Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-22 12:52:35

LOGOUT.hu

Üdv a Fűnyíró topikban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2303) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok!

Fűkaszát keresek dzsindzsáshoz. :DD Patak parton szoktam kb. havonta, két havonta nyírni a fél méteres - méteres sűrű füvet, párszáz négyzetméter lehet az egész, egy délután alatt letolható. Eddig egy kétütemű MTD-vel csináltam, ami bár baromi hangos volt (sípolt tőle a fülem), de mégis szépen vitte. Sajnos idén megadta magát. Ma kipróbáltam egy McCulloch-ot, de gyenge a témához. Csak úgy tudtam megcsinálni vele, hogy levágtam egy darabot a damilból, és kétszer annyi időt szántam rá. Egyébként hosszabb damillal simán lefulladt a fűtől. Így is figyelni kellett, hogy ne adjak neki túl sokat egyszerre. Így gyakorlatilag kétszer annyi ideig tartott vele a vágás, mint az MTD-vel szokott. Az anyaghasználata sem igazán jött be, ilyen szétesős műanyagnak tűnik az egész, viszont gyakorlatilag pöccre indult, ami pozitívum, mert az MTD-vel hidegen elég sokat szoktam kínlódni. (Konkrét típusokat tudok írni kicsit később, fejből most nem tudom.)

Tudtok ajánlani valamit 50 körül, ami ötvözi a kettő előnyeit, tehát erős, könnyen indul, és szépen lehet vágni vele ilyen méretű füvet is?
Egyébiránt szívesen meghallgatok bármilyen tapasztalatot különböző márkákról, modellekről.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.