Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107167) Aryon87 válasza novinyul (#107166) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyon bejon. Mindig is elegedett voltam a Xiaomikkal, annak ellenere is hogy mennyi nyivakolast olvasok FB-n a markarol.
Ennel a kis merettol tartottam eleinte, de mikor kivettem a dobozbol, par ora utan meg elveztem is hogy milyen kicsi (P40Pro-tol kb fel centivel alacsonyabb). Nincs lapatkezem, boven kenyelmesen tudom egy kezzel is hasznalni. Rendszer porgos, kijelzo allati, HK hangzasa brutalis. Valoszinuleg van IP vedettsege is, csak nem irtak semmit rola, pedig a sim talcanal ott a tomitogumi. De nem probalom ki:DD
Kamerat meg nem tudtam elesben bevetni, az a par kep amiket lottem egesz tetszetosek.
Gcam is fut rajta (11T-n laggtenger az elokep a Dimensity miatt), majd csinalok kepeket vele ejjel.
11Lite 5G NE is szuper telefon es ahhoz kepest milyen kategoriat kepvisel, nagyon jo kepeket keszit.
11T megy vissza, S20FE meg uj tulajhoz vandorol.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.