Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) DanielK válasza vadászcsiga (#1199) üzenetére


DanielK
addikt

Most te szívatsz engem? Tudod jól, hogy nem bírok magammal. Megvettem én is.

A Samsungnál tudom, hogy miről beszélsz. Ilyen kéne ide is. Remélem valaki ráébred erre és megcsinálja.

(#1202) vadászcsiga válasza DanielK (#1201) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bocs :B vigasztaljon hogy nekem vagy 9-10 ilyen tipusú app van a telefonomon (taskmanager, naptár, todo :)
Egyébként hogy tetszik? Szép, átlátható de nem túl praktikus, ha esetleg átvenne néhány dolgot a weekcalendarból pl appbadge, gyors törölhetőség, copy/paste stb, egész jó lenne. Így csak egy alternatívája a gyári naptárnak ami legalább a dátumot mutatja ez viszont sokkal szebb. Ez a baja az összesnek hogy nincs 1 darab olyan alkalmazás ami minden jó tulajdoságot ötvöz :(

Mire rájöttem hogy melyik bejegyzésből lesz sima esemény és melyikből sticky note, eltartott egy darabig.

(#1203) DanielK válasza vadászcsiga (#1202) üzenetére


DanielK
addikt

A sticky note az egész napos esemény. :K
Nem rossz, mert jobban átláthatóbb. Nekem az hiányzik, hogy app badge-ként jelezze a mai dátumot.

(#1204) icecave válasza vadászcsiga (#1202) üzenetére


icecave
nagyúr

Bár mindig megnézem, miket találtok még a témában, de a Due-val még mindig királyul elvagyok. :)

A LastPass pedig nagyon jó cucc, köszönöm DanielK-nak. Meg is vettem, havi 1 dolcsi nem pénz azért, hogy biztonságban legyenek a jelszavaim. A random jelszó generátor is k*rvajó cucc, meg sem kell jegyeznem a jelszavakat, tudja helyettem. Nyilván, bár ódákat zengenek a biztonságáról, azért a bankszámla cuccaim inkább az agyamban tárolódnak továbbra is.

(#1205) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki magyarázza meg már nekem mire jó ez: Daily Deeds.
Többször leszedtem már de nem jövök rá miben tudna nekem segíteni.

(#1206) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1205) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Kacérkodtam én is vele, csak az ingyenest ezidáig észre sem vettem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1207) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#1206) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Persze mert azt törölte, ez egy új, valameddig ingyenes verzió bár semmi újdonságot nem találok a régebbihez képest. Azt írja new: appbadge, dropbox backup, ehhez képest rögtön azzal indított amikor összelinkeltem DB-vel hogy van egy régi backupom kérem e. Badge is volt az előzőben is.
Na de mire való mert nem értem.

(#1208) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1207) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

A képeket nézve bejelölhetem melyik nap sétáltattam a kutyámat meg ilyenek. Nem tudom, ha kitalálok valami hasznosat, majd szólok.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1209) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Elképesztően ügyeskednek a fejlesztők hogy kerüljenek szem elé ebben a tengernyi apptömegben ami a store-ban van.
Itt van illetve volt a Fit Memo amit múltkor linkeltem, most az már nincs van helyette Todo Touch ami detto ugyanaz csak gondolom nem volt már mit frissíteni rajta, így viszont bekerült a Release date-be.

A Buy me a pie ugyanez azzal is találkozom mindenféle formában.

(#1210) balhmm


balhmm
tag

Nem tudnátok nekem valami olyan programot ajánlani, amiben a napi költéseimet tudom rögzíteni? Valami egyszerű, gyorsan kezelhető kellene (az sem baj, ha magyar). ami fontos lenne, hogy gyorsan lehessen kezelni, pl egy tescos vásárlás után ne kelljen 2 percig keresnem, hogy hova kell rögzíteni...

(#1211) vadászcsiga válasza balhmm (#1210) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt van néhány ingyenes, de van fizetős is a Finance kategóriában a store-ban.

(#1212) Mela Kehes válasza balhmm (#1210) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Attól is függ, hogy ott mit szeretnél vele csinálni. Csak felírni, vagy összeadni a többivel. Én a gyári emlékeztetőben csináltam egy kiadások csoportot és oda gyorsan beírom. Aztán ha van időm, beírom a pocket expense-be.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1213) balhmm válasza vadászcsiga (#1211) üzenetére


balhmm
tag

Köszönöm, már nézem is!

Mela Kehes: arra gondoltam, hogy feljegyzetelem, aztán ipaden hó végén rendszerezve megnézem, hogy mire mennyit költök.

(#1214) Mela Kehes válasza balhmm (#1213) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én is iPad-en rögzítem, csak naponta. Azért használom az emlékeztetőt, mert addigra szinkronizál. Persze kinek hogy jobb.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1215) balhmm válasza Mela Kehes (#1214) üzenetére


balhmm
tag

És ipaden melyiket használod?

(#1216) vadászcsiga válasza balhmm (#1215) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az előbb írta Pocket expense.

(#1217) balhmm válasza vadászcsiga (#1216) üzenetére


balhmm
tag

tényleg! sorry!:D öregszem

(#1218) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1216) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Köszi. :))

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1219) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ingyenes a Schedule Planner Pro, jó gagyi de gondoltam szólok.

(#1220) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1219) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Valamiért betettem anno a wish list-be, jelzett is az appshopper. Gyorsan lekapom, nehogy reggelre már ne legyen ingyenes.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1221) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ingyenes a Parkbud, mintha itt vagy a szakmaiban keresett volna valaki ilyet.
Egyébként nagyon ott van kár hogy nem használok ilyet.

(#1222) szabopali válasza vadászcsiga (#1221) üzenetére


szabopali
aktív tag

A "valaki" ebben az esetben én vagyok! Köszi, már jön is!

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#1223) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Ez érdekes. Betettem még régebben a Dooo-t a wish list-be. Jelentkezik az appshopper, hogy lement az ára. Látom 79 cent, gondoltam biztos megint szórakozik az appshopper (volt már ilyen). Nem tudom miért gondoltam ingyenesnek, mindegy. Az appstore-ban pedig azt látom, hogy install. Mi van? Már egyszer feltelepítettem? Utánanézek és tavaly szeptemberben megvettem amikor ingyenes volt. Vannak gondok nálam. :O

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1224) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#1223) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Maradj ahol vagy, ne mozogj, nemsokára ott vannak az ápolók :DDD

(#1225) szabopali válasza Mela Kehes (#1223) üzenetére


szabopali
aktív tag

...még jó, h akarsz róla beszélni, tehát nincs olyan nagy gond.

szabopali

(#1226) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Leakciózták 0,79€-ra a TextGrabber + Translator appot, erre vártam le is kaptam.

(#1227) Csabee. válasza vadászcsiga (#1226) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt olvastam róla hogy nem túl pontos.

Üdv: Csabee.

(#1228) vadászcsiga válasza Csabee. (#1227) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most fotóztam vele nemet szöveget 99%-ban beolvasta és le is fordította. Egyébként pont emiatt vártam vele mert nem ért meg 5-8€-t de ennyiért ha nem százas akkor is megéri.

(#1229) Csabee. válasza vadászcsiga (#1228) üzenetére


Csabee.
nagyúr

TurboScan nem jobb nála? Én azon gondolkodtam.

Üdv: Csabee.

(#1230) DanielK válasza Csabee. (#1229) üzenetére


DanielK
addikt

De az nem fordít. Az egy szimpla ocr-es scan progi. Hasznos, nekem megvan, szépen "szkennel". De nem fordítja le a szöveget. Itt az alényeg, hogy utána fordít neked a progi.
Gyors én is leszedtem. :K

(#1231) Csabee. válasza DanielK (#1230) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaaa ezt nem is tudtam. Bár ha már scannel utána egy fordító programba beleteszed és lefordítja. Pl Angolt lefordít magyarra?

Üdv: Csabee.

(#1232) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1228) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Tehát lefotózok vele egy angol szöveget és kiírja nekem magyarul? Zseniális. Az ősök dobnak tőle egy hátast. :DD

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1233) Csabee. válasza Mela Kehes (#1232) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Erre lennék kíváncsi én is. Ha tudja akkor megveszem.

Üdv: Csabee.

(#1234) DanielK válasza Csabee. (#1231) üzenetére


DanielK
addikt

Bele, igazából, de sokkal kevesebb nyelvet ismer, mint ocr. Manuálisan meg nem szívesen pötyög az ember egy külföldi szöveget, amit esetleg nem is ismer.
Ezért jó a textgrabber!

Kipróbáltam egy angol szöveggel. teljesen jól beolvasta, mint ocr. A fordítást meg a Google fordító végzi. Ennél többet nem ér, de ez jól jöhet néha. Ennyit viszont megér.

[ Szerkesztve ]

(#1235) Csabee. válasza DanielK (#1234) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Most jött meg a dombornyomott uj kártyám ugyis, ennek örömére megveszem.

Üdv: Csabee.

(#1236) Mela Kehes válasza DanielK (#1234) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Na most már értem, tehát a fordítást külön kell csinálni. Nem gond, viszont magyar szövegnél is jól jön, ha nem kell gépelni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1237) Csabee. válasza Mela Kehes (#1236) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Elvileg fordit is.

Üdv: Csabee.

(#1238) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

És ami a legjobb ebben a Text grabberben hogy offline is beolvassa a szöveget. Én tulajdonképpen emiatt tettem whislistbe hogy ne kelljen kézzel beirnom a német szöveget bár a német billentyűzet sokat segít a szotar pl. sokkal okosabb mint a magyar.

[ Szerkesztve ]

(#1239) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Megvettem! Nagyon jo!
570ft ot vont le! Miert??

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#1240) szabopali válasza vadászcsiga (#1238) üzenetére


szabopali
aktív tag

Egy szerb hivatalos szöveget, szerződést olvastattunk be vele, érthető, értelmezhető a fordítás. A nyaralások alkalmával, a nagyobb múzeumokban is jól fog jönni, tárgyak és képek alatti fordításhoz, az olyan helyeken ahol van hotspot.

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#1241) vadászcsiga válasza Csabee. (#1239) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Remeg az újjad kétszer nyomtad meg :D
Néha én sem ertem az store-t nekem is vont már le olyan pénzt amit azóta sem kaptam vissza de az is lehet hogy a bank viccelodik.

(#1242) szabopali


szabopali
aktív tag

Tegnap letöltöttem a "tv english premium" nevű alkalmazás, ma reggel már nem indult, szokásos betölt-kidob. Ok semmi gond teszem újra, tehát "X". Na de már nem találom, eltűnt. Az appshoperbe még látható , de ha onnan indítom a letöltés akkor a hagyományos sokak által emlegetett üzenet: "Your request cuold not be completed" találkozom.
Nem babrálsz ki velem gondoltam, akkor majd iTunes-ból lejön, de ott már se híre se hamva, akár hogy keresek rá akár a neve vagy a készítő cég neve alapján, úgy sincs meg.

A sztorihoz hozzátartozik még egy érdekes adalék: hogy ugyan nem értjük mindig a számlázási és pénzforgalmazási elvét a store-nak, de tegnap 18 és 19 óra között vásároltam az appot és a számlát is és az sms-t a bankomtól 1 percen belül megkaptam. Ilyen sem volt még velem, pedig nem ez az első vásárlásom az elmúlt 3 évben, beleértve az iPodos időszakokat is. Nem gyártok összeesküvés elméleteket de a nagy gondolkozó elhíresült kérdése jutott eszembe " hova tűnt Damon Hill?

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#1243) Csabee. válasza vadászcsiga (#1241) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem ertem...

Üdv: Csabee.

(#1244) Ragnar95 válasza szabopali (#1242) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Purchased fül alatt ott kéne lennie akkor is, ha már nincs fent a store-ban :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1245) szabopali válasza Ragnar95 (#1244) üzenetére


szabopali
aktív tag

Elnézést ezt kihagytam, természetesen ez volt az első, h megnéztem, de se híre se hamva.
Arra viszont nem emléxem, h tegnap este szinkronizáltam-é vagy sem. A telón töltöttem le és ebben nem vagyok biztos, de ha jól tudom ott kéne lenni akkor is.
Megnéztem a telón i, ott sincs. Minden megvan amit az az elmúlt 1 napban szedtem le ez nincs, ez van. Majd próbálgatom, hátha! De köszönöm azért :R
Még néztem is rajta a Eurosport HD-t meg ESPN HD-t a francba, utazom a hétvégén és gondoltam belenézek a snooker döntőbe :(

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#1246) vadászcsiga válasza szabopali (#1242) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én azonnal meg szoktam kapni, erről ma reggeli Text grabberről viszont még nem kaptam semmit.

AppStore purchased fül alatt sincs már ott az app? Egyébként nagyon sok ilyen van mostanában sajnos eleg alacsonyra süllyedt a színvonal. Gyakorlatilag csak bekerülni nehéz utána már azt csinálnak amit akarnak.

(#1247) szabopali válasza vadászcsiga (#1246) üzenetére


szabopali
aktív tag

Na itt az eklatáns példa: ajánlásod után letöltöttem a Text grabbert, és arról még nem jött semmi. Ki érti ezt?
Sehol sincs! appstorban se itt se ott.

szabopali

(#1248) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#1244) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elvileg igen gyakorlatilag nem. Ugy harangozták be hogy ott olyanok is megmaradnak amiket az apple törölt de végül nem így lett.

[ Szerkesztve ]

(#1249) szabopali


szabopali
aktív tag

íme a számla!

szabopali

(#1250) máyköl válasza Csabee. (#1239) üzenetére


máyköl
veterán

A többi adó... :P

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.