Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) r3dsnake válasza Tressy (#18799) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jailbreak nélkül nem. Jailbreakkel talán.

(#18802) Tressy válasza r3dsnake (#18801) üzenetére


Tressy
senior tag

jb-s a telefon igy nem gond csak nevet nem tudok

(#18803) bigdady válasza Vasinger! (#18800) üzenetére


bigdady
nagyúr

Arra hogy az emailek amik egymáshoz kapcsolodnak (pl valasz) az mintha egy email lenne egymás alá helyezi az outlook

(#18804) Applefun01


Applefun01
csendes tag

Valaki próbálta már a Radiation Island-et?

(#18805) Diokhan


Diokhan
addikt

Hello! Tapatalkkal követhető ez a fórum? :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18806) bok92 válasza Diokhan (#18805) üzenetére


bok92
addikt

Nem

(#18807) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Azt meg lehet valahogy oldani, hogy az alkalmazások (már amelyik támogatja) magyarul fusson? (Legfőképp a Facebook érdekelne)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18808) Ragnar95 válasza adamssss (#18807) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amelyikben többféle nyelv van, az automatikusan a telefon nyelvére állítja be magát, hacsak nincs az app beállításaiban erre vonatkozó opció.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18809) bok92 válasza adamssss (#18807) üzenetére


bok92
addikt

Facebook app nem támogatja a magyar nyelvet. A messenger viszont igen...

[ Szerkesztve ]

(#18810) SpongyaBob válasza bok92 (#18809) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mondjuk azért az vicces, hogy évek óta nincs benne magyar nyelv, ( cseh, görög, norvég van - csak hogy említsek egy pár hozzánk hasonló jelentéktelen nyelvet ) és nem, nem halok bele abba, hogy angolul kell használni mielőtt még valaki ezzel jönne, de mivel magyar vagyok, tényleg jó lenne az anyanyalvemen használni.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18811) snooze


snooze
veterán

kiadhatnák erre is a lite-t.. :) droidon nagyon jol fut..és nem memoriazabálo..

GO Gunners!!!

(#18812) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ha játszom Multiplayerben pl. Gameloft-os játékot, olyankor mindenki Valamilyen apple terméken van fent? Vagy teljesen vegyes az egész? Android, IOS WP, platform közösen van multiban?

(#18813) vadászcsiga válasza snooze (#18811) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sima webapp. Nyisd meg safariban és ugyanott leszel. Ugyanolyan fapados.

(#18814) snooze válasza vadászcsiga (#18813) üzenetére


snooze
veterán

nem biztos..söt..safariban nem ad semmi jelzést ha jött valami,lite-ben meg be lehet állitani a push-t..szoval vannak jokora eltérések még másban is..

GO Gunners!!!

(#18815) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.
Remelem nem teszek fel läma kerdest, meg uj vagyok az ios temäban.Miert kinai nyelvü nekem (vagyis barätnömnek az ipad mini-jen) a skype?Ebben az appstore-ban nem talältunk mäst csak ezt a skype alkalmazäst de mikor letöltjük minden kinai benne.Lättam, hogy a tämogatott nyelvek között van mindenfele, ezert nem ertem, hogy most mivan.Mit csinältunk rosszul?Hol tudom ätällitani a nyelvet?Elöre is köszi a segitseget.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#18816) Applefun01 válasza SoldierL (#18812) üzenetére


Applefun01
csendes tag

Elméletileg vegyes. Legalábbis a World of Tanksben androidosok is vannak már.

(#18817) vadászcsiga válasza snooze (#18814) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát lehet, nem is néztem hogy vannak e beállítások mert annyira fapados még a görgetes is hogy 2 perc múlva töröltem.

(#18818) snooze válasza vadászcsiga (#18817) üzenetére


snooze
veterán

tedd fel mégegyszer és nézd meg..

GO Gunners!!!

(#18819) vadászcsiga válasza snooze (#18818) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De én szeretem a hivatalos fb appot, nem nézem annyit hogy jelentősen fogyasszama memóriát.

(#18820) focvis válasza SoldierL (#18812) üzenetére


focvis
veterán

Asphalt 8, Gameloft esetén külön játszanak a különböző platformok.

(#18821) legiaap válasza focvis (#18820) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondjuk ettől agyf@szt kapok. Nem értem mi a korlátja, hogy lehessen látni a másik platform játékosait.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18822) Diokhan válasza bok92 (#18806) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi!

Más kérdés! Instagramrol lehet menteni képet?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18823) r3dsnake válasza Diokhan (#18822) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem. Én a webes felületben szoktam chrome-ban. (Ott is csak úgy lehet, hogy jobb klikk, inspect element és akkor látszik a kép linkje.)

(#18824) Tressy


Tressy
senior tag

Van olyan mp3 lejátszó ami az alkalmazás bezárása után is képes folytatni ahonnan meglett állitva?Nplayert próbáltam de az csak akkor folytat ha taskban marad

(#18825) milszab


milszab
senior tag

Nem rég volt ugye ios frissítés, felraktam, de a messengernél még mindig nem kapok értesítéseket ha írnak? MI a fenét csináljak vele? Meg nem tudom nálatok hogy van, de ugye mikor rendezni akarom az ikonokat és áthúzok a másik képernyőre érezhetően lassú a cucc. Meg messengerben mikor írok már rég bepötyögtem a szöveget de a gép még csak utána írja. Szóval kajak lassú. MI a szart csináljak vele hogy jó legyen?

(#18826) SoldierL


SoldierL
senior tag

Durva azért, hogy nem lehet egy jó multizni. Nincs egy normális FPS multi ios-ra. Modern combat széria mindegyik részénél van valamilyen szerver hiba. A MC 4 kidobál pi..ába. Semmi hibaüzenet, kidob az asztalra. A 3. connecting lost-ol állandóan. Az 5.-nek meg egy erőmű is kevés mert a mini2 majd szét robban fél óra multi után. Ja meg lefagy. Én nagyot csalódtam most a Gameloft-ban, direkt ezért is cseréltem le az Androidos tabomat, a "király" kategóriára, hogy stabilan tudjak fps multizni ha úgy van.. Erre tessék. Rohadt nagy csalódás. Frissítést meg évente adnak ki. Hihetetlen, felidegesített piszkosúl.

(#18827) r3dsnake válasza SoldierL (#18826) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Shadowgun.

(#18828) SoldierL válasza r3dsnake (#18827) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nekem nem jön be. Katonai fps jönne be, de nincse egy normális. De mi ez már, hogy kidobál a gameloft szerver? Nem fér a fejembe.

(#18829) r3dsnake válasza SoldierL (#18828) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk tableten komolyan venni az fps-t és nem casual-ként tekinteni rá, azért elég vicces. :)

(#18830) SoldierL válasza r3dsnake (#18829) üzenetére


SoldierL
senior tag

Hidd el, ha jól beállítod az irányítást magadnak és ráérzel még jobb mint pl. xbox-on. Miért venném casual-nak? Tablet pc.

(#18831) Ragnar95 válasza SoldierL (#18830) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ne viccelj már azért :DDD
Érintőképernyő + giroszkóp az életben nem éri utol irányításban a kontrollert FPS-nél...Vannak kategóriák, ahol jobb az érintő, de az FPS pont az, ahol csak hátrány...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#18832) legiaap válasza Ragnar95 (#18831) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vannak már kontrollerek iPad-hoz is. Lassan el fogjuk érni az xbox szintű játékélményt. Adok kb. 2-3 évet vagy még annyit sem. Nekem ott az xbox one, de ipad-en többet játszok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18833) Sztif


Sztif
aktív tag

Letöltöttem a Sygic navit. Első héten ingyenes. Ki is próbáltam, de valamiért nem működik a háttérben, ha lezárom a képernyőt leáll és nem csinál semmit. Feloldás után keres újra poziciót és mutatja az utat. A térkép le van töltve. Először offline üzzemmódot használtam (flight mode). Nem ment ilyenkor a GPS. Visszaállítottam a hálózatra, de a mobilnetet kilőttem. Ekkor már volt GPS, de nem navigált, ahogy az elején írtam.
Mi pontosan a hiba, valami beállítás??

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#18834) galaxys80


galaxys80
veterán

Ti nem vettétek észre, hogy ha a chrome-ba be van kapcsolva az adattömörítés akkor mintha lassabb lenne?

(#18835) SoldierL válasza galaxys80 (#18834) üzenetére


SoldierL
senior tag

Próbálatad már a Mercury-t? Szerintem jobb mint a Chrome.

(#18836) galaxys80 válasza galaxys80 (#18834) üzenetére


galaxys80
veterán

No ez érdekes.[link]
Ez alapján még gyorsabbnak is kellene lennie adattömörítéssel. Én mégis lassabbnak érzékelem. Azért kíváncsi lennék mások tapasztalatára is. :U

(#18835) SoldierL
Az asztali könyvjelzők szinkronja nekem fontos lenne.

(#18837) SoldierL válasza r3dsnake (#18829) üzenetére


SoldierL
senior tag

Ezért nem tudok Casual-ként tekinteni rá, tessék:

https://www.youtube.com/watch?v=DCCskHk8F7k&feature=youtu.be

Ezt most csináltam, 5 perc multiplayer után igy megfagy a kép, és a hang megy tovább. Még az érintésekre is reagál basszus XD. Még langyos sem volt a tab.
Ez azért gáz. A tab tökéletes. Minden más játékot tökéletesen visz, multiban is. Nincs tele telepítve minden sz@r app-al sem. A NOVA 3, vagy az Asphalt 8 is stabil multiplayerben. Engem ez a modern combat széria szivat. Nem tudom mi a Fuck van. A 4. rész meg simán kidob :S

Minden ötletet szivesen vennék, vajon miért van ez? Ez csak is szerver hiba lehet nem?

(#18838) Applefun01 válasza Tressy (#18824) üzenetére


Applefun01
csendes tag

Spotify

(#18839) SoldierL válasza Applefun01 (#18838) üzenetére


SoldierL
senior tag

Azt hittem jobban pörög ez a topic

(#18840) bok92


bok92
addikt

SwiftKey frissítés jött! Mostantól van flow is.

(#18841) Rage47 válasza bok92 (#18840) üzenetére


Rage47
veterán

Lehet megint felrakom, megnézni, bugos e meg

(#18842) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Üdv mki!
Exportáltam a névjegyeket vcf-be. Hogyan tudom azt vhogy importálni, hogy az iCloudba fölmenjenek?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#18843) Rage47 válasza bok92 (#18840) üzenetére


Rage47
veterán

Ugyanúgy nehézkesen jön elő a billentyűzet. Nem értem miért nem képesek megoldani :(

(#18844) V-I-D-A válasza Rage47 (#18843) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Nekem egyből felugrik! Igaz én teljesen kikapcsoltam a gyári billentyűzetet, meg az emoji-t is, mert a frissítéssel a swiftkey beépítve tartalmazza a smiley-kat. Próbáld ki úgy! Beállítások-Általános-Billentyűzet-Billentyűzetek-csak a swiftkey legyen bent, a másik kettőt töröld. Ja és van billentyűhang is már, eddig nekem az hiányzott. :K

[ Szerkesztve ]

(#18845) Tressy válasza tonyqa23 (#18842) üzenetére


Tressy
senior tag

Elvileg ezzel lehet [link]

(#18846) SpongyaBob válasza V-I-D-A (#18844) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Most már úgy érzem elérte a gyári billentyűzet szintjét, sőt.. Azt hiszem most váltok :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18847) Vasinger! válasza Rage47 (#18843) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én is feltettem és nekem is már csak ez az egyetlen baj vele. Baromi lassan jön elő :(

(#18848) bok92 válasza Vasinger! (#18847) üzenetére


bok92
addikt

Nekem azonnal megjelenik.

(#18849) Vasinger! válasza bok92 (#18848) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Min nézted? Én 5c-n. Air-en még nem néztem, de kétlem, hogy a SoC lenne kevés neki.

(#18850) bok92 válasza Vasinger! (#18849) üzenetére


bok92
addikt

Air 2.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.