Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26951) zolyee


zolyee
tag

Jár a piros pötty kgmaci fórumtársnak ezért: [link]
Korrekt eladó!

(#26952) clon96


clon96
csendes tag

Egy piros pontot szeretnék kérni Database számára. :C

(#26953) tocso83


tocso83
csendes tag

Kérnék egy nagy pirosat Zozoka73-nak az XFX GTX 275 vga-ért. Gyors és korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.

(#26954) Tocska


Tocska
tag

Kérnék egy Pirospontot osztraksajt nevű kollégának a gyors és megbízható üzletkötésért!!

(#26955) molka


molka
csendes tag

Kérek egy piros pontot feljegyezni Votto1 kollégának ezért az üzletért. :C Gördülékenyen ment az üzletelés. :R

[ Szerkesztve ]

Régi processzorokat, co-procikat (386, 486, korai Pentium) keresek gyüjteménybe. >>>>> http://molka.x86-guide.com/en/collection.html

(#26956) Zozoka73 válasza tocso83 (#26953) üzenetére


Zozoka73
tag

Én is kérek egy piros pontot tocso83 fórumtársnak, aki egy GTX275-t vett tőlem.
Pontos, korrekt vevő! :R

Z.

(#26957) AMF2


AMF2
csendes tag

Egy piros pontot szeretnék kérni Kaiser fórum társnak ezért az áruért:http://hardverapro.hu/apro/xbox_360_joy_erkezelo_pc-hez/friss.html. köszönöm

(#26958) ferencnm


ferencnm
csendes tag

Üdv!
Szeretnék deniel27 -nek egy nagy nagy pirosat a sikeresen megkötött üzletért.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

ha valaki ír nekem PÜ-t akkor legyen szíves írja oda milyen termékről is van szó köszi www.maxibutor.hu

(#26959) Yso


Yso
tag

Kérnék egy pirospontot Thomeee fórumtársnak, a Zalman vetiszabályzóért. Nagyon korrekt eladót ismertem meg benne, köszönöm.

"Life is Learning, Learning is Sharing, Sharing is Life"

(#26960) Palafi


Palafi
tag

Kérnék egy nagy pirosat tomba fórumtársamnak ezért az üzletért. Nagyon korrekt, megbízható vásárló.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#26961) deniel27


deniel27
csendes tag

Ferenczm-nek Nagy nagy piros pontot kérnék a megbízhatóságáért!

(#26962) mrbig25


mrbig25
őstag

Az alábbi emberek érdemelnek piros pontot. Mind a ketten korrekt és megbízható üzletemberek :R
DaveJr - üzlet
Atke - üzlet

[ Szerkesztve ]

...

(#26963) zuzmi87 válasza elistvan (#26694) üzenetére


zuzmi87
csendes tag

Egy piros elistvan felhasználonak, a gyors korrekt üzletért!

(#26964) nixx-21


nixx-21
senior tag

DaniL-nek adnék egy hatalamas pirospontot ezért, félreértés volt az üzlet elején de korrekten javította.
Csak ajánlani tudom.:))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#26965) Rootkiskacsa


Rootkiskacsa
csendes tag

[jaja1981]-nek küldenék egy piros pontot ezért az üzletért:
[300w delta]
4db tápot vettem tőle, rendben megküldte postán

[ Szerkesztve ]

(#26966) petiww


petiww
tag

Kérnék egy pirosat dj.gabessznek a vásárlás miatt.

(#26967) ontheground


ontheground
tag

Sziasztok.

szocsika felhasználónak szeretnék egy piros pontot kérni ezért és ezért az üzletért, amit rekord gyorsasággal tudtunk lebonyolítani, mindkettőnk megelégedésére.

Maximálisan korrekt vevő, mindenkinek ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#26968) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Tuczika-nak jár a piros a vásárlásért

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#26969) petiww


petiww
tag

Még kérnék pirosat rumkola'nak E miatt.

(#26970) DaveJr válasza mrbig25 (#26962) üzenetére


DaveJr
őstag

Egy pirosat kérnék mrbig25 -nek. Innen vásárolt.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#26971) ferencnm


ferencnm
csendes tag

Üdv!
Szeretném ha ezt az embert piros pontba részesítenétek:[Deniel27] a Nokia N96 megvétele miatt. Köszi.

[ Szerkesztve ]

ha valaki ír nekem PÜ-t akkor legyen szíves írja oda milyen termékről is van szó köszi www.maxibutor.hu

(#26972) Bandita94


Bandita94
tag

Kérnék egy Pirospontot Trolee számára, ezért az üzletért. Tőlem vett hűtőt postával. Korrekt vevő!

Üdv. B.Laci

(#26973) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Kérnék egy pirosat maxrad1580 kollégának a remek üzletért ezt vettem tőle aprohirdetés .

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#26974) bedas6512


bedas6512
csendes tag

Hali Destructónak nagy nagy pirosat teljesen megbízható mindenkinek ajánlom
én egy 320 GB WD vinyót vettem tőle !

(#26975) Gude


Gude
senior tag

tokman6 fórumtársnak piros pettyet javaslok ezért az üzletért.Pontos és gyors vásárló!

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#26976) janika1337


janika1337
tag

Public73 kollégának kérek szépen egy akkora jó pontot ami kettőt ér legalább:DDD
Egy HD4870-es videókarit vettem tőle! Nagyon fitten működik! Mindenkinek ajánlom!

Ui. az adminoknak : Eltökítettem a linket, de ennek ellenére kérem a pirosat neki!:DDD

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#26977) tokman6


tokman6
csendes tag

[Gude] üzlettársamnak 1 nagy piros pontot adnék a létrejött üzletért. [link]

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#26978) DoubleFe

Pirosat kérnék neduddgi-nak,korrekt,megbízható!

(#26979) fgabo


fgabo
tag

Kérnék egy pirosatHyP3b0y
fórumtársnak ezért a korrekt üzletért. :R

Privikre illik válaszolni!

(#26980) finu


finu
tag

Sziasztok! Piros pontot szeretnék kérni, orkester fórumtársnak a korrekt gyors üzletért.Az üzlet tárgya,Xbox 360 slim.

[ Szerkesztve ]

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#26981) Thomeee válasza Yso (#26959) üzenetére


Thomeee
tag

Én is kérnék egy pirosat Yso fórumtársnak a hibátlan üzletért! Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Erről lenne szó ventiszabályzó :R

"Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

(#26982) themebuilder válasza Nunder (#26875) üzenetére


themebuilder
senior tag

Nunder-nak Nagy Pirospont, mert korrekt és megbízható.
Bátran ajánlom a vele való üzletelést. Üzlet.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#26983) FireBuddha


FireBuddha
csendes tag

adnám a következő piros pontokat:

SimonYanakollégának a hd204ui vinyóért
RgS kollégának a noctua ventikért
feri555 kollégának a scythe ventiért

mindhárman korrektek, a termékek is hibátlanok...

[ Szerkesztve ]

FireBuddha

(#26984) Atke


Atke
senior tag

Szeretnék kérni két piros pontot
Mrbig25
és albert8 kollégáknak

(#26985) maxrad1580


maxrad1580
aktív tag

Piros pontot szeretnék kérni whaazzup kollégának.

Ezeket a ramokat vettem tőle[link]

Korrekt, megbízható PH-s :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=maxrad1580 Megkérek mindenkit,hogy NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! írjon privát üzenetet bios problémával,mert a fórumban világosan leírtam,hogy noterepair kolléga csinálja a bios javítást tovább.Ha mégis írsz,nem válaszolok.Sorry.

(#26986) kjany


kjany
tag

ha kábel kell forduljatok EmberXYhoz, jó minőség baráti árak...
:R

[ Szerkesztve ]

(#26987) Tocska


Tocska
tag

retrox kollégának szeretnék egy pirospontot gyors korrekt megbízható felhasználó!!bátran merem ajánlani mindenkinek!! :R

(#26988) DoubleFe

Pirosat kérnék FireBuddha-nak,korrekt,megbízható!

(#26989) RgS


RgS
tag

FireBuddha kollégának szeretnék kérni egy nagy pirosat; Noctua ventiket vásárolt tőlem nemrégiben. Korrekt, megbízható srác, csak ajánlani tudom!

(#26990) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A pH! megbízhatósági oldal IDÁIG frissítve!

Továbbra is megkérnék minden kedves felhasználót, hogy az üzletfél felhasználói neve mellett, a hirdetést is legyetek szívesek linkelni! A piros pont csak ekkor kerül fel a listára. :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26991) Phvhun


Phvhun
őstag

(#26992) cut


cut
aktív tag

Egy NAGY , NAGY piros pontot szeretnék kérni Robi626 kollegának, pontos megbizható, korekt.!!!!!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek...

köszönettel : Cut :R

134 piros pötty :)

(#26993) orkester válasza finu (#26980) üzenetére


orkester
senior tag

Viszont is jár a piros finu részére. Az üzlet ez volt. Megbízható fórumos! :C

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#26994) Zooka


Zooka
tag

Megy a pirospont Isti2 fórumtársnak a remek, olcsó játékokért! Korrekt eladó, nyugodtan ajánlom!

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#26995) cut


cut
aktív tag

EXTRA NAGY piros pontot kérek : [balu72]
kollegának ezért: [link]

korekt, és megbizható

köszönte: Cut

134 piros pötty :)

(#26996) Silent77


Silent77
veterán

Nagy piros pontot kérek Pityesssz kollégának!
Üzlet!
:R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26997) nónéjm


nónéjm
tag

Nagy pirospontot szeretnék kérni Tomate fórumtásnak, ezért a hangkártyáért.

(#26998) peetmaster


peetmaster
senior tag

Örülök, hogy én adhatom az első piros pontot Garsza kollégának az alábbi üzletért! Mértani pontossággal jött a termékért, minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. :K

(#26999) TZotya61


TZotya61
csendes tag

Kérek piros pontot a _George fórumtársnak [link] üzletért. Korrekt, gyors üzlettárs. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Az a kérésem, hogy privátban írj, hogy minnél előbb tudjak válaszolni. Köszönöm.

(#27000) Mr.Grey


Mr.Grey
tag

Ismét egy nagy piros Winner_hun kollégának a Paypal-os rendelésért! Tényleg nem átverés, nincs trükk benne, korrekt, megbízható partner!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.