Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6394) PumpkinSeed válasza Aureal (#6389) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Gondolom ő azért tolja magas lóról, mert megvan a kellő szakmai tapasztalata a témában, amit nem épp neki kell bizonyítania. Ha követed a topikot (amit szerintem nem nagyon teszel ilyen bátor kijelentések mellett), akkor tudhatnád, hogy általában az ő válaszai a legrészletesebbek és szerintem az ilyen válaszokba ő fekteti a legnagyobb energiát. Nem azért szólt le, mert neki épp leszólni volt kedve, hanem mert olyan hülyeséget mondtál, hogy muszáj volt kijavítania. Én is szoktam hülyeséget mondani, és engem is kijavít amit nem úgy fogok fel, hogy hülye vagy fiam hanem hogy, nem így csináld így jobb lesz.

Másrészről, add meg a barátod elérhetőségét lenne egy ötletem. Egy vállalat 16 országban van jelen és egy közös böngészős rendszert szeretnének amin a több 10ezer terméket nyilván tudják tartani. Gondolom olcsón dolgozik a barátod azért keresik meg olyan sokan, és ez se fog neki gondot okozni. Bár lehet, hogy tényleg nem honlap megrendelésekkel van tele. :DDD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.