Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) p06 válasza rizso (#9200) üzenetére


p06
senior tag

Tényleg bocs!! Köszi ,hogy belinkelted újra!!
Nem tudom még nem sikerűlt kikapcsolni de valóban nem rossz ;]

[ Szerkesztve ]

(#9202) rizso válasza p06 (#9201) üzenetére


rizso
addikt

Én most a SE Neo-t várom nagyon...Végre egy kompakt méretű telefon, ami belül is erős, a kijelzője is szép, a kamerája is korrekt, és a legújabb androiddal érkezik! Eddig csak jókat hallottam/olvastam a kamerájáról, reméljük valóban nem okoz csalódást :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9203) p06 válasza rizso (#9202) üzenetére


p06
senior tag

Hát reméljük :)
Bár én jelenleg SE-t úgy vennék hogy miután kijön várok fél évet :)
Biztos ami biztos.
Bár jó lenne már valami ütős Samsung Pixon XX is Androiddal és Samoled2-vel :)

[ Szerkesztve ]

(#9204) rizso válasza p06 (#9203) üzenetére


rizso
addikt

Igen, sok minden jó lenne ;] Én is örülnék egy bivalyerős telefonnak, aminek nagyon tuti kamerája van Xenon+LED vakupárossal (mint pl. Sationál). De én reménykedek azért a Neo-ban, a mérete számomra pont jó lenne...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9205) ludsimon


ludsimon
veterán

Szerintem meg a Neo is ugyan olyan szar lesz mint minden más androidos telefon fotóban...
Galaxy S is csak elfogadható 720p videót tud készíteni (az a hülye háttérzaj nagyon idegesítő), a képei meg a 3-4 éves Nokiák szintjén áll, vagy talán még azt se üti meg...
Maradok az N79-nél amíg nem jön egy erős kamerás telefon a képbe.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#9206) p06 válasza ludsimon (#9205) üzenetére


p06
senior tag

"képei meg a 3-4 éves Nokiák szintjén áll"
Ezt azért én vitatnám. Nem csinál olyan rossz képeket persze nem egy N8 de azért jobb mint egy 3-4 Nokia szerintem. De ha nem így van akkor bocs, de ez az én tapasztalatom.Kis kép javítás (pl:kontraszt) akkor nem olyan rosszak azok a képek.

[ Szerkesztve ]

(#9207) ludsimon válasza p06 (#9206) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem szeretném tele floodolni fölöslegesen a topicot, de legyen elég ennyi.
[link]
2008 októberi telefon az N79.
Vagy ott van az N82 ami 2007-es. Keresztbe lenyel egy bármilyen mostani androidot fotóban.
Ennyit erről és nem kívánok vitát nyitni erről.
Beszéljenek a képek.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#9208) p06 válasza ludsimon (#9207) üzenetére


p06
senior tag

Igazad van elfogadom!!
De akkor is tartom magam ahoz hogy nem csinál rossz képeket ;]

(#9209) rizso válasza ludsimon (#9205) üzenetére


rizso
addikt

Reméljük nem lesz igazad!

Amúgy szerintem kicsit szigorú (talán elfogult is) vagy az N79 vs Android témával kapcsolatban. Azért vannak olyan Androidos telefonok, amik nem csinálnak "szar" képeket. Azt hiszem egy Galaxy S (vagy akár Ace is), de még akár 1-2 motorola is bőven vállalható (HTC-t nem véletlenül nem említem, azok idézőjel nélküli szar képeket csinálnak)! A másik, hogy egy N79/N82 is tud "szar" képeket produkálni...

No mindegy, ha a Neo hozza pl. a Wave/Galaxy S szintjét, és árban sem lesz vészes, akkor simán egy frankó fotós-videós-Androidos telefon lesz.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9210) remixboy


remixboy
tag

Nokia n95 8GB
makro

[link]
[link]

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#9211) janes74


janes74
senior tag

"Készül a hátam" :D Amúgy még mindíg Spica.[link]

(#9212) ludsimon válasza rizso (#9209) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem vagyok elfogult se a márkához, se a típushoz.
Én lennék az első aki megvenné azt a telefont ami nyilvánvalóan jobb képet készít.
De N79-et mindenképpen meg 'kell' tartanom a sport miatt. Kell nekem a Sports Tracker.
De már én legbelül érzem, hogy a Nokia kidobta a taccsot és nem tudja már többet magát visszahozni az élmezőnybe.

Galaxy S és a többi android se tud olyan képet készíteni mint a régebbi 5 megapixeles Nokiák. Ezt Te is beláthatnád.
Itt nem azzal kell jönni, hogy mit tud produkálni 'rossz passzban'..
Hanem most mindegyiknél a tudásához legjobb képet néznénk akkor odaveri a 4 éves 'csoda' Nokia.
Pont.

undefined

(#9213) rizso válasza ludsimon (#9212) üzenetére


rizso
addikt

Nem is az a lényeg, hogy melyik jobb/rosszabb, hanem hogy használható képeket lehet lőni néhány androidos telóval is. Nincs bajom az N79-cel (sőt mindig is egy olyan telefon lesz az N82-vel együtt, amit bármikor el tudok képzelni második/tartalék telefonnak), de nem csak az készít használható képeket ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9214) Danny750 válasza rizso (#9213) üzenetére


Danny750
őstag

Most ennyi futotta...nincs túl nagy választék! :DDD
(az 1-ik kép nagyon fura lett menet közben csináltam, aközepe éles máshol meg ,mosott XD)
Ilyen LADA-t sem láttam még!:D
[link]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9215) Danny750


Danny750
őstag

Nahm akkor kéremszépen nézzétek meg Lefthorse képeit X10mini-vel! Az lazán odacspja a samut és a nokiát is! :R (és Androidos, jelenleg a legjobb kamerában)
Am meg nem rossz a Nokia ,de amíg nem nagyon volt más 5mpx-es a kezedben (csak G600 meg n82) ,adddig nem kell leszólni a többit! Hidd el értő kézben tudnak azok is!
Nézd meg a k850i-t! (moddolt softtal már elég vállalható, nekem az n79-em sem lőtt szebb képeket....,Nahm és ott a Zn5 az meg nagyon üt!+ott a c901+c905+t650) (ha a kamera fontos meg a minőség akkro próbálja ki mindenki, mert nagyon tud!!) :K Sztem a legjobb 5mpx-es a Zn5 úgy mondom ,hogy majdnem mindenféle 5mpx-es telóm volt!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9216) Danny750 válasza Danny750 (#9215) üzenetére


Danny750
őstag

Am meg a tesztekben majdnem mindenhol direkt lehúzták a k850i-t és már kiforrott softon N95 és stb-vel vetették össze! (Miért nem vártak az újabb softra ,úgy lett volna igazságos és ahogy nézem új softtal a k850i ,azért veri az N95/8gb-ot!)
Sajna amit végképp nemtudtam megszokni a nokiákban az a gyenge kijelző+a nagyon lassú symbian! (fotókat alig akarja behozni, az viszont igaz ,hogy közöttük az N79 a legfürgébb)
Már 2.szor próbálkoztam átállni a Sony-ról ,de nemtok! :C Mindíg hiányzik a sima a2-es SE!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9217) rizso válasza Danny750 (#9215) üzenetére


rizso
addikt

Hát nem tudom...Szép Lefthorse munkája, de az x10mini-t nem repíti az első helyre. Szépek a képek, de simán megállapítható, hogy SE-nal készültek (és itt most a hibákra gondolok)...Persze nem rosszak a képek, simán használhatóak - ez tény :)
Számomra még mindig az N8 és az i8510 vannak a csúcson...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9218) Danny750 válasza rizso (#9217) üzenetére


Danny750
őstag

Én azt mondtam a legjobb 5mpx-es androidos teló! (nem beszéltem a 8asokról,meg 12mpx-esről) :DDD
Amiket te írtál azok nem is androidosok!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9219) rizso válasza Danny750 (#9218) üzenetére


rizso
addikt

Jah, hogy 5MP-es androidok közül szerinted a legjobb - az más...Én továbbra sem tartom egy világmegváltó teljesítménynek, de az tény, hogy nem rossz, egészen használható :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9220) Danny750 válasza rizso (#9219) üzenetére


Danny750
őstag

Most még az ExmorR-re leszek kiványcsi a SonyEriccsonokban!!! :DDD
Innov8 nagyon jó fotóban ,de sajna használhatatlan teló és óriási!! :W

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9221) korpicschess


korpicschess
veterán

Bedobok még 1 képet a macskámról ha már erre járok, szerintem egész jó lett.
[link]
Hajrá SGS! :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9222) korpicschess


korpicschess
veterán

[link]
[link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9223) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok!
Kicsit régebben (fél-1 éve) már rátaláltam erre a topikra, de azóta elveszítettem... Pár kép amit a telefonommal, egy Nokia N95-el csináltam (illetve pár kép még az előző telefonommal is: Samsung U600):

Katt :)

(#9224) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

N95 8Gb
Csak a makró mód miatt készült a kép :D

(#9225) runner 125 válasza Lacazr93 (#9224) üzenetére


runner 125
nagyúr

Eredeti felbontásban többet mondana a kép, viszont az élességet én a dugó fém részére állítottam volna.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9226) janes74 válasza korpicschess (#9222) üzenetére


janes74
senior tag

A második tetszik.Legiaap,és Én is szeretünk aluról fényképezni fát. :D

(#9228) janes74 válasza janes74 (#9227) üzenetére


janes74
senior tag

(#9229) Danny750


Danny750
őstag

Sztem a fényviszonyokhoz képest egész jó! (C902)
[link]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9230) runner 125 válasza Danny750 (#9229) üzenetére


runner 125
nagyúr

Való igaz, egész frankó ahhoz képest, h viszonylag sötét volt már. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9231) janes74 válasza Danny750 (#9229) üzenetére


janes74
senior tag

Szépek a színek,jó kép.

(#9232) flash-


flash-
veterán

Néhány fotó Samsung Galaxy ACE telefonnal:

(a kinti képek borús időben készültek,ezér nem a legjobbak

http://img12.imageshack.us/img12/1056/57064003.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/4381/14701429.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/5283/82438399.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/3074/20110314141217.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/1451/20110314141228.jpg

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9233) flash-


flash-
veterán

(nem tudom hogy lehet miniatürizált előképes képet belinkelni:(

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9234) rizso válasza flash- (#9232) üzenetére


rizso
addikt

Ezek tényleg nem a legjobbak, de amúgy már nézegettem az Ace képeit, és elég jók szerintem is :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9235) postajoska


postajoska
tag

Pár kép Motorola Milestone-nal.

1.
2.
3.
4.

Véleményekre, kritikákra nyitott vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#9236) legiaap


legiaap
nagyúr

Pár friss Samsung Galaxy Spica kép:
London Eye
Big Ben
Westminster Abbey
Double-deckers
Felhők felett ragyog a nap...
Secret Squirrel

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9237) janes74 válasza legiaap (#9236) üzenetére


janes74
senior tag

Szépek lettek a képek,grt.Jók a "modellek" is.Gyűjtöd a Nexus One-ra a fontot? :D

(#9238) ludsimon válasza legiaap (#9236) üzenetére


ludsimon
veterán

Nekem is tetszenek!
A mókusos az jó fej lett nagyon. :)

Megnéztem már egyszer. Illetve most megnéztem még 3x keresve a 'modelleket' de nagy csalódásomra nem találkoztam ilyennel a képek között. :U

undefined

(#9239) janes74 válasza ludsimon (#9238) üzenetére


janes74
senior tag

:D

(#9240) legiaap válasza janes74 (#9237) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egyelőre melót találjak aztán jöhet a habzsi-dőzsi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9241) duvi


duvi
nagyúr

Ha már itt a tavasz csináltam pár közelit a Wave II-vel: LINK

[ Szerkesztve ]

(#9242) rizso


rizso
addikt

No, néhány képek én is rakok be, ezúttal Motorola Defy volt az elkövető :)
Macsek - közeli vakus
"Táj"
Pécs - albi ablakából
Fák
Újra macsek
Rozsda

Alap beállításokkal készültek a képek, nem használtam effekteket (majd olyanok is lesznek valamikor), illetve próbáltam jobb képeket berakni (igen, ennél gyengébbeket nagyon könnyű összehozni). Kijelenthetem, hogy nem a Defy a legjobb fotós mobil ;] Viszont szerintem annyira nem is rossz, mint pl. egy újabb HTC...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9243) Danny750 válasza rizso (#9242) üzenetére


Danny750
őstag

Víz alatti felvételek?? :DD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9244) rizso válasza Danny750 (#9243) üzenetére


rizso
addikt

Dehh :D Nem egy beázott Defy-ről hallottam...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9245) Danny750


Danny750
őstag

Nah ilyen képet csinál egy w890i! Sztem ahhoz képest ,hogy fix focus-os egész jó! :K
[link]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#9246) korpicschess válasza rizso (#9242) üzenetére


korpicschess
veterán

Elég durván mos a szoftver. Próbáld meg camera360-nal milyen képeket csinál, állítsd át a jpeg tömörítés értékét is a legjobbra. Szerintem jobbakat lehet vele lőni, mint az alap app-al.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9247) runner 125 válasza rizso (#9242) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem rosszak ezek a fotók, egyedül valóban a zajmosás erős.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9248) rizso válasza korpicschess (#9246) üzenetére


rizso
addikt

Na majd holnap ha megfelelő idő lesz, akkor kipróbálom 100%-os image quality-val ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9249) p06 válasza Danny750 (#9245) üzenetére


p06
senior tag

óóóó a nosztalgia :) :R
Nekem is ilyen volt és tényleg egész elfogadhatókat készített. Amúgy nem rossz a kép !! Szépek a színek nekem sokszor homályosodott, és a fényt elég rosszul kezelte de neked szépen sikerült gratula. :R

(#9250) B1T3 válasza rizso (#9244) üzenetére


B1T3
addikt

Azért azt talán nem lenne neki szabad. :D Persze nem mindegy, hogy a víz hogyan éri.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.