Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu S1

Hozzászólások

(#22) pdtdi válasza karlop (#19) üzenetére


pdtdi
csendes tag

Hiába állítod a nyelvet, nem változik sajnos a helyzet.Nekem egyedül a caller ID oldotta fela helyzetet. Mellesleg SMS küldés és fogadáskor sem ismeri fel a hívót. Ezen sajnos nem segít a Caller ID, ehhez másik SMS sender kell telepíteni. Érdemes ROOT-ni, mert akkor törölhető egy csomó -szerintem - nem fontos app ill service. A UCPhone_JB.apk és .odex NEM szabad törölni, mert nem működik utána a teló!! Még szerencse, hogy 2GB memória van elfér benne. Nekem telepítve egy csomó app és játék, de még van 1GB szabadon :)
Érdemes használni az Advanced Task Managert, mert normálisan tud memóriát felszabadítani.Amit még érdemes telepíteni az Xposed Installer a GravityBox modullal. Nagyon hasznos funkció kiterjesztéseket tartalmaz. A fényerő szenzora nem az igazi, még nem jöttem rá, hogy melyik app tudja rendesen kezelni, most a Velis Auto Brightness 4.01 a favorit :)
Egy kérdés, tapasztaltátok, hogy mostanába a Waze nem találja a GPS jelet, főleg részben felhős égboltnál? Vagy csak nálam jelentkezik. Normál esetben pár másodperc alatt talál 5-10 műholdat (glonass-t is :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu S1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.