesztelték is [link].

(#2651) Tesztjuzerka


Tesztjuzerka
csendes tag

hali!
valaki tudna nekem abban segíteni, hogy hogyan lehet külső rackek tétlenség során előforduló lekapcsolását kiiktatni? az energiasémánál már letiltottam az usb eszközök kikapcsolását, de ez nem elég. van valami módszer? egy becruxom van [link]

(#2716) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Sziasztok,

nekem is egy csatlakoztatott külső HDD eltűnéses problémám van.

Még mindig nem találtam meg rá a megoldást.
Részletek az alábbiak:

- LC-POWER LC-35U3 - USB 3.0 ház (nem a Becrux, ez elöl bekapcsolós és csavarral rögzíted a HDD-t)
- Win 8.1
- A HDD ház Asmedia 1051 A1 vezérlős, 174C 55AA az azonosítója.

Eddig nem volt gond, azonban a Win 8.0-ról 8.1-re frissítéssel elkezdett folyamatosan ki-be kapcsolni és ezt akár másolás közben is.

Találtam több fórumot, másoknak is ez a baja:
[MSDN]
Anandtech

Lényeg röviden: a MS is látja a bibit és csináltak is egy frissítést, ahol lényegében a 8.1 BOT protokollját visszaállították a 8.0 változatára. Ez volt áprilisban...

A probléma az újabb külső HDD-knál van, ugyanis azok már nem a BOT, hanem az újabb UAS protokoll szerint csatlakoznak. Ezeknél maradt a bibi. És ez a HDD ház is ezzel küzd.

Van új Asmedia 105x FW:
[link]
illetve
[link]

A kettő közt van egy pici különbség és ezt nem tudom miért:
az as_mp_Tool v0.3.ini fájlban gyakorlatilag a gyártóspecifikus infó kihagyásra került, de ennyi. A lényeg, a bin fájl, az ugyanaz.

Ez azt jelenti (a station-driveres fw-ből kiindulva) hogy bármelyik megfelelő Asmedia 105x chip-es külső HDD-re fel lehet tenni?

Új fw-t még nem mertem rátenni, csak megnéztem:
[link]

Lényeg, ne kapcsoljon ki-be random, mert még másolni sem lehet. Kb egy órát működik egy héten, nem kell semmi energia takarékosság. De a képek alapján ezek ki vannak lőve...

Írtam az LC-POWER supportnak is, de még nem válaszoltak.
Olvastam, hogy devil2k fórumtárs frissített FW-t LC-POWER házon. Én nem találtam eddig FW-t, vagy azt az infót nem, hogy a station-driver fw-i bármelyikre nyugodtan felrakhatók.

A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2799) szupra válasza zseniális19 (#2401) üzenetére


szupra
csendes tag

Hello

Az LCPOWER LC-35U3-Becrux külső ház-nak én is nagy sajnálattal láttam hogy csak két müanyag ék az ami tartja a hdd-t. A hdd így kotyog és nem áll stabilan a házban. A problémát két darab a hdd ház sínjébe vezethető alumínium lappal próbáltam megoldani. Az alumínium lapra pedig 3 furatot helyeztünk így a hdd az alu lapra csavarozható és ezzel együtt a hdd házba tolható. Az alumínium lappal a hdd stabilan van elhelyezve a házban semmi kottyanás. A hőelvezetésről pedig a alumínium lap gondoskodik. Pár furat az alumínium lapon és talán egy picit még jobb szellőzés érhető el. Képen mellékelve a megoldás.
/dl/upc/2014-11/04/521422_finrexel8yt5u40z_dsc01880_2.thumb.jpg
Ezt a házat csak olyanoknak ajánlanám aki rászánja az időt hogy bajlódik vele, mert enélkül nem stabil a hdd a házban.

[ Szerkesztve ]

(#2800) kurtuzov válasza szupra (#2799) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Emiatt vettem én LCPOWER LC-35U3 házat Becrux és Acrux utótag nélkül. Azok nem csavarosak és ráadásul nincs elöl bekapcsoló gombjuk.

(#2803) King Unique válasza szupra (#2801) üzenetére


King Unique
titán

Az LC-Power 35U3 Becrux rackhez Ilyesmi belső ékeket készíthettél, legalábbis méretek alapján, gyorsan egy ilyet dobtam össze szemléltetés gyanánt.

(#2806) szupra válasza King Unique (#2805) üzenetére


szupra
csendes tag

A szerkesztendő kellék amit gyárilag adtak az LC-35U3-Becrux-hoz, 2db müanyag ék a felületükön két kis 3mm magas tuskó ami próbállta a hdd billenését megakadályozni.

(#2808) Vismajor17


Vismajor17
csendes tag

Sziasztok,
LC-35U3-Becrux -ot vettem ma, és többször lefagyasztotta az oprendszert (Win7 64) két különböző winyóval is.
Tapasztaltatok, vagy hallottatok ilyen problémáról?
Köszi,
Vis

(#2809) szupra válasza Vismajor17 (#2808) üzenetére


szupra
csendes tag

Hello

A rögzítést hogyan oldottad meg a merevlemeznek a hdd házban? Az op. rendszert nem fagyasztotta le nálam.
Csak valami végett a sentinel egyre több olvasás közbeni nem javított hibák számát ír, ami már eléri a 218.013.013 hiba számot, 2 napos használat után. Erről van valakinek valami sejtése? Mi okozhatja? Táp és kábelek a gyáriak amit az lc-power becrux-hoz adtak.
Seagate Pipeline merevlemez van benne 2tb.

[ Szerkesztve ]

(#2875) King Unique válasza Vasinger! (#2874) üzenetére


King Unique
titán

Acruxról nincs infó, de Becruxot többen is használnak itt, annak kis hátránya a fentebb is rajzokkal illusztrált rögzítőlapok, mármint megfelelően kiékelik-e a HDD-t?
Na persze ár is szempont, de mint mondtam a Captiva rackről sok infók nincsenek, maradnak netes review-ek. Biztosan, meg csak az ismert, kipróbált rackeket lehet ajánlani, azért van ez a topik, tesztek is. Nem néz rossznak amúgy ez a Captiva, próba szerencse. :)

[ Szerkesztve ]

(#3371) neolitics


neolitics
újonc

Sziasztok!

Nekem egy LC Power LC-35U3 Becrux külső HDD házam van. Rendkívül gyorsan másol a vinyóra, amit beletettem, és nagyjából rendben van, én nem hurcolászom, hanem csak fix helyen használom, nekem nem lötyög benne a vinyó "annyira" :D

A gond(ok) a következő:

1. A gépet gyakran teszem alvó módba, ezután szépen a vinyó is leáll. Amikor visszakapcsolom a gépet az alvásból a vinyó nem indul el automatikusan, a sajátgépben (WIN10) sem jelenik meg.

2. Továbbá, ha magától leáll (kb10perc), nem tudom mitől függ: ha win-ben 1-percre rakom leáll 1 perc után, de ha sohára akkor meg kb 10 perc után áll le.... Felébreszteni csak úgy lehet, ha kikapcsolom, és újra be, vagy néha úgy is ha kihúzom a gépből az USB-t és vissza. Pontosítok, ha a win sohán van, a vinyó leáll magától 10perc után kb, ezesetben nem tűnik el a sajátgépből az ikonja, ha belemegyek újraindul a vinyó.... de ha a wind "miatt" áll el feltehetően mondjuk 5 percre van állítva, akkor utána eltűnik a sajátgépből és kész, kapcsolhatom ki meg be, hogy visszajöjjön, ugyanez ha a gépet alvó módba teszem, majd vissza...

3. A leválasztást soha nem engedi a windows. Ezt sem igazán értem. Próbáltam ilyen mutyiprogramokkal, azokkal sem.

Ha valaki tudja a választ, annak előre is köszönöm, igen idegesítő a dolog. Régebben másolás közben is leállt, és megszakadt a másolás vagy internetről filmtöltés közben megáll.... Mostanában ezt nem csinálja...

[ Szerkesztve ]

(#3372) King Unique válasza neolitics (#3371) üzenetére


King Unique
titán

Szia!

1. Nem minden külső háznál indítja újra egyből alvó módból ébresztve, van amelyiknél csak akkor pörgeti fel, ha hozzá akarsz férni a tartalmához.

2. Leállítás és alvó mód alapvetően a benne levő USB chiptől és a firmware beállításaitól függ. A Windows energiagazdálkodási beállításai ennek vezérlésében másodlagosak. Utóbbi részt én nem szoktam babrálni és ilyen ikon eltűnésem sem volt még eddig alvó mód miatt. Ha PID: 55AA a Becrux azonosítója, akkor az összefoglalóban leírtak alapján tudsz rajta firmware-t frissíteni, ami akár az ilyen kis bugokat is javít(hat)ja. Sőt, alvó módot is ki tudod kapcsolni, ha zavarna.

3. Ez alapvetően a Windows hiányossága és sok éve fennálló állapot, a 10-esben is... eleve a beépített leválasztás tool is korlátolt. Ha nem engedi leválasztani, akkor Unlocker, X perc várakozás, vagy restart / shutdown/ kábel kihúzás segít csak. Bár utóbbi kicsit rizikós. Unlocker jó a feloldásra, de leginkább Win7 alatt működik megfelelően, illetve újabban a telepítő és az oldala nem kívánatos tartalommal van tele (Delta toolbar)...
Windowsra a legprofibb program az USB Safely Remove, az már megjeleníti mi fogja és fel is lehet vele oldani [link]. Csak sajnos fizetős, de itteni program promók topikban is többször be lehetett tárazni belőle. Sokan éltek a lehetőséggel (én is), ha esetleg szépen kéred, lehet még valakinek maradt fölös kulcsa. :)

[ Szerkesztve ]

(#3687) King Unique válasza psg5 (#3685) üzenetére


King Unique
titán

Szia!

A Becrux esetén a belső rögzítés, azok a bizonyos műanyag ékek nem az igaziak [link]. Ezt leszámítva nem rossz külső ház, bár volt, akinek akadt vele némi problémája. Igaz utóbbi az egyéni hardveres / szoftveres környezettől is függ, tehát nem mindenkinél törvényszerű. Továbbá ott az összefoglaló, ahol egyéb típusok is fel vannak tüntetve.

(#3686) fs-zsoci: sajnálom, hogy nem sikerült megoldani, de pillanatnyilag egyéb ötletem nincs. Talán a másik topikgazdának akad, nemrég ő is javasolt ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

(#3694) King Unique válasza psg5 (#3690) üzenetére


King Unique
titán

Elsősorban azok, amik szín és jelző alapján ki vannak emelve. Korábban ment az ötletelés, hogy hogyan legyen, de nem feltétlen lehet igen / nem alapon elintézni mindegyiknél. Ugyanis, ha van is itt-ott némi kis kontra, attól még nem feltétlenül olyan rossz az adott külső rack, hogy kukába való legyen. Például a Becrux kapcsán a belső rögzítésre, műanyag lapokra volt, aki nem is panaszkodott. Illetve nem feltétlen kell végleg leminősíteni egyiket-másikat, mert éppen pl. nem mellékelnek hozzá megfelelő rögzítőcsavart, kicsit erős rajta a LED, vagy egyeseknél adott gépen és OS alatt előjött valami hiba, de másnál ugyanaz viszont teljesen jól működik. Tehát ezért lett jobban ragozva, de lehet rajta finomítani, ha valaki szükségesnek tartja és van más javaslata. :R

[ Szerkesztve ]

(#3821) King Unique válasza Czimby (#3819) üzenetére


King Unique
titán

Az LC-35U3-Becrux esetén a belső ékek, azok miatti HDD lötyögés volt leginkább szóvá téve [link]. De mondjuk arra sem mindenki panaszkodott, illetve még műszaki rajzot is kreáltunk hozzá. :D
Amúgy a Chieftec, Sharkoon, RaidSonic külső házak igazán minőségiek, illetve van aki szerint a Delock is. De, ha nem fér bele a keretbe, akkor van pár olcsóbb típus. Ilyenek többek között az LC-Power egyes modelljei is.

(#3818) Hoby: ha nincs lehetőség próbálgatni és SATA-n ok, akkor valóban érdemes meglépni a garanciális cserét. Amúgy szinte mindegyik gyártónál előfordulhat gyengébben sikerült / hibás darab és lehet pont egy ilyet fogtál ki.

[ Szerkesztve ]

(#4757) Czimby válasza King Unique (#4753) üzenetére


Czimby
addikt

SZia ismét :))

Befejeztem a variálást.

Segíts döntenem:
SHARKOON SWIFT CASE PRO U3 vagy LC POWER LC-35U3-BECRUX.

Árkülönbség elenyésző(800Ft) ez nem számít, nekem ami fontos, hogy megbízható legyen hosszú távon.
Ne legyenek kompatibilítási bajai, működjön a lekapcsolás stb.

Az LC powernél a rögzítők az egyedüli negatívumok, ahogy látom ezen kívül kb megegyezik a két keret.
Ha minden igaz akkor a frisebb 1153-as vezérlő csak energiatakarékosságban fejlettebb a Sharkoonnál?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#4759) King Unique válasza Czimby (#4757) üzenetére


King Unique
titán

Ha jelenleg ilyen elenyésző a kettő között az árkülönbség, akkor már inkább a Swift Case Pro, annál nem kellene szükség esetén a belső rögzítőlapokkal sem vacakolni. A Sharkoon külső házánál az ASMedia ASM1153 chip újabb és elvileg fejlettebb a másikban lévő ASM1053-nál, de a lényeges dolgokat az utóbbi is támogatja, illetve működnek annál a külső háznál. Na meg az is előfordulhat, hogy azóta a Becrux már újabb ASMedia / másfajta vezérlővel van szerelve, mert a gyártók fenntartják a változtatás jogát, ha az nem befolyásolja negatívan a termék képességeit és működését.

Ha azonban olyan külső ház kell, amelynél a korábban említett SATA-USB közötti oda-vissza történő kezelés biztosan működik, akkor pl. ezen információ alapján a Chieftec CEB-7035S, valamint egy másik szerint a RaidSonic ICY BOX IB-351StU3S-B jó választás lehet ebből a szempontból (is). Ellenben a Becrux külső háznál erről nem nagyon volt szó itt a topikban, a Swift Case Pro esetében pedig akad ilyen téren pró és kontra egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#6120) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!

Első sorban olyan hdd házat keresnék ami kettő darabot is be lehet tenni.
Sata 3 és usb 3.0-val,15k alatt ha nincs "minőségi" akkor lehet 1 hdd-s is.

2 férőhelyes

AXAGON 2.5/3.5 ADSA-ST (nincs infó)
WAVLINK ST-334U (Amazonról)

1 férőhelyes

LC-Power LC-35U3-Hydra (nincs infó)
LC-Power LC-35U3-Becrux 3.5 (lötyögő hdd)
nBase N-Drive EH35ND3 (ajánlott)
Kolink HDSUB3U3 (ajánlott) kevésbé zölden

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.