Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26501) Virág et.


Virág et.
senior tag

mrcrnl kollégának jár a piros pont, korrekt postás-utalós üzletet bonyolítottunk. (remélem neki sem más a véleménye :) )

[ Szerkesztve ]

(#26502) butcher979


butcher979
csendes tag

Pirosat kérnék Kocska89 fórumtársnak a korrekt üzletért. Vett egy rossz winchestert és még fizetett is érte! :DD De természetesen tudta, hogy rossz! :DDD

(#26503) keccs


keccs
csendes tag

Arpee78-nak szeretnék egy nagy pirospontot kérni ezért a frankó billentyűzetért :C

[ Szerkesztve ]

(#26504) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Pirosat érdemel kopi.dll is. Ezt vette meg tőlem, minden a legnagyobb rendben zajlott. :R

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#26505) dre_am


dre_am
csendes tag

Pirosat szeretnék kérni [General Salee] kollégának a nagyon korrekt [üzlet]lebonyolításáért. Maximálisan megbízható, segítőkész és türelmes eladó. Ilyen eladóból kellene sok a Ph-ra!

Megbízhatóság: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#26506) InquisiThor


InquisiThor
csendes tag

Piros pont VictorHUN-nak, akitől Sims3-at vettem: [link]

None can stand before the Inquisition!

(#26507) danilla


danilla
őstag

Szeretnék adni wutuka kollégának egy piros pontot, mert korrekt, pontos és jó szervezőképességű vásárló. Ezt vásároltam tőlem: 4850

https://twitch.tv/ddplayzone

(#26508) thomikaf1


thomikaf1
tag

Szeretnék kérni danilla-nak egy piros pontot, mert korrekt eladó volt. Ezt vásároltam tőle: accelero s1

(#26509) 1Room


1Room
tag

Egy nagyon nagy piros paca neki---->[borik39], ja és miért, hát ezért a biznicért------>[link], remek gyors partner.

:R :R

Gondolkodás olyan mint az ejtőernyő, akkor jó ha nyitott.

(#26510) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szeretnék egy pirosat kérni hebling kollégának az n96-ért.

(#26511) Shomci


Shomci
tag

gabopc -nek pirospont!
notiwinyot vettem tole, jo aron, korrekt uzletember, gyorsan postaz (csomagolassal megszenvedtem mire kibontottam ->biztonsag) es segitett meg az uzletelesen kivul is!
:R

NOKIA E51+8GB && ASUS WL500GPremium+120GB

(#26512) Elmör


Elmör
senior tag

Tegnapi boltolás: achmednek jár piros pont! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#26513) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

perospontot kernek Tom-e kolleganak a gyors es korrekt ugyintezesert videokartya ugyben!

o"rola van szo

koszi!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#26514) ambrus14


ambrus14
tag

Piros pontot érdemel domesz kolléga akivel sikerelesen kötöttünk üzletet aminek egy samsung p2-es volt a tárgya! Az üzlet linkje: az üzlet

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#26515) hebling válasza TazLeacher (#26510) üzenetére


hebling
tag

Szeretném viszonozni jer1cho kollegának a pirosat!Megérdemel egy piros pontot ö is!Köszönet neki a segitségért!http://prohardver.hu/tag/jer1cho.html

[ Szerkesztve ]

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#26516) hebling válasza TazLeacher (#26510) üzenetére


hebling
tag

[link]
Piros pont jár neki!
Ezért:[link]
Javitva az elözö h.sz-em

[ Szerkesztve ]

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#26517) rakal válasza zsolesz010 (#26487) üzenetére


rakal
senior tag

[zsolesz010]
kollégának kérnék egy piros pontot.
Vásárolt áru:Transcend 320 Gb mobil HDD.
Korrekt üzletfél,gyors szállítás,megfelelő törésbiztos csomagolás,kiváló kommunikáció.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Köszönöm :)

[ Módosította: Foglalt név ]

(#26518) Preda


Preda
aktív tag

Rihno666
piros pont mert
ezért

(#26519) Gerpop_27


Gerpop_27
tag

Piros pont [gianni_82]kollegának, mert nagyon segítőkész, megbízható és rugalmas :))

(#26520) nádasi


nádasi
tag

Egy pozitív értékelés Pero részére, aki pontos, megbízható és korrekt volt a boltom során. Köszönet DeadMen-nek az üzletben nyújtott segítségéért. :R

(#26521) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

dani3l Rack-üzlet. Előre utalt, postáztam a "csöppséget", és már vissza is jelzett, hogy megkapta. Gyors, korrekt adás-vétel volt. :R

A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: RaidSonic ICY BOX 3.5" alumínium rack

Kérnék neki egy pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#26522) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ismét piros pontot osztani jöttem. Most dime27 kollégának. Szeretném megköszönni a nagyon korrekt hozzáállását, amit egyedülállónak mondanék. Én eddig itt ilyennel még nem találkoztam, pedig elég régóta üzletelek.

Problémák bárhol előfordulhatnak, csak az nem mindegy, hogy ki hogy kezeli őket. És, hogy mi is volt az üzlet tárgya? Hát ez.

Mégegyszer köszönöm, és így tovább!

(#26523) dani3l válasza zsolesz010 (#26521) üzenetére


dani3l
őstag

És természetesen zsolesz010 -nek is jár a pirospont a korrekt és gyors üzletért valamint a remek rackért! :R
[link]

[ Módosította: Bordoi ]

(#26524) garetrambo


garetrambo
csendes tag

Szeretnék adni egy hatalmas piros pontot kymera kollegának ugyanis

igazán minőségi termékeket árul,elérhető áron.
korrekt,pontos,megbizható!

http://hardverapro.hu/tag/kymera.html

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint 1 motor,ha nem megy??be kell rúgni!! ;)

(#26525) brutaka


brutaka
tag

Pirospont [Jubiii] kollégaúrnak, aki gyorsan, tisztességesen vette meg tőlem a következő terméket:
[FS Pi 1536]
Köszönöm! :C

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

(#26526) jimboni


jimboni
csendes tag

VictorHUN kollégának nagy pirospont a korrekt ügymenetért. Előre utalásos, postázós ügyletet bonyolítottunk, pontosan azt kaptam, amit vártam, és tökéletesen pontosan, a megbeszéltek szerint. :R

(#26527) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Bár semmi közöm hozzá, de:

Vak itt a fél brigád?

Olyan ku*va nehéz elolvasni az 1. hsz-t?

Benne van a topic címében is a gyengébbek kedvéért. Illetve, ha itt körülnéz valaki láthatja, hogy hogy csinálja a többség. Linkelni kell a hírdetést. Fogtátok? A frissítésnél a kollega meg is jegyezte, hogy figyeljünk már oda egy kicsit, mert a hsz-ek fele használhatatlan...

Ez semmi más, mint a nesze semmi fogd meg jól, és jól belesz@runk a másik fél iránti tiszteletbe. Ha már annyi van bennetek, hogy idejöttök pirosat adni, akkor vegyétek már a fáradságot, hogy azt csináljátok, amit itt kell. :(((

(#26528) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy szabályos piros pont kérelmet terjesztenék fel nebulo5 kollégának a példás segítőkészségéért, pontosságáért és rugalmasságáért. És a hirdetés: itt megtalálható.

(#26529) joshua7 válasza TazLeacher (#26527) üzenetére


joshua7
veterán

Sajnos mindenhol ez van. Én a Vantage toplistát csinálom, de a linkelt képek vagy fele használhatatlan, ott sem olvasnak az emberek...

D-Roy kolléga kap innen egy pirosat. Kissé elhúzódott a dolog, de nem rajta múlt, amint elhárult minden akadály, minden rendben zajlott. :R

Semper Fi

(#26530) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Piros pont [Tomsza]prohardvertársnak a korrekt üzletért! [8GB MicroSD]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#26531) #16155904


#16155904
törölt tag

Egy pirosat szeretnék kérni levi388 fórumtársnak a gyors üzletért.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#26532) kornel8585


kornel8585
tag

[dr_syrex]:piros pont,mert gyors,rugalmas és korrekt és még az áruja:[E7200] is kiváló.

(#26533) levi388 válasza #16155904 (#26531) üzenetére


levi388
csendes tag

Én is szeretnék kérni egy pirosat dolargaanfelhasználónak a korrekt üzletért!

Jobb ma egy zölden világító x-box, mint holnap három piros led!!!!

(#26534) TazLeacher válasza levi388 (#26533) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:W

(#26535) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok pirosat kérek fecos2 -nek azért az üzletért 2db WD 160 GB, korrekt vevő, pontos, megbízható.

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#26536) Erdei88


Erdei88
veterán

bzs73nak szeretnék egy pirosat adni ezért az üzletért! Nagyon korrekt ember.

(#26537) D-Roy


D-Roy
tag

Joshua7 havernak pozítív értékelés korrekt üzleti partner,megbízható! Ezért!
Ittunk is egy sört :DDD :DD

 Think Different.

(#26538) macko20


macko20
őstag

Szeretnék pirospontot kérni em_laci -nak a korrekt vevöi ügymenetért.

/hogy lehet pirosra irni a forumtárs nevét????/

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#26539) bzs73


bzs73
őstag

erdei88 kolleganak kérnék egy pirosat ezért az üzletért.Korrekt megbizható ember.Minden a megbeszéltek alapján zajlott.

If a second or you are the first to lose.

(#26540) dani3l válasza macko20 (#26538) üzenetére


dani3l
őstag

mivel link formájában írod, így piros lesz alapból.. :)

(#26541) vinatt74


vinatt74
csendes tag

Szeretnék piros pontot kérni[csyo] kollégának, mint korrekt eladónak :K

[ Szerkesztve ]

(#26542) kopi.dll válasza orkester (#26504) üzenetére


kopi.dll
tag

Orkester egy korrekt srác :R
Piros öttyöt neki :C

[ Szerkesztve ]

kopi.dll

(#26543) Kickass


Kickass
őstag

Incognito fórumtársnak kérnék egy pirosat, gyors korrekt vevő

ÍME az adás-vétel tárgya

(#26544) SpyK333


SpyK333
tag

GuruZone kollégának szeretnék kérni egy pirosat.
A készséges és korrekt üzlet lebonyolításért!

(#26545) pschio


pschio
őstag

syC fórumtársnak adnék egy pirosat. előre utaltam, ő pedig időben küldte a kifogástalan procit

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#26546) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Wolfy_ Vinyó-üzlet. Érdeklődött, lefoglalta, hívott és vitte is. Pontos, korrekt.
A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: Maxtor DiamondMax Plus 9 120GB SATA HDD

RedMan Venti-üzlet. Kicsit elhúzódott az adás-vétel az én hibámból, de ma megoldottuk. Szintén pontos, és megbízható.
A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: 2db Zalman ZM-F1 8cm ventilátor

Kérnék nekik 1-1 pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#26547) Wolfy_ válasza zsolesz010 (#26546) üzenetére


Wolfy_
tag

zsolesz010: Koszonom szepen, szinten piros pont, korrekt volt a masik oldalrol is minden!
[link]

[ Módosította: Bordoi ]

(#26548) koadi


koadi
csendes tag

Holusoft kollégának méltán kár a nagy pirospont, előre utalással vettem tőle cuccokat, és mindent szépen, villámgyorsan elpostázott! Ráadásul az atombiztos csomagolásért külön járna egy kisötös! :D :R

(#26549) orkester válasza kopi.dll (#26542) üzenetére


orkester
senior tag

Az üzlet linkje lemaradt.[link]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#26550) gordn


gordn
tag

:)
Kérnék Wyll[link]-nek egy nagy pirost.
Gyors,korrekt partner.Ezt[link] vette tőlem(remélem,elégedett lesz)

Köszi :R :
g

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.