Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIREFALL - T/FPS MMO

Hozzászólások

(#21) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Report:

Na, megvolt az első igazi misszióm egyedül, és sajnos a spawn-nal nem vagyok megelégedve. Nem hagyott időt és teret "élni" és a küldetést megcsinálni. Amint leöltem a 4 rosszhiút, pár másodperccel később már ott is volt a következő adag. Ez már önmagában is elég probléma, de ehhez párosul az, hogy az újonnan érkezők nem távolról szaladnak feléd, hanem hirtelen odaspawn-olnak, akár a hátad mögött 1m-rel. Egyik alkalommal pont ott álltam a spawn-pont közepén, és "csettintésre" be lettem kerítve, miközben a térképen néztem, merre is kell mennem.

Ezt játszottam úgy 20 percig, egy métert se haladva előre, mikor meguntam és átfutottam a tömegen. Harc közben többször is halál közeli állapotba kerültem, egyszer meg is haltam. A futás eredménye 15%-nyi HP-veszteség.

A másik probléma, hogy az ember nem igazán érzi a fejlesztéseket. A TechTree-n alig van igazán fejlődés, leginkább csak a balansz változik. A legtöbb kifejleszthető cucc a már meglévő, hasonló képességű változat kiváltója. Pl fejleszthetsz olyan gépfegyvert a mostani helyett, ami ugyan gyorsabban tölt újra, de kisebb a DMG-je, mint a réginek. Vagy a DMG-je nagyobb, viszont lassabb és kicsi a tár. Meg hasonlók. Az nem fejlődés, ha egyik kézzel adsz egyet, a másikkal meg kettőt elveszel... Ugyanakkor ez megkerülhetetlen, mert az új vázak kifejlesztéséhez végig kell menned a TT legalább két ágán a háromból.

A krafting a szokásos. Komoly cuccokhoz rengeteg nyersanyag kell és olyan alkatrészek, amik szintén rengeteg nyersanyagba kerülnek. Majd elválik hogyan tovább.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIREFALL - T/FPS MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.