Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#287) SkyN3t válasza verser233 (#269) üzenetére


SkyN3t
csendes tag

EGy kicsit hozzászolnék a dologhoz... Szóval.. EQ használata és betorzít-e vagy sem ?
Egy kis ízelítő a hangtechnikából.. torzítani akkor fog ha tulvezérled a csatornát... na most ezt több millás cuccoknál is igy van. Én majd személyszerint márc 10-én veszem meg az enyémet szal még nem találkoztam személyesen vele. Lehetséges hogy elég nagy skálán müködik az EQ-ja... Tehát ha mondjuk a basszust tulhuzod és kivasalod a jelet ne csodálkozz semmin. lehet hogy max állásba nem csak 6db-t emel vagy 12-t hanem 16-ot vagy 24-et. Szal ha tulvezéreltél egy jelet annak má mind1 hogy halkan vagy hangosan halgatod ugyanugy torzítani fog. Az hogy ha mondjuk egy füles x%-on már betorzít az nem az ipod hibája hanem szimplán ennyit bír a füles. Egyszer már volt alkalmam hosszabb ideig halgatni zenét rajta Sennheiser fülessel és nem volt semmi kivetni valóm a hangjába. Természetesen az EQ alapállásba volt.
Ez most nem fikázás vagy bármilyen arcbatolás akart lenni hogy "kisfiam hülye vagy" hanem szimplán egy kis technikai infó azoknak akik nincsenek annyira otthon ebben a témában.

Logtech MX REvolution rulz ! + 920 Gb HDD :P

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.