Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) ffodi válasza alibaba78 (#3700) üzenetére


ffodi
veterán

Na igen........de akkor is 3. lettem. :D

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3702) alibaba78 válasza ffodi (#3701) üzenetére


alibaba78
őstag

Szeretnek neked is, meg Goldmen-nek is gratulalni a leghutessel elert eredmenyeitekhez! :)
Ibt alatt, ilyen hutokkel.... :C

[ Szerkesztve ]

(#3703) ffodi válasza alibaba78 (#3702) üzenetére


ffodi
veterán

:R
4300-on is lement egyszer, csak valamiért lefagyott , utánna még 2x próbáltam és nem ment le ugyan úgy. Ezért lett a végleges 4200-on, pedig 4300-on 93s volt ;]

Kiváncsi leszek mikor lesz egyáltalán valamiféle eredmény.............. :U

Egyébként, ha nem tolják el 1 héttel, akkor esélyes lett volna a jobb helyezés is. :DDD

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3704) Goldmen75 válasza ffodi (#3703) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ezt a részét hagyjuk is...
:(:)

Egyébként nem biztos hogy csak a hő számít, ha megnézed a nyertest, nem a mi deszkánkkal csinálta azt az eredményt..
Én még voltam kinn hajnalban az erkélyen is gépestől, 4 fokban...sokat nyomott a latban, de az IBT akkor sem ment több!

(#3705) alibaba78 válasza ffodi (#3703) üzenetére


alibaba78
őstag

Ha viszont meg 1 hettel eltoltak volna (hutocsere), akkor megizzasztottalak volna. Na de mindegy. Off vege. Meg a vegen kapunk a pofankra a nem ideillo hozzaszolasokert.

(#3706) SimonYana válasza alibaba78 (#3705) üzenetére


SimonYana
addikt

Kitől?
Szinte nincs itt senki rajtunk kívül! :))

ffodi!
Lassan lesz egy kis időm!
Mit teszteljek neked?
Mire vagy kíváncsi és mivel teszteljem?

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#3707) ffodi válasza alibaba78 (#3705) üzenetére


ffodi
veterán

Elhiszem. Bár ha láttam volna a jobb eredményeket, akkor tettem volna rá egy kis vizet. :)
A proci egyébként ment volna még, csak léggel 1,5V-nál többet nem mertem a procinak adni.
Na mindegy, ami történt megtörtént.

Goldmen75:

Hát igen UD6 vagy UD7-ben valamivel biztos többet lehetett volna kihozni.

De hogy ON is legyek, ez a 24/7 beállítás jelenleg:

SimonYana:

Egy ilyen tesztet szeretnék mondjuk 1800 körül CL8-al, illetve 2200 felett, mint amit most ide betettem. :)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3708) ffodi válasza SimonYana (#3706) üzenetére


ffodi
veterán

Kifutottam a szerk. időből.
Egy winrar benchet is tudnál majd berakni? Köszi :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3709) SimonYana válasza ffodi (#3707) üzenetére


SimonYana
addikt

Tegnap ezen szerkesztettem egész nap!
Elég stabilnak tűnik!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#3710) ffodi válasza SimonYana (#3709) üzenetére


ffodi
veterán

Jól mennek azok a ramok. Majdnem 2300MHz. :Y Csak az a CR3 rontja el az összképet. CR2-n esetleg CR1-en nem megy?

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3711) SimonYana válasza ffodi (#3710) üzenetére


SimonYana
addikt

Én azt eddig Auto-n hagytam.
Itt az új teszt!

® SimonYana ®

(#3712) ffodi válasza SimonYana (#3711) üzenetére


ffodi
veterán

Köszi a tesztet. Magasabb órajelet bírnak még egyébként?
2300MHz 10-10-1030 1T, durvák ezek a ramok nagyon! :Y

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3713) fsb1000 válasza Hatvan9 (#3632) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez igaz, de akkor sem a "mindent" tud kategória.

///

Egyébként lemaradtam valami ösznépi tesztelésről, vagy csak jövő héten lesz?

(#3714) alibaba78 válasza fsb1000 (#3713) üzenetére


alibaba78
őstag

:DDD Elsiklott feletted az elet, amig a Fermi-s topikban gyozkodtetek egymast. :D

Yana: Hidd el, toled vettem volna, de nem vagyunk sajnos egy varosban, de meg csak egy orszagban sem. :(

(#3715) alibaba78 válasza alibaba78 (#3714) üzenetére


alibaba78
őstag

Felreertettem a hsz-ed Yana! :D Pont ti (fsb, te), akik nem szoltak a temahoz, mondhattatok volna, hogy ne off-oljunk annyit.

(#3716) Hatvan9 válasza alibaba78 (#3652) üzenetére


Hatvan9
senior tag

szerintem sok értelme nincs másokat idézni.Ha a Performance chipset-et megkapod ugyanannyiért mint a Digital Home-t akkor nem jobb választás főleg egy 750 alá :F és ha netán eladásról lenne szó egy P-s lapot és egy 750-et hamarabb el lehet adni mint az ilyen h,q stb. irodai lapokat főleg itt ph-n, nem?

én nem értem ezt a gondolkodást?
egy P-chipes lap a q,h..stb chipeket meg sem közelíti teljesítményben és a P mint Performance már nagyon régóta jelen van és nagy múltra vezethető vissza(848P,865P,915P,945P,P965,P35,P45 csak pár ami eszembe jutott)

[ Szerkesztve ]

(#3717) Hatvan9 válasza Hatvan9 (#3716) üzenetére


Hatvan9
senior tag

"egy P-chipes lap a q,h..stb chipeket meg sem közelíti teljesítményben" ezt jól leírtam az ellenkezőjét akartam :B :)

(#3718) alibaba78 válasza Hatvan9 (#3716) üzenetére


alibaba78
őstag

kerdes , valasz , valasz , valasz , megnyugvas

Csak azert linkeltem a temat, es a beszelgetest, mert egyedi esetrol van szo. Ugye elolvasod az en hsz-eimet is?!
"Ha a Performance chipset-et megkapod ugyanannyiért mint a Digital Home-t akkor nem jobb választás főleg egy 750 alá"
De o tovabbra sem tuningol, tehat fenntartom, hogy teljesen mindegy. Mi van akkor, ha egy ugyanolyan arkategoriaju p55-os, es egy h55-os lapba ugyanazokat az alkatreszeket beleteszem (i5 750, 2x2gb 1600-as ram, gtx285, vagy 5850 vga)? Szerinted a h55-os lapban -20-30 fps-sel kell szamolni jatek alatt a p55-hoz kepest? Vagy lassabban fogja atkonvertalni a hazi divx felvetelet dvd-be, mondjuk 10-20 perccel (merettol fuggoen)? Nem hiszem.....

Nem mondom, hogy ugyanolyan teljesitmenye van a 2 chipsetnek, de tovabbra sem ertem, mit fog ebbol o profitalni?! Ugye erted, hogy mire gondolok?! :)

[ Szerkesztve ]

(#3719) alibaba78 válasza alibaba78 (#3718) üzenetére


alibaba78
őstag

Lehet, hogy annyira nem hiteles, de azert erdekes: [link]

(#3720) Hatvan9 válasza alibaba78 (#3718) üzenetére


Hatvan9
senior tag

később tuningolhat és akkor előjön a különbség nem is kicsit :)
no meg más kérdés hogy egy 4 magos megköveteli a minimum 6-8 fázist
de nem véletlen hogy a 4 magosokba nincs gpu a p55-be meg nincs vga kimenet
a i3 5xx&i5 6xx-be meg van és azokhoz gyártották a h5x,q5x szériát ami(k)be kisebb fázis 2 magos pocikhoz és vga kimenetet a beépített gpu-nak szerintem ez logikus :K
pl.:
i3 530 + H55
i5 750 + P55
szerintem vicces ezt a rendet felborítani h55+750 most komolyan mi értelme?
főleg hogy nem egymásnak szánt cucc nem biztos együtt stabil működésüek mert volt már ilyen tapasztalatom
nem kellet volna linkelned lehet hogy írni nem tudok, de olvasni igen nem bántásból!

mód:emberek van Új Everest nagyon brutálisak a memória sebességek :C :Y

[ Szerkesztve ]

(#3721) alibaba78 válasza Hatvan9 (#3720) üzenetére


alibaba78
őstag

"Hi!

AMD platformról váltanék Intelre. Az lenne a kérdésem hogy i5 750 mellé H55 vagy P55 chipsetes alaplapot vegyek? ill. tudnátok pár példát írni? 25.000 Ft-om lenne rá. Crossfire/SLI nem érdekel, raid sem, OC sem különösebben szempont, mire a 750 kevés lesz már rég nem ez a gépem lesz ;] az a lényeg hogy megbízható legyen és alapon normálisan hajtsa a procit"

Ezek utan is szerinted kesobb tuningolni fog? 3.2ghz-et meg a h55-is bir.

"szerintem vicces ezt a rendet felborítani h55+750"

Milyen rendet? Viszont akkor senki se merjen P55-be i3/i5 ketmagost rakni, mert azon a lapon nincs vga kimenet, es nem lesz kompatibilis egymassal. Milyen tapasztalatod volt inkompatibilis proci+lap parossal? Megosztod velem is? Es akkor a lenyeg:

(#3722) alibaba78 válasza Hatvan9 (#3720) üzenetére


alibaba78
őstag

"no meg más kérdés hogy egy 4 magos megköveteli a minimum 6-8 fázist"

Ezt meg inkabb ne is irtad volna. Tul faradt vagyok mar ehhez. Gondolom azert van benne a cpu support list -jeben a 750, mert jol nez ki?! Megyek inkabb aludni. :o

(#3723) fsb1000 válasza fsb1000 (#3713) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát el...
de most akkor lesz/volt valamilyen tesztelgetés 2+2, 4, 4+4 mag ügyben?

Néha elgondolkodom, hogy leváltok i5-650-re...

(#3724) Hatvan9 válasza alibaba78 (#3721) üzenetére


Hatvan9
senior tag

nem mint szigorú szabály-ként írtam hanem azért biztos van olyan gyártó aminek a h55-e nem add olyan stabilitást egy 4 magosnak és egyébként nekemis 650-em volt p55-be úgyhogy ezt jól leírtad
tapasztalat:próbáltál már P5B-E-be Q9650-őt(elvileg támogatja!) próbáld ki ;]
én csak azt-mondom mindenképp jobb választás egy p55 egy core i5 750 proci alá :K
hamár a P965-nél tartunk tudtad hogy a Q-s változata még a Core 2-őt sem támogatja nemhogy a 45nm-ert és más gyártónál sem :N :) még 1 ok hogy miért kell P-t venni :K :D
egyébként mondhatsz akármit a P55 minden szempontból jobb lett volna 750 alá + itt szinte mindenkinek az van alatta még neked is! ;)
de most mondok még valamit 1x-sem tuningoltam még a lapomat és megsem fordult a fejembe Q55,H55-ős lapokat venni

mod:fsb1000:nem reklámozni akarok de nekem van 1 :)

hú de sok smiley lett :B

[ Szerkesztve ]

(#3725) fsb1000 válasza Hatvan9 (#3724) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
ha vennék, csakis tuningost vennék, többen hirdették, hogy 4,2-ön megy a 650-esük és hogy alapfeszen 4.0Ghz stabil.

Az én i7-860-am már 4.0Ghz-en is keményen fűt és feszelni kell, ráadásul alapfeszen csak 3,5-öt megy.
(persze kérdés kinél mennyi az alapfesz.... )

(#3726) SimonYana válasza fsb1000 (#3725) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem is az van és a HT miatt is sokkal melegebb mint a i5 750 , nem hogy a 650-hez viszonyítva! Én 4'2Ghz-n 3 napig tömörítettem , de nagyon kell a jó víz rá! Ezen a 4'200-on már nem lehet rendesen dolgoozni léggel! :N

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#3727) Edge válasza SimonYana (#3726) üzenetére


Edge
veterán

Mit tömörgetsz annyi ideig? :S

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#3728) Goldmen75 válasza Edge (#3727) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ezt má én is akartam kérdezni:D

(#3729) fsb1000 válasza Edge (#3727) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy rekurzivan csinálja.....

(#3730) SimonYana válasza Edge (#3727) üzenetére


SimonYana
addikt

Pl. 7-8 gb-os dvd-t csak CCE-vel lehet letömöríteni minőségban úgy hogy ne kockásodjon ki sehol. Mert ez ha akarom 10× megy át rajta ami azt jelenti , hogy közel 3 óra is lehet egy film letömörítése! Így tudom , hogy amit én csinálok az tuti jó és nem olyan mint 1-2 a torrenteken!

® SimonYana ®

(#3731) alibaba78 válasza Hatvan9 (#3724) üzenetére


alibaba78
őstag

"de nem véletlen hogy a 4 magosokba nincs gpu a p55-be meg nincs vga kimenet
a i3 5xx&i5 6xx-be meg van és azokhoz gyártották a h5x,q5x szériát ami(k)be kisebb fázis 2 magos pocikhoz és vga kimenetet a beépített gpu-nak szerintem ez logikus :K
pl.:
i3 530 + H55
i5 750 + P55"

Most mondanam, hogy mit csinalj a logikaddal, de felek, megsertodnel. :)) Akkor a TE LOGIKAD alapjan csak a 750, 860, 870 ala csinaljak a P55-os lapokat, es a tobbi mehet a H55-be?! :DDD Ne gondolkozz, mert fajdalmas lehet.

"nem kellet volna linkelned lehet hogy írni nem tudok, de olvasni igen"
Sajnos valahol a szemed, es az agyad (ahol feldolgozod az adatokat) kozott elvesz az informacio. Tovabbra sem ertelmezed a hsz-eimet, a linkelt review-t el sem olvastad, es a 2 diagramot nem nezted meg. :(

"és egyébként nekemis 650-em volt p55-be úgyhogy ezt jól leírtad"
Bizony jol leirtam, mert a te logikad szerint, ez a proci nem illik ebbe a lapba, de te logikusan hoztal egy logikatlan dontest. :C

"próbáltál már P5B-E-be Q9650-őt(elvileg támogatja!) próbáld ki "

Ennel ertelmesebb peldat is felhozhattal volna , ugyanis A P965 IS PERFORMANCE chipset. Akkor annyira megsem jo? Olyan peldara szamitottam, ahol mondjuk s775-nel p35-bol atraktad a procit g31-be, a komp. listan rajta volt, es nem ment.

"egyébként mondhatsz akármit a P55 minden szempontból jobb lett volna 750 alá + itt szinte mindenkinek az van alatta még neked is!"

En ugyanebben az arkategoriaban gondolkoztam, amikor osszeraktam a gepem. Egy feltetelem volt, ATX legyen. CSAK ez az egy lap volt, ami ennek a ket kriterimnak megfelelt februar elejen. Egyebkent vettem volna H55-ost.

A Q chipset meg nem tudom, honnan kerult ide. Egyszer sem emlitettem.

Konyorgom, fogd fel vegre, egy anti-tuningosnak, vagy atlag usernek kis tuninggal, mint en is, ugyanolyan jo valasztas lehet egy H55-os chipset, mint egy P55-os pont

[ Szerkesztve ]

(#3732) alibaba78 válasza alibaba78 (#3731) üzenetére


alibaba78
őstag

Es hogy teljes legyen szamodra a kep. Nem eliras...

[link]

Egy P55 nevu, H55 chipsettel ellatott, vga kivezetes nelkuli lapot latsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#3733) alibaba78 válasza fsb1000 (#3723) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem, nem volt meg. Szerintem mindenki bedobhatna egy otletet, milyen programot futtassunk.

(#3734) Főcske válasza alibaba78 (#3733) üzenetére


Főcske
tag

Részemről a cinebench r10, azonban látok kis problémát, a 2+2-öt ki fogja tesztelni?, itt mindenki i5/750 vagy i7/860. :)

(#3735) alibaba78 válasza Főcske (#3734) üzenetére


alibaba78
őstag

Mar erre is gondoltunk. Az i3/i5 topicbol megkerunk egy-ket raeros emberket a tesztek lefuttatasara. :) Engem mondjuk nem csak a procik teljesitmenybeli kulonbsege erdekelne, hanem a ramok rasegitese is idozites, es orajel kulonbsegek mellett.

(#3736) Főcske válasza alibaba78 (#3735) üzenetére


Főcske
tag

Hát én i3-tól ilyen 11000mb/s körüli mem olvasás értéket láttam úgy hogy a proci 4Ghz felett volt a ramok + 2000-en.

(#3737) alibaba78 válasza Főcske (#3736) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem tudod, milyen idozitesei voltak? Vajon egy 1800-as, alacsonyabb idozitesu rammal gyorsabb lett volna?

(#3738) Főcske válasza alibaba78 (#3737) üzenetére


Főcske
tag

CL10 Úgy tudom a sebesség többet számit mint az időzités.

(#3739) Hatvan9 válasza alibaba78 (#3731) üzenetére


Hatvan9
senior tag

nem kéne kiforgatni a szavaim mert te ezt teszed :(((
kiváncsi voltál a tapasztalatomra ,én leírtam:
"próbáltál már P5B-E-be Q9650-őt(elvileg támogatja!) próbáld ki ;] kicsivel lejjebb: hamár a P965-nél tartunk tudtad hogy a Q-s változata még a Core 2-őt sem támogatja nemhogy a 45nm-ert és más gyártónál sem :N :) még 1 ok hogy miért kell P-t venni
erre te :) :"Ennel ertelmesebb peldat is felhozhattal volna , ugyanis A P965 IS PERFORMANCE chipset."
a fentivel pont arra céloztam hogy már itt is sokkal jobb volt a P chipset mivel később már a 45nm-es Quadot(igaz nem pont úgy ahogy kéne) is támogatja míg a Q-s testvére(Q965) nem támogatja egyáltalán a 45nm-ert ezért aki ezt vette megszívta és most is van rá esély hogy ez lesz de mind1 :W
itt meg elkezdesz kötekedni az én logikámmal :N :Most mondanam, hogy mit csinalj a logikaddal, de felek, megsertodnel. :)) Akkor a TE LOGIKAD alapjan csak a 750, 860, 870 ala csinaljak a P55-os lapokat, es a tobbi mehet a H55-be?! :DDD Ne gondolkozz, mert fajdalmas lehet.
de én erre azt válaszolom:IGEN de kisebbet berakhatsz a P55-be de a H55-be nagyobbat(750,860 stb..) mi értelme??? :W alapból a ezekbe nincs is gpu akkor felesleges a kimenet és ezek még 4 magosok is honnan tudod annyira biztosan hogy úgy mennek mint egy P55-be, ha egyszer értelem sincs belerakni :W főleg hogy tunningban is sokkal jobb a P55 :W :W :W
akkor most komolyan ennek: h55+i750 mi értelme? :W
én csak azt mondom amit eddig is mondtam:a P55 minden szempontból jobb lett volna 750 alá + itt mindenkinek az van alatta még neked is!

mod:ez már off inkább hagyjuk a témát

[ Szerkesztve ]

(#3740) alibaba78 válasza Hatvan9 (#3739) üzenetére


alibaba78
őstag

Probalj egy kicsit megnyugodni, mert ennek semmi ertelme! A specifikaciokbol az jon le, hogy a tuningot, meg az sli-t leszamitva, nagyon nincs kulonbseg a 2 chipset kozott. Persze a chip-be nem latok bele. Nekem azert szimpatikus ezek utan a h55, mert tobb lehetosegem van a konfiguralasara, mint a p55-nel. Es egy lehelletnyivel olcsobb is, ami sok kicsi sokra megy alapon akar fontos is lehet. Hogy mi eri meg manapsag, es mi nem, ezt mki maga dontse el.

En raknek h55-ot 750 ala, te nem. Szerintem itt be is fejezhetjuk. Ettol fuggetlenul tiszteletben tartom a velemenyed, es elnezest kerek, ha megsertettelek! :)

mod.: Nem vagyok moderator, de ha megkerhetlek, maskor ne hasznalj ennyi smiley-t, mert elegge zavaro. Ezek nelkul is lejon mki szamara, hogy ideges vagy.

[ Szerkesztve ]

(#3741) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

Még mindig szenvedek kicsit a tuningal.

Most egy olyan próbát tettem, hogy:

QPI Clock ratio x36
CPU Clock ratio 21 x
BCLK frequency: 166
System memory multiplyer: 8.0 (így a memory frequency 1333)
Turbo: on
CPU Vcore: 1.28750V

minden más auto módban.
így 3.5Ghz a core speed.

namost így valahogy azt érzem, hogy ez így ilyen féloldalas megoldás, mert ugyan megy a gép, nem hibázik, nem túlmelegszik, de CPU-Z-ben memory fülnél az NB frequency: 2655 Mhz....

ez így mennyire "egészségtelen"/hülyeség? :B

SZERK: konfig:
Gigabyte P55 UD2
i5 750
2x 1333mhz 2gb ram.
TX-3 hűtő

[ Szerkesztve ]

(#3742) alibaba78 válasza Gordiann (#3741) üzenetére


alibaba78
őstag

Ne szenvedj rajta. :) Szerintem az eszaki hid orajelet nem tudod kozvetlenul befolyasolni. Ha stabil a gep, es nem melegszik tul, ezen felul elegedett vagy a teljesitmenyevel, akkor nincs itt semmi gond.

(#3743) Gordiann válasza alibaba78 (#3742) üzenetére


Gordiann
őstag

Akkor megnyugodtam. Köszi szépen. :))

(#3744) Hatvan9 válasza alibaba78 (#3740) üzenetére


Hatvan9
senior tag

most a szemszögedből nézve kicsit más, lehet hogy egy kicsit szubjektív voltam mert amióta élek mindig-is P-chipes lapot vettem és mindig jól tettem és soha bántam meg de valaki máshogy gondolja de azért később úgyis előjön különbség a supportba is de lehet hogy tévedek, mindenesetre mindenki azt vesz amit akar ha valaki bután dönt akkor tanul belőle
amúgy igen már az idegroham közelében jártam :)
és tényleg sok lett a smile azért is írtam hogy oFF
és bocs neked is ha megsértetelek

(#3745) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Gyerekek! Megint emelkednek a ram árak! Hihetelen mi folyik itt!!!!!!

(#3746) SimonYana válasza Goldmen75 (#3745) üzenetére


SimonYana
addikt

Pedig jó ideje már , hogy aránylag erős a forint!
Mindég ráfogják valamire! Ez megy ebben az országban! :W

® SimonYana ®

(#3747) szutyis


szutyis
tag

Sziasztok
Csak 1 kérdésem lenne.A Configommal (lásd a cuccok) alap feszen (és minden alapon) minden energiatakarékossági fukció bekapcsolva 3600Mhz amin tudom hajtani stabilan.
Ez jó vagy nem, illetve mi az amit hasonló beállitások mellet el lehet érni?
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3748) Goldmen75 válasza szutyis (#3747) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hijnye! Kemény cuccaid vannak!
Bírnia kellene jóval többet!
Az alap feszen ha az autót érted akkor az nem alapfesz:D
Ha a legtöbb "normál"-on van akkor beszélhetünk alapfeszről.
Nekem auto-n 4,2-4,6 volt amit max kihoztam a procival, s prime is stabil volt, 4,2-őn még az IBT is lefutott. Nekem most 3,6-on jár de a ramok miatt, mellesleg ment már 4-en is Metro2033-alatt kb 1,5 órát nyomtam mindenféle gond nélkül!
De egyébként bőven jó ez az eredmény is, felesleges több sztem!

üdv!

(#3749) SimonYana válasza szutyis (#3747) üzenetére


SimonYana
addikt

Alap fesz vagy auto!
Mert ezt mindenki keveri és nem vagyok biztos benne , hogy 1.150 v körül megy 3600-on. ;]

® SimonYana ®

(#3750) szutyis válasza SimonYana (#3749) üzenetére


szutyis
tag

Na most megfogtatok :B
Alapot úgy értem,hogy a biosban semmihez nem nyúltam ,csak a BLC(ha jól írom fsb) és minden más Auto-n maradt (kivéve a ram az 1.65 így a ram 2000-en megy CL9-ben).
Igazából nem is próbáltam mást ,csak így belőttem ezt a OC profilt és kész (szerintem is elég ez bármire) :K
Azért is raktam össze ezt a konfiget, mert idle fogyasztásom így (totál alapon értem nem OC) 58W és 0-hangal (mivel HTPC-nek is hasznáva van a gép) és ha kell akkor van benne tartalék.
Üdv :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.