Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Kingzone N3 Plus

Hozzászólások

(#651) iMaverick válasza iMaverick (#650) üzenetére


iMaverick
addikt

Most direkt újrahúztam az egész telefont (root), végig OTA-zgattam eddig a 0509-ig. Eddig müxik, nincs ez a kijelzős lehalás. A többiről nem tudok nyilatkozni, eddig nem találtam hibát.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#652) beers válasza iMaverick (#651) üzenetére


beers
addikt

:R
Akkor lassan muszáj leszek ismét időt áldozni rá......

M&N

(#653) iMaverick válasza beers (#652) üzenetére


iMaverick
addikt

Igazából azt nem vágom, hogy mit húzzák az időt a Nyalókával? Félek addig foltozgatják a Kit-Kat-et, hogy a végén kifúj a lendület és nem lesz nyalóka csak szopóka. :DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#654) [w]


[w]
őstag

srácok, ha most vennék N3 plus-t EU webshop-ban már nem találok, csak a simát, azt van értelme megvenni szerintetek?

tesztekből úgy tűnik, hogy a sima kicsit jobb képeket készít, az 1 giga RAM nekem bőven elég, más releváns eltérést nem fedeztem fel. OTA frissítéseket ugyanúgy megkapja vajon? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#655) iMaverick válasza [w] (#654) üzenetére


iMaverick
addikt

Tudtommal van arra is OTA.

Viszont:
- nem vagyok meggyőződve arról, hogy lesz rá Nyalóka...
- az LTE-s rész külön chipset-tel lett megoldva = jobban zabálja az áramot
- 1GB... Nem tudom, a sima N3 milyen firmware-el jön, de a 2GB-s N3+ már bekapcsoláskor "magáévá tesz" 1GB-t a ram-ból.

Annó amikor rendeltem Kínából a sima N3 drágább volt, mint az N3+...

szerk: körülnéztem a sima N3 topicjában és nem panaszkodnak az OTA-ra... Akkor lehet nincs rá OTA...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#656) [w] válasza iMaverick (#655) üzenetére


[w]
őstag

köszi!

3G-t sem használok nagyon (csak akkor kapcsolom be, ha terepen vagyok és valamit meg kell nézem, letöltenem), szóval talán nem zavarna.

belenéznék én is a topicjába, címet meg tudnád adni? :B

szerk.: hát igen, az ár... németektől (efoxshop) 137-ért el lehetne hozni, szerintem egész vállalható. nem?

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#657) iMaverick válasza [w] (#656) üzenetére


iMaverick
addikt

Persze! LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#658) [w] válasza iMaverick (#657) üzenetére


[w]
őstag

ajjajaj... inkább ne olvastam volna bele :DDD

azt hiszem ez a teló nagyon kihagyós lesz, pedig a specifikációi impozánsnak tűntek, de ennyi problémával ez túl drága :(((

cmdr PETER W. VOLKOV

(#659) iMaverick válasza [w] (#658) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát igen. Ez a baj a Kingzone-nal, hogy papíron korrekt, a külseje is szép (ez mondjuk szubjektív) a telefonjaiknak, de a belsejük... Mondjuk én még most sem bántam meg az enyémet, de legközelebb szerintem nem Kingzone lesz véve.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#660) [w] válasza iMaverick (#659) üzenetére


[w]
őstag

kár, hogy az N3 plus EU warehouse-ban már nincs. arra talán még beneveznék a családban valakinek (azt ha nem jó marad nekem :D), mert itt legalább vagytok páran közösségnek és úgy látom ennek talán kevesebb hibája van.

vagy a GPS a plusnál is *khmm*?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#661) iMaverick válasza [w] (#660) üzenetére


iMaverick
addikt

Amit próbáltam vele, azt hibátlanul megcsinálta. (Mármint a gps-sel.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#662) wargazoli


wargazoli
csendes tag

Sziasztok!

Nekem zúg meg gerjed a telefon de figyelmes lettem valamire.Vidéken lakom de egyszer tökéletes minden pár száz méterre meg elkezd gerjedni.
A két képet nézzétek meg amikor minden ok akkor 3G felül,de abban a pillanatban amikor átvált G-re akkor gerjed.Ha leteszem azonnal 3G-re visszavált.
Mi a G?

Érdekes......

[ Szerkesztve ]

(#663) wargazoli


wargazoli
csendes tag

És a Sima G alap kijelzőnél soha nincs.(vagy csak nem figyeltem)

[ Szerkesztve ]

(#664) iMaverick válasza wargazoli (#662) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát ez a G nem tudom, mi lehet, de akkor is gerjed, ha "ráerőszakolod" a 2G-t?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#665) Mr.Icebear válasza [w] (#654) üzenetére


Mr.Icebear
csendes tag

A sima N3-ra nem jön OTA frissítés, az asszonynak december óta N3-as telója van és még egy darab nem jött rá.

(#666) [w] válasza Mr.Icebear (#665) üzenetére


[w]
őstag

akkor az N3 vagy úgy jó, ahogy van (nincs mit javítani rajta), vagy annyira rossz, hogy már nem is érdemes? :DDD

"asszony" (vagy te) tud róla tapasztalati véleményt alkotni? :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#667) janaman01


janaman01
addikt

ha sima G t ir az a 2G ha három g , akkor azt már kiirja hogy 3G

a jiayunál is előfirdult, én is tapasztaltam, hogy ott a 3G ki is irja , telefonálás közben egyszercsak átvált sima G re és akkor roszabb a hngminőség...ahogy lerakom egyből visszavált 3G re..nem jöttem még rá miért csinálja..

lehet soc hiba..a coolpad f1 soha nem csinált ilyet ...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#668) mcfly82


mcfly82
tag

Üdv mindenki(ng)net! :)
Azért valamit csak fejlesztenek a fiúk a messzi keleten. A 0509-es frissítéssel már elértem az 5 óra kijelzőidőt, végig bekapcsolt (és révén hogy betegen fekszem itthon, igen aktívan használt) wifivel :C
Sokkal jobb lett az akksi üzemideje, és talán nem is melegszik annyira a teló.
Ahogy a főnököm szokta mondani: "Lehet ez még jó is" :DD

[ Szerkesztve ]

(#669) dudikpal válasza mcfly82 (#668) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nekem eddig sem volt gondom az akkuidővel, az 1800mAh-t csaholókon meg csak jótékonyan mosolyogtam egyet, mást úgysem lehet velük kezdeni.
Volt 1600mAh-s amoledes(!) telóm, így tudom, hogy mennyit bírna egy 1800as akkuval egy ekkora kijelző.

(#670) iMaverick válasza dudikpal (#669) üzenetére


iMaverick
addikt

No-no! Álljunk meg egy pillanatra... Az 1800-as aksin azért "csaholunk", mert 2800-asnak volt írva a webshopon és én (szerintem a Többiek is) abban a hiszemben vettem meg, hogy azt is kapok... :K

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#671) dudikpal válasza iMaverick (#670) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Akkor lehet én nem írtam egyértelműen: ha 1800as akku lenne benne, ezzel a kijelzővel meg hardverrel kb 1,5 óra kijelzőidő után b*szhatnád töltőre.

(#672) WatsonSponge válasza dudikpal (#671) üzenetére


WatsonSponge
csendes tag

Én nem vagyok szakértő, de az én telómban (Huawei p6) 2000 mAh-s akksi van, és kb. 5 órás kijelzőidőt bír. Mennyivel gyengébb az hardverileg, hogy az N3 Plus 1800-as akksival 1,5 órás kijelzőidőt tudna?

Adás-vétel lebonyolítása után értékelést kérnék. Köszönöm.

(#673) iMaverick válasza WatsonSponge (#672) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerintem úgy értette, hogy az N3 Plus egy Amoled-es kijelzővel tudna 1,5 órát.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#674) atthom


atthom
újonc

Tegnapi nappal belekerült a második kártya is a telefonomba (egy kártyával nem volt gerjedés). Az első pár órában semmi gond. Szépen beállítgattam, a második kártyára engedélyeztem a 4G hálózatot, mivel csak az egyikre engedi. Persze az első kártyámat használom telefonálásra. Azóta gerjed. Vagyis valamikor gerjed, valamikor nem. Próbáltam kikapcsolni az adatkapcsolatot a második kártyán, nem használt. Próbáltam teljesen kikapcsolni a második kártyát, nem használt. Próbáltam kikapcsolni a wifit, adatkapcsolatot, második kártyát, az se használt. Most visszaraktam a 4G-t az első kártyára amivel beszélek. Csak egy pár hívásom volt még eddig, most még nem gerjedt. Jó lenne így maradna. :((

(#675) landlord


landlord
csendes tag

Sziasztok!

Ez az aksi téma engem is érdekel... most éppen levelezgetésben vagyok a német kingzone-nal (mykingzone.de), hogy találjanak ki valamit, mert ez tuti nem tudja azt, ami rá van írva.

Nekem konkrétan egy napot alig bír ki. Pedig nem vagyok heavy user, abszolút. Csak telefonálás és üzenetek, az sem egész nap. No meg némi net, videók megnézése nélkül.
Wifi kikapcsolva, képernyő fényerősség visszavéve, kikapcsolása 15mp-re állítva.

Tegnap megnéztem, a töltés 24%, 2 óra képernyő és 21,5 óra üzemidővel.
Ma 30%, 1 óra képernyő és 16 óra üzemidővel.

Nem frissítettem még, 04.13-as OTA van rajta. (Érdekes, még nem javasolták, hogy a szoftert kéne frissítenem, hogy jobb legyen.)

Nálatok is ezt tudta eredetileg?

(#676) atthom


atthom
újonc

Amit érdemes kipróbálni az akkuval. Múltkor kirándulni voltam, GPS ment, töltő otthon maradt. 15 órakor a akksi 1%-on volt. Ekkor kikapcsoltam a GPS-t, estig igaz csak pár perc telefonálásom volt, de időnként a telefonon néztem az időt. Este kilenckor elkezdtem híreket olvasni mivel kíváncsi voltam meddig bírja. Hát, vagy bő negyed órát még olvasgattam rajta mire elege lett. Szóval ha gyorsan mennek lefelé a százalékok, nem biztos, hogy akksi le is van merülve.

(#677) mcfly82 válasza landlord (#675) üzenetére


mcfly82
tag

Mindenképp érdemes frissíteni. Pontosan nem emlékszem mennyit bírt eleinte, de kb 2-3 óra kijelzőidő volt.

(#678) iMaverick válasza landlord (#675) üzenetére


iMaverick
addikt

Tedd fel az OTA-kat! Látványos a javulás. Persze ettől még mindig csak 1800 mAh lesz, de a szoftveres finomhangolás az nagyon fontos!

(Nálam egész nap wifi, email szinkronizálás, ki net, néha zene = 2 napot elketyegek.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#679) landlord válasza iMaverick (#678) üzenetére


landlord
csendes tag

Megpróbálom. Többek között azért sem tettem eddig, mert te is írtad, hogy a kamera pl még romlik is...

És azt egyébként biztosan tudjuk, hogy csak 1800-as? Csak hogy szoftveresen mennyit lehet még javítani... Mert a gizchina.com-on valóban ezt írják, de a német gizchina a sima N3 tesztelésénél csupán annyit ír, hogy gyengébb, mint a K1 2500-nak mondott, de valójában 2400-es akkuja. (Ami egyébként egy ismerősömnél kb 1,5 napot tart ki, intenzív használat - elsősorban telefonálás - mellett.)

(#680) iMaverick válasza landlord (#679) üzenetére


iMaverick
addikt

Azóta javították azt is. (Mármint a kamerát.) Persze még most sem vagyok elájulva tőle... ;]

Az 1800 mAh-t úgy derítették ki, hogy valami kütyüvel rámértek.

szerk: Egyébként szerintem a Nyalóka lesz itt az igazi megoldás: végre tényleg 64bit-en (64bites natív módban) ketyeghet a SOC. (Szerintem most ilyen 32bit-es emulált módban futhat, ami biztos vagyok benne, hogy az energiafelhasználást negatívan érinti.)

Plusz ott van a Projekt Volta, ami további energiafelhasználási optimalizációkat tartalmaz...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#681) landlord válasza iMaverick (#680) üzenetére


landlord
csendes tag

Az lehetséges egyébként, hogy ehhez is ki fog jönni egy nagyobb aksi, mint a K1 esetében? (Ha jól tudom, ott utólag kihoztak egy 3200 mAh-t.)

Vagy annak mennyi esélye van, hogy passzol hozzá valamilyen másik telefon aksija?

Csak mert akár 2,5, akár 5 óra a kijelzőidő, ez az aksi is hamar lesz fél-egy éves... és akkor megint ott vagyunk, ahol most.

(#682) iMaverick válasza landlord (#681) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha igen, akkor asszem rögtön rendelem is meg... Viszont ahhoz vastagabb hátlap fog kelleni, mert ennek a helyére tuti nem fogják bezsúfolni.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#683) dudikpal válasza iMaverick (#680) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Az 1800 mAh-t úgy derítették ki, hogy valami kütyüvel rámértek.

Kéne a kütyü neve, sztem sokakat érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#684) iMaverick válasza dudikpal (#683) üzenetére


iMaverick
addikt

Írj Nekik. Biztos megírják típusát.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#685) landlord válasza landlord (#679) üzenetére


landlord
csendes tag

A 04.27-es OTA feltéve. Valóban jobb, a szokásos 2 órás kijelzőidővel pont most ketyegek egy napja és még van 24%. Tesztelgetem kicsit, aztán megyek tovább.

(#686) iMaverick válasza landlord (#685) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerintem ne húzd az időt, ugorj a 0509-re.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#687) keyman


keyman
tag

üdv!

Végigolvastam a fórumot az elejétől a végéig.
Telefon vásárlás előtt állok, és kinéztem magamnak egy Z1-et.
Specifikációi alapján szimpatikus..........de amit itt olvastam az nem tetszik.
Esetleg van valakinek tapasztalata, vagy infója a Z1-ről.
Azzal is vannak hasonló problémák?
Előre is köszönöm.

A jómodor nem szégyen!

(#688) iMaverick válasza keyman (#687) üzenetére


iMaverick
addikt

Kingzone oldalán a fórumba olvass bele. Ha azzal is gondok vannak, akkor az ugyanúgy megjelenik az ottani fórumozók kommentjeiből... (Legalábbis az itteni gondok 80%-ka az ottani N3+ -os topicban is fel volt dobva.)

www.kingzone.cc

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#689) zolipapa66 válasza keyman (#687) üzenetére


zolipapa66
tag

Én ahogy megjött a Z1, el is adtam.
Csak bekapcsoltan, megnéztem rajta pár dolgot, és ment eladásra.

Ennyi idő alatt 0 tapasztalat.
Ami tetszett az fogása és a súlyelosztása.
A kijelző hiába nem FHD, azért szép. Az "aranyozott" fém keret, az műanyag.
Az akksiról és a kameráról hazudtak.
A kingzone sajnos az egyenlőre nem a megbízható cégek közé sorolható.
A Leagoo elég korrekt, de jelenleg nincs komoly best buy telójuk.

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#690) atthom


atthom
újonc

Úgy érzem használtam már annyit a telefont, hogy most már talán el is mondhatom hogy kezdem kitapasztalni. Illetve ami rávitt, hogy újra leírjam a véleményem az az, hogy a fórumok talán jobban kihegyezik a hibákat, és kisebb hibáknak is sokszor nagyobb jelentőséget tulajdonítunk. Most kezdem azzal, hogy ez egy áfával stb. is egy ötvenpárezer forintos telefon. Szóval ezért az árért biztos nem egy samsung s6-ot kapunk, bár zárójelben meg lehet jegyezni, hogy a többszörös ára ellenére az sem hibátlan. Nekem most már sikerült annyira belakni a telefont (valójában sokszor ész nélkül próbálgatom az appokat), hogy a memória kihasználtsága 1,3-1,5 GB közt mozog. Ennek ellenére a telefon még egyszer sem akadt, nem fagyott. Szóval e téren én teljesen elégedett vagyok vele. Fényképezőgép nem egy csúcs, nem is túl rossz, nyaraláskor mikor fontosabb a jó kép úgyis fényképezőt használok, és azok a képek is úgyis megjelennek a telefonon egyből, a hétköznapi fotózásra meg teljesen megfelel.
Hogy írjak hibáról is. A gerjedés. Az van. Vagy volt. Azért volt, mert csak akkor gerjed, ha a 3G hálózat nem a beszélgetésre használt kártyára van engedélyezve, és akkor is csak akkor, ha gyengébb a hálózat. Szóval nekem az irodában gerjedt rendesen. De az irodámbam van Wifi, így ott nyugodtan lehet a 3G a fő kártyámon. Ha elmegyek az irodából rövid időre, emailek megjönnek, viber sms, mms is megjön 3G nélkül is. Valójában ez nekem kis bosszúság inkább, néha állítgatnom kell pár kattintással melyik kártyán legyen 3 G. Valaki írta, hogy kihangosítóval, nem gerjed, nekem azt még nem volt alkalmam kipróbálni.
Akku: Itt ahogy elhallgatok mindenkit, azért ha nem órákat játszunk vele, vagy nem nézünk folyamatosan filmeket, azért eléggé meggyötörve is ki lehet húzni vele a napot. Lehet hogy nem tudja azt ami rá van írva, de az én véleményem, hogy azért ezzel nagyon sok telefon így van, még a drágábbak is.
Mindent egybevetve, szerintem teljesen használható telefon, aki egy kártyát használ annak meg főképp. Én nem bántam meg hogy megvettem.

(#691) iMaverick válasza atthom (#690) üzenetére


iMaverick
addikt

+1

Megbánni én sem bántam meg. Ezért az árért szerintem is vállalható.

Ami bajom (nekem) is van:
- kamera nem egy csúcs
- aksi... Félre ne értsd: egy 1800mAH-s akkuhoz ez az üzemidő az OK. De akkor ne 2800-asnak hirdessék!!!

Ennyi. Nálam gerjedés, gyenge wifi nem jelentkezett. Ahogy akadás sem. Szerintem lenne potenciál ebben a kütyőben, de valami combosabb aksival.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#692) beers válasza iMaverick (#691) üzenetére


beers
addikt

Akkor én is leírom a tapasztalataimat:

Alapjában véve jó, gyors készülék!
Akku nem akkora, mint amennyire hirdették!
Kijelző random életre kel, közelség érzékelővel lehet gond! Talán a loli megoldás lehet, bár én már ebben sem bízok!Történt már pár érdekes hívás zsebből, néha nem ismertem a telefonra, úgy átállítódott mikor kivettem....
Ha ez a gondja nem lenne, nem mondom, hogy 10/10, de vállalható ezért az árért!

M&N

(#693) iMaverick válasza beers (#692) üzenetére


iMaverick
addikt

Egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyire hullámzó a gyártási minőség a Kingzone-nál... Írod ezt a kijelző feléledést (azt csak halkan kérdem, hogy a screen gestures be van kapcsolva? Nem az oldja fel?), de a kingzone.cc-n olvasok néha eléggé érdekes hibákat...

Teszem azt 2-en is írják, hogy kikapcsolt wifi-vel, gsm kártya nélkül maga az Android futása közben óránként 10%-ot esik az aksi töltöttsége... Állítólag nem futtatnak semmit. Hmmm. :F

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#694) beers válasza iMaverick (#693) üzenetére


beers
addikt

Ez volt az első, amit kikapcsoltam!
Ettől független ez a jelenség!

M&N

(#695) landlord válasza iMaverick (#686) üzenetére


landlord
csendes tag

Hááát... megtettem. És nem vagyok elájulva tőle. Szerintem egy csöppet lassabb is lett a telefon, de ami sokkal fontosabb: a 0427-es OTA-hoz képest nem igazán érzékelem, hogy többet bírna az aksi.
Vagyis ott tartok, hogy egy napot elketyeg, kb 3 óra kijelzőidővel és egyetlen hard-demanding alkalmazás bekapcsolása nélkül. Csodálom, de örüljünk, hogy neked a két nap is megvan.
A K1-es fórumban is az aksit szídják a legtöbben. És az újonan kihozott nagyobb aksit is... állítólag gyengébb, mint a névértékben 700 mAh-val kisebb eredeti. Elkélpesztő, amit a kingzone megenged magának...

(#696) iMaverick válasza landlord (#695) üzenetére


iMaverick
addikt

kb 3 óra kijelzőidővel

Szerintem ennyi cufla van az aksiban. Nálam is 2-2,5 óra kijelzőidő szokott összejönni a 2 nap alatt. Ennél többet nem hiszem, hogy érdemben kihoznak az 18... Izé 2800mAh-s akkuból. :B

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#697) mcfly82 válasza iMaverick (#696) üzenetére


mcfly82
tag

Nálam azért pár hete az 5 óra is összejött, végig wifivel és kb 3 óra youtube-al.
Bár mostanában valamiért kb 3 óra csak, pedig ugyanaz az OTA még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#698) landlord válasza iMaverick (#696) üzenetére


landlord
csendes tag

Értem. Hát legalább azt hozza akkor, amit mindenki másnak. Bár ez sovány vígasz...

Amit a K1-ről átemeltem, azt csak azért tettem, hogy kb ennyit várhatunk attól, ha esetleg kihoznának egy - papíron - nagyobb aksit...

Egyébként mi lenne elvárható egy 2800-as aksitól? Úgy értem, ezzel a készülékkel.... (mert pl egy LG G2-essel van tapasztalatom...)

(#699) iMaverick válasza landlord (#698) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha tényleg 2800-as lenne... Hm. Szerintem (!) 1 nap egész napos nyomkodás mellett, vagy 3 nap ilyen light-os felhasználás mellett. Szerintem.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#700) lordmark


lordmark
tag

Lenne egy kérdésem.
Próbáltam sima factory resetet, factory módból resetelni a készüléket, de sehogy se bírom leszedni róla az OTA frissítéseket.
Alap verzióra szeretném visszaállítani a készüléket, de csak odáig jutok el, hogy leszed róla mindent, de a wireless update részen mindig azt látom, hogy az OTA frissítés marad.
Le lehet ezt gyalulni róla valahogy?
Köszönöm előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Kingzone N3 Plus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.