Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44901) EsZgÉ


EsZgÉ
csendes tag

Gianni27-nek kérnék egy hatalmas pirospontot a Samsung 27" P2770H monitorért, amely itt található. Korrekt és pontos eladó Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#44902) Redline92


Redline92
csendes tag

szigeti0509-nek nagyon nagy UP! :C minden simán, zökkenőmentesen zajlott, előre utaltam és nagyon gyorsan meg is kaptam az árut! mégegyszer nagy pirospont neki!

[ Szerkesztve ]

(#44903) H@mu


H@mu
tag

Pirospontot kérnék Dr.Skype fórumtársnak a gyors üzlet lebonyolítása miatt.Megbízható eladó!Termék helye

(#44904) Teng


Teng
aktív tag

brown26-nak nagy piros pont a DVI-HDMI kábelért. Minden rendben lezajlott és tökéletes a kábel:)

(#44905) mammer2


mammer2
csendes tag

Bmich83 nak is jár a piros a sikeres üzletért!!
Minden a megbeszéltek szerint ment!!

(#44906) bnorbi82


bnorbi82
csendes tag

Szonyka - nak szeretnék egy pirospontot kérni. Remek üzleti partner.

(#44907) Gallac


Gallac
senior tag

Kérnék egy pirosat lecso.gsm fórumtársunknak vidikártya működik amit vettem tőle :R

[ Szerkesztve ]

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#44908) goodboy007


goodboy007
senior tag

Kérnék szépen egy ATOM NAGY pirosat G4ng3r kollégának a hibátlan Logitech G25-ös kormányért. Tip-top állapotban van a termék, mintha én bontottam volna fel a dobozát elsőnek, ráadásul adott hozzá egy tartalék pedálszettet és egy eredeti rFactor játékot ajándékba és kocsival elhozta. Az üzletet ugyan privátban intéztük, de mindenképp megérdemli a jutalmat :R !

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#44909) Karee11


Karee11
tag

A következő tagnak piros pont jár EZÉRT az üzletért: " alom6434 "
Pontos, rugalmas, megbízható. :R

(#44910) eziskamu


eziskamu
addikt

BarRi piros ponty, antenna biznisz.

(#44911) alom6434


alom6434
csendes tag

A következő tagnak piros pont jár EZÉRT az üzletért: "Karee11"
Megbízható, mindenkinek ajánlom.

(#44912) Piedon


Piedon
tag

DopeBob-nak pirospont jár, ezért az üzletért

(#44913) Lacus70


Lacus70
csendes tag

Sziasztok!
Nagy pirospont jár spartan1 kollégának. Gyors és pontos üzlettárs. A videókártya nagyon tetszikx1950xt. Tökéletesen üzemel.
Köszönet érte.

(#44914) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Piros pontokat kérek 2 felhasználónak:

Egyrészt köszönet zotya77-nek ezért a boltért, minden szempontból csúcs segítőkész, barátságos és (hihetetlenül)korrekt volt.

Másrészt szintén piros pont illeti az érdekes nevű milyenugyben fórumtársat, a gyors, olajozott és szakszerű ügymenetért.

(Érdekes név ügyében: persze bagoly mondja verébnek...)

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#44915) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

beers-nek kérnék egy pirospontot, egy szuper VGA-t vett tőlem, kiváló vevőm volt, ajánlom mindenkinek! :K

(#44916) The Bachelor válasza zolikaDB (#44888) üzenetére


The Bachelor
tag

Piros pont jár zolikaDB-nek ezért az üzletért. A megbeszélt helyen és időpontban pontosan megjelent és gond nélkül zajlott a biznisz :)
zolikaDB, kezdőnek nem mondanám magam, az eddigi legalább 30-40PH-s üzletem és az 1289 napos regisztrációmmal... :D De köszönöm, hogy ajánlasz másoknak :)

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#44917) alibabo


alibabo
tag

Kérnék egy nagy pirosat pumpedlix fórumtársnak a kiváló és korrekt üzletért.
Köszönöm.

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#44918) tuskooo


tuskooo
addikt

Piros pont N-vidi-A fórumtársnak, abszolút korrekt partner volt ennél az üzletnél. :R

[ Szerkesztve ]

(#44919) petrelli86


petrelli86
aktív tag

pirosat érdemel gianni27 az Asus M4A785TD-V EVO deszkáért..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#44920) m@tthew


m@tthew
csendes tag

Jár a piros H@munak a cseréért.
egy parfümöt cseréltem vele erre :R

(#44921) _seth_


_seth_
veterán

Mazsika -nak pirospont samsung omnia alkatrészekért (burkolat, digitalizáló, akku, bőr tokok, tv kábel, cerua, szilikon tok, autós töltő, autós tok), minden működik és kiváló és nem mellesleg jó áron volt! :R

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#44922) jgyorgy


jgyorgy
csendes tag

Kérnék egy pirosat Koló89 kollégának ezért az üzletért. :R

(#44923) H@mu


H@mu
tag

Jár a piros m@tthew-nak EZt cseréltem el vele parfümre!

[ Szerkesztve ]

(#44924) beers


beers
addikt

ThaBoss kollégának kérnék egy pirospontot az alábbi VGA biznisz miatt!
Korrekt eladó, csak ajánlani tudom! :R

M&N

(#44925) monosz


monosz
őstag

Kérnék egy pirosat,chooky kollégának, ezért az üzletért,megbízható korrekt eladó! :R

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#44926) Norb3rto válasza mad1 (#44899) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Viszont kérnék egy piros pontot mad1 kollégának a 9600 gt üzletért :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#44927) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Megy egy piros pont Ghost117 fórumtársnak. PS3 játékot vettem tőle.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#44928) Tidus


Tidus
addikt

Egy nagy pirosat kérnék petrelli86 fórumtársnak, mivel előre utalt, és türelmes volt.
Ezt az üzletet kötöttem vele!!

(#44929) Norbi14


Norbi14
senior tag

spejci kollégának piros pont, vett tőlem egy Team Fortress 2 játékot. Itt az üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#44930) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Megbízhatatlanokat továbbra is IDE.

Ha szeretnétek, hogy felkerüljön a pont a listára, linkeljétek a hirdetést is, ne csak a felhasználót! :K

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#44931) Grillo válasza somasz (#44894) üzenetére


Grillo
senior tag

somasznak piros pont a memóriákért. :K

[ Szerkesztve ]

(#44932) McSpy


McSpy
őstag

egy nagy :)) [04ahgy]kollégának [ezért]az üzletért :R

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#44933) Puder


Puder
csendes tag

Egy nagy pozitív bundata fórumtársunknak. :R

[ Szerkesztve ]

Nobádi Building Győztes

(#44934) Hebry


Hebry
senior tag

Kérnék egy piros pöttyöt $R64 fórumtársnak.
Egy Codogen 400 W-os tápegységet vettem tőle.
Minden rendben zajlott..

(#44935) drachos


drachos
tag

reiterer -nek megy a piros a villámgyors és korrekt üzletért

(#44936) JuliusK


JuliusK
tag

XuChi: piros pont, mivel ma vettem tőle egy Asus Xonar D1 hangkártyát itt: [link] Korrektsége és rugalmassága miatt jár neki. Bátran ajánlom mindenkinek a vele való üzletelést. :R

[ Szerkesztve ]

(#44937) xXxPongi


xXxPongi
tag

Piros pont Corsa1-nek ezért a boltért.

[ Szerkesztve ]

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#44938) DopeBob


DopeBob
addikt

Piedonnak jár a pirospont ezért az üzletért.

MZ/X

(#44939) halasz11


halasz11
csendes tag

hyster-nek kérnék egy hatalmas pirospontot az alaplapért, mert tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#44940) Szonyka


Szonyka
csendes tag

Ráakadtam a merevlemezes biznicemre.

silencehun ---> ezért.

Ő is korrekt üzlettársnak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#44941) Lacos(te)


Lacos(te)
csendes tag

nagy pirosat küldenék viszont én is yoxa kollégának a hibátlan businessért, amely tárgya ez volt!!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.

(#44942) moodshooter


moodshooter
csendes tag

Kérnék egy piros pontot Dragon3000 kollégának.
Köszi

(#44943) rizso


rizso
addikt

doma000 megérdemel egy nagy pirosat ezért a gyors lebonyolítású üzletért! Minden a megbeszéltek szerint történt, megbízható, korrekt vevő! :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#44944) ragesz válasza janati (#1) üzenetére


ragesz
csendes tag

Hatalmas pirosat Shady313 kollégának! Ezt a konfigot vettem tőle, ott van a cucc! Házhoz szállította, mindenben készséges és segítőkész (még mindig ;) ).

Üdv

(#44945) George0424


George0424
csendes tag

Szia!

Szeretnék Blackvinyl kollégának egy nagy Piros pontot adni, mert a G5-ömet gariztatta be. Nagyon korrekt,megbízható ember

Köszönöm Neki!

Üdv: :C :C :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=George0424 Tel: 06703858903

(#44946) Shady313 válasza ragesz (#44944) üzenetére


Shady313
aktív tag

Vissza pirosat ragesz Úrnak, nagyon korrekt módon állt az üzlethez és bár fájt a szívemnek eladni a konfigomat de valahogy örülök, hogy ő vette meg :) Rendes, tisztességes illető, csakis ilyen tagokkal gyarapodjon a hardverapró piaca!

:R

[ Szerkesztve ]

(#44947) George0424


George0424
csendes tag

Szia!

Kérek egy pirosat CaptainChaos kollégának megbízhatóságáért és gyorsaságáért! Ezt a ventilátort vettem Tőle!

Üdv: :C :C :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=George0424 Tel: 06703858903

(#44948) megema


megema
őstag

Kérnék egy pirosat Haart kollégának az üzletért :)

(#44949) Tim82


Tim82
nagyúr

Khaal fórumtársnak kérnék ezért az IBM bőrtáskáért egy pirospontot, minden rendben zajlott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44950) TiK@


TiK@
csendes tag

Pirospontot kérnék pBandi fórumtársnak, ezért a rendszeres, sikeres üzletelésért. Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom Mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.