Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47201) dewil666


dewil666
őstag

Piros pontot kérek shootme2-nek a vásárlásért és a korrektségéért! Ezt vette meg.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#47202) szurmais


szurmais
tag

Kérnék egy pirosat blade4 fórumtársnak egy PC-t vásárolt tőlem, utánvéttel beszéltük meg, végül futárral adtam fel és korrektül utalta az átvételt követően az árát .
Megbízható fórumtárs.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=szurmais

(#47203) Ayg0


Ayg0
senior tag

greenfacenek kérek egy nagy pirosat a prociért. a termék hibátlan, az eladó korrek, a késésem miatt visszafordult az autójával a megbeszélt helyhez. csak ajánlani tudom! :R

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#47205) alufelni


alufelni
tag

Helló szeretnék kérni .: Kristian :. kollégának egy nagy pirosat.
Gépház.Winyó üzlet volt.
Megbízható,korrekt partner. :R

(#47206) Yutani


Yutani
nagyúr

Kérnék kyle_ fórumtársnak egy pirosat ezért a bizniszért, alaplap hátlapot vettem tőle, előre utalás után postán megküldte.

#tarcsad

(#47207) mno válasza Bear (#46818) üzenetére


mno
tag

sziasztok!

Kérnék egy piros pontot Bear fórumtársunknak ezért az üzletért. Gyors, korrekt, megbízható partner, ajánlom üzletelni minden ph-s társunknak!

üdv

Joe

(#47208) Dominó85


Dominó85
veterán

Kérnék egy Phiros pontot blasemarzo kollegának, ezért a Primecooler Chameleon 4 különböző színű és ritmusú (összesen 16 ledes) 8cm-es ventiért. Nagy köszönet érte. Korrekt, megbízható PH-s, ajánlott plecsnit is kap!

* Péter - 06302461862 *

(#47209) SeniorTilla válasza sshr3kk (#46997) üzenetére


SeniorTilla
veterán

sshr3kk kollégának is jár a piros pont a sikeres HP Pavilon dv6 notebook üzletért. Ajánlom másnak is a vele való üzletelést, megbízható vevő.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#47210) pyxystyx


pyxystyx
tag

Kérek egy pirosat max001 fórumtársnak. Egy ventilátort vett tőlem, minden pontosan a megbeszéltek szerint zajlott. :R

(#47211) tomy0628


tomy0628
aktív tag

Szeretnék kérni egy piros pontot goyo206-nak. Ezt vette tőlem.
Minden rendben ment, korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#47212) gjdsn


gjdsn
újonc

Piros pont jár lujó55 -nek, amiért ezt a monitort leszállította nekem! Köszönöm!

(#47213) kaszas_101


kaszas_101
csendes tag

Kérnék egy piros pontot emerico2004nek ezért az üzletért:D

[ Szerkesztve ]

(#47214) greenface


greenface
aktív tag

Kérnék szépen pirosat Ayg0 fórumtársnak, ezért az üzletért.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott, nagyon korrekt vevő.

[ Szerkesztve ]

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#47215) tihibaby válasza Karambola (#47070) üzenetére


tihibaby
senior tag

Viszont PIROS PONT [Karambola-nak],ezért a joyhosszabbítóért,gyors,pontos eladó,ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#47216) .:Vision:.


.:Vision:.
tag

Ombi5 fórumtársnak jár a piros, előre utaltam, WIN 7 HP-t vettem tőle. Aznap postázta, másnap megérkezett. :R

Tel:70/2579992 - 19 éve a Hardveraprón - 100% pozitív értékelés -

(#47217) jericho69


jericho69
tag

Piros pontot kérnék csibuka85-nek ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt, megbízható vevő.

(#47218) mghltm válasza cashback (#47177) üzenetére


mghltm
addikt

cashback reszere szeretnek pirosat kerni az uzletunkert ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#47220) Ombi5


Ombi5
őstag

Vision [link] kolleganak piros pont ezert az uzletert [link] ! :R

(#47221) pierpont


pierpont
csendes tag

piros pontot kérek Haart-nak ezért a processzorért

szintén jár a piros Tomi7887-nak ezért az alaplapért

pirosat kérek Attila_26-nak a hangkártya vétel kapcsán

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#47222) Iginotus


Iginotus
őstag

Vissza is piros balu77nek
ezért az üzletért.

Plug and Pray... :)

(#47223) TriX2010


TriX2010
tag

Pirosat kérnék ÉM kollégának, EZÉRT az üzletért. Korrekt, rugalmas, megbízható partner volt!

\"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

(#47224) bluedog


bluedog
csendes tag

Jár a pirospont Kassadin-nak, akitől egy kifogástalan állapotú Mirror's Edge-t vettem.

(#47225) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

andriskaaz korrektsége megkérdőjelezhető, és számomra a nem ajánlott kategóriába került./ettől függetlenül lehet ,hogy valaki tud még üzletet kötni vele, de én már nem szeretnék/
Ezzel a termékkel kapcsolatban megegyeztünk egy időpontban,hogy ha nem viszi el senki akkor x összegért elüzleteljük. Semmi reakció napokig, majd az időpont eljött, rákérdezek, (naponta többször belép) válasz nem érkezik, majd nagy nehezen kiböki, hogy bocs de jelentkeztek mások akik többet adnak érte. /Kicsit kamu szagú az egész./
De ha korrekt üzletre törekszem , és van egy jobb vevőm akkor tájékoztatom a másikat. Számomra már az is megkérdőjelezhető, hogy egyáltalán az eladni kívánt termék a tulajdonában van-e..
Korrektség 0.
Tájékoztatás 0
Hozzáállás 0

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#47226) SoundBird


SoundBird
tag

Sziasztok!

Szeretnék piros pontot kérni alfa156 fórumtársunknak a korrekt és gyors üzletért. Ajánlom mindenkinek ha ilyen, vagy ehhez hasonló minőségi laposra van szüksége.

Üdv. SB :R

(#47227) Petike1007


Petike1007
tag

Kérnék egy pirosat madspider15-nek. Ezt a procit vette meg tőlem. Előre utalt, minden rendben ment...

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#47228) madspider15


madspider15
csendes tag

Hello! Kérnék egy piros pötyit [Petike1007]-nek.Ezt a procit vettem meg tőle. Minden rendben ment ! :DD

(#47229) geogabcsi


geogabcsi
tag

Sziasztok!

Küldök egy piros pontot, gkuruczkg fórum társamnak, egy E7400-at vettem tőle. Nagyon korrekt és gyors eladó, ajánlom mindenkinek!

(#47230) enterlaci


enterlaci
senior tag

Egy pirosat repítenék acer_ kollégának a rendkívül gyors és korrekt bizniszért amit egy poénnal fejelt meg a csomagolóanyag formájában. :))
Köszönöm a gombokat! :R

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#47231) prriccprracc


prriccprracc
csendes tag

Ezért az üzletért szeretnék pirosat kérni Sirandrish-nak!

[ Szerkesztve ]

(#47232) PiO


PiO
csendes tag

Nagy pirosat saferike kollégának ezért az üzletért. Megbízható vásárló!

(#47233) Kassadin


Kassadin
addikt

Piros pontot szeretnék kérni bluedog fórumtársnak, gyors és korrekt volt, innen vásárolt egy játékot.

(#47234) PyroS


PyroS
senior tag

Sziasztok.

Shkiz0-nak szeretnék egy piros pontot adni ezért a gyors és korrekt üzletért :C .Köszönöm :R

(#47235) TolnaComp


TolnaComp
csendes tag

Kérnék egy hatalmas pirosat waporka kolegának ezt a corsair tx650 tápot vettem tőle. Előre utaltam megmutattam a bizonylatot róla és egyből postára adta úgy ahogy kértem.

(#47236) acer_ válasza enterlaci (#47230) üzenetére


acer_
aktív tag

enterlaci gombokat vásárol tőlem apróhirdetésem nyomán. Kérnék Neki egy pirosat.

(#47237) shootme2


shootme2
aktív tag

Piros pont dewil666-nak ezért az üzletért.

(#47238) fagylalt


fagylalt
senior tag

Egy pirosat szeretnék viszonozni igaziforrest kollégának, aki tőlem ezt a processzort vásárolta.
Gyors, korrekt, megbízható ügyfél! Ajánlom mindenkinek! :K

:R

[ Szerkesztve ]

(#47239) vazee00


vazee00
tag

Egy hatalmas PIROSPONTOT szeretnék kérni alias_bobo kollegának egy Sempron 140 üzletért, amit erre a hirdetésre ajánlott fel.

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

(#47240) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Nagy plusz pont
Dock munkás-nak ezért a memória boltolásért:Kingston HyperX DDR3 1600 CL9

Pontos, korrekt vevő.

-- end of transmission --

(#47241) alias_bobo válasza vazee00 (#47239) üzenetére


alias_bobo
tag

Köszönöm!
Viszonoznám, tehát kérnék egy pirosat vazee00 fórumtársnak, feloldható magos Sempron 140 processzort keresett, nekem volt egy használaton kívüli, felajánlottam mert amúgy is meghirdettem volna. Előre utalt, én pedig a megbeszéltek szerint adtam fel a portékát.
Ajánlom mindenkinek!
:R

|| http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=alias_bobo ||

(#47242) Pan21


Pan21
csendes tag

Piros pontot kérnék atom18-nak a VGA üzletért.

(#47243) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Piros gurigát kérnék mbazsi kollegának ezért az üzletért sony d-nf611. Korrekt partner. Ajánlatos mkinek :R

(#47244) Shkiz0 válasza PyroS (#47234) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

PyroS-nak is jár a pötty. Rendben, és időben megérkezett az összeg.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#47245) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Piros pont adi mester-nek ezért az üzletért.

1956-2010 07.22 Varga László

(#47246) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Ezért az üzletért szeretnék pirosat kérni killergyuszi-nak!

1956-2010 07.22 Varga László

(#47247) Danke DJ


Danke DJ
csendes tag

*Szájber*-nek egy nagyon nagy piros pont ezért az üzletért, postával oldottuk meg. Kiváló partner, bátran ajánlom mindenkinek!!

Go hard ... Or go home ...

(#47248) cbr688


cbr688
senior tag

ment egy piros bsnss1976 kollégának a remek pendriveokért!

(#47249) trecom


trecom
tag

Üdv szeretnék piros pontot kérni seven20 kollégának ezért az üzletért http://hardverapro.hu/apro/windows_7_professional_windows_7_professional_n_el/hsz_1-50.html.Minden simán ment.

(#47250) Tomi7887


Tomi7887
aktív tag

Szeretnék piros pontot kérni pierpont kollégának ezért az üzletért. Gyors, pontos korrekt ph-s!

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.