Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Le akarom tölteni a Sky Gamblers-t a gift appok közül erre azt mondja nem elérhető válasszak mást de a listában továbbra is ott van. Hogy van ez?

(#1702) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1701) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Hiba a programban. Próbáld meg holnap, hátha.
Esetleg megpróbáljam letölteni? :DD

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1703) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#1702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az lesz. A letöltés sztem neked sem menne.

(#1704) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ingyenes az TikTok (+Alarm), az awesome note fejlesztőjének másik alkalmazása.

(#1705) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

iPhoto-val készítettem albumot. Bemásoltam a Dropbox-ba. Van hozzá link, elérhető a neten. Csak. Nem lehet a képeket letölteni! Ha a képre viszem a kurzort, akkor diavetítés, előre, hátra, teljes méret fogad. Viszont az előző albumomnál mintha a bal oldalon ott lett volna egy letöltés link, de ha most megnézem azt, akkor már ott sincs. Ki érti ezt?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1706) DanielK


DanielK
addikt

Megyek vissza a gyári alkalmazásokra. Szoktatom magam az új ios miatt. Nekem kell, hogy netről is felvigyek ilyen dolgokat! :D

(#1707) Turbomann


Turbomann
tag

Download monitor free. Adat számláló és beállítható limit figyelmeztetéssel.
Szép kidolgozott.

(#1708) vadászcsiga válasza DanielK (#1706) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Új iOS? Netről felvinni dolgokat?
???
Most hogy elkoltottel egy zsák pénzt appokra?

(#1709) szabopali válasza Turbomann (#1707) üzenetére


szabopali
aktív tag

Ej de kár, h nem figyelmeztet a forgalom túllépésénél. Vagyis az alert teljesen kimaradt belőle. Amúgy guszta és remélhetőleg pontos is.

szabopali

(#1710) DanielK válasza Turbomann (#1707) üzenetére


DanielK
addikt

Az ilyenekkel egy a probléma, mikor leveszed töltőről, akkor nem mutatja, hogy mennyit használtad az infó alatt. :( Ezért nem is használom az ilyen jellegű appokat.

(#1708) vadászcsiga: mindegyiknek van valami baja. :O Az awesome note-tal az, hogy külön kell megvenni az ipades verziót (így nem tudok ipad előtt pl jegyzeteket bevinni, a gyárit is használnom kell). De a naptárban, ha az all notes belül vagyok, akkor a mai rublika jelző nem ugrik át a mai napra. Így mindig manuálisan kell vele felismertetni, hogy melyik nap van.

Ilyen szempontból a gyári a legjobb. Oda vissza syncel az ipaddel és bármit bármelyikbe beírhatok, az biztos megjelenik a másik ikészüléken. Sőt még gépen is! :K
Ráadásul az új iossal már neten is lehet majd jegyzeteket írni + emlékeztetőket.

A gyári naptárról és emlékeztetőről nekem egyedül a badge hiányzik, az azért jó lenne. Nem is értem miért hagyták ki ezt a funkciót. :(

[ Szerkesztve ]

(#1711) Totheground válasza DanielK (#1710) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem azzal nem várják meg az új iOSt.

Egyébként nálam a WeekCal iphoneon, default paden, illetve 2Do mindkettőn kombó bevállt.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1712) Mela Kehes válasza DanielK (#1710) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én is ezért szoktam rá a gyári emlékeztetőre, az oda-vissza szinkelés miatt.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1713) szabopali válasza DanielK (#1710) üzenetére


szabopali
aktív tag

+1. Sokat kiprobáltam már, de a gyárit használom én is.

szabopali

(#1714) FefeeX válasza DanielK (#1710) üzenetére


FefeeX
veterán

én nem próbáltam ki többet, mert az igényeimet a gyári is kielégítette :) Ezek szerint nem is érdemes, főleg nem súlyos ezrekért :)

(#1715) Mela Kehes válasza FefeeX (#1714) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Erre vadászcsiga biztos reagálni fog. :))

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1716) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Week Calendar + gyári emlékeztető. Már régóta mondom :)

(#1717) FefeeX válasza Mela Kehes (#1715) üzenetére


FefeeX
veterán

hiába, calendar-igénytelen vagyok no ;)

Amúgy egyszer leírhatnátok, mi az a feltétlen fontos dolog, ami miatt a gyári nem elég, nem felel meg, stbstb :) Én mondjuk a naptárat 98%-ban iCloud felületen kezelem, böngészőben, vagy Mac alól... Tehát a kinézet nem érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#1718) vadászcsiga válasza DanielK (#1710) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt már én is kifejtettem, ez van sajnos bár épp azon gondolkodtam miert nem felel meg nekunk egyik sem lehet hogy bennünk van a hiba?
Én most egyelőre a gyári naptár+TaskFlow-t használom todonak meg jegyzethez is sajnos az utóbbi nem syncel semmivel. A gépen való szerkesztés jó lesz, gondolom nyáron jönnek a béták ahogy tavaly is akkor meglátjuk.

Mela Kehes
Nincs mit reagálni mindenki azt használ amit szeret.

FefeeX
Nem államügyek egyszerűen csak rossz a memoriam nálam androidon kezdődött ahol állandóan lemaradtam a szar értesítési rendszer miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1719) DanielK válasza FefeeX (#1717) üzenetére


DanielK
addikt

Ahogy írtam, mindkét alkalmazásnál (Naptár, Emlékeztetők) a badge hiányzik nekem nagyon. Az hogy egy kis szám jelezze (mint pl az email ikonon), hogy éppen hány emlékeztetőm van aznapra (illetve ami elmaradt azt is), ugyanez a naptárnál is.

Illetve nekem a gyári naptár alkalmazással semmit bajom nem volt, csak mikor elkezdtem vadászni egy jó teendő/emlékeztető appra, akkor gondoltam, hátha van olyan naptár alkalmazás, ami ezt is tudja. Így vettem párat (darabra 3 naptár alkalmazást). E mellett vettem még 4-5 to-do alkalmazást (a többi ingyen volt)

vadaszcsiga: nincs bennünk semmi hiba. :DDD Csak elvárnánk, hogy tudjon olyat, amit egy 3rd party alkalmazás is (badge). Az viszont nem tudja megjeleníteni a napot, mint a gyári app.

[ Szerkesztve ]

(#1720) FefeeX válasza vadászcsiga (#1718) üzenetére


FefeeX
veterán

Memóriával nekem is vannak problémák, de a vinnyogós-csipogós emlékeztetés nálam többnyire elég szokott lenni... Vagy az asszony. Vagy nyelek egy nagyot, mekkora feledékeny balfék vagyok (főleg mikor beírni is elfelejtek valamit), aztán annyi :)

Egyébként nekem ilyen rendszerben a lockinfo tetszett JB-n, ami már jóval az 5.0 iOS előtt kirakta a lockscreenre az aznapi naptárakat, plusz még egy csomó infót. Csak sokat fogyasztott tőle a telefon...

(#1721) szabopali válasza FefeeX (#1720) üzenetére


szabopali
aktív tag

"... Vagy az asszony." :DD Nálunk is Ő a legjobb alkalmazás, főleg ha emlékeztetőről van szó. Néha még a Badge is megjelenik,...csak tudnám honnan van ennyi pénzem? :DD

szabopali

(#1722) DanielK válasza szabopali (#1721) üzenetére


DanielK
addikt

Nálunk ő a feledékenyebb, szóval kell valami amivel emlékeztetem magam és néha még őt is, hogy mit is mondott mit kell csinálnia. :DDD

(#1723) vadászcsiga válasza FefeeX (#1720) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na jó de amikor elfelejtem a házassági évfordulónkat az már kicsit gáz. Annyi mindenre kell figyelnem legalább ezt vegye le a vallamrol ha már ennyit fejlesztik és ennyit fizettem érte.

Múltkor elfelejtettem lefotozni anyám szulinapjat a noticenteren, legalább 4 értesítés volt plusz a Google naptár SMS-e meg emailje :D
Mondtam is magamban na ez az, így már biztos nem felejtem el.

(#1724) mondomén


mondomén
őstag

(#1725) vadászcsiga válasza mondomén (#1724) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Cydiában van rá megoldás állítólag. Írjak is "mégegy ok a jb-re".

[ Szerkesztve ]

(#1726) DanielK válasza mondomén (#1724) üzenetére


DanielK
addikt

Az az egyetlen nem gyári program, amit a gyári helyett használok. Ezt megtartottam, mert sokkal jobban kézre áll, mint a gyári. Ráadásul a kis fényképeket is jelzi a kontaktoknál, így egy pillantás alatt látom, hogy ki írt. Nem hiszem, hogy a pushért fizetni fogok, megoldottam a gyárival. Az pittyeg, mikor jött valami, de a sparrowt nyitom meg és ott van 2 másodpercen belül a levél.

(#1727) mondomén válasza vadászcsiga (#1725) üzenetére


mondomén
őstag

Azt tudom, de az sem az igazi. Például nem alapértelmezett kliens. Nincs notif center, sokszor onnan nyitom meg a leveleket. Csomószor futnék bele az alap kliensbe, így nem kényelmes.

@DanielK
Az ui nagyon tetszik, de ennyit biztos nem fizetek csak azért mert szép. Aztán még fizessen az ember a push-ért is...
Átszabhatnák a gyárit valami hasonlóra.:)

[ Szerkesztve ]

(#1728) DanielK válasza mondomén (#1727) üzenetére


DanielK
addikt

Én mondjuk nem a kinézetért vettem, hanem mert minden kontakt képét mutatja és mert törölni és archiválni is lehet egy kattintással. A reklám leveleket törlöm, a többit meg archiválom. Nekem bevált.

(#1729) mondomén válasza DanielK (#1728) üzenetére


mondomén
őstag

Rosszul fogalmaztam. Persze, sokkal praktikusabb mint a gyári. Nekem az tetszett benne, hogy jól szem előtt vannak a címkék, meg ez a swipe-os megoldás is nagyon jó.

(#1730) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Végre egy élvezetes sponsor app: Where's my water?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1731) ittakary válasza Mela Kehes (#1730) üzenetére


ittakary
nagyúr

de nekem ez fentvan vaze :D

(#1732) Totheground


Totheground
addikt

A sparrow push-hoz majd előfizetés kell. Remek...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1733) Mela Kehes válasza ittakary (#1731) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ez a free verzió volt. Telefonon már egyszer letöltöttem, most mégis megkaptam érte a kreditet.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1734) bencus93


bencus93
csendes tag

Tudnátok segíteni egy olyanban,hogy felmegyek bármilyen torrent oldalra és leakarok tölteni egy filmet de mivel töltsem le mert androiddal egyszerű volt be írtam keresőbe torrent kidobott egy progit azzal leszedtem és hali ,de szifonnál hogy kell :/ :D?

bencus voltam!:D

(#1735) FefeeX válasza bencus93 (#1734) üzenetére


FefeeX
veterán

mondjuk töltsd le PC-ről, mert a telefonon JB nélkül nem fut torrent alkalmazás... Tudomásom szerint legalábbis, és az emberek 99%-nak nincs is rá szüksége, szerintem.

(#1736) bencus93 válasza FefeeX (#1735) üzenetére


bencus93
csendes tag

de JB-kell ve van de nem tudom melyikkel lehet elindítani meg egyáltalán olyan formátumba leszedni,hogy megtudjam nézni:/?

bencus voltam!:D

(#1737) eszgé100 válasza bencus93 (#1736) üzenetére


eszgé100
őstag

iTranssmission-re lesz szükséged, azzal meg tudod nyitni a torrent url-jét, a többit intézni magától. ez annyiból áll, hogy böngészőben kikeresed a torrentet, amit le akarsz tölteni, és amit a Letöltés gombja nyit meg azt kell bemásolni az iTransmissionbe. sajnos ennél egyszerűbb megoldásról nem tudok. korábban találtam Safari Download Manager cydiaban, de sajnos nem működött, de azóta lehet, hogy orvosolták

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#1738) bencus93 válasza eszgé100 (#1737) üzenetére


bencus93
csendes tag

köszi!:)

bencus voltam!:D

(#1739) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Real Racing 2 HD multiplayer

Miért nincs adatom, hogy hányadik vagyok? Kell néhány futam, vagy el kell érnem egy bizonyos számú pontot?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1740) máyköl


máyköl
veterán

Where is my water -re iPaden nem adta meg a kreditet, csak iPhoneon... :(

(#1741) Mela Kehes válasza máyköl (#1740) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nekem mindkettőn megadta. :C

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1742) máyköl válasza Mela Kehes (#1741) üzenetére


máyköl
veterán

Reggelig várok, hátha... :)

(#1743) eszgé100 válasza máyköl (#1740) üzenetére


eszgé100
őstag

nekem sem a 4s-en, csak az i4-en

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#1744) DanielK


DanielK
addikt

A Swordigo játékot ajánlom mindenki figyelmébe. Nagyon igényes, iCloud sync is van, univerzális, de a legjobb, hogy ingyenes.

(#1745) mondomén


mondomén
őstag

Ingyenes a motoheroz.

(#1746) Immy


Immy
őstag

Sziasztok!

Iphone 3g-re van olyan pdf/doc olvasó, amiben lehet szövegre keresni?

Üdv:
Immy

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#1747) bencus93


bencus93
csendes tag

Az mért van hogy eddig faszán mukodott az igo de aztan letoroltem veletlen es most letoltom a roman hungariant es felrakom es mikor inditom kiugrik vissza menure:/?

bencus voltam!:D

(#1748) DanielK válasza bencus93 (#1747) üzenetére


DanielK
addikt

A múltkori hozzállásódból ítélve az a baj, hogy warez. :W Vedd meg!

(#1749) icecave


icecave
nagyúr

Használ esetleg valaki olyan radio appot, amiben van EQ is?

(#1750) Mela Kehes válasza DanielK (#1744) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Tesztelem, jó lesz a lányomnak. (is) :D

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.