Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Képek a szonáron

Hozzászólások

(#12) krila


krila
tag

Hali magamnak!

Újabban a sírás kerülget. Üvölteni tudnék, és nem csitul a vágyam. Minden csak arra az egy dologra mutat, hogy ki kell tartsak, meg kell látnom a jövőt.

Felfedeztem, hogy milyen porszem is vagyok. és nem a saját szememben, de az ország sorsában.
Egyáltalán milyen nemzethez is tartozom én????

Hogy mi okozza ezt a kétségbeesést? Elmesélem.
Történt egy szürke napon, hogy nagyjavítást kellett végeznem egy munkatárs win2000-es gépén mert az oprendszer összefosta magát. Mindenféle vírus, meg spyware tenyészet volt a gépen szinte nyerítettek a trójaik.
Na nekiültem, mert hosszú meló, de amit meg lehet menteni a kolléga munkáiból a mind aranyat ér.
Mondom neki: -na ez hosszú lesz, adjál nekem valami olvasnivalót, hogy addíg se forrjon fel az agyam.
Na adott is olyat, hogy azóta sem tudom hová kapjam a fejem.
Egy könyv: Rendszerváltó miniszterelnökök pórázon.
Majd egy kis szünettel később kaptam másik könyvet: Országrontók címmel.

Én tudom, hogy ez nem egy politikai dolgokkal foglalkozó fórum, és a blogom sem arra hivatott, hogy népfelkelést keltsek. Egyszerűen nem tudom magamban tartani!!!!
Minden ami csak történik ebben az országban, színjáték.
Egy megrendezett előadás azzal a céllal, hogy ezt az országot is kisemmizzék, és önös célok szolgálatába állítsák, mint megbízható ''stróman'' népet.
Nem akarok itt részleteket leírni, és nem is gondolom, hogy bárkit is érdekel.
Az információ azonban olyan kincs, amit nem lehet visszatartani.
Hozzátartozik a dolgokhoz, hogy évekkel ezelőtti látomásom a politikai helyzettel kapcsolatban, sajnos igazolást nyert.

Volt már olyan érzésed, hogy a világ sorsát egy központosított hatalmi érdekszféra irányítja? Igen?
Mert ez így van, sajnos.

Az igazságot senki nem mondja el.
Az emberek nem tartanak össze, és félnek a saját érdekeiket képviselni, mert attól tartanak, hogy elveszítik azt a keveset is amijük van.
Én mindíg azt vallottam, tanítani kell a fiatalságot, okosabban éljék az életüket.
Mentsék meg az országot.
Sajnos nincs idő. Nem háríthatjuk a felelősséget a gyermekeinkre, hiszen a fitalság mi vagyunk. Nekünk kell megtenni mindent, ami emberileg lehetséges.
Ellenkező esetben olyan mértékű katasztrófával kell szembesülnünk ami felmúl minden várakozást.

Ha bárkit is csak egy kissé érdekel a téma! Kérlek benneteket olvassatok bele:
Bővebben: link

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Képek a szonáron
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.