Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) osonte válasza Ignisvvt (#2388) üzenetére


osonte
senior tag

Szia!

Légyszi majd jelzed, ha megkapod a tabletet, illetve ha nem érkezik meg akár egy hét múlva sem.

Előre is köszi! :R
(Én is regisztráltam 1 db-ra)

(#2402) Ignisvvt válasza nmkopasz (#2395) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Elég borostás volt a hangja a kedves hölgynek. 😁

(#2403) Ignisvvt válasza osonte (#2401) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Szia, ma hívtam őket, mert lejárt a 30 nap. Megnézte az ember a regisztrációt, minden rendben, de cucc még sincs. A regisztráció visszaigazoló mailre kellett írnom, hogy a termék még nem érkezett meg, majd erre válaszolnak. Igaz, 5 nappal ezelőtt is írtam, arra nem válaszoltak. Egyelőre ennyi.

(#2404) osonte válasza Ignisvvt (#2403) üzenetére


osonte
senior tag

Köszönöm az infót, ha van változás kérlek jelezd, én is megírom ha érkezik valami. :R

(#2405) gunner93


gunner93
csendes tag

Sziasztok!

Nem láttam még itt a témát, máshol se találtam rá megoldást, úgyhogy bedobom, hátha valaki tud róla valamit.

Az én M5P-ban bal fent a kamera appban a Honor Lens ikonja van, azt is nyitja meg, ez így van, mióta megvan a teló, nem is nagyon gondloltam, hogy van jelentősége (talán még az elején próbáltam Google Lens-t csinálni belőle, de hamar feladhattam).

Karácsonyra a feleségemnek vettem egy Honor 90-et, neki ugyan ezen az ikonon viszont a Google Lens indul el, pedig az app neki külön telepítve sincs. Ez praktikusabb, mert valódi extrákat ad, a Honor Lens viszont alig tud valamit, lényegében egy QR kód olvasó.

Kérdésem, hogy ez vajon bárhogy megoldható a M5P-n is, hogy ne a gyárilag odaerőltetett Honor Lens legyen, amit az ikon elindít? Vagy várható, hogy a következő frissítés esetleg? Külön alkalmazásként a Honor Lens amúgy nincs az appok között, úgyhogy törölni se tudom egyszerűen.

(#2406) Ignisvvt válasza osonte (#2404) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Szia! Friss info.

"Tisztelt ......
Az illetékes kollégáktól azt a tájékoztatást kaptam, hogy a Honor Pad X9 készülékből az újabb szállítmányra várnak, ezért csúszik a kiküldés. A holnap nap fog beérkezni, így legkésőbb péntekig feladásra fog kerülni a tablet.

A jövő hét folyamán fogja vinni a GLS futár."

Ezt egy héttel ezelőtt is megírhatták volna, amikor mailben érdeklődtem, mikor várható a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#2407) ystuc válasza gunner93 (#2405) üzenetére


ystuc
tag

Én telepítettem Play áruházból a Google Lens applikációt, azóta azt indítja el a bal felső ikon.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#2408) osonte válasza Ignisvvt (#2406) üzenetére


osonte
senior tag

Szia! Köszönöm, ez nagyon hasznos info! :R :R

Akkor jelzünk egymásnak, ha valakinek érkezik tablet. :)

(#2409) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Gyerkőcnek sikerült alzáról leakasztanom egy 9X et 73K.

(#2410) andreas49 válasza gunner93 (#2405) üzenetére


andreas49
senior tag

Nekem alapból a Google Lens indul el (C430) - nem volt külön telepítés

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#2411) knox83 válasza gunner93 (#2405) üzenetére


knox83
senior tag

Google lens indul el nálam is. C430

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2412) Ignisvvt válasza gunner93 (#2405) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Szia! Nekem is a Google Lens indul alapból.

(#2413) freeapro


freeapro
senior tag

Nálam is, bár lehet a költözéssel ment fel az app.

(#2414) vlesi69 válasza natë (#2399) üzenetére


vlesi69
senior tag

Dátumot nem ír, vagy december végi, vagy január eleji.

(#2415) Helltak válasza dilettánsbp (#2396) üzenetére


Helltak
őstag

Kamerában nem egy kategória a kettő. A Honor jelentősen jobb, az S23 Ultránál is jobb szerintem.
Ha a kamera fontos szempont, jobban jársz a Honorral! 😉

Oneplus 12 Green

(#2416) spileraaa válasza Tutu7030 (#2400) üzenetére


spileraaa
senior tag

Material: High Definition vagy Material: Anti Peeping rendelted?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2417) kisbarack válasza gunner93 (#2405) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Szia csak egy röpke kérdés. Neked c431-ed van? Mert nekem c430 és google lens nyílik meg alapból. Igaz a tárcsázó is az amit meg nagyon nem kedvelek🤣

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#2418) Tutu7030 válasza spileraaa (#2416) üzenetére


Tutu7030
veterán

High Definition

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2419) Ádám16


Ádám16
addikt

[link] BB topikból:
eMagnál 315k a fekete, szerintem nagyon jó ajánlat.

(#2420) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok. Lejárt a Voda hűségem és hosszabbítani akarok egy ilyen készülékkel S23-at leváltva. Kérdésem az lenne, hogy még mindig csak 15 percet lehet felvenni vele egyszerre 4K-ban??
Köszönöm :R

"Hosszú és eredményes életet!"

(#2421) koboldozat válasza GordonSamway (#2420) üzenetére


koboldozat
senior tag

Igen.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2422) jegenye77 válasza GordonSamway (#2420) üzenetére


jegenye77
addikt

Vodánál még van?
Yettel nél már levették,nem elérhető :(
De, ahogy nézem MM ban se lehet már kapni.
Emag ról érdemes venni? Vagy honnan éri meg jobban?
P30 pro t váltana.
Aki ugyan ilyenről váltott annak mik a tapasztalatai?
Nagyon megszoktam a P30 prot és nem is cserélném de már olyanba is belefutottam, hogy egy app nem telepíthető rá.
Kijelzőben biztos előre lépés de kamerában is?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2423) knox83 válasza jegenye77 (#2422) üzenetére


knox83
senior tag

Nyugodtan válts, 4 évig volt p30prom, minden szempontból előrelépés. Kamerában kevesebb az előrelépés viszont videóban ég és föld. Egyedül a méretet kell szokni mert egy kicsivel nagyobb a Honor.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2424) koboldozat válasza jegenye77 (#2422) üzenetére


koboldozat
senior tag

Kamerában vannak hiányosságok de ha frissítéssel javítják akkor király lesz, de egyébként megéri a váltás.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2425) natë válasza koboldozat (#2424) üzenetére


natë
nagyúr

Már csak a beígért havi update-tel lógnak. Ebben tiszta Xiaomi a Honor. Novemberi patch és lassan február. Értem, hogy jön a 8.0, de a Samu is frissíti a securityt One UI váltás előtt :U

(#2426) osonte válasza GordonSamway (#2420) üzenetére


osonte
senior tag

Ahogy írták is már sajnos igen, de lehet/remélem javítják szoftveresen, mert hardveresen nem lehet akadálya. Nekem is fura volt ezt így elsőre megtudni, már mint a 4K-ban 15perc korlátot. Viszont tegnap kellett videózni vele, egy termék (csaptelep) kibontását és hogy hibátlan a termék (elsőre sérültet küldtek). Direkt FullHD 30 FPS-re állítottam, hogy ne legyen nagy a mérete és nem vártam csodát a minőségtől, a feleségem fogta a kezében a telefont. Visszanézve laptopon a felvételt, iszonyat jó minőségben rögzít (iPhone-t láttam csak ilyen jó felvételt készíteni, mondjuk talán az picit jobbat is tud), olyan folyamatos a 30 FPS is, pedig szokott zavarni, hogy nem 60 FPS, de ezen semmennyire sem, a FullHD is iszonyat részletes és folyamatosan nagyon jól fókuszál, mintha tudná mi a fontos ahogy forgattam a csaptelepet és alkatrészeit a kezemben, a szöveget is élesen felvette és olyan mintha állványon lett volna a teló, semmi remegés. Engem meglepett, hogy csak FullHD-ban mennyire jó minőségű videót készít. Persze biztos jobb lenne a 4K, de azért Androidos telefonok között szerintem eléggé a legjobbak között van (főleg ha nem lenne a 4K-ban a 15 perc korlát).

(#2427) Perger78


Perger78
csendes tag

Sziasztok.
Egy hónapja van Magic5 Pro-m. Huawei Mate 20 Pro-ról váltottam. Nagyon sajnáltam a Mate-et, de bekapcs gomb tönkrement és nem ment jól pár app sem már, így váltottam.
Először is… Mondhatni teljesen elégedett vagyok a Magic5Pro-val. Aki Mate20Pro-ról, vagy P30Pro-ról váltana annak bátran ajánlom. Nagyon hasonló. Az átköltözés is elég könnyen ment. A Device Clone app meglepően jól működik.
Ami nekem fontos volt a 3D arcfelismerés, (Almát nem akartam emiatt) a vezetékmentes töltés, a gyors hardver és a viszonylag jó fotós képességek. Ez mind megvan.
C430-a készülék. Emiatt google tárcsázó van, ami tényleg nem a legjobb. Szoktatom magam hozzá, de nem nagyon tetszik. Ha majd lehet rá rakni másikat, akkor fogok.
A kamera miatt tényleg kicsit fejnehéz, de ehhez is hozzá lehet szokni.
Nillkin tokot vettem rá, ami kameravédős. Hááát. Nem a legjobb. Még nagyobb lett így hátul, így nem tudom berakni az autós tartóba, és szerintem csúszós is. Vettem egy sima fekete szilikon tokot Alin, ami szintén védi a kamerát. Az jobb. Amúgy a vezetékmentes töltés megy mindkét tokon.
És vettem a type-c csatiba szilikon dugaszt alin, hogy ne menjen teli szösszel meg kosszal.
Ami eléggé zavar, hogy a háromgombos navigációnál a legördítő gombra a vezérlőközpont jön le, nem az értesítések. Ezért az értesítéseket lehúzni mindig kétkezes használattal kell.
A lassított mozgásból is hiányolom a 960 fps-t, de annyit nem használom, hogy ez gondot okozzon. Sportban használtam. Elégnek tűnik a 240 is.
1szómint100. Bevált a Mate20Pro után.
Szép napot 😊

(#2428) ystuc


ystuc
tag

Szembesült már valaki a jelenséggel, miszerint Netflix előfizetésen keresztül a GTA játékokkal nem kompatibilis a készülék? Már kétszer jeleztem a Netflix felé, de még nem oldották meg.
(Az, hogy az ügyfélszolgálatuk mennyire szar, tovább ront a helyzeten.)

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#2429) jegenye77 válasza knox83 (#2423) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm ( mindenkinek)
A méret nem lesz probléma szerintem. Elég nagy kezem van :)
A súly már inkább de ahozz is hozzá szokik az ember.
Gondolom akkor Huawei órával se lesz probléma. Minden működik majd mint a P30 pro val.
Emag on most 315 - ért van. Az nem tűnik rossz vételnek.
6 osra nem várok mert biztos 500k felett lesz az ára. Annyit biztos nem adok érte.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2430) knox83 válasza jegenye77 (#2429) üzenetére


knox83
senior tag

315 az elég jó ár. Egy ötlet p30prora: ha valaki szabadulna tőle akkor a rejoynál szerintem még el lehet passzolni. Anyu telefonját november végén vitték el és látatlanba 85400-at ajánlottak érte (kuponnal) Ez végül 74500 lett de az is korrekt ár volt érte. 30 nap leteltével jött is az utalás.
Ha ennyivel csökken a Honor ára az már tényleg baráti :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2431) osonte


osonte
senior tag

Megjöttek a tokok Aliról 12 nap alatt: [kép] .
Jóval masszívabb, mint a gyári, jobban is védi a kijelző szélét, de nem zavarja a gesztusvezérlést, a kivágások nagyon precízek. Kezdésnek a kéket választottam, ami valamennyire gyűjti az újjlenyomatokat. Most kb 3200 Ft helyett 1000 Ft darabja (lehet ez kamu akció).

[ Szerkesztve ]

(#2432) rolandg válasza Perger78 (#2427) üzenetére


rolandg
tag

Nekem is problémám volt a google tárcsázóval. Először a True Phone-ot próbáltam, de nem működött normálisan, nem lehetett normálisan szerkeszteni a névjegyeket, így feladtam. Most az ACR Phone-t használom. Két hét után meg is vettem. Nem pont olyan, mint a Huawei tárcsázó, de logikájában egészen használható, valamint ha akarsz, fel lehet tenni hozzá hívásrögzítést is. Nem használom, de kipróbáltam: egészen jó, ha kicsit állítgatsz rajta. Kell egy külön alkalmazás az oldalukról, és ez is csak BT nélküli hívást rögzít.

(#2433) knox83


knox83
senior tag

Nagyfelbontású képeknél ha belenagyítok nem élesíti ki a képet. Majd egyszer csak igen, aztán megint nem. Total hektikus. Más is tapasztalja?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2434) osonte válasza knox83 (#2433) üzenetére


osonte
senior tag

Nem. Esetleg próbáld meg a Galéria alkalmazásnál az "ADATOK TÖRLÉSE" opciót, hátha valami csak beragadt: [kép] .

(#2435) Ignisvvt válasza jegenye77 (#2429) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Szia! A Huawei órához le kell tölteni a Huawei oldaláról (nem a play áruházból, azzal nem megy) a Huawei egészség és a HMS Core app-ot. A Honor appja nem ismeri fel.

(#2436) knox83 válasza osonte (#2434) üzenetére


knox83
senior tag

Köszi ez eszembe se jutott, jó is lett :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2437) Ignisvvt válasza Perger78 (#2427) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Szia, Ha a vezérlő központ jön le, lapozz oldalra és ott vannak az értesítések.

(#2438) osonte válasza knox83 (#2436) üzenetére


osonte
senior tag

Örülök, hogy megoldotta! :)

(#2439) kp78


kp78
addikt

Emlékszik esetleg vki, hogy mi volt eddig a legjobb ár, amiért hivatalos garanciával, megbízható forrásból megvásárolható volt a Magic 5 pro?
Előre is :R

(#2440) andreas49 válasza kp78 (#2439) üzenetére


andreas49
senior tag

Az árúkereső oldalon van egy grafikon, abból valami leszűrhető.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#2441) Tutu7030 válasza kp78 (#2439) üzenetére


Tutu7030
veterán

Július 8-án az emagról 361ezer volt a tablettel együtt.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2442) kp78 válasza andreas49 (#2440) üzenetére


kp78
addikt

Óóóó, az eszembe sem jutott. :D
:R


#2441 Tutu7030 :R
A tablet gondolom lassan már mindenhol kikerül(t).

[ Szerkesztve ]

(#2443) gretzky77 válasza kp78 (#2442) üzenetére


gretzky77
veterán

Én 350-ért vettem anno ajándék tabbal amit el is adtam 60-ért, így nekem 290-ben állt meg!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2444) spileraaa válasza Perger78 (#2427) üzenetére


spileraaa
senior tag

"Amúgy a vezetékmentes töltés megy mindkét tokon."

Nillkin tokba nekem ezen nem megy Huawei CP60

neked milyen vezeték nélküli töltöd van?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2445) Sumak


Sumak
csendes tag

C430-ra 202-es update ma reggel.
Ha még érdekes.

(#2446) knox83 válasza Sumak (#2445) üzenetére


knox83
senior tag

202? 194 volt említve. Nekem még mindig 188 van.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#2447) natë válasza Sumak (#2445) üzenetére


natë
nagyúr

Jó neked...

link

(#2448) osonte válasza natë (#2447) üzenetére


osonte
senior tag

Nekem sincs frissítés. A VoLTE-t hol tudtad bekapcsolni? Én nem találom a menüjét, azt se tudom hol kellene lennie (Vodafone).

(#2449) natë válasza osonte (#2448) üzenetére


natë
nagyúr

Yettelnél automatikus. Nem kellett bekapcsolni.

(#2450) osonte válasza natë (#2449) üzenetére


osonte
senior tag

Nekem nincs ikonom, de néha hallhatóan változik a hívásminőség beszélgetés közben... Mindegy, akkor ez van. Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.