Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) kaller1 válasza qestion (#649) üzenetére


kaller1
veterán

Elnézést...K750@W800,amúgy az EXIF adatokban benne van... ;)

.::> <::.

(#652) jhos910


jhos910
aktív tag

A muter e700 ával készült ez a kép még régebben szegeden a pláza előtt :)
Nagy tuning rajongó vagyok ezért muszály volt lekapni .
(a JE design felirat nem valószínű hogy eredeti !!! mivel...........)

[link]




[Szerkesztve]

(#653) Icedevil válasza AS (#647) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Jo az E900 már láttam olyat csak a gombok amok nem tetszenek de igen szupi kis telko. :DD

(#654) AS


AS
félisten

Szintém Samsung E900-al készült!
[link]
:)

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#655) Probiker válasza jhos910 (#652) üzenetére


Probiker
aktív tag

Húú de zsír cuccos :)) :P

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#656) qestion válasza kaller1 (#651) üzenetére


qestion
aktív tag

csak megnyitom, osztmehet atempbe :P

a pálya

(#657) Sirandrish válasza kaller1 (#648) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez milyen teloval lett csinálva? k750?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#658) Sirandrish válasza jhos910 (#652) üzenetére


Sirandrish
legenda

ahhoz képest szép:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#659) kaller1 válasza Sirandrish (#657) üzenetére


kaller1
veterán

Igen,azzal...

.::> <::.

(#660) S e t h


S e t h
nagyúr

A hszek alapján azért kiviláglik, hogy ki melyik márka irányában elfogult.Én azért degradáltam le a videó minőségét mert láttam 6280 és n93 videókat és ahhoz képest írtam azt, hogy ez gyenge.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#661) Sirandrish válasza S e t h (#660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én Samsung párti vagyok mégis azt mondom hogy a SE makró képei verhetetlenek..amugy meg n93? hol kapható az? mert ennyi erővel akkor nézzük a Samu b600at aminek 10mpxes kamja van..nem baj hogy csak koreába kapható de akkor is...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#662) eddie17


eddie17
addikt

Na az én versenyzőm egy Sony Ericsson v600i!
Videó: [link]
Kép: [link]

(#663) Bernardo20 válasza eddie17 (#662) üzenetére


Bernardo20
senior tag

egész tisztességes felvételeket lehet vele készinteni.. főleg ennyiért igazán jó vétel volt:)

a k600i-s topicban még feltettem egy fontos kérdést amire még nem válaszoltál a hivószámkijelzésel kapcsolatban. megtennéd, hogy kommentelsz a topicba egy választ?:)

(#664) eddie17 válasza Bernardo20 (#663) üzenetére


eddie17
addikt

Válaszoltam a másik topicba
Amugy tényleg nem rossz, ennyit bőven megért!

(#665) Sirandrish válasza eddie17 (#662) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem rossz..ténylg..picit zajos maga a kép de ahogy elnézem az időjárás sem épp a legegfelelőbb volt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#666) Icedevil válasza eddie17 (#664) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Nem vártam volna a V600-tol hogy ijen jo kis kepeket csinál minden elismerésem,ennyi pénzért...

(#667) Sirandrish válasza Icedevil (#666) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mé mennyi pénz most egy v600?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#668) Bernardo20 válasza Sirandrish (#667) üzenetére


Bernardo20
senior tag

35-41 között láttam..
én veszek egyet az biztos..ideje lecserélni a 3310-est:D

(#669) eddie17 válasza Sirandrish (#667) üzenetére


eddie17
addikt

Tényleg nem a legjobb idő van fotózásra!
35ezerért vettem zsir ujan és ahhoz képest még gány időbe is elfogadható képet gyárt:)

(#670) Sirandrish válasza Bernardo20 (#668) üzenetére


Sirandrish
legenda

3310est használsz? ez szép dolog..nem gondoltam volna hogy van még ilyen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#671) Sirandrish válasza eddie17 (#669) üzenetére


Sirandrish
legenda

annyiért nem volt pénz..és tényleg szép képet csinál:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#672) Bernardo20 válasza Sirandrish (#670) üzenetére


Bernardo20
senior tag

sokan vannak még akik ilyet használnak.
Egyébként moto e398 al nyomtam nagyon sokáig,csak megadta magát..igy már elég régóta használom a régi 3310esemet..kész rémálom,de erős nosztalgia. De nem birom már vele sokáig! főleg, hogy megtaláltam az utódját a v600i személyében.

(#673) Sirandrish válasza Bernardo20 (#672) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát használnak de mellette azért sokaknak van más telojuk..szerintem nem fogod megbánni a v600at hisz annyiért simán megéri:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#674) eddie17


eddie17
addikt

NA egy kicsit kisütött a nap és fotóztam:D
[link]
[link]
[link]
[link]
közeli: [link]

(#675) Sirandrish válasza eddie17 (#674) üzenetére


Sirandrish
legenda

mondtam én..jóóó:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#676) Bernardo20 válasza eddie17 (#674) üzenetére


Bernardo20
senior tag

ez nagyon jó. nekem nem is kell jobb egy telefontól:D :R

(#677) eddie17 válasza Sirandrish (#675) üzenetére


eddie17
addikt

:D szerintem sem rossz! Azért mégis csak SE!:D

(#678) eddie17 válasza Bernardo20 (#676) üzenetére


eddie17
addikt

Hát szerintem sem kell többet elvárni egy ilyen kaliberü telefontól!
Ha még szebb idő lesz még szebb képeket lehet majd csinálni! :C

(#679) Sirandrish válasza eddie17 (#677) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát végülis:DD jah...Samu powaa:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#680) eddie17 válasza Sirandrish (#679) üzenetére


eddie17
addikt

Tudtam!:D Írni is akartam hogy samu párti vagy:)
A samsungok is tetszenek de maradok ennél a ''szépségnél''
JA és r'n'r 4ever :C :DD

(#681) AS


AS
félisten

Szeritem most makroban a Samsung P850 legjobb europában.
És azért is mert ilyen opcio nincs benne!!
Tehát még makrot sem kel használni és mégis lehet közelröl fozozni és kép szuper éles lesz! :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#682) Ricardo válasza AS (#681) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha nincs makro mód akkor nem lehet benne a legjobb ;)
Közelről fotózni nem feltétlenül egyenlő a makrófal. Jól van beállítva az egy dolog. Ez kb olyan mint ha nincs vaku de a lámpánál lehet szép képeket csinálni.

(#683) Sirandrish válasza eddie17 (#680) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért a legjobbhoz huz a szived mi?:):D jah és Igazad van...RNR powaa:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#684) Sirandrish válasza AS (#681) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem makrónélkül nem tud olyan képeket csinálni közelröl mint a makróval ellátott telok..ez nem iskérdés...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#685) AS


AS
félisten

Akkor nézétek meg nokia e60-röl készült képet [link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#686) mark83bp válasza AS (#681) üzenetére


mark83bp
tag

kikérem eme alaptalan megállapitásokat én és a kis mobilom nevében :O

emlékeztetőül néhány eddigi alkotásom:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

majd még alkotok csak a szigorlatomon legyek tul..
(az a legjobb,hogy 2éves készülékeken veszekszünk..azóta hol a világ?..szuper nokia:)
bár már kinéztem a vs 906-t.. arre lecserélem..elkezdtem gyüteni( 4megapixel..4x optikai zoom..vga kijelző és videófelvevő..ahhh)
ui.: amugy ár-foto viszonylatban semmise veri a K750és társait..hiába kerül 2-2.5x annyiba a mobilom..annyival nem jobb :DDD

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#687) AS


AS
félisten

Ti csak makrozni tudtok?
hol maradnak a tájképek? :)

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#688) Sirandrish válasza AS (#687) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezeket én is hiányolom..meg a saját házról készült képeket:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#689) kaller1 válasza AS (#687) üzenetére


kaller1
veterán

Hajnali kép:[link]

.::> <::.

(#690) Bernardo20 válasza kaller1 (#689) üzenetére


Bernardo20
senior tag

ez nagyon-nagyon szép kép! gyönyörű a táj!

(#691) eddie17


eddie17
addikt

Nálunk is van szép táj:D [link]
remélem hamar kész lesznek az átalakitással tescová :)

(#692) Sirandrish válasza kaller1 (#689) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nagyon jó lett..szép:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#693) Sirandrish válasza eddie17 (#691) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez csodálatos táj..gondolom a turisták imádják:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#694) eddie17 válasza Sirandrish (#693) üzenetére


eddie17
addikt

Hát ha erre jár turista akkor az az Ő baja:D Eddig turistát csak akkor láttam kicsiny városunkban amikor jöttek németországból a testvérváros lakói:)
Valahogy nem egy szép látvány egy 30éves rosszant csöves lakta építmény!
Na majd jól megcsinálja az önkormyánzat:D

(#695) eddie17


eddie17
addikt

Na azért van mellete szép hely is:)[link]
rájöttem hogy van rajta minőség állítás és több mint a kétszerese lesz a mérete a képnek :B

(#696) kaller1


kaller1
veterán

Nyíregyháza-Vadaspark,pár kép:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

.::> <::.

(#697) Sirandrish válasza eddie17 (#694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát végülis kit mi érdekel?:D el lehet adni történeti romokként:D
az önkormányzat meg majd megcsinálja ha jó befektetésnek találja:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#698) Sirandrish válasza kaller1 (#696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsi..hülye vagyok de mivel iskészültek?:))
jah és nyíregyházi vagy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#699) kaller1 válasza Sirandrish (#698) üzenetére


kaller1
veterán

K750,és nem nyíri vagyok...:)

.::> <::.

(#700) AS


AS
félisten

Mindig irjátok oda mivel készült kép, mert pl aki nem jár ide gyakran nemtudja mivel készült...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.