Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12099) PociAti válasza Trailblazer (#12098) üzenetére


PociAti
senior tag

Kiindulási alapnak, felületes tájékozódásnak talán nem is olyan rossz az árukereső.
Minimum terhelhetőség: 120 kg, ár szerint növekvő

Ez nem konkrét javaslat, és az adatok néhol pontatlanok, de kiindulási alapnak hellyel, közzel elfogadható.

Ha a lista elejéről kivesszük a MOTUST, amit olcsó árun túl sokat ígér,
Illetve a Kugoo S1, S1 PRO változatokat, mert a 120 kg-os korábbi ígéretüket nem igazán tudják tartani,
eljutunk a Blaupunkt ECS808 rollerhez 140k-ért. Talán lehet bízni a németekben. YouTube videók talán segítséget nyújtanak. Korábban én is szemeztem velük, nekem a súlypont miatt nem tetszik, ha a kormányban van az akku.

Aztán jön a 150k magasságában a Joyor F1 és A3 modell, mindegyik 150 kg körül. Kb. 12 kg a roller és azt ígéri 120 kg-ig terhelhető. Ez azért elég neccesen hangzik, nehezebb rollerről inkább elhiszem. Idehaza sok helyen lehet kapni, erről is vannak YouTube-on videók, hátha találni valós hosszú távú tapasztalaton alapuló véleményt róla.

200k fölött már elég masszívnak tűnő példányokat lehet látni. Pl. Kugoo Kirin M4, ahol az 500W egyszerre előny és átok. A várható szabályozást követően SMKP-nak fog minősülni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.