Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) vadászcsiga válasza bigdady (#18900) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi is az a szálakra rendezés?

(#18902) bigdady válasza vadászcsiga (#18901) üzenetére


bigdady
nagyúr

Osszefuzi a valaszt a rendszer az eredeti mailel. Gyulolom :)

(#18903) erdoke válasza vadászcsiga (#18897) üzenetére


erdoke
titán

En a biztonsági kráterek javítására várnék inkább. A garázscég esetében még oké volt, de Microsofttól durva. Közben felvásárloták a Sunrise-t is, szerintem integrálni fogják az Outlookba. Ha jól sejtem, nagyon ütős alkalmazás lesz.

A legjobb aláírás a héten

(#18904) Vasinger! válasza erdoke (#18903) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Azok a biztonsági kráterek nem direkt vannak benne, hogy Microsoft "lásson" téged?

Én egyébként nem vagyok benne biztos, hogy azért vette meg a Sunrise-t, szvsz. inkább WP-re akarja majd portolni, de ha mégis egyesíteni fogják a kettőt akkor az valóban ütős lesz! :K

(#18905) erdoke válasza Vasinger! (#18904) üzenetére


erdoke
titán

Az, hogy gyakorlatilag átmegy a céges Exchange levelezésed az Acompli (izé, MS) szerverein, nagyon nem része az asztali Outlooknak. Szerintem csak nem akartak addig várni az Outlook néven kiadással, amíg ennyire átírják a szoftvert. Lesz vagy fél év.

A legjobb aláírás a héten

(#18906) #99546112


#99546112
törölt tag

Ha törlöm a Godust (szinte kijátszottam) akkor megmarad az elmentett állás? Facebook mentés be van kapcsolva!

(#18907) #99546112


#99546112
törölt tag

Van olyan alkalmazás, amivel virtuális szoba dizájnt lehet kreálni, szóval egyfajta lakberendezés app. Esetleg a szoba méretét is meglehetne adni, konkrét méretekkel, ha van ilyen. Köszi!

(#18908) catroot válasza #99546112 (#18907) üzenetére


catroot
veterán

[link]

Párat még kidob, ha beírod, hogy "3D home". Bár én eddig csak a magyar áruházban néztem, gyanítom hasonló eredményt dobna ki az áruház, ha az amcsiban keresném.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18909) shai-hulud válasza vans? (#18890) üzenetére


shai-hulud
csendes tag

Nagyon köszönöm az infót, már le is töltöttem. 1000 hála...

(#18910) catroot


catroot
veterán

Azért a SwiftKey sem tökéletes.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18911) erdoke válasza catroot (#18910) üzenetére


erdoke
titán

Ki lehet emelni az app leírásában, hogy "distraction free user interface" :))

A legjobb aláírás a héten

(#18912) legiaap válasza catroot (#18910) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyennel én is találkoztam nem egyszer. Még akkor is mikor nem használtam SwiftKey billentyűzetet. Csak szimplán megadta magát a kereső.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18913) catroot válasza legiaap (#18912) üzenetére


catroot
veterán

Az egy másik bug, amikor beírsz valamit és nem ad ki semmit. Ez most is előjött. De itt konkrétan nem jön elő a billentyűzet. Ez amúgy droid alatt is megvan a swift esetén. Bár ott többször előjön és mocskos idegesítő tud lenni.

Gépelnél és nem tudsz...vagy pár karakter után eltűnik.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18914) pomk válasza catroot (#18913) üzenetére


pomk
őstag

Keresőben, iMessagere valásznál lezárt képernyővel és több alkalmazás esetén is előfordult már velem is.

(#18915) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Problémám a következő:
iOS 8 esetében az email kliensbe be van állítva egy gmail-es cím. Ez az alapértelmezett.
Amennyiben a telefonon leszedem az emaileket, úgy az már nem jelenik meg a számítógépen.

Hotmail esetén ezzel nincs gond, hiszen:
Beállítások - Mail, Kontaktok, Naptárak és ott ki tudom választani a Mai napi szinkron - Nincs korlát és ugye akkor látom a gépen is és a telefonon is.

Gmailnél nincs ilyen beállítási opció :F
Legalábbis én ilyen beállítást nem látok.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#18916) shai-hulud


shai-hulud
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy használja-e valaki köztetek a TotalReader Pro nevű "csoda" e-book olvasó appot?

A leírása alapján teljesen rendben van amit tud. Igazábol a könyvek konvertálgatását szeretném kiváltani vele, mert van mindenféle formátumú könyvem (.epub, .mobi, stb.). Eddig ezeket online konverterrel átraktam .epub-ba, mert csak iPhone-ra kellett (arra tökéletesen megfelelt), de mivel most már van iPad-em is, amin ugye sokkal jobb olvasni, gondoltam nem konvertálgatok.

Szóval, aki használja, szeretném megkérdezni, hogy megéri-e az 5 eurót?
Tudom, hogy van free változat, majd le is tesztelem, de a leírásból, nekem nem jött le, hogy mi a különbség tudásban a free és a Pro között.

Köszönöm

(#18917) Diokhan válasza catroot (#18910) üzenetére


Diokhan
addikt

En ezért használok gyári billentyűzetet, semmivel sem rosszabb, mint a swift! Androidon megváltás volt, iOS-en szerintem felesleges...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18918) catroot válasza Diokhan (#18917) üzenetére


catroot
veterán

Lassan én is így vagyok ezzel. De azért fent hagyom a swiftet, kíváncsi vagyok, hogyan fejlődik.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18919) Diokhan válasza catroot (#18918) üzenetére


Diokhan
addikt

Majd számolj be a tapasztalataidról :)

Hogy ne legyek off, van valami jo app 4s-re amivel slow motion videót lehet csinálni? :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18920) oszi666 válasza vadászcsiga (#18897) üzenetére


oszi666
őstag

A beepitett naptarral egyszeruen zsenialis. Pont ilyet kereseltem.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#18921) oszi666 válasza Diokhan (#18919) üzenetére


oszi666
őstag

Pro cam 2, ha fizetos is jatszik. Legjobb szerintem orakig el lehet vele fenykepeznimeg videozni

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#18922) Diokhan válasza oszi666 (#18921) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi de sajnos en nem tudtam beállítani a bankkártyámat az id-hez, szóval ingyenes kellene...! :(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18924) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Skip a Beat – a világ első pulzus-vezérelt játéka

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#18925) vadászcsiga válasza oszi666 (#18920) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Számomra egy hibája van, ha rákeresek valami kulcsszó alapjan régi levelekre, es az mondjuk kepet is tartalmazott, nem tudom azt megnyitni. Csak a kep fajlnevet jeleníti meg de nem linkként

(#18926) nauro


nauro
aktív tag

Tudtok ajanlani nekem egy alkalmazást ui tervezgetéshez/rajzokhoz, ha nem lenne nalam notesz? Koszi

(#18927) vans? válasza nauro (#18926) üzenetére


vans?
őstag

[link]

hábm bábm

(#18928) vadászcsiga válasza vans? (#18927) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ebben hol vannak az ingyenes cuccok? Vagy amikor fizetős volt pl csak a tollat lehetett használni a többiért pengetni kellett?

(#18929) nauro válasza vans? (#18927) üzenetére


nauro
aktív tag

hmm, nem is rossz, sajnos nem lehet azt artboardot növelni, de használhatónak tűnik. köszi

(#18930) bok92 válasza vadászcsiga (#18928) üzenetére


bok92
addikt

Igen.

(#18931) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A dragon (vlc) player ékezetes betűket nem kezel, vagy más hiba van nálam?
Nas-ról (online) játszok le filmet viszont a hozzà tartozó feliratban lévő ékezetes betűk nem jelennek meg.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#18932) polonic


polonic
félisten

Van valami olyan program, amivel ipadre lehet streamelni a filmet?

Vagy egyszerűen teamviewer és kész?

(#18933) r3dsnake válasza polonic (#18932) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Plex

(#18934) Tressy válasza polonic (#18932) üzenetére


Tressy
senior tag

Buzz Player mindent játszik akár hálózatról is vagy letöltve mindegy

(#18935) bigdady válasza polonic (#18932) üzenetére


bigdady
nagyúr

Plex-re plusz egy szavazat de csak ha normalis feltöltési sebességed van

[ Szerkesztve ]

(#18936) r3dsnake válasza bigdady (#18935) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Helyi hálón tökmindegy. Feltételezem, hogy úgy szeretné.

(#18937) cibere11


cibere11
tag

üdv!
Olyan alkalmazást keresek amivel a zenéimhez albumborítókat tudok letölteni.Köszönöm.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18938) r3dsnake válasza cibere11 (#18937) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iTunes vagy Spotify. :)

(#18939) cibere11 válasza r3dsnake (#18938) üzenetére


cibere11
tag

De azokkal csak simán borítókat nem lehet leszedni vagy mégis? :)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18940) Ragnar95 válasza cibere11 (#18939) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunesszal lehet.
Zenére jobb klikk>Albumborító beszerzése

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18941) Tressy


Tressy
senior tag

Van valakinek müködö OpenTTD-je iPhonera?Sajna a iPados változat csak iPadon megy iPhone-os hibát dob telepitéskor.

(#18942) cibere11 válasza Ragnar95 (#18940) üzenetére


cibere11
tag

Köszönöm. :C

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#18943) bok92


bok92
addikt

Vannak olyan tweakek iPadre amik valóban hasznosak a mindennapok során? Auxo 3, Activator, f.lux?? Esetleg a beekeyboardhoz hasonló tweak van e még ? Mert ahogy néztem igen jó cuccnak tűnik, billentyűzet shortcutokat lehet hozzá rendelni, pl alkalmazás váltás meg egyéb hasznos dolog, csak sajnos nem kompatibilis az ios 8 rendszerrel.

(#18944) Tibee86


Tibee86
veterán

Akciós a Pumped BMX 2, ennyiért simán megéri.

(#18945) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

A MoviePro-t használja valaki mondjuk 5s-en? Lenne néhány kérdésem, mielőtt megveszem :) (Hiába várok rá, hogy olcsóbb legyen, pedig volt amikor ingyenes is volt :D )

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18946) bigdady


bigdady
nagyúr

Régen nem úgy volt hogy vmi trükkel proxy mögül vagy hogy ingyenes volt a google music?
Most csak 1 hó ingyenességet látok pedig tuti vilt vmi ilyesmi. Csak bankkartyát kellett regisztrálni de 0 Ft-ot volt le vagy mi :U

(#18947) r3dsnake válasza bigdady (#18946) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ingyenesen hallgathatod a saját zenéidet, amiket feltöltesz. (25ezer track erejéig.)

(#18948) bigdady válasza r3dsnake (#18947) üzenetére


bigdady
nagyúr

De hol kell beállitani az ingyenességet? Vagy csak kezdjem feltölteni?

[ Szerkesztve ]

(#18949) r3dsnake válasza bigdady (#18948) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van valami desktop sync progi, ahol betallózol neki egy mappát, ami fenn van felhőben azt nem tölti fel megint, ami meg nincs azt meg igen. Konkrétan iTunes Match ingyért.

(#18950) cibere11


cibere11
tag

Üdv!
Egy újabb kérdésem lenne. :DD
A gyári EarPod headset nem tud számot váltani.Nincs erre valami tweak vagy app? Köszönöm.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.