Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Tutu7030 válasza darkmann (#2899) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jah, én azt nem látom, csak a lencsék látszanak ki a tok mögül. 😃

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2902) polk válasza darkmann (#2900) üzenetére


polk
csendes tag

Nem próbáltam úgy, alapból felvettem mindkét módon, mint az előző telefonomnál.

(#2903) zoleeno1


zoleeno1
addikt

No, belaktam, minden pöpec, én nagyon szerettem anno a huawei mate 10 pronak is a rendszerét.
2 dolog hiányzik, amivel tudok élni, de hátha:

1: Azt be lehet kapcsolni valahogy a gyári launcher-ben, hogy ne kelljen teljesen felülről lehúzni a vezérlőközpontot, hanem pl a képernyő közepéről is, lefelé húzással?
Egyébként az értesítéseket és a vezérlőt össze lehet vonni valahogy, ahogy régen volt?

2: 1+-nál az nagyon jó volt, hogy ha hosszan nyomtál egy ikonra, azonnal el tudott navigálni az app beállításaihoz. Gondolom ezt itt nem lehet elő csalni sehogy? :B

Ezekkel tudok élni, egyébként nagyon egyben van. A kamera szigetet még szokni kell, mert feszt összefogdosnám az ujjammal :DDD Pár képet lőttem még csak, hát... Tényleg brutál jó a kamera, nem volt eltúlozva.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2904) darkmann válasza polk (#2902) üzenetére


darkmann
őstag

A legdurvább az, hogy este sötétben sapkában! felismer!! :Y :Y :Y

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#2905) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok!
Ha duplán koppintok akkor oldja a képernyőt, de hogyan zárja le, meg kell nyomni a bekapcsoló gombot mindig vagy van rá más megoldás?

(#2906) koboldozat válasza Bella80_ (#2905) üzenetére


koboldozat
senior tag

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2907) Bella80_ válasza koboldozat (#2906) üzenetére


Bella80_
tag

Köszönöm, de ebből még nem jöttem rá a megoldásra

(#2908) kp78 válasza Bella80_ (#2907) üzenetére


kp78
addikt

Épp egy új tulaj említette nemrég. >> [link] :)

(#2909) Aryon87 válasza zoleeno1 (#2903) üzenetére


Aryon87
félisten

Az értesítéses kérdésedre nem a válasz. Egyedül a Honor/Huawei nem képes megoldani azt, hogy bárhonnan lehúzható legyen az értesíté, ahogy azt sem, hogy választani lehessen hogy ez az új ideoda tologatós módszer legyen, vagy maradjon a régi megoldás. Majd megszokod idővel :))
Elvileg a 8-as verzióban már lehetséges, de ezt nem tudom biztosra.

Második kérdésedre is nem lesz a válasz, azt hiszem nem tudja ezt sem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2910) zoleeno1 válasza Aryon87 (#2909) üzenetére


zoleeno1
addikt

Fenébe, mongyonlemindenki' :DDD
Köszi :R
Sebaj, majd megszokom, ennél nagyobb gond sose legyen vele.

Szerk.: Azt is sokáig kellett keresni, hogy lehet osztott képernyőre rakni 2 alkalmazást, de meglett.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2911) M@Db0Y válasza zoleeno1 (#2910) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

8-as verzióban működik, hogy akárhonnan le tudod húzni az értesítési sávot és a vezérlőpultot.

Pont most volt egy kérdőív, hogy mennyire érződik stabilnak a rendszer, és nálam teljesen ok. Szerintem hamarosan lesz ebből stabil kiadás.

(#2912) zoleeno1 válasza M@Db0Y (#2911) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na, ez jó hír, köszi!

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2913) nikkor válasza Sumak (#2848) üzenetére


nikkor
aktív tag

Szia!
Most ismét megpróbáltam, amit ajánlottál és (csodák-csodája) működött!
Nem gondoltam volna. És utólag sem értem. De egye fene, ha mindig működik így, akkor nem rágódom rajta. :)

(#2914) Sumak válasza nikkor (#2913) üzenetére


Sumak
csendes tag

Szuper.
Nálam hiba nélkül működik így.

(#2915) polk


polk
csendes tag

Sziasztok! Azt nem lehet beállítani valahogy, hogy az messages ikonnál is jelezze számmal az üzenetet? Egyszerűen nem találom, csak fent jelzi az sms-t. A P30-on megjelent az ikonnál is. Előre is köszi.

(#2916) zoleeno1 válasza polk (#2915) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nálad lesz kikapcsolva, mert nálam ott a szám a sms ikonnál is. Beállítások - értesítések és állapotsáv - alkalmazásikon jelzések. Itt nézd meg.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2917) polk válasza zoleeno1 (#2916) üzenetére


polk
csendes tag

Nálam nincs ott a messages , így beállítani sem tudom. Ezért kérdeztem, esetleg más megoldás? Hogy tudom bekapcsolni?

(#2918) zoleeno1 válasza polk (#2917) üzenetére


zoleeno1
addikt

Érdekes, nálam ott van. Magában az alkalmazás beállításaiban be vannak kapcsolva a csúszkák?


Alkalmazás ikon, jelvények.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2919) polk válasza polk (#2917) üzenetére


polk
csendes tag

Amennyiben szám van beállítva, akkor nincs a listában, ha pont, akkor igen, sőt olyankor az összes app ott van. Nem értem...

(#2920) polk


polk
csendes tag

Nálam így néz ki a messages...

[ Szerkesztve ]

(#2921) Bella80_ válasza kp78 (#2908) üzenetére


Bella80_
tag

Köszi, de nem lettem okosabb, mert a widgetet hol találom?

(#2922) bokarcsi71 válasza Bella80_ (#2921) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

A főképernyőn két újjal összecsippentesz, ott kiválasztod a kártyákat, azon belül a klasszikus minialkalmazások, és ott megtalálod.

(#2923) MZoli


MZoli
csendes tag

Egy P20 Pro-ról váltottam erre nagyjából egy hónapja. Kicsit felemások az érzéseim. Hardveres részen mindenben elégedett vagyok, kivétel az ujjlenyomat olvasó, néha csak sokadjára érzékel. Szoftveres részen viszont nagyon nem vagyok vele kibékülve.

- Google tárcsázó egy hulladék (a munkámból adódóan nekem nagyon fontos, hogy tudjam kivel mikor és mennyit beszéltem, ebben egyszerűen ilyen nincs), de semmi gond, cseréltem True phone-ra. A gond csak az, hogy időközönként nem tudnak elérni, mintha ki lennék kapcsolva. A még nagyobb gond, hogy erről még csak jelzés sem érkezik. Hívni ilyenkor is tudok, mobilnet is megy, semmi jele nincs, hogy nem vagyok elérhető
- a gesztusvezérlés megbolondul, ha felemelem a telefont, elhalkul, ahogy kell, azonban úgy is marad a csengetés hangerő
- ha le akarom némítani, akkor nem egyértelmű neki, hogy mit akarok, sokszor a média hangerőt halkítja le a csengetés helyett
- ha a wi-fi+ be van kapcsolva, akkor egy idő után előfordul, hogy iszonyatosan leesik a letöltés sebessége, de a wifi ki-bekapcsolás egyből megoldja a problémát
- a Google keep néha szinkronizál, néha nem
- ma azt vettem észre, hogy autó kihangosítón történő beszélgetés után az AoD nem kapcsolt be

Hirtelen ennyi jut eszembe, másnál is produkál hasonló anomáliákat? Mihez kezdjek vele? A P20 Pro atomstabil és megbízható volt, ha fél évig nem volt újraindítva, akkor is tökéletesen ment.

(#2924) njnl válasza MZoli (#2923) üzenetére


njnl
aktív tag

Nem a kedvencem a Gugli tárcsázó de amit igényelsz, azt nekem mutatja.

A többi hibát nem tapasztaltam, viszont ha ennyi hiszti előjön akkor lehet megérne egy teljes nullázást majd a programok újratelepítését. Elég egyedi eset lehet, mert itt a csoportban nem nagyon olvastam hasonlót.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2925) zoleeno1 válasza polk (#2920) üzenetére


zoleeno1
addikt

Fura, milyen OS van telepítve?
Nálam, 7.1.0.102, az elérhető legfrissebb stabil a teló szerint.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2926) polk válasza zoleeno1 (#2925) üzenetére


polk
csendes tag

Szia, nálam 7.1.0.202 (C430E20R2P3). Akkor elképzelhető, hogy itt a probléma, ezért nem jelenik meg...vagy nem :) Múlt héten érkezett meg a teló, bekapcsoltam, frissített, azóta ez van rajta.

(#2927) spileraaa válasza polk (#2926) üzenetére


spileraaa
senior tag

Nálam is ez van 7.1.0.202 (C430E20R2P3).

De eddig a hibákra nem lettem figyelmes hogy lennének.

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2928) zoleeno1 válasza polk (#2926) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez van nálam is. Passzolom.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2929) njnl válasza MZoli (#2923) üzenetére


njnl
aktív tag

Viszont egy valami eszembe jutott. Néha a mobilnetet eldobja. Semmi nem történik,mindössze annyi, hogy nincsen internetkapcsolat. Repülőgép mód ki/be megoldja.
Dual simmel használom, de érdekes mód a P30-Próm is csinálta ezt pedig azóta már új a sim kártya is.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2930) MZoli válasza njnl (#2929) üzenetére


MZoli
csendes tag

Ezzel nem találkoztam. A tárcsázóval az a baj, hogy csak az előzményekből tudod leszűrni az infókat, a névjegyeknél nem, így pedig elég lassú és körülményes, legalábbis az eddig megszokotthoz képest. Mindenesetre újratelepítem az egészet, a Yetteltől kérek új SIM-et, aztán meglátjuk. Remélem megoldódik.

(#2931) vlesi69 válasza GoneTom (#2881) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nova launcher. Én azt használom, meg is vettem és a telefonokat azzal használom, van dupla koppos felébresztés és lezárás. Egyedül a Xiaomik nem engedik a gesztusvezérlést a Novával.

(#2932) vlesi69 válasza zoleeno1 (#2894) üzenetére


vlesi69
senior tag

Egyből old a kijelző, de én ki is kapcsoltam, mert ha fel is veszem vagy rákoppintok hogy megnézzem az időt nagyon jó és még fél méterről vagy kicsit oldalról is érzékel. még tükörből is, fényképpel még nem próbáltam.

(#2933) vlesi69 válasza MZoli (#2923) üzenetére


vlesi69
senior tag

Pedig a Huawei-Honor meg a Xiaomi ujlenyomat olvasója a legjobb. Nekem 10-10 oldás.

(#2934) spect80 válasza njnl (#2929) üzenetére


spect80
senior tag

ezt nekem is csinálja. Néhány másodperc után magától is visszajön, nem kell repülő módba tenni. Mintha valami energiatakarékos funkció lenne, de idegesítő. de kezdetek óta csinálja, úgyhogy nem sw-hez köthető

(#2935) kenzoli válasza spect80 (#2934) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Szintén 2 sim-mel használod?

(#2936) spect80 válasza kenzoli (#2935) üzenetére


spect80
senior tag

igen, Telekom és Yettel. A Yettelen van a net

(#2937) polk válasza zoleeno1 (#2928) üzenetére


polk
csendes tag

Addig baszkuráltam, amíg sikerült, ettől függetlenül köszi a segítséget.

(#2938) zoleeno1 válasza polk (#2937) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na, szuper, tudtam nálad lesz valami beállítási anomália. Nincs mit.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2939) kenzoli válasza spect80 (#2936) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Ja a yetteles van az 1-es slotban, akkor érdemes megcserélni a két simet a slotokban.
Nekem akkor szűnt meg ez a probléma, mikor felcseréltem a kettőt és a szolgáltatói javaslattal ellentétben a 2. slotba került a mobilnetet is tartalmazó (nálam tcom) kártya. :)
Egy próbát sztem mindenképpen megér ;)

(#2940) kenzoli válasza kenzoli (#2939) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Ha... (és nem Ja) :D

(#2941) spect80 válasza kenzoli (#2939) üzenetére


spect80
senior tag

Kettesben van (esim), de köszi a tippet

[ Szerkesztve ]

(#2942) Bella80_


Bella80_
tag

Tudnátok abban segíteni, hogy képernyőfotot hogy tudok készíteni, az láttom, hogy le kell húzni és ott az ikon de úgy nem látszik mit fényképezek. A másik telomnál oldalt volt egy sáv és azonnal tudtam fotozni.

(#2943) Kovaratis válasza Bella80_ (#2942) üzenetére


Kovaratis
őstag

(#2944) kenzoli válasza Bella80_ (#2942) üzenetére


kenzoli
csendes tag

VolDown+Power (Hangerő Le + Bekapcsoló) gombokat egyszerre nyomva.

[ Szerkesztve ]

(#2945) njnl válasza kenzoli (#2939) üzenetére


njnl
aktív tag

+spect80

Nálam régebben a második slotban volt Yettel, most Telekom van. Valami hálózatváltásos anomália lehet sztem. Amúgy nem tudom mi miatt tűnhet el a jel...

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2946) njnl válasza Bella80_ (#2942) üzenetére


njnl
aktív tag

Négy lehetőséged van:

-Vezérlőközpont lehúzása
-Gyors dupla koppintás az ujjizületeddel (remélem tudod melyik az :) )
-Tenyered az elülső kamera felé mutat majd ökölbe szorít
-Hangerő le és kikapcsoló gomb egyszerre megnyom.

Remélem elég lesz :DD

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2947) zoleeno1 válasza njnl (#2946) üzenetére


zoleeno1
addikt

Van még egy, azt is be lehet állítani, hogy 3 ujjal húz lefelé ;)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2948) Bella80_


Bella80_
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nem gondoltam volna, hogy ennyi mód van rá, köszönöm

(#2949) nikkor válasza kenzoli (#2944) üzenetére


nikkor
aktív tag

Hova menti a képernyő-fotókat?

(#2950) Kovaratis válasza nikkor (#2949) üzenetére


Kovaratis
őstag

Csinálj egyet és nézd meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.