Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Sirandrish válasza melinda75 (#295) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szépek..az tuti..jo kis telo ez:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#302) AS válasza Sirandrish (#300) üzenetére


AS
félisten

lol :D :Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#303) Sirandrish válasza AS (#302) üzenetére


Sirandrish
legenda

miaz?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#304) AS válasza Sirandrish (#303) üzenetére


AS
félisten

d600 al hoviharban: :)
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#305) RAM válasza Sirandrish (#300) üzenetére


RAM
őstag

jó, nem csak a legjobb képeket kellene bemutatni, hanem az átlagosat, bemozdultat, átlag alatti, esti, ...

Csak tisztán

(#306) AS


AS
félisten

Ez is D600-al készült!
Érdekes képek: :DD
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#307) Sirandrish válasza AS (#304) üzenetére


Sirandrish
legenda

a vihartol azért távol van:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#308) Sirandrish válasza RAM (#305) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem én rakom fel ezeket ha nem vennéd észre..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#309) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Képeket is kérnék szépen a hozzászólásokhoz.
(Magyarul: mellőzzük az offot.)
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#310) melinda75 válasza AS (#298) üzenetére


melinda75
tag

köszi :C

melinda75

(#311) melinda75 válasza Sirandrish (#301) üzenetére


melinda75
tag

neked is köszi :C

melinda75

(#312) melinda75 válasza RAM (#305) üzenetére


melinda75
tag

nekem ezek az átlagosak mert én nem tudok fényképezni. de egy teljesen automatával mint ezen a telon van nem nehéz. persze nekem is voltak bemozdult képeim de már többé kevésbé megtanultam hogy kell ellöni a képet.

melinda75

(#313) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A korábbiakhoz hozzátenném:
- használjátok a MOD-gombot.
Azért van.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#314) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Ezek úgy lábak : [link]. Nem tudom miért, nekem bejön ez a kép vmiért.

Ez meg a Magyar Demokrata Club logója lehet : [link]. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#315) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezek Sharp Gx30al Készültek kis felbontásban.
[link]
[link]
[link]
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#316) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah találtam pár képet még..ezek Gx30al készültek nagy felbontásba..hát meg kell hogy mondjam hogy ennek a 0.9mpxes kamja sok sok 2mpx-es kamerát leköröz..de beszéljenek a képek:))
Személyes kedvencem a virágcsokor:)))
[link]
[link]
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#317) Ricardo válasza Sirandrish (#316) üzenetére


Ricardo
félisten

Szép képek.

(#318) RAM válasza Agostino (#314) üzenetére


RAM
őstag

Mennyi Mpx, Mivel készültek? ST60, (MC60 :DDD) ...?


Kis infót a képekhez lécci tegyetek...

Csak tisztán

(#319) manómancs válasza Sirandrish (#315) üzenetére


manómancs
csendes tag

nekem is sharp gx30-am van, és imádom, mert szerintem is gyönyörű képeket tud csinálni

''A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik.''

(#320) canniball válasza RAM (#318) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha jól tippelek Agostino kolléga képei egy SE K750-nel készültek.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#321) RAM


RAM
őstag

Videókból melyik készülékek a jók?
N70, E720 (352*288 féleséget) melyikek tudnak még. Úgy, hogy a K50i már nem jó.
Van még 60ezer maxig?

Jöhetnek ide a bizonyítékok! ;]


[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#322) Agostino válasza RAM (#318) üzenetére


Agostino
addikt

Te most ismersz engem, hogy elsoroltad az eddigi telefonjaimat, vagy csak ráhibáztál? Esetleg ennyire nyomonköveted az életem? : DD

Amúgy bocs, elfelejtettem irni a készüléket, de canniball jól mondja, K750ivel lövöldöztem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#323) RAM válasza Agostino (#322) üzenetére


RAM
őstag

A K750i amilyen erős fényképben, olyan gyenge videóban ...
Videókat nem lősz ;] ?

Csak tisztán

(#324) Sirandrish válasza Ricardo (#317) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem is..ez a kis telo is nagyon szép képeket csinál.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#325) Sirandrish válasza manómancs (#319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem most D600am van..azelőtt volt 2vel gx30am de szerettem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#326) Sirandrish válasza RAM (#323) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha a videó számit akkor D600...szerintem mostanság annál szebb videot nem csinál telo..nem fixelse gyors..ahogy a kezed mozog ugy reagál és nem folyik el mint az sonyké...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#327) Agostino válasza RAM (#323) üzenetére


Agostino
addikt

Nem nagyon van mit felvenni. : )) Magánéletem videoit pedig nem óhajtom feláldozni, még akkor sem, ha ezzel szétoszlatok benned egy tévhitet. >: ))

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#328) legiaap


legiaap
nagyúr

Helósztok!
Itt van még kettő jól sikerült kép még mindíg D600-al.
:)
[link]
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#329) AS


AS
félisten

Igen D600 video felvevöje legjobb jobb mint a nokia VGA video felvevöje!
Gyönyörüen vezs fel videot. igaz 30 fps nincs meg de cserébe kép tökéletes- :) :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#330) Sirandrish válasza AS (#329) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is igy gondolom..jah és ha lessz időm akkor ma én is dobok fel pár képet:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#331) Mihaly


Mihaly
csendes tag

Hellosztok
Ez a kép is D600-al készült gondoltam felrakom
[link]
759kb lett sztem ez elég nagy nektek mekkora a legnagyobb :D

[Szerkesztve]

(#332) RAM válasza AS (#329) üzenetére


RAM
őstag

melyik Nokia VGA -nál?
6280, N70 -nél már nem jobb. Vagy igen? :F


[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#333) AS válasza RAM (#332) üzenetére


AS
félisten

N70-nél mindenkép!
6280 ugye VGA videot vesz fel de szinek és fps nincs rendben..
Mig D600 tökéletes minöségben veszi fel a videot.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#334) Sirandrish


Sirandrish
legenda

D600 közepes felbontás közepes minőség.
[link]
[link]
[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#335) AS válasza Sirandrish (#334) üzenetére


AS
félisten

Igy is jó :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#336) Sirandrish válasza AS (#335) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem is elég szépek..nincs is rá panasz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#337) kovsol


kovsol
titán

úgy ézem elég sok embernek van D600 telója

nekem most csak egy P800 ra futja

May the Force be with you!

(#338) AS


AS
félisten

Elkészültek a videok 80-al mentünk és igy folyamatos kép. hamarosan felrakom.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#339) AS


AS
félisten

Tádá! :D

D600a-l készült video. ezen a helyen a duna csunya dolgokat müvelt... hát igen ilyen természet.

Jó minöségü d600-al készült video tölthető [link]

(lesz még)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#340) AS


AS
félisten

D600-al készült video! kocsibol, 70-el. felhuzot ablaknál!
Igen a D600 az tud!
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#342) Sirandrish válasza Atomgeszi (#341) üzenetére


Sirandrish
legenda

amin dátum van az milyen kép?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#343) RAM válasza AS (#340) üzenetére


RAM
őstag

Ez tényleg jó videó!

Csak tisztán

(#344) AS válasza RAM (#343) üzenetére


AS
félisten

Igen. és még lesz, csak hát családi videot nem rakok fel, azok mégjobak.
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#345) Sirandrish válasza AS (#344) üzenetére


Sirandrish
legenda

amugy milyen lejátszóval lehet gépen megnézni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#346) Atomgeszi válasza Sirandrish (#342) üzenetére


Atomgeszi
veterán

MIndegyik kép megvan dátumozva....

(#347) RAM válasza Sirandrish (#345) üzenetére


RAM
őstag

Elvileg, majdnem mindegyikkel. :DD

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#348) AS


AS
félisten

Nem a lejátszo lényeg hanem a kodek. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#349) Sirandrish válasza Atomgeszi (#346) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah bocs..én csak a virágosokon vettem észre

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#350) Sirandrish válasza RAM (#347) üzenetére


Sirandrish
legenda

PowerDVD befőtt vele:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.