Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-18 13:11:20

LOGOUT.hu

A topik zárva, ezentúl minden Huawei P8 Lite témával ide lehet fordulni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) bubus66


bubus66
nagyúr

Nem lesz Téma Összefoglaló adott, hogy itt csak a fastboot, root, recovery felrakásának kitárgyalása fog törtnéi. Itt már a haladókat várjuk.

Huawei P8 Lite A tokok fóliák ezen túl itt ki tárgyalhatók.

Ide semmi olyan nem kerülhet ami bárkinek is kárt okozna a telefonjába..

Itt lehet kérni letöltő linkeket, és egyéb dolgokat.. Tesztelőket várjuk ide...

Úgy gondoltuk, hogy megpróbálunk itt segíteni, mert nem szeretnénk egy két telefon a könyvnehezékek között tudni... Ami a fent említett topickba majdnem sikeres volt. Hangsúlyozom senkinek nem célja a HSZ gyűjtés ez teljes egészben a segítségnyújtás céljából hoztuk létre......

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2) bubus66


bubus66
nagyúr

P8 Lite ALE-L21C432B550 (Android 6.0, EMUI 4.0) Tegnap megjelent valószínű egy végleges verzió lesz.

A Következő változatokhoz Telepíthető:

ALE-L21C432B524
ALE-L21C432B194
ALE-L21C432B188
ALE-L21C432B170
ALE-L21C432B010

Ezekre a build számra tehetők fel.. Lehetőleg singlere senki nem próbálja meg felerőltetni..

Ha valakit érdekel letöltő linket tudunk adni. és a felrakásba is segítünk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3) egabi71 válasza bubus66 (#1) üzenetére


egabi71
aktív tag

Sziasztok, bármifèle segitsèdre van szükséged,kèrdezzèl nyugodtan, segítünk

(#4) bubus66 válasza egabi71 (#3) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi igen ha valakinek kell valami csak írjatok..-es.

Mit tudsz a B550 ROM-ról.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Mi a helyzet a single készülékekkel?

(#6) bubus66 válasza ANDROID??? (#5) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Singlere is van egy béta verzió B525 néven fut ha kiakarod próbálni akkor küldök linket.

Ja bocs arra viszont nem találtam vissza állást a 5.0.1-re

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7) gianone


gianone
őstag

Megérte feltenni, két hibát javítottak B550-en. A zárképernyős értesítés Default témánál már akkor is működik, ha van beállítva minta. Többi témánál nem néztem.
A másik, hogy rendesen kiteszi a névjegyek gyorstárcsázós parancsikonját. Eddig random nem ment, most viszont még mindig kitette.

A biztonsági mentés szolgáltatás a Beállítások menüjében nálam inaktív lett, Google Play-es appjára azt írta nem kompatibils az eszközzel, egy régebb verzió viszont fent van a telón, és működik elvben, bár nem csináltam mentést.

Megbízható hely továbbra sincs, ha guglis Smart Lockot választom megbízható alkalmazásnak, akkor sem. Pedig az alapból tudja. Kár, nekem hiányzik. Itthon nem zárna le, de máshol igen.

Remélem, ez nem OFF.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8) egabi71 válasza ANDROID??? (#5) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szia,üdv a klubban :C

(#9) egabi71 válasza gianone (#7) üzenetére


egabi71
aktív tag

Règ nem látott ismerös,üdv :C

(#10) bubus66 válasza gianone (#7) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszönjük az infót a B550-ről. SD kártyáról tetted fel? Üdv itt..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11) egabi71 válasza gianone (#7) üzenetére


egabi71
aktív tag

Probáld innen frissitenihttps://plus.google.com/106275608386483118811/posts/DmqfVTJ84Kf

(#12) ANDROID??? válasza egabi71 (#8) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia! Köszi, Üdv :)
Jó, hogy megtaláltam ezt a topicot ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) gianone válasza bubus66 (#10) üzenetére


gianone
őstag

Igen, szervizmenüből indítva. Huawei ajánlása szerint.

egabi nem használom, de azért ránézek, köszi.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#14) bubus66 válasza gianone (#13) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#15) gianone


gianone
őstag

A hálózati sebesség mutatása hiányzik nálam továbbra is Beállításokból. Rá tudok keresni, de nem látszik. Láttam, hogy másnál van.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16) bubus66 válasza gianone (#15) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi nincs valahol eldugva???

Nézd meg az Értesítési panel állapotsáv beállításokba.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#17) gianone válasza bubus66 (#16) üzenetére


gianone
őstag

Nincs eldugva. Beírom a Beállítások keresőjébe, megtalálja, rányomok, bevisz a menübe, de nincs ott (ahol mondod, oda visz). Már B524-en is hiányzott nálam.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#18) bubus66 válasza gianone (#17) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor passz nem tudom hol lehet

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#19) gianone válasza bubus66 (#18) üzenetére


gianone
őstag

Megvan az, csak valamiért nem jelenik meg.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#20) bubus66 válasza gianone (#19) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor azt jelezzük majd a Huawei Felé hol találtad meg mert az 5550 ben nem találom én se

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#21) gianone válasza bubus66 (#20) üzenetére


gianone
őstag

Nem találtam meg, csak ha a kereső mutatja, akkor feature ott van a ROM-ban telepítve, csak menüben nem mutatja.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#22) bubus66 válasza gianone (#21) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen utána már én is gondoltam.

Ugyan úgy mint a 6.0-ban nincs frissítés ikon csak a beállításokon keresztül lehet bele menni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#23) gianone válasza bubus66 (#22) üzenetére


gianone
őstag

Vagy launchert is csak az alapértelmezett alkalmazásoknál lehet váltani, mert simán nem indul el. Nem mintha használnék, csak kipróbáltam, mert az alkalmazásváltó továbbra sem a kedvencem. Az meg nem változik launcherrel.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#24) bubus66 válasza gianone (#23) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azt néztem én is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#25) bubus66 válasza gianone (#23) üzenetére


bubus66
nagyúr

A karakter kódolás megvan oldva

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#26) gacsoi


gacsoi
senior tag

Üdv az uraknak !! :DD

(#27) bubus66 válasza gacsoi (#26) üzenetére


bubus66
nagyúr

Üdv neked is jól szuperál a 6.0?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#28) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok!

Van olyan Single SIM 6.0 rom amit fel lehet rakni vodás b181-re? (bocs ha hülye kérdés, csak mostanában nem igazán volt időm mélyebben beletúrni a témába)

Köszi.

(#29) egabi71 válasza gacsoi (#26) üzenetére


egabi71
aktív tag

Üdv a forumban :C

(#30) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Üdv skacok!

B524-hez képest (amire beta B550 is felment, igaz, nem változott a build number) van észrevehető változás a spanyol B550-ben?

Előre is köszi a válasz(oka)t! :R

Szerk.: @gianone Érdekes, pedig nem dobott hibát. Láttam azt a két dolgot, amit írtál, de ha csak ennyi, akkor nem fogok emiatt neki állni. :DDD Igen jól működik a B524.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#31) gianone válasza Orionhilles (#30) üzenetére


gianone
őstag

Akkor az nem ment fel szerintem, én is így voltam vele. Nálam volt változás, amiket leírtam fent.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#32) bubus66 válasza Orionhilles (#30) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék a kolléga összefoglalta itt hogy mit tapasztalt.

Eddig (igaz még csak kb 12 órája van fent) de azt vettem észre, hogy jobb az akku kezelése, gyorsabb gördülékenyebb a rendszer.

(#31) gianone

Igen mert te a B524-er tetted fel.

Igen igazad van bocs én értettem félre.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#33) gianone válasza bubus66 (#32) üzenetére


gianone
őstag

Ő is, ha jól értem.

Orionhilles Hibát nekem se dobott, újra is indította.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#34) gacsoi válasza bubus66 (#27) üzenetére


gacsoi
senior tag

Bevallom férfiasan, nekem még a béta van fent. Azzal maximálisan meg vagyok elégedve ! :)

(#35) bubus66 válasza gacsoi (#34) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked nem ment fel az OTA vagy nem is akartad?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#36) ignisz


ignisz
senior tag

Szép napot mindenkinek.

(#37) bubus66 válasza ignisz (#36) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia szép napot neked, hogy szuperál a készülék???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#38) ignisz válasza bubus66 (#37) üzenetére


ignisz
senior tag

Szia. Pénteken este feltettem a spanyol romot. Nagyon szépen dolgozik a telefon.

(#39) gacsoi válasza bubus66 (#35) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nekem nem jött ota, de a spanyolt lehúztam, itt figyel a gépemen.

(#40) bubus66 válasza gacsoi (#39) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked nem küldtük el az OTA-t?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#41) gacsoi válasza bubus66 (#40) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ja bocsi, de igen !! Csak nem volt időm vele foglakozni !!

(#42) bubus66 válasza gacsoi (#41) üzenetére


bubus66
nagyúr

Semmi gond csak nem emlékeztem pontosan.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#43) Walid1996


Walid1996
csendes tag

Sziasztok! Single rom-hoz linket tud küldeni valaki?

(#44) egabi71 válasza Walid1996 (#43) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szia,milyen rom nak kellenne a linkre,ès mire?

(#45) gianone válasza egabi71 (#44) üzenetére


gianone
őstag

Gondolom, a B551.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#46) bubus66 válasza Walid1996 (#43) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen tudunk csak kicsit bővebben

Mostani build szám: Beállítások/A Telefonról menübe megtalálod ALE-L21C432Bxxx az xxx helyén lévő szám.

És melyik kell a B525 vagy a B551?

(#45) gianone

Gondolom én is hogy az kell neki, de bővebben, nehogy úgy járjon mint te.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#47) Walid1996 válasza bubus66 (#46) üzenetére


Walid1996
csendes tag

Eddig a t-mobil b181 volt rajta most tettem rá b171-et. Úgy tudom arról lehet frissíteni. Xda-n láttam vann fenn b551. Valaki próbálta már, mennyire megbízható (maga a fájl amit felraktak) , nincs benne semmi kavarás? Magát a romot majd tesztelgetem de úgy tudom ez a végleges verzió.

(#48) bubus66 válasza Walid1996 (#47) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen kavarás lenne benne?

Viszont nem a mi régiónkba való, előfordulhat, hogy nem fogja biztos, hogy fogja jelezni az itteni frissítés.

Letöltés

Majd felmásolod az SD kártya gyökerébe lévő dload mappába Majd helyi frissítéssel vagy a három gombos módszerrel felteszed. A kód privátba.

(#49) gianone

De igen Bolgár a ROM, de fellehet tenni a mi náluk forgalomba lévő Singel SIM-esre, is csak nem biztos, hogy jelezni fogja, ha megjön a mi régiónkra szántat.

Én feltettem egy ismerősömnek, ugyan úgy a B525 javított változata.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#49) gianone válasza bubus66 (#48) üzenetére


gianone
őstag

Ez nem a bolgár? Vagy az nem a mi régiónknak számít?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#50) Walid1996


Walid1996
csendes tag

Na sikerült felrakni a b551 bolgár romot. Sima problémamentes telepítés volt. Szokásos factory reset után nekiálltam belakni a telefont. Így elsőre nekem gyorsabbnak érződik, de ez valószínűleg azért mert még friss. A beállítások szerintem egyértelmű javuláson esett át, a tárcsázó, névjegyzék, üzenetek kezelését kicsit szokni kell, de nincs velük baj. Az alkalmazás váltó ellenben nehezebb megszokni. Kivették a gyors váltást (lenyomva tartjuk a négyzetet) és ez nekem nagyon nem tetszik. De összességében az mm funkciók miatt meg nagyon tetszik, szóval marad. Köszönöm a segítségét és a linket.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei P8 Lite Mélyvíz csak haladóknak! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.