Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA World [BETA]

Hozzászólások

(#51) echterion válasza mgm81 (#50) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezekre a post-okra érdekes módon nincs semmi válasz. Nézz szét a fórumán. Vannak érdekes postok, na.

**********

(#52) knoz91 válasza echterion (#51) üzenetére


knoz91
tag

Annó én a 8.1es bugommal (olvasd előrébb hsz-eket) tettem fel kérdést a hivatalos fórumon, azóta se kaptam választ szerintem. :DDD Sajna, ez az EA staff...

Ezt valahogy meg is próbáltam szemre hányni néhány szép sorral ugyanott a fórumon, sajnos arra se kaptam választ. :W :DDD
No de mind1, fel a fejjel...Hamarosan 15, Feelelni fogjuk azt a... mi fene?... Ignite pc portot? :U

[ Szerkesztve ]

(#53) echterion válasza knoz91 (#52) üzenetére


echterion
nagyúr

Teszek az ignite-fosra (ez az ea-nak szól, nem neked), engem az érdekel, hogy lehessen normálisan játszani. Hogy költsek erre pénzt (pedig lenne számomra kedves játékos, akiért pénzt is adnék, hogy még jobb legyen nálambelőle), mikor pl. tegnap este 5 meccsből két döntetlen, két győzelem, egy vereség, és ezek közül csak a vereség és a két döntetlen maradt meg? Mert a lefújás után ha a túloldali nyomorék kihúzza a lankábelt, akkor olyan, mintha meg se történt volna a meccs. :U

**********

(#54) knoz91 válasza echterion (#53) üzenetére


knoz91
tag

Hát sajnos ennyi a stabilitás...

OFF: csak a példa, a staff hanyagságra: Követem még most is az nfs worldöt, habár vissza is raktam, hogy benézzek a garázsomba, kidobtak egy kódot, egy igen ritka autóra. A staff előbb leszedte a kódot, majd kidobta mégegyszer, mindenféle szűrés nélkül, aki egyszer tudta aktiválni, az másodszor is.

Na már most, lehet engem szídni, hogy a jófejséget nem referálom, de ez nem jófejség...aki ismeri ezt a staffot az jól tudja hogy mire gondolok: SZÍNTISZTA TREHÁNYSÁG.

Egy egymerő f**lefety amit ez a társaság művel...Annak örülnék a legjobban ha az nfs w-t is, meg ezt a fifát is átvenné egy komplett másik staff, mert ez így...pénztáp, és semmi cserébe.

Ja apropó pénz; ha meg is javul se költsél rá, mert egy idő után észreveszed hogy csak a por fekszi a pénztárcád (good advice az nfs world-ös történeteim után...NEM ÉRTE MEG már csak a játék miatt se. :) )

(#55) echterion válasza knoz91 (#54) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha normális szolgáltatást kapok, akkor hajlandó vagyok fizetni, lásd World of Tanks az utóbbi egy év kivételével. Nem is bántam meg, mert jól el voltam vele. Ezzel is ellennék, ha nem lenne benne ez. Vagy látnám az alagút végét, de így... :(

**********

(#56) knoz91 válasza echterion (#55) üzenetére


knoz91
tag

Hát igen...

Na hát a WoT...az is egy szép történet :DDD Ott az MM vág falhoz már totál... :W

[ Szerkesztve ]

(#57) echterion válasza knoz91 (#56) üzenetére


echterion
nagyúr

Jah, meg az rng...többek között ezért is hagytam ott. Meg persze ráuntam bő egy év alatt. Most újra elővettem a WoW-ot, a Panda már rég megvolt, gondoltam, megnézem, mielőtt kijön azúj kieg, hogy milyen lett ez. Jó sokan szidták, annyi szent.

[ Szerkesztve ]

**********

(#58) knoz91 válasza echterion (#57) üzenetére


knoz91
tag

kattantam rá 3 hónapot privát után...nem rossz egyébként a panda, de egyáltalán nem olyan már a wow se mint régen sajnos... :(

[ Szerkesztve ]

(#59) Sragi


Sragi
őstag

Kb fél éve próbáltam ki. Eléggé Béta. :U
Majd vissza rakom ha új engine-t kap.Csak kérdés melyiket? Tudtommal ez a Fif14 engine ami rajta van.

(#60) knoz91 válasza Sragi (#59) üzenetére


knoz91
tag

inkább egy 11-12 köztit mondanék rá. Elvileg ignite-t fog kapni, de bőven ráérnének vele...

Egyenlőre ezt a halom bugot kéne lekezelni...

(#61) echterion válasza knoz91 (#60) üzenetére


echterion
nagyúr

Először javítsák ki a kilépős bugot, majd utána jöhet az új motor. Nekem ez is megteszi, a játékélmény adott ezzel is. Igaz, az utolsó Fifám nekem a Fifa 2000 volt Playstation-re. :)

**********

(#62) Athosz97


Athosz97
csendes tag

FIFA World-ben, lejátszottam kb 50 meccset, de nagyon sokszor előfordul nem kapom meg a pontot. Nagyon fel tud idegesíteni, amikor megnyerem a meccset, de nem kapom meg a 3 pontot. Ez BUG? vagy mi? :W

(#63) echterion válasza Athosz97 (#62) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze, korábban erről írtam itt. Meccs végén a delikvens egyszerűen fogja magát és kihúzza a hálókábelt. Így te nem kapod meg a győztes meccs utáni pontokat, ő meg nem kap a statjába egy vereséget.

**********

(#64) Athosz97


Athosz97
csendes tag

Remélem, megoldják ezt a problémát!

(#65) echterion válasza Athosz97 (#64) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak mióta kiadták, benne van, szóval kétlem, hogy mostanában megcsinálnák.

**********

(#66) Athosz97


Athosz97
csendes tag

Meccsek mellett hol lehet még pénzt szerezni?

(#67) echterion válasza Athosz97 (#66) üzenetére


echterion
nagyúr

Vannak küldetések, néha csak pár naposak, leginkább azok teljesítésével. Ezek általában valamilyen ligához, klubhoz, játékoshoz vannak kötve, és gól(ok)at kell lőni adott játékos(ok)kal.

**********

(#68) IzI


IzI
senior tag

Hi

Azt szeretném megtudni,hogy van-e lehetőség beállítani gamepad-on vagy a játékban,hogy ne a joy részével kelljen irányítani a játékost,hanem azzal 4 ágú gombszerűséggel. xbox360 gamepad-om van.

(#69) Szivessa


Szivessa
újonc

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy baráttal játszanánk és lehetek-e ellene a FUT csapatommal?
Köszönöm előre a választ

Nem bízok ezekben a játékokban

(#70) Sragi válasza knoz91 (#60) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudom nem vettem észre sok külonbseget a 14 grafikájához képest.
Viszont az Ignite nagyon jól néz ki.De.itt tenyleg a bugok kiírtasa a lényeg es utana johet a máz.

(#71) echterion válasza Sragi (#70) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát igen, amíg minden harmadik meccs úgy ér véget, hogy megszakad a kapcsolat az ea szerverekkel, addig ne a grafikán dolgozzanak. És persze jellemzően a győzelmekkor történik ez. A statisztikában benne marad a győztes meccs, csak épp a pontokat nem kapom meg ért.

**********

(#72) ianos


ianos
csendes tag

Sziasztok !
Van a beta verziónak "magyarítása" ? :R

(#73) IzI válasza echterion (#71) üzenetére


IzI
senior tag

Most már elszámolja a pontokat.Kivéve akkor ha valami nagyon béna csapattal sorsol össze,de ott legalább nem kell letolni a meccset,hanem egyből megszakad.

(#74) Attila2003 válasza IzI (#68) üzenetére


Attila2003
tag

Hali! Megtaláltam a megoldást, mindent próbáltam de csak ez volt jó hogy átirjam a beállitásokat.

https://www.youtube.com/watch?v=2sb4MpUdlzg

(#75) echterion válasza IzI (#73) üzenetére


echterion
nagyúr

Tényleg? A hét elején még pontot nem adott. Este játszok még pár meccset, megnézem.

**********

(#76) IzI válasza Attila2003 (#74) üzenetére


IzI
senior tag

Hi

Köszönöm,de nem nagyon sikerült átraknom.Mindegy ha másnak megy,akkor nekem is.Csak 1 nap alatt feladom,mert nem jön úgy az eredmény ahogy bill-el jön.

(#77) Attila2003


Attila2003
tag

Ezt a rohadt taktikus védekezést nem lehet kikapcsolni vagy az ilyen?

(#78) echterion válasza Attila2003 (#77) üzenetére


echterion
nagyúr

Milyen taktikus védekezést?

**********

(#79) Attila2003 válasza echterion (#78) üzenetére


Attila2003
tag

Hát pont úgy védekeznek a játékosok mint a FIFA-ban mikor be van állitva a taktikus védekezés, és nem a normál!

(#80) echterion válasza Attila2003 (#79) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem ismerem a Fifákat. Ez pontosan mit csinál és hol lehet beállítani?

**********

(#81) Attila2003 válasza echterion (#80) üzenetére


Attila2003
tag

Hát ez az, nincs ilyen beállitás, a Fifaban a játékbeállitásoknál lehet ki be kapcsolni.

(#82) Sragi válasza Attila2003 (#81) üzenetére


Sragi
őstag

De ott lesz az biztosan,hagyomanyosra vissza állíthatod.
Na én kipróbáltam a Fifa 15 demot. Jött látott győzött.Valami kib@szott szép lett és jó is! A kapusok meg rohadt okosak lettek.
-,-

(#83) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Hát nem tudom.... Ennél rosszabb FIFAval talán a 2008-al játszottam sajnos, a labda nem oda megy ahova én szeretném, "buták" a saját játékosaim (gyors példa: gól helyzet 2v1 a kapussal szemben, be akarom középre passzolni a labdát, erre megfordult és majdnem félpályáig (!) visszapasszolja valami 3 hullámban érkező játékosnak)
Nem lehet irányítás állítani, sem controlleren, sem billenytűzeten

A körítés nagyon szép tényleg a megvehető játékosok, de sajnos a gameplay nagyon gyenge 3-as (remélem még javítanak rajta a jövőben)

Ugye ez a FIFA 14 Ultimate Team funkcióját használja, csak ingyenes ? Tehát a FIFA 14 (illetve a most megjelent FIFA 15) pontosan ugyanígy működik és ugyanez található benne ? Mert ha igen akkor nagyon megfontolom hogy 3500 Ft-ért beszerzek egy normal FIFA 14-et ahol minden rendesen működik

Üdv. Riccsiz

(#84) Sragi válasza Riccsiz_h (#83) üzenetére


Sragi
őstag

Lényegében ugyan az :)
Csak a 14-ben megy normálisan az UT.
Viszont nagyon mérges vagyok mert a 14-ben megcsinált csapatomat nem tudom átvinni a 15-be :W :W :((
Pedig rengeteget dolgoztam vele.Már a 3. osztályban voltam.
Nem értem miért nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#85) Amur


Amur
addikt

16 órára lekapcsolták a szervereket release 8 frissités miatt.
Angol fórumon egy találó megjegyzés rá:
Mi a francot tudtok 16 órán keresztül frissíteni?!! Egyenként kézzel javítjátok át minden egyes játékos leírását?!
Idiótábbak is vannak:
Messi és CR legyen free! :DDD
Az indiai és egyiptomi ligák berakásának kunyerálásáról nem is beszélve...
Mennyei ligát pliz! :-)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#86) echterion válasza Amur (#85) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, pedig most akartam tolni egy meccset. :U
Nem baj, megyek, nyomok egy Donkey Kong 2-t a plazma TV-men. :))

**********

(#87) Amur válasza echterion (#86) üzenetére


Amur
addikt

Már online, éppen most frissített le nekem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#88) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

Sziasztok!
Akit érdekel egy bronz pack privibe jelezze,természetesen ingyen!
Még régebben regeltem,de nem játszom vele,e-mailbe kaptam!

Killed by WhozZy!

(#89) Amur válasza W h o z Z y (#88) üzenetére


Amur
addikt

elfogadom ha még megvan a bronz pack! Köszi! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#90) Amur


Amur
addikt

Huuu... az ucsó frissités óta játszhatatlanul szaggat low grafikai beállításokkal, valamit nagyon eltosztak..
Ok hogy még csak béta, de nagyon sok vele a bosszúság..
folyamat szinte minden 2.meccsnek úgy van vége hogy megszakad a kapcsolat..
De volt úgy hogy lefagyott, és inkább én léptem ki.
Sajnos időnként a bétánál is bétább, de nagyon szeretem az online focit ezért szenvedek még vele.
Amíg be nem akciózzák valahol valamelyik fizetős verzióját(14 v. 15), aztán nyomom ott tovább az ultimate team-et. (bár ahogy nézem ott is megy a köpködés mert pl. a 14-ből nem lehet átvinni a jól felépített UT csapatot a 15-be..öreg hiba!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#91) echterion válasza Amur (#90) üzenetére


echterion
nagyúr

Én ezek miatt álltam le vele, pedig az elején nagy volt a kísértés, hogy még némi pénzt is toljak bele, mert jól szórakoztam, de most már inkább bosszúságot okoz, mint örömöt, így felhagytam vele egy időre. Majd ha stabilabb lesz a cucc, játszok vele rendszeresen, addig hetente ránézek pár meccs erejéig, és ha ugyanazokat a hibákat tapasztalom, otthagyom egy újabb hétre.

**********

(#92) Sragi válasza Amur (#90) üzenetére


Sragi
őstag

De nem ám!!!!
A jó buzi k*rva anyjukat!
Nem hittem el!!!
Még most sem !
Eljutottam a 14-ben a 3. osztályig!
Ilyen csapatom volt:
Cassillas-Marcelo-Ramos-Pepe-Juanfran-Busquets-Kroos-Modric-Griezman-Benzema-Vela
Akkor még a csereket nem is mondtam....
Aki jatszott az UT-vel az tudja milyen nehez összehozni!Ráadasul ingyen nem fifa pontokert! Kb 150 órányi játék közel 1 év volt.
Tény,hogy már rutinosabb vagyok es gyorsabban haladok elore mint tavaly,de akkor is bosszantó!
Mondjuk annak nagyobb szívás aki a 13-ban megcsinalta ,mert átvitte a 14-be most meg pofára esett.
Teszem hozzá még mindig banális gólokat lehet kapni es lőni is...
Pl: úgy kaptam gólt,hogy a kapusom vetődött a védőm is ott volt es vetődés utan állt fel a kapusom a fején meg megpattant a labda!! Gól! Ha nem latom el sem hiszem!! Még az ellenfél sem ugrotta át a visszajátszást !Kb röhögött ezerrel!
Ugyan ilyen idióta random gólokat kaptam 14-ben is!
Nem fejlődött semmit ebbeől a szempontból! Tény,hogy más téren igen az Ignite miatt,de az UT játék mechanikája ugyan olyan fos!
Természetesen aki játszani akar annak a Fifa 15-öt ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#93) Extasiasxx


Extasiasxx
újonc

Sziasztok miért van az hogy amikor origin-ről a Fifa world-ot elinditom akkor szürke kép és kilép?

(#94) TJLavin


TJLavin
tag

Sziasztok, ha van rá mód akkor keresnék valakit aki játszana velem néha néha pár meccset mert rohadtul elegem van hogy ha épp nem laggol az ellenfél akkor kilép amint gólt kap. TJLavin néven fel leltek!

(#95) echterion válasza TJLavin (#94) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam már ez nem gond. Ilyenkor megkapom az egy nullt és a három pontot is. Végre kijavították ezt a hibát, így nem idegesít.

**********

(#96) Extasiasxx


Extasiasxx
újonc

Sziasztok

Miért nem indul el a Fifa World amikor elinditom? Mindig csak szürke kép és 3 másodpercet várok és kilép miitől van ez???

(#97) IzI


IzI
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#98) echterion válasza Extasiasxx (#96) üzenetére


echterion
nagyúr

Erre itt nem nagyon fog senki tudni válaszolni. Kevés az info, meg ez nem tűnik gyakori hibának. Javaslom a külföldi, Fifa World fórum látogatását ez ügyben, hátha valaki már összefutott ezzel.

**********

(#99) jamesbondb


jamesbondb
újonc

Sziasztok. Letöltöttem az originben a Fifa World-t, de miután elindítom a játékot, megjelenik egy Messi kép, és cak folyamatosan tölt, és nem csinál semmit. Nem tudja valaki, mi lehet a baj?

(#100) echterion válasza jamesbondb (#99) üzenetére


echterion
nagyúr

Internethozzáférést engedélyezted a játéknak? Lehet, a tűzfal blokkol.

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA World [BETA]
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.