Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIREFALL - T/FPS MMO

Hozzászólások

(#1) .Oldman.


.Oldman.
tag

Sziasztok,

A játék bétája már elindult, melyre [IDE] kattintva lehet jelentkezni.

Aki szeretette a TF2-t és a Borderlands-ot, annak jóformán kihagyhatatlan játék lesz. De szerintem egy-két mmorpg rajongó is csatlakozik az egyre népesebb táborhoz.

Akinek van kedve a fenti linken található a játék trailer-e és ingame videó is.

Mivel a játékot még fejlesztik, aki kicsit tud angolul annak lehetősége van ötletelni és ajánlani a többi fórumózóval együtt. Ha ide összegyűjtünk gondolatokat, én is szívesen segítek beírni oda..

Üdv,
.om.

[ Szerkesztve ]

(#2) LLKobe válasza .Oldman. (#1) üzenetére


LLKobe
veterán

Üdv!

Láttam a FireFall topikot amit indítottál. Te esetleg bejutottál a bétára, tudnál segíteni a bejutásban? :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) LLKobe válasza .Oldman. (#1) üzenetére


LLKobe
veterán

Na ez privát akart lenni :DD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4) .Oldman. válasza LLKobe (#3) üzenetére


.Oldman.
tag

Szia,

Nem, sajnos eddig nem sikreült, de ahogy közeleg a megjelenés (még nincs dátum), remélem bejutok.
A jelenlegi rendszer szerint aki bent van, már behívhat x számú barátot, szóval drukkolj.. :)

.om.

(#5) LLKobe válasza .Oldman. (#4) üzenetére


LLKobe
veterán

Drukkolok nem kicsit ;) :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) LLKobe


LLKobe
veterán

Na én feliratkoztam, és kaptam is invite-ot a mostani nyílt béta hétvégére:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a Firefall jobban hasonlít a Borderlands2-re, mint kéne... 5-25fps, 20-40% GPU-terhelés, 20-40% CPU terhelés 1GB VRAM.

Az a vicces, hogy a bevezető videó alatt 70-80%-os a GPU-terhelés, a bejelentkező-képernyőnél meg 99-100%-os...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


LLKobe
veterán

De legalább f@sza a bevezető videó, nekem legalábbis bejött :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Leszámítva, hogy semmi értelme. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


LLKobe
veterán

Miért, szerintem teljesen frankó a sztori, jobb mint a szokásos "megtámadják a földet az idegenek" történet :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Jobban belegondolva a Firefall a mai játékok tökéletes karikatúrája. :C

Aki "megveszi", az azonnal játszhat a bétával. Amikor pedig elkészül, ingyenes lesz.

A mai AAA játékok fele ilyen. Mikor sok pénzért megjelenik, úgy fut, mintha béta lenne. És mire sikerül megjavítani, addigra fillérekbe kerül. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudna valaki nekem küldeni meghívót?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal meghívót csak a Staff tud neked küldeni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) .LnB válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem :( Más fórumon mintha küldtek volna egymásnak (ha jól olvastam) ezért mertem megpróbálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Stockbauer79 válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


Stockbauer79
tag

.Oldman írta: "A jelenlegi rendszer szerint aki bent van, már behívhat x számú barátot, szóval drukkolj."

just leave me alone

(#16) LLKobe válasza .LnB (#14) üzenetére


LLKobe
veterán

Én kaptam erre hétvégére béta meghívót ha érdekel odaadom. Ha neked nem másnak, szóljatok nyugodtan.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17) .LnB válasza LLKobe (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi, de tegnap megkaptam én is. Majd megnézem a hétvégén hogy milyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Az imént ismét toltam egy kicsit. Nekem nagyon bejön, bár rohadt bonyolult. Talán pont ezért. Nagyon meglátszik rajta, hogy MMO. Embertelen mennyiségű kraft és fejlesztéshegyek. Javult a teljesítmény. Most már csak ritkán esett le az FPS 30 alá, általában 35-40 közt tanyázott, ami még mindig nem sok, de már bőven benne van a játszható tartományban. Ami nem tetszik, hogy ezt ~50%-os GPU-load mellett. Mindezt úgy ,hogy a menüben, mikor statikus hátteret renderel, akkor megvan a 80FPS 99%-os LOAD mellett. Szóval vicces a szitu. A környezet hatalmas, a jumpjetek nagyon kellemesek, rövid távon repülni is lehet vele, ráadásul könnyű velük megmászni magas helyeket. Alig várom, hogy végre elérhető legyen. Az viszont tuti, hogy ismerve a rendszer hátterét, pénzt nem fogok beleölni.

Sosem toltam még MMO-t. Szokatlan nekem ez a hatalmas, nyitott világ.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Szereztem kódot. Egyre jobban tetszik, bár sok lesz a farm, azt már most látom...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) Ilsyde válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szólhattál volna, tavaly elég sok kulcs átment a kezeim kozott.

Kis ideig én is toltam, olyasmi mint a Borderlands (unalmas :DDD). De ha valakinek bejon ez a játékmenet akkor olvadozni fog. Folyamatos az akció és farmolni kell orrvérzésig.

Ha érdekel hasonló játék akkor a Defiance az amit ajánlok.

(#21) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Report:

Na, megvolt az első igazi misszióm egyedül, és sajnos a spawn-nal nem vagyok megelégedve. Nem hagyott időt és teret "élni" és a küldetést megcsinálni. Amint leöltem a 4 rosszhiút, pár másodperccel később már ott is volt a következő adag. Ez már önmagában is elég probléma, de ehhez párosul az, hogy az újonnan érkezők nem távolról szaladnak feléd, hanem hirtelen odaspawn-olnak, akár a hátad mögött 1m-rel. Egyik alkalommal pont ott álltam a spawn-pont közepén, és "csettintésre" be lettem kerítve, miközben a térképen néztem, merre is kell mennem.

Ezt játszottam úgy 20 percig, egy métert se haladva előre, mikor meguntam és átfutottam a tömegen. Harc közben többször is halál közeli állapotba kerültem, egyszer meg is haltam. A futás eredménye 15%-nyi HP-veszteség.

A másik probléma, hogy az ember nem igazán érzi a fejlesztéseket. A TechTree-n alig van igazán fejlődés, leginkább csak a balansz változik. A legtöbb kifejleszthető cucc a már meglévő, hasonló képességű változat kiváltója. Pl fejleszthetsz olyan gépfegyvert a mostani helyett, ami ugyan gyorsabban tölt újra, de kisebb a DMG-je, mint a réginek. Vagy a DMG-je nagyobb, viszont lassabb és kicsi a tár. Meg hasonlók. Az nem fejlődés, ha egyik kézzel adsz egyet, a másikkal meg kettőt elveszel... Ugyanakkor ez megkerülhetetlen, mert az új vázak kifejlesztéséhez végig kell menned a TT legalább két ágán a háromból.

A krafting a szokásos. Komoly cuccokhoz rengeteg nyersanyag kell és olyan alkatrészek, amik szintén rengeteg nyersanyagba kerülnek. Majd elválik hogyan tovább.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok!

béta kulcs:
OTD6P-106IJ-9TC9E-L27LF
ha kell van még 4 priv

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#23) mistixx


mistixx
tag

Open Beta hétvége azoknak akik regisztráltak béta kulcs reményében.
"Starting at 12:00pm Pacific Time on Friday, June 7th, until 11:59pm Pacific on Sunday".

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#24) Edem05


Edem05
őstag

Sziasztok!

Valaki játszik még ezzel a játékkal? Mert jó lenne társulni valakivel és együtt missziózni. :)

Egy kis érdekesség ilyet nem szűrűn lát az ember. kép1 kép2

(#25) Hajdi válasza Edem05 (#24) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én pár napja játszom, de angol tudás nélkül elég nehézkes lesz! Valami ts valóban jól jönne.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#26) myckey válasza Hajdi (#25) üzenetére


myckey
veterán

te inkább máshova gyere,te! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27) Edem05


Edem05
őstag

Firefall - BWA 2 Man Speed Run Hát nem tököltek a srácok! :Y Mi jó ha megcsináljuk 45 perc alatt :D

(#28) cikasz


cikasz
őstag

A "Firefall Scene Investigation" szeretettel várja a csapatban akaró/szerető játékosokat. Az Army-k között megtaláltok minket.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#29) Hajdi


Hajdi
senior tag

Két tornádó, morcos elefántok és a poén kedvéért leraktam egy thumpert! Még egy aprócska strike team jöhetett volna! :DDD

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#30) Edem05 válasza Hajdi (#29) üzenetére


Edem05
őstag

Szép, de a két Incursion-t úgyse tudod überelni! :D Kép

(#31) had423


had423
aktív tag

Játszik még valaki? :)

(#32) Edem05 válasza had423 (#31) üzenetére


Edem05
őstag

Igen! Csak a topik nem pörög. :D

(#33) had423 válasza Edem05 (#32) üzenetére


had423
aktív tag

2 napja kezdtem el a játékot, szóval elég sok dolog nem világos még.
Először is a marketplacen csak ilyen "egyszerhasználatos" fegyverek meg páncélok vannak, szóval nekem kell craftolni valamit. Elkezdtem ezeket a researcheket, még van belőlük fél óra. Ez az "assault plating II", meg a "plasma cannon II". Kiváncsi leszek.

Ezen a bwa-s videón, amit linkeltél pár hónapja, milyen fegyverrel megy a srác? Assaultnak nem lehet ilyen?

(#34) Edem05 válasza had423 (#33) üzenetére


Edem05
őstag

Minden kasztnak megvan a saját fegyvere. A te esetedben mivel assault vagy így a plasma cannon. A videóban amit linkeltem az bio crossbow és az a recluse fegyvere. :)

(#35) had423 válasza Edem05 (#34) üzenetére


had423
aktív tag

Amilyen minőségű resource-okat használok egy dolog craftolásához, ezzel aránysoan fog statokat adni?

(#36) Edem05 válasza had423 (#35) üzenetére


Edem05
őstag

Igen! A fehér színű a legrosszabb, aztán zöld, kék, lila. De a lilát azt inkább hagyjuk olyan ritka mint a fehér holló. Szóval zöld meg kék anyagokból már lehet csinálni egy közepesen jó fegyvert, plating-et, képességet.

(#37) had423 válasza Edem05 (#36) üzenetére


had423
aktív tag

Világos. Amúgy van még aktív magyar army?

(#38) Hajdi válasza had423 (#37) üzenetére


Hajdi
senior tag

Nem sűrűn láttam magyarokat klánokba tömörülve, ha van is akkor kicsike, vagy inaktív.

"The Man Who Sold the World"

(#39) had423 válasza Hajdi (#38) üzenetére


had423
aktív tag

Eleve magyarokat is alig látni. Néha ha találkozok egyel, de azoknak is van jobb dolguk, mint engem bébiszittelni, amit meg is értek. Már amúgy sincs rá nagy szükségem, 3as cuccokkal sokkal könnyebbek a küldik. Bwa-n már tudom solozni centert. :)
Ami fura, hogy hiába van annyi xp-m hogy kimaxolhatnám pédául a mass-t, rohadt sok cy kell hozzá. Mindenhez rohadt sok cy kell. Ráadásul a cuccok még törnek is. Talán a játék a legelején a legkeményebb.

(#40) Hajdi válasza had423 (#39) üzenetére


Hajdi
senior tag

Thumper/piac ... thumper/piac.

Én így oldom meg a cr hiányt! :))

"The Man Who Sold the World"

(#41) had423 válasza Hajdi (#40) üzenetére


had423
aktív tag

Nem tudom, hogy mi jön be magasabb szintű thumperekből, de a 10 perc alatt 3000 cr-t csak a bwa ad. :D
Igazából fogalmam sincs, de mindenki ezt mondja.
Mennyire fontos, hogy a cuccaimba craftoláskor rakjak optional componenteket? Csak mert elég drága némelyik.

(#42) Hajdi válasza had423 (#41) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én a 3-as cuccokba nem rakok, a tier4-be viszont már max repair és opcionálisan súly és power csökkentés. Egyébként ez a súlycsökkentős dolog eléggé egyedi, mert ugyebár mindenki mást fejleszt ki és oda kell figyelni nehogy túllépjük a cpu határt. Egyszóval jó dolog, csak át kell gondolni, mit és hogyan szeretnél fejleszteni a karaktereden.

"The Man Who Sold the World"

(#43) had423 válasza Hajdi (#42) üzenetére


had423
aktív tag

Na ez meg a másik. Azt addig értem, hogy aminek a repair pool-ja 0, azt nem lehet javítani, de vannak olyanok amiknek 5000 meg 7742 stb. Ezek minden egyes javítás után csökkennek? Akkor előbb vagy utóbb minden törik, nem? :F

(#44) Hajdi válasza had423 (#43) üzenetére


Hajdi
senior tag

Használattal minimálisan csökken, végleges halál esetén azt hiszem 10%...
Pár hasznos oldal:
http://accorddb.no-ip.org/firefall/itemtype.php
http://firefall-wiki.com/w/Optional_Component
http://www.rawr4firefall.com/?q=live-resource-feed

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#45) had423 válasza Hajdi (#44) üzenetére


had423
aktív tag

Azt nem írják valahol, hogy mennyi a max splash amit a plasma cannon tud?

(#46) had423


had423
aktív tag

Lila Accord elite servos IV-t mennyibe rakjam fel?

(#47) Hajdi válasza had423 (#46) üzenetére


Hajdi
senior tag

Igazából én mindig a piachoz igazítottam az árakat. Elég szépen le lehet bontani a marketplace-t.

"The Man Who Sold the World"

(#48) maross


maross
veterán

De kihalt a topic. Senkinek nem kell amd operator bundle 60$ kod ingyé? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#49) .OM. válasza maross (#48) üzenetére


.OM.
aktív tag

Hát igen, 2010 vége óta akit érdekelt, megúnta bétában..

ex .Oldman.

(#50) TESCO-Zsömle válasza maross (#48) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van más. Nekem kicsit tele lett a hócipőm, hogy AMD Gaming Evolved, és még Medium-on se volt hajlandó kipréselni magából 60 FPS-t. Arról az apróságról nem is beszélve, hogy a GPU csak a bejelentkező-képernyőn pörgött 98%-on, játék közben az ott tapasztalható 76 FPS-ből maradt 25, a GPU meg pörgött 38%-on.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIREFALL - T/FPS MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.