Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) legiaap


legiaap
nagyúr

Szerintetek a Facebook lite elérhető lesz IOS-re? Nekem jobban tetszik, mint az eredeti.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18552) oszy válasza legiaap (#18551) üzenetére


oszy
veterán

egyenlőre csak droidra jött ki

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18553) catroot válasza legiaap (#18551) üzenetére


catroot
veterán

Szvsz nem nagyon lesz rá. Legalábbis mostanában.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18554) r3dsnake válasza legiaap (#18551) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs low-end teló, úgyhogy valszeg nem. Pedig én is örülnék neki, de így marad helyette a friendly.

(#18555) tonyqa23 válasza r3dsnake (#18554) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hali!
Miert nem tudom beallitani azt a dock-ot, amit letöltöttem? Winterboardban kipipalom, ujraindul, de semmi. Kell meg vmit allitani?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18556) r3dsnake válasza tonyqa23 (#18555) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt miért nekem? :DDD

(#18557) tonyqa23 válasza r3dsnake (#18556) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Na akkor ez most neked.
Nem tudom, új hozzászólást akartam, valszeg elbaszcsiztam.[ :B /OFF]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18558) bok92


bok92
addikt

A Facebook app végre mutatja fekvő nézetben a születésnapokat. Meg egy csomó haszontalan dolgot. :DDD

(#18559) Vasinger! válasza bok92 (#18558) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nálam nem frissült az FB app. :F

(#18560) bok92 válasza Vasinger! (#18559) üzenetére


bok92
addikt

Nekem sem jött frissítés. Egyszer csak megjelent...

(#18561) galaxys80 válasza bok92 (#18558) üzenetére


galaxys80
veterán

Nálam meg el sem fordul :)

(#18562) Vasinger! válasza bok92 (#18560) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nálam még nem néz ki így. Ez szerintem fiók specifikus dolog lehet. Úgy mint ahogy nem mindenkinél állt át az új FB-re se annó, bár az mondjuk böngészőben volt..

Egyébként sokkal logikusabb így, mint hogy az a hülye chat mindig ott volt és sikeresen ráböktem egyfolytában..

(#18563) bok92 válasza Vasinger! (#18562) üzenetére


bok92
addikt

Akkor majdcsak lesz mindenkinél, mert nem rossz. :)) Nemrég vettem észre, hogy a csoportokban oldalt mutatja a tagokat, egyéb infókat. Sokkal átláthatóbb az egész.

(#18564) Applefun01


Applefun01
csendes tag

Hallo mindenki!
Amerikai app storeban vagyok és azthiszem egy ideje már nem lehet külföldi bankártyát regisztrálni (az enyém magyar). Lehet itt bármit is csinálni? Vagy csináljak egy külön magyar fiókot a bankkártyámnak? :D

(#18565) Ragnar95 válasza Applefun01 (#18564) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak giftcarddal tudsz ott vásárolni, amit viszont bonyolult és drága otthon beszerezni, sokkal egyszerűbb, ha csinálsz egy magyar ID-t is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18566) Blaise válasza Applefun01 (#18564) üzenetére


Blaise
veterán

Sose lehetett magyar bankkártyát regisztrálni.

(#18567) Applefun01 válasza Ragnar95 (#18565) üzenetére


Applefun01
csendes tag

Hát rendben, köszi! :) ;)
Még esetleg annyi, hogy a magyar és amerikai ID között is lehet-e családi megosztást csinálni?

(#18568) Applefun01 válasza Blaise (#18566) üzenetére


Applefun01
csendes tag

Nem? Hmmm... igazad lehet. :)

(#18569) vadászcsiga válasza bok92 (#18560) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aki tudja azt a popular games ablakot a chat alatt hogy lehet eltüntetni szóljon.

szerk: hoppá, sikerült. Egyenként bezartam de attól tartok jönnek majd ujabbak

[ Szerkesztve ]

(#18570) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Használ valaki papert messenger helyett? Nálam vajon miért nem csippan üzinél? Push engedélyezve van.

(#18571) bigdady válasza r3dsnake (#18570) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szarozik már az is...

(#18572) catroot válasza r3dsnake (#18570) üzenetére


catroot
veterán

Az ugye csak US store-ból érhető el?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18573) r3dsnake válasza catroot (#18572) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jah, és rohadtul bejönne a messenger helyett, de cseszik csippanni. Max felvillan a badge és el is tűnik egyből.

bigdady: Nálad sincs értesítés akkor?

[ Szerkesztve ]

(#18574) Vasinger! válasza catroot (#18572) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen és még mindig. Pedig már 1 éve is így volt. És persze iPad-re még mindig nincsen. Fuck logic...

(#18575) oszy válasza catroot (#18572) üzenetére


oszy
veterán

Igen!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18576) Wlac


Wlac
Ármester

Az iPaden eléggé zavar, hogy alapból nincs listanézet az Alarm clocknál, hanem egy naptár szerű felületből kell kiböngésznem az éppen aktív ébresztőket. Hogyan tudok listanézetet beállítani?

Más: igen, a Paper hiányát én sem értem, bár én elvagyok a mobilos verzióval is az iPaden, mert így is korrektebb, mint a hivatalos app, vagy a Friendly volt számomra.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#18577) oszy válasza Wlac (#18576) üzenetére


oszy
veterán

Sajnos mindegyik nagyon szemetel! :( Még a Paper is!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18578) Wlac válasza oszy (#18577) üzenetére


Wlac
Ármester

Na igen, nekem is már 270 megát foglal, de működésre ez jött be a legjobban.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#18579) oszy válasza Wlac (#18578) üzenetére


oszy
veterán

Az lehet :) Mondjuk én szoktam a PhoneCleant használni. Az jól lepucolja és egy darabig el is van :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18580) bigdady válasza r3dsnake (#18573) üzenetére


bigdady
nagyúr

Egyszer van egyszer nincs...

(#18582) oszy válasza #20749568 (#18581) üzenetére


oszy
veterán

Egyet tudok.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18583) r3dsnake válasza oszy (#18582) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

30 FPS (other devices)

(#18584) oszy válasza r3dsnake (#18583) üzenetére


oszy
veterán

Azt nem láttam. :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18586) Brumi˘ válasza #20749568 (#18581) üzenetére


Brumi˘
addikt

SloPro i5-tel ezt használtam.

[ Szerkesztve ]

(#18587) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Kérlek segítsetek, mert egyszerűen megőrülök, hogy nem találom a megoldást.
Az asszony telefonján (4S) a gamail postafiókot csak akkor kérdezi le az emaileknél, ha belépek és frissít.
Az én telefonomon a hotmailes email címnél nincs gond, azonnal lekéri az új bejövő maileket, nem kell belépkedni sehová.
Hol lehet a bibi?
Már mindkét telefont átnéztem egyszerre (beállítások) és minden ugyanúgy van...

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#18589) V-I-D-A válasza nylontacsko (#18587) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Töltsd le neki a Gmail appot a Store-ból!
Egyébként mennie kéne gyárival is, ha a begyűjtés megfelelően be van állítva.
Úgy nem fog menni a gyári levelezőprogramban mint a hotmail, mert az küldi a push-t, a gmail meg csak Fetch lehet a gyári appban.
Beállítások-Mail, Kontaktok, Naptárak-Új adatok begyűjtése-FETCH(BEGYŰJTÉS)-15 percenként így állítsd be!

[ Szerkesztve ]

(#18590) nylontacsko válasza V-I-D-A (#18589) üzenetére


nylontacsko
senior tag

A begyűjtésnek mi a megfelelő beállítása akkor?
Köszönöm :) :R

[ Szerkesztve ]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#18591) Laca1212 válasza V-I-D-A (#18589) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez csak a gyári mail app-ra vonatkozik? Mármint a push/fetch?

Gyári naptár esetén egy hogy van ha gmail naptárral szinkronizálom? Ott is játszik fetch? Azt is érdemes 15 percesre állítani? Nem eszi nagyon így az akkut, ha így van beállítva? Vagy az csak akkor szinkronizál, ha valamit beleírok és jó a "kézzel" beállítás?

[ Szerkesztve ]

(#18592) V-I-D-A válasza Laca1212 (#18591) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

A Google csak a saját alkalmazásában engedi a PUSH-t, azért nem megy az Iphone saját levelezőprogramjában a Gmail push. A FETCH beállításai az egész rendszerre vonatkozik, amire begyűjtés van beállítva, az mindegyik ugyanakkor gyűjti be. Tehát a mail is, a naptár is, és a kontaktok is. Nyilván ha 15percre állítod be, többet fogyaszt, mintha 1órásra lenne beállítva a begyűjtés. A leg akkukímélőbb a kézi, de akkor a telefon nem jelzi az új e-mailt, csak akkor frissít, ha belépsz a programba.

(#18593) Laca1212 válasza V-I-D-A (#18592) üzenetére


Laca1212
őstag

Értem. Email nem téma, mert gmail app-ot használok. Viszont a naptárnál és a névjegyeknél marad akkor a kézi, elég nekem ha akkor frissül amikor belépek. Köszi!

(#18594) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Most járok itt először! Nemrég vettem egy Ipad mini Retinát. Többek közt azért, hogy játszak rajta.
Ami legfőképp érdekel az a Modern Combat multiplayer. De csalódnom kellett, már nagyon el vagyok keseredve. A 4. rész ami kedvencem folyton kidob a főmenübe, semmi hibaüzenet csak hirtelen kidob party közben. Ez nagyo idegesítő! A legujabb MC5 is szépen fut multiban, de annál meg lefagy a kép és a hang tovább. Más játéknál mincs gond csak ennél a kettőnél.

Szeretném kérdezni, hogy más is tapasztalt e ilyet? 8.1.3-as legujabb ios van rajta. A frissítésre meg hiába várok szerintem nem mostanában lesz, elég ritkán frissítenek ahogy látom :(

(#18595) bok92


bok92
addikt

Jegyzet alkalmazásnak mit ajánlotok? A MagicalPad appot nézegetem... Öt eurót megér? :DDD Vagy esetleg ehhez hasonlót tudtok mondani, mondjuk amelyikben van valamilyen animáció (pl egy képre bökök és megjelenik egy szöveg vagy ilyesmi). Nem a jegyzetelés a lényeg, hanem a különféle kreatív ábrák, feladatok hozzáadása meg hasonlók.

(#18596) legiaap válasza bok92 (#18595) üzenetére


legiaap
nagyúr

One note?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18597) bigdady válasza SoldierL (#18594) üzenetére


bigdady
nagyúr

Appstore reviewkat nézd meg

(#18598) Wlac


Wlac
Ármester

A Tubex-ben nem látom a YouTube playlisteimet, de ha létrehozok egy újat az appon belül, és egy szám lejátszása alatt rábökök a "felfelé mutató nyilas négyzetre", és ott az add to playlistre, akkor a YouTube listám jön be, és nem látom azt, amit egy perccel korábban hoztam létre. Tud valaki erre megoldást?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#18599) bok92 válasza legiaap (#18596) üzenetére


bok92
addikt

Nem rossz, de a képeket nem tudok itt szerkeszteni. De az is lehet, hogy elég lesz ez is. :B Még nézelődök, de azért köszönöm!

(#18600) SoldierL válasza bigdady (#18597) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nézem én, de mindenki más hibát ír. Ilyen kilépéseket meg külföldi hozzászólásoknál látok. Sose hittem volna h ios-on ilyen instabilitás előfordulhat. Nem lehet egy jót multizni, attól kell félni h mikor fagy be vagy lép ki :/ Szutyok androidon nem volt ilyen

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.