Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Nem kotozkodesbol, de ha mar van forrasmegjeloles a cikk fejleceben akkor azt helyesen kellene tolreni. Itt pl a forras a behivatkozott csatorna nem pedig a PH. :U

(#2) Soderes


Soderes
aktív tag

Ilyet se látsz APU-nál. :)

Viccet félretéve nem tudom miért nem a gyárilag csomagolt kábelt használják.
Mocsok sok, ócska kábelt lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

ezzel az új tápcsatlakozóval természetesen minden rendben, nincs itt semmi látnivaló, oszoljanak kérem...

jöhetnek persze a több oldalon keresztüli félremagyarázások hogy rosszul fogod, ettől még az hogy az újítás az volt hogy lecsökkentették a hasznos vezetőkeresztmetszetet a specifikációban rögzített nagyobb teljesítményátvitellel karöltve, ez nem változik. mert hogy ez történt, ami mindenki számára belátható akinek van némi kapcsolata a valósággal

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) Abu85 válasza Lacccca87 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ott van beágyazva a videó, és linkelve a csatorna a cikkben.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Busterftw válasza fatpingvin (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Aranyokat kell nezni. Majd ha lesz rendes statisztika, akkor lehet errol komolyabban beszelni.
Arrol mar nem is beszelve, hogy a korulmenyekrol semmi nem derul ki itt.
(ki milyen 3rd party kabellal, vagy 3rd party adapterrel, gany tappal stb hasznalta)

Ha lenne kapcsolatod a valosaggal, akkor ezen a logikan vegigmennel.

(#6) flashpointer válasza Soderes (#2) üzenetére


flashpointer
őstag

Talan mert az amugy is rekordmagas kartya igy kb +50 mm-el megmagasabb lenne ami a hazak ~2%-ba ferne be

(#7) Soderes válasza Busterftw (#5) üzenetére


Soderes
aktív tag

Ebben teljesen igazad van.
Igazából nem tudunk meg semmit a cikkből, hogy mik voltak a hardver körülmények.

flashpointer : Mikor megvette a VGA-t nem gondolt rá, hogy esetleg nem fér be?
Ha ott hagy 1 milliót, már nézhetett volna magának egy másik kasztnit.

[ Szerkesztve ]

(#8) DudeHUN válasza Busterftw (#5) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Ettől függetlenül a 12VHPWR szabvány alul lett méretezve az RTX 4090 kategóriájában. Amennyiben nincsen rendes érintkezés, nincsen elég tolerancia benne. Kisebb áramfelvétel esetén nincsen ekkora baj, mert elbírja a többi vezeték.
Sajnos egy ilyen szabványnál a tömegtermelés idejében nem számíthatunk minden esetben tökéletesen gyártott termékekre. Még akkor is, ha egyszerű csatikról van szó.
Már legutóbb is mondtam és tartom: a 350+W feletti kártyákra kettő ilyen csati kellene és a problémák túlnyomórésze megszűnne.

Gamer for Life

(#9) fatpingvin válasza DudeHUN (#8) üzenetére


fatpingvin
őstag

vagy, mondok egy még vadabbat: a normál 8 pines "régi" PCIe tápcsatlakozóból kettő, a 6osból egy és ezzel már az alaplapi tápágat is tehermentesítettük.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#10) tUbThUmPER


tUbThUmPER
kezdő

Adam Sandler, te vagy az ? :DDD

I wanna give out

(#11) Predatorr


Predatorr
őstag

Jól látható reklám a szerviznek, a nép meg bekajálja, mint a többi bullshitet. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#12) hobizoli


hobizoli
nagyúr

mondjuk az Nvidia is qrva egyszeruen elebe mehetne ennek, ha mar SLI meg CF ugyse nem megy manapsag, de minden normalisabb tapegysegnel a kabelkotegen default ott levo 2x8 ernyi PCIEVGA csati ehhez, akkor azt kerhetne ez a kartya egymaga es akkor az egyes vezeteteken ~30%-l kevesebb Amper folyik, mint a 2x6 ernel, esetleg plusz egy custom 4 ereshez adhatna vmi adaptert pl SATA csatirol...

....es akkor maris mar csak ~fele Amper folyik 12V-n per vezetek, mint ezzel a megoldassal


abba szerenytelen arba, amibe ez a zsuga kerul, igazan beleferhetne ez

több drón kell ;P

(#13) Busterftw válasza DudeHUN (#8) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem tudom hogy lett volna alultervezve, amikor ugyanannyi a TDP mint az 3090 eseteben, raadasul az Amperenel az elejen brutal powerspike-ok is voltak a Samsung node miatt.

(#14) Busterftw válasza fatpingvin (#9) üzenetére


Busterftw
veterán

Csak aztan nehogy rakeress megegett 8pines vga csatlakozokra, mert szivrohamot kapsz.

Arrol nem is beszelve, hogy sok mindenkinek fontos es elony a tobb kabel helyett 1-et hasznalni.

(#15) Tikakukac válasza Predatorr (#11) üzenetére


Tikakukac
titán

Mesélj a jelenlegi sztoriról, hogy mi a bekajálás rajta, meg jöhetnek a további bullshitek is, amit megeszik a nép egyszerű gyermeke, de te átlátsz a szitán :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) Busterftw válasza Tikakukac (#15) üzenetére


Busterftw
veterán

Mar fentebb leirtuk. Ez ilyen formaban egy clickbait riogatas.
Jott a napi #Nvidiarósz hir, meg ala a napi ##Nvidiarósz kommentek, lephetunk tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#17) ncc1701 válasza hobizoli (#12) üzenetére


ncc1701
veterán

De akkor hol maradna az innováció? :)

(#18) DudeHUN válasza Busterftw (#13) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Könnyen ellenőrizheted neten megtalálható a két szabvány leírása. Ha a keresztmetszetet nem is nézzük, akkor is fele annyi 12V-os vezeték van erre a terhelésre, mint az előző szabvány esetében. Itt már számít, hogy a csatlakozás tökéletes-e.

Gamer for Life

(#19) B.Á.L.!.N.T válasza hobizoli (#12) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

De azért ez se rossz megoldás :K

(#20) Raymond


Raymond
félisten

A kerdes meg mindig az hogy ha ez akkora problema es vilagvege jon akkor hogy lehet hogy vagy mar egy eve akkor hallani csak a dologrol ha ez a mokus 3 honaponta kijon egy uj videoval es arrol a videorol irkal a sajto.

Annal a kerdesnel pedig hogy miert epp nala jon ossze ennyi hibas kartya amit a gyartoi gariztatas helyett javitani kell a valaszadasnal iranymutato lehet az az aprosag, hogy vele szerzodott a CableMod a hozzajuk visszakerulo kartyak javitasara.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21) hobizoli válasza Busterftw (#13) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pl a szukebb ivben fordul ra a kabel, akkor mar adott esetben kicsit tud ferden is allni a csati a konnektorban, amikor a erintkezo kontakt felulete csokkenhet

ekkor a maradek kontakt feluleten megy at a jedi, ami ehhez vezethet

több drón kell ;P

(#22) Alogonomus válasza DudeHUN (#8) üzenetére


Alogonomus
őstag

A 12VHPWR kifejlesztése már a kezdetektől tévúton haladt, mert nem műszakilag volt rá szükség, hanem csak szépészeti okból, hogy egyetlen csatlakozóval megoldhassák a betáplálást, így pedig a gépház belseje szebb lehessen.
Amelyik kártya egynél több csatlakozót igényel, az a kártya 200 wattnál többet is fogyaszt, vagyis a hűtőbordája miatt eleve nagyjából 30 centis hosszúságról indul, amiből 2 db PCIe csatlakozó sem foglal el komoly helyet, de a 40 centis méretet és 400 wattot közelítő csúcskártyán is bőven elfér a 3 db PCIe.
A 12VHPWR csak egy a szebb látvány érdekében bevállalt extra kockázat, ami a felhasználók bizonyos hányadánál valós kárt okoz.

(#23) fatpingvin válasza Alogonomus (#22) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt hiába mondod azoknak a mazsoláknak akik szerint a komputer egy dísztárgy és ennek mentén gondolkoznak róla...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#24) Tikakukac válasza Busterftw (#16) üzenetére


Tikakukac
titán

Várjál, mondok egy über vad dolgot: nem kell szemetet kirakni a placcra és aztán nem lesz clickbait cikk sem.

Léphetünk tovább, a szutyok az szutyok, ha nem, akkor cikk sem készül belőle sem ilyen, sem olyan:))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25) Busterftw válasza Tikakukac (#24) üzenetére


Busterftw
veterán

Kontrazok egy ugyanolyan irrelevans es clickbait hirrel.
Se az Ampere, se a mostani 4080-am nem olvadt meg, kb ennyit er a fenti statisztika.

Ennyit a szutyokrol, ami tokeletesen mukodik. :)

(#26) Busterftw válasza hobizoli (#21) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezt a gyartoi "ajanlasban" viszont megirtak, ezt elkerulendo, a revizioban mar specben biztosabba tettek.
Epp errol van szo, hogy az Nvidia nem tudja azt a tobb millio user/haz/tap/adapter/3rd party adapter/3rd party kabel kombinaciot garantalni.
Es pontosan ez nincs benn a hirben, se a videoban.

(#27) Predatorr válasza Tikakukac (#15) üzenetére


Predatorr
őstag

Senki nem látta azt a rengeteg hibás kártyát.(mellesleg másfél éve használok ilyen csatlakozós VGA-t 1 évig átalakítóval, azóta ATX3 tápról), de a szervizzel tele a világháló. Nem kell nagy ész átlátni a szitán. :R Nem csak én vettem észre.
Amúgy éppen most írták egy telós topikban, hogy ha pár száz usernek baja van valamivel, attól a cucc még teljesen rendben van. :P

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#28) DudeHUN válasza Busterftw (#25) üzenetére


DudeHUN
senior tag

4080 esetén sokkal jobb a tűréshatár. Amennyiben kimaxolod a 600Wattot, ami 4090 esetén nem elképzelhetetlen, akkor kb. 10%-nyi "extra" marad a vezetékben. Ha itt nem okés a csatlakozás, akkor okozhat problémát.

Gamer for Life

(#29) DudeHUN válasza Busterftw (#26) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Ez ezért nem Nvidia hiba feltétlenül, hanem a szabvány hibája. Ezért is jönnek a revíziók folyamatosan.

Gamer for Life

(#30) RVR400 válasza Busterftw (#25) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem nem úgy tűnt, hogy azt írta volna bárki is, hogy MINDEGYIK kinyúlik, de javíts ki, ha esetleg ez szerepelt valahol...

#27Predatorr
Végülis a francia autókat, meg a Subarukat is megveszi valaki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) Tikakukac válasza Busterftw (#25) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ennek fussunk neki megint, mert a 2 között szakadék van:))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#32) Rive


Rive
veterán

- az említett jutyub csatorna gazdája hozzáértő szervizes, nyugodtan lehet referenciaként felhozni.
- Havi kétszáz az igazából messze nem elég ahhoz, mindenki összefusson a dologgal.
- havi kétszáz efféle ugyanakkor már nyilvánvaló alultervezettség.

~ ennyi.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#33) Busterftw válasza RVR400 (#30) üzenetére


Busterftw
veterán

Hat ha ugy beszelunk rola, hogy szabvany es "szutyok", az vontakozik mindegyikre. :)

(#34) Busterftw válasza DudeHUN (#29) üzenetére


Busterftw
veterán

Mondjuk efelett konkretan meg elsiklik mindenki meg az egesz media, ugye PCI-SIG szabvanyrol van szo, nem Nvidia szabvanyrol.

(#35) Tikakukac válasza Predatorr (#27) üzenetére


Tikakukac
titán

Ja, hogy nem láttad azt a sok kártyát, de neked van 1 jó példányod, ergo akkor minden zsír. Merem remélni nem így éled az életet, mert az elég komoly hibás következtetési sorozatot tud ám generálni :K

Nem tudom mit és kik írnak telós topikban, épp elég időt húztam le értékesítésben és mellette szervizben, annyi és annyi ilyen konteós szóbeszédet hallottam az évek, lassan évtizedek alatt, hogy ihaj. Ha valami hulladék, akkor azok ömlenek be a szervizbe és kész. Amikor adott vasból eladtunk ezret, a másikból is majdnem ezret, de a K53-hoz egy komplett salgónyi alaplapot kellett stockon tartani, annyira térdeltek le a gépek, a G500-ak meg semennyire és volt havi 2-3 szerviz-hívás, akkor nekem aztán mindegy ki és mit hitt meg hisz azóta is azokról a szemétkupacokról, hulladékok ha tetszik, ha nem.

A konkrét példákat tudom folytatni napestig. És mindegyikre lesz pár ember, aki rendelkezik adott laptoppal és "át fog látni a szitán".
Jelen eset ugyanez, pepitában. Ha a tied jó, öröm és boldogság. Ha valami jó, abból nem lesz sem mém, sem clickbait, mert nem tud mi alapján generálódni. Általános protip a szemétgyártóknak, legyen az IT, autó vagy bútor. :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) RVR400 válasza Tikakukac (#35) üzenetére


RVR400
veterán

Én ugyan már nem dolgoztam szervizben, de az ingyen osztogatott HP-kkel találkoztam a legtöbbet (de ezekkel már bőven 7 éves kor felett, amikor már agyonhasználták, és az anyaga kezdett már szétesni nagyrészt, de egyébként működött. Viszont a második leggyakoribb az Asus K50AB volt, de ezek 90%-a alig a garanciaidő lejárta után alaplaphibásan került hozzám, volt olyan, ami szinte makulátlan állapotban volt, de kukába dobható, mivel ilyen aránynál a többi alkatrészre sem volt kereslet. De persze ebből is volt olyan, ami 5 évesnél idősebben került hozzám, és még működött, az kb. a maradék 10%.

Anno az Abit ilyenbe halt bele, más kérdés, hogy ha 10 évvel később kezdenek hulladékot gyártani, akkor még a mai napig talpon lennének. Szóval manapság úgyis megveszi mindenki a cuccokat, mert nem 5+ évre terveznek hardverrel, már nem az a világ van.

(#37) Rive válasza RVR400 (#36) üzenetére


Rive
veterán

Anno az Abit ilyenbe halt bele...

Amennyire emlékszem, az Abit inkább abba döglött bele, amikor a meglevő hírnevével (olcsó szemét, de azért működik ... egy ideig) megpróbált bekacsintani a komolyabb szegmensekbe :DDD

Egyébként meg ne szidja senki azt a céget. Fiatal szervizesek generációi nőttek fel a gyors, egyszerű, kifizetődő kondicseréken :))

Ui.: Nekem is ... khm... kifizették a diplomát, ház önrészt ;]

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#38) hobizoli válasza Busterftw (#26) üzenetére


hobizoli
nagyúr

akkor brute-force olyat kell csinalni, aminel tuti nem merul fel ennek lehetosege, mert ez elegge arcvesztos



eleve minek kellett keccsolni sajat 12VHPWR csatit fejleszteni csilliokert, amikor a 2x8eres PCIEVGA-t kitalaltak 10+ eve es azota ott van alapbol minden epkezlababb teljesitmenyu tapon az SLI miatt 2 is, azaz osszesen 4

max abbol ker 3-t, vagy 4-t, igazabol elferne rajta, hiszen nem kicsi a kartya sem maga
2-t felul, +1-2-t a haz eleje felol, ahol a kabelrejtobol felbujik a SATA kabel is

a kartya gyartonak is olcsobb egy meglevo hardvert siman csak nagyobb peldanyszamban rendelnie beszallitojatol ehhez, mint csak egy adott, retegigeny termekhez rendelni vmit kulon kisebb darabszamban
....ez tipikusan a sajat maguknak csinaltak ezt a szart kategoria

csinalna 12 ernyi 12V-s tapot fruttiert, ami a nevleges max 50-60%-nyi Amper-l terhelne a vezeteket meg csatit is, eleg safety-t hagyva benne, ahogy a regi szabvanynal is volt


több drón kell ;P

(#39) hobizoli válasza Rive (#37) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem mintha csak azon doglott volna be egyebkent, en lattam Asus meg a Giga alaplapokat is hasonlo bajjal

de ez akkoris rajtuk maradt amikor mar reg japan fem kondikat hasznaltak ebbol tanulvan

több drón kell ;P

(#40) RVR400 válasza hobizoli (#39) üzenetére


RVR400
veterán

A Giga a s754 idején volt kegyetlenül gyenge, az Asus meg az AM3-nál szerepelt le nálam, de nyilván ez csak saját tapasztalat, de több darabból nálam 100%-os hibaarány volt ezeknél, így elengedtem őket. És nem csak kondibajuk volt.

(#41) Rive válasza hobizoli (#39) üzenetére


Rive
veterán

ez akkoris rajtuk maradt amikor mar reg japan fem kondikat hasznaltak

Bele is döglöttek. Az ember ne próbáljon 'trabant' márkából harckocsit, űrrepülőt csinálni :N

Amúgy még ma is rendszeresen összefutok a dologgal routerekben, kockatápokban, apró dobozos sokat melegedő olcsóságokban.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#42) hobizoli válasza Rive (#41) üzenetére


hobizoli
nagyúr

altalaban azert doglottek be, mert joval nagyobb teljesitmenyre lehetett tunnerolni vele a CPU-t, mint egy akkori Asus/Giga alaplappal
aminel olyan lehetosegek voltak pl Vcore-ra, hogy +2.5% +5% +7.5%...
Abit-l meg tudtal adni a default 1.65V Vcore helyett 2-2.1V-t is

nekem 1.95V-n ment 2GHz-n a Thoroughbred-A core K7-s CPU

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#43) RVR400 válasza hobizoli (#42) üzenetére


RVR400
veterán

Emlékszem, amikor megvettem a csúcs AN7-es lapot, akkor még a W98-at is használtam volna. A W98 telepítő 8-szor hasalt el, a 9. alkalomra már a a lap elhalálozott. Tehát este hazavittem, másnap reggel meg vissza, így még azt sem tudtam kipróbálni, hogy mennyire tuningolható.
Ekkor inkább egy Asrock K7Upgrade-880 lapot vettem, mondjuk az tuningolható volt, de még az 5x86 korból ismerős jumpereléssel. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Rive válasza hobizoli (#42) üzenetére


Rive
veterán

Tény, hogy nagyon sokat vettek tuningra, de döglött (púposodott) az tuning nélkül is, csak úgy magában... :N

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#45) Synthwave válasza Tikakukac (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább ne.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) Synthwave válasza Rive (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, lehet, mindenesetre én imádtam a fullos Abitokat (már a körítés is treat volt), amik voltak (AW8-MAX (+D965EE) <3, AW9D-MAX, AN8 Fatal1ty, KN9 Ultra) azokkal nem volt gondom.

Egy IC7-MAX3 vagy egy ST6E még ma is bakancslistás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#47) Rive válasza Synthwave (#46) üzenetére


Rive
veterán

...Én is imádtam mindet, persze.

Amelyik jó volt, azt azért, amelyik nem volt jó, azt meg azért ;]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#48) hobizoli válasza RVR400 (#40) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Epox alaplap is volt nalam ami kavefoltos kondis volt, meg P3-s Soltek is

nagyon nem csak az 2000-2003 koruli Abit-kra volt jellemzo ez, csak azoknal elobb kijott a tuningolas okozta magasabb hoterheles miatt, meg kb csak ok kaptak publicitast

meg volt amikor ugy volt nalam egy "gamer" PC, hogy a 1.4GHz-s alaporajeles K7 CPU-n egy a korabbi 6-700MHz-s Duron-rol megorokolt hutocske volt...vmi Soyo alaplap volt
kicsi lapos aluborda, meg rajta a 60mm-s venticske, ami nem forgott gyorsan se, hogy halk legyen
arrol tuti nem valt le annyi levego korben a kondik fele, hogy azok is kapjanak elkezlab hutest, plusz meg a VRM-tol is tuti kaptak alulrol-oldalrol a termikus kikepzest

lett volna egy normalisabb meretu hutobordas es 80mm-s ventis kuler ra 5-6k (Titan T5*...), meg ~8k a kondik csereje
...de ezen le volt akadva tulaja, hogy az milyen sok

sosem volt puposkondis Abit alaplapom, pedig uveghangig huztam vele a CPU-kat
mondjuk mindig volt is a hazban elol-alul befujo es hatul-fent kifujo venti is
meg a tapegyseg is dual ventis Enermax volt, ami elszivta levegot a CPU felol is, szoval nekem nem "allt" a meleg levego a hazban
a dVGA-nal a hatso kartyahelyeknel a mai napig mindig kiveszem a zarolapokat a hazbol, ott is szabadabban tudjon kifele menni a "meleg" levego... az I/O shield-t se rakom be soha

*: nekem egy ilyennel ment 2GHz-n, kesobbi egy "mobil Barton" 2.4GHz-n is, ami a 80mm miatt tobb levegot mozgatott kisebb rpm-n is, meg magasabb bordazat miatt volt eleg hutofelulete is

kici-occo-joleszazvazze hutokkel meg sosem ertettem miert kell bohockodni

kesobb volt egy MSI dual K7-s lapom is (K7D-Master, MS6501), annak VRM-jen a FET-ken ~15mm magas hubordak voltak gyarilag
akkoriban ez elegge ritka volt

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#49) niof


niof
addikt

Én javasolnék az elkövetkező, Shai-Hulud étvágyú csúcskártyákhoz 2 újító javaslatot is. Vagy térjenek vissza a 10+ éve használt, megbízható megoldáshoz, vagy nemes egyszerűséggel ezekbe a szörnyekbe egyszerűen forrasszák be a kábelt gyárilag. Problem solved. A Nobel díjat és a péézt kéretik a lábtörlőm alá helyezni! Bitedánke!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#50) Synthwave válasza niof (#49) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A jutalmadat már megtalálhatod a lábtörlőd alatt.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.