Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

A GODUS-ra 2012. decemberében gyűlt őssze a pénz a Kickstarteren.

A Slime draws near! Command?

(#2) ldave


ldave
félisten

Hát nem is tudom, ez így a Steam Early Acces alapján picit csalódás. Kb 10 órát játszottam vele és elég nagy unalomba fulladt, nem nagyon van mit csinálni.

A Slime draws near! Command?

(#3) ldave


ldave
félisten

Úgy látom, hogy a bronzkorba még nem lehet eljutni, szóval egyelőre addig tart a móka. Lassan jöhetne egy új patch.

A Slime draws near! Command?

(#4) MageRG


MageRG
addikt

Peter Molyneux a videójátékvilág (egyik) legnagyobb trollja. :K

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5) ldave válasza MageRG (#4) üzenetére


ldave
félisten

Hja, de én kedvelem a régi játékait (Populous, Syndicate, Dungeon Keeper), szóval bizakodó vagyok, hogy ebből most jó dolog fog kisülni a végén.

A Slime draws near! Command?

(#6) ooooobi


ooooobi
senior tag

Kijött a 2.0 update!
Még nem próbáltam, de steamen irják, hogy hozott egy jó adag bugot is magával :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#7) ldave válasza ooooobi (#6) üzenetére


ldave
félisten

Na ez jó hír, hétvégén akkor ránézek újra.

A Slime draws near! Command?

(#8) ldave válasza ldave (#7) üzenetére


ldave
félisten

Hétvégén kipróbáltam ezt a 2.0-as verziót. Sokat fejlődött a játék, de megint az van, hogy egy idő után nincs mit csinálni, mint növelni a népességet, mindenféle cél nélkül. Remélem azért a teljes játékban lesznek majd rendes pályák, mint a Populous-ban vagy a From Dust-ben, mert ez a nagy sandbox élmény annyira itt nem működik számomra.

A Slime draws near! Command?

(#9) ldave


ldave
félisten

Ismét jött egy új patch, 2.0.3:

Today we are updating the Opt-In branch of GODUS to v2.0.3.
This update comes with a BRAND NEW HOMEWORLD.

v2.0.3 Fixes

Crash fixed in the sculpting tutorial
Crash fixed when placing a Settlement statue
Followers will no longer die on voyage maps 2, 5 and 8
Follower navigation is improved
Various text fixes
Many images are no longer placeholder

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#10) ooooobi


ooooobi
senior tag

Csinálhatnának olyan frissitest, hogy ne kelljen mindent elölröl kezdeni.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#11) ldave válasza ooooobi (#10) üzenetére


ldave
félisten

Hát amíg a játék alapjaiba nyúlkálnak bele, addig ez lesz, messze még a béta.

A Slime draws near! Command?

(#12) robagp


robagp
tag

Hello! Meg csak par napja kezdtem, de elakadtam. Ipad on nyomom. Nagyon boldogtalanok es nem tudok mit kezdeni vele. Azt irja mehetek hajozni tele a hajo de nincs a kikotoben a hajo igy inaktiv a kihajozas gomb. Mar egy napja eltunt. Probalom kiblokkolni a kartyakat de a kincsek mellyen vannak es nincs eleg rozsaszin gombom hogy kiassam. Szinte megallt a jatek menet egy napja. Mit csinalok rosszul? Valaszokat elore is koszonom!

(#13) Sonja


Sonja
veterán

Nem is tudtam, hogy PC-re is elkészült. :B iOS-en játszottam vele, de nem nyűgözött le.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14) robagp válasza robagp (#12) üzenetére


robagp
tag

Ez a forum is HALOTT!

(#15) sztanozs


sztanozs
veterán

Én nemrég kezdtem (hétvégén) és a hajózásos problémába én is belefutottam.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16) sztanozs


sztanozs
veterán

BTW a swamp-os hajós pályát hogy lehet megcsinálni?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) #51177472


#51177472
törölt tag

Aki iOS-en játszik (bár olvastam fórumokon, hogy a fél világnak ez a problémája), nálam kilép a játék az Authorizingnál, nem tudok játszani. Nincs erre semmiféle fix, megoldás, mókolás, bármi?
Mert az meg tök gáz, hogy már lassan egy hete kint a játék, az embere 90%-ánál ez van, és nem jött még fix. :(((

(#18) sztanozs válasza #51177472 (#17) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem mokoltam vele semmit - csak simán megy. Lehet, hogy nincs elég helyed? Esetleg üríteni kellene az app cache-t (vagy újrakezdeni a templomig, és ott felajánlja, hogy betölti az előző mentést).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) #51177472 válasza sztanozs (#18) üzenetére


#51177472
törölt tag

Van még laza 6GB-om, app cache-t ürítem, resizek, de nem jó.
Viszont ha megnézed a játék FB oldalát, twitterét, bármiét, rengetegen panaszkodnak erre (sajna). Sőt, kommentekben csak ezek állnak.

(#20) sztanozs válasza #51177472 (#19) üzenetére


sztanozs
veterán

:(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#21) sztanozs


sztanozs
veterán

Na én is eljutottam az Authorizing issue-ig. :(
Szerintem nem igazán lehet kliens oldalon ezen javítani - timeoutnak tűnik, ami szerver (erőforrás, vagy fejlesztési) problémákat feltételez...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#22) sztanozs válasza sztanozs (#21) üzenetére


sztanozs
veterán

Visszajött :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#23) #51177472 válasza sztanozs (#22) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ja, ha valakit még érdekelne, meg lehet oldani a problémát: ki kell jelentkezni gamecenterből, és akkor nem lesz crash..

(#24) robagp válasza sztanozs (#15) üzenetére


robagp
tag

Hello! A hajozas problema allando. A hajom azota se jott vissza. A betoltesnel megyek hajozni. Amugy rengeteg hibaja van a jateknak. Kiirtottam az azuriakat. Irja is hogy letszam nulla de megis jonnek gunyolodni. Kiastam az egyik templomot de semmi. Tehat felesleges kiasni. Forgatas hiany stb... Leszedtem a win es verziot ami windowson nem indul el, kifagy, de os x en siman fut. Gratula nekik. Ilyen tragyakatt kiadni....

(#25) #51177472


#51177472
törölt tag

Jött iOS frissítés, megnézem mindj, hogy megoldották e a GameCenteres problémát.

(#26) sztanozs válasza #51177472 (#25) üzenetére


sztanozs
veterán

szuper - nekem kicsit belassult a játékmenet (kevés a kártya), szóval hanyagoltam már majdnem egy hete...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#27) sztanozs


sztanozs
veterán

Baszki! Frissítés után kiirtotta a játék népemet... Maradt két házikó, meg a városok alapjai (üresen). Letöröltem és újrakezdtem, de azután is ugyanazt töltötte vissza :W

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#28) ldave


ldave
félisten

Hétvégén újra elővettem én is, PC-n, megnézni hogy mi változott. A fő problémám még mindig ugyanaz, mint márciusban, hogy egy idő után már nem nagyon van mit csinálni, csak értelmes cél nélkül terjeszkedni. Nem tudom, hogy a teljes játékban lesznek-e pályák, mint a Populus-ban vagy a Balck & White-ban, de én remélem, mert ez így hamar kifullad.

A Slime draws near! Command?

(#29) Ombi5


Ombi5
őstag

Jatszik meg vele vki?

(#30) #51177472 válasza Ombi5 (#29) üzenetére


#51177472
törölt tag

Elég jó játék, sőt.. de nagyon monoton, egy idő után valóban csak az értelem nélküli terjeszkedés a lényeg. várjuk a frissítést!

(#31) Ombi5 válasza #51177472 (#30) üzenetére


Ombi5
őstag

A magasabban levo teruleteken a tabortuz szeru dolgokat,illetve a lathatatlan szurke teruleteket hogyan tudom elfolalni? MEg vannak ultetvenyek amik uresek,azokat is hogyan? :R

(#32) ldave


ldave
félisten

Ez a hülye elvándorlás nekem tönkretette a játékélményt, minden egyes belépés azzal fogad, hogy 20-30 lakos lelépett, a boldogságot meg nem tudom növelni... nem értem minek kellett bele ez az játékelem, semmit nem ad hozzá az egészhez...

A Slime draws near! Command?

(#33) #51177472 válasza ldave (#32) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nem tudod növelni a boldogságot?

(#34) ldave válasza #51177472 (#33) üzenetére


ldave
félisten

Elfogyott a kristályom vagy mi a fene, újabbakat meg nem találok. Nem tudom miként lehetne még, minden Gift kristályba kerül.

A Slime draws near! Command?

(#35) #51177472 válasza ldave (#34) üzenetére


#51177472
törölt tag

Mondjuk én még amikor játszottam kiirtottam az Astarikat és elfoglaltam a területük. :DDD
De egyébként hitből lehet ilyen boldogság esőt csinálni, az pillanatok alatt felviszi maxra, és csak pár ezer hitpont kell hozzá.

(#36) Ombi5


Ombi5
őstag

Vki valaszolna nekem is?! :)

(#37) #51177472 válasza Ombi5 (#31) üzenetére


#51177472
törölt tag

Csinalsz utat a kovetoidnek, majd rahuzod oket a tabortuzekhet. A masodik kerdesedre az elso a valasz, igy lehet teruleteket feloldani.

(#38) ldave válasza Ombi5 (#36) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy ezt most nem is értem, ahogy halad az ember északnak, van egy rész nyugaton, ahol vannak az első farmok, ami szürke terület. Egyszer csak hozzáadta a játék azt a részt is az én területemhez, de nem értem mire fel, nem foglaltam el semmit.

A Slime draws near! Command?

(#39) Ombi5 válasza #51177472 (#37) üzenetére


Ombi5
őstag

Koszonom kozben videokat neztem,es lattam,h ralehet huzni,igy maris gordulekenyebb... :R

(#40) Ombi5


Ombi5
őstag

Iron age aticker pack-ot meglehet venni 48 aranyert? Ez egy kovetkezo korba leptet?

(#41) ldave válasza Ombi5 (#40) üzenetére


ldave
félisten

Sticker pack-ok csak adnak pár matricát, amit a kártyalapok feloldására lehet elhasználni, alapra nem léptet tovább új korba.

A Slime draws near! Command?

(#42) Ombi5 válasza ldave (#41) üzenetére


Ombi5
őstag

Amikor you can't to sculpt szoveg fogad,azt hogyen tudom kikuszobolni? Az Astari villaget akarom elfoglalni...

(#43) ldave válasza Ombi5 (#42) üzenetére


ldave
félisten

Odáig sajna nem jutottam el már, elveszett az ihlet menet közben, főleg a #32-ben írtak miatt.

A Slime draws near! Command?

(#44) Ombi5 válasza ldave (#43) üzenetére


Ombi5
őstag

Miert ne tudnad novelnia powersnal lehet..

(#45) ldave


ldave
félisten

The God who Peter Molyneux forgot

Érdekes olvasmány. És egyben szomorú :(

A Slime draws near! Command?

(#46) .LnB válasza ldave (#45) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvastam én is. Eddig elkerülte a figyelmemet a játék. Nagyon szívesen kipróbálnám, de így nem merem megvenni. Végigolvastam a kommenteket itt, hogy áll most a játék? Érdemes megvenni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#47) ldave válasza .LnB (#46) üzenetére


ldave
félisten

Steam szerint én picivel több, mint 20 órát tettem bele. Ami benne van, az jó, nagyrészt működik és egy darabig élvezetes is. Azonban nagyon hiányos az egész (nincs rendes harc, multi). Nem tudom mennyi most az ára, de ha csak egy pár órás szórakozást vár tőle az ember ( <10 óra ), akkor talán vállalható, amúgy nem ajánlom, mert talán sose lesz ez már egy teljes játék.

A Slime draws near! Command?

(#48) .LnB válasza ldave (#47) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor hagyom. Ha nem felejtem el, majd pár hónap múlva ránézek megint.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49) ldave válasza .LnB (#46) üzenetére


ldave
félisten

Huhh, elég durván nekiment a RPS újságírója Molyneux-nek: [link]

A gond az, hogy szerintem nem egyértelmű, hogy a KS-en vásárol-e úgymond előre az ember valamit, vagy pedig mecénás szerepét tölti be. Aki valaha is dolgozott olyan munkakörben, ahol kutatni, fejleszteni kell, az nagyon jól tudja, hogy gyakran pár év után derül csak ki, hogy egy ötlet mégse úgy működik, ahogy azt az elején elképzelték. Na mindegy. Nem mondom, hogy sajnálom Molyneux-t, de érdemes azért az ő oldaláról is picit megnézni ezt a helyzetet.

A Slime draws near! Command?

(#50) ldave válasza .LnB (#48) üzenetére


ldave
félisten

Kiváncsiságból most hétvégén amúgy feltettem újra a játékot, egész jó lett a letutolsó build, csomó dolog működik már benne, ami régen hiányzott.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.