Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17803) Bombikabika


Bombikabika
csendes tag

Üdv nektek.

Van egy egyelőre megfejthetetlen problémám. Ha tudtok tanácsot adni, akkor megköszönöm nektek.
A probléma röviden. Bármilyen HD videót illetve DVD-t (HD minőségben konvertált) szemcsés élvezhetetlen SD minőségben jelenít meg a gépem. Elolvastam az eslő hozzászólást és többször ki is próbáltam de nem értem el semmit vele. A gond hogy pl egy HD minőségű kis teszt videót szemcsés életlen képben jelenít meg a számítógépem. Próbáltam lejátszani egy Blue Ray tartalmat és már majdnem elfogadható volt, de a kép egy blueray-hez képest még így is szemcsés volt.

Sorolom specifikációkat:

Processzor: Core i5-2500K (4,5-re húzva)
Ram mennyisége: 16 GB (4 modulban)
Videókártya: MSI GTX560 TI 1GB Hawk
Monitor: DELL U2312HM, 23"
A montort DVI-D kábellel csatlakoztattam a videokártyához.

Op rendszer: Win7, 64 bites.
DirectX:11.0
Nvidia Driver: ForceWare 301.24

Jelenleg a MPCHC-t használtam, mindent letöltöttem és frissítettem, illetve úgy állítottam be ahogy az első hozzászólásban szerepelt.
Jelenleg a képminőség borzalmas a videóknál, körülbelül egy jobb korát megélt SD szintjét hozza. Volt már Windows újratelepítés mindenféle codec nélkül, és így kezdtem el a fenti beállításokat de semmi eredménye. Egyszerűen nem hiszem el hogy a gépem teljesítményével lenne probléma de nem tudom mit kellene még ellenőriznem. Lehetséges hogy valami teljesen apró dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.