Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA World [BETA]

Hozzászólások

(#151) ttloki


ttloki
újonc

Sziasztok!
Kb. 1 hete raktam fel a játékot és játszottam is vele minden nap. Nem mondom, hogy hibátlan, de futott és tetszett. Tegnap este kiléptem reggel meg már nem tudtam megnyitni a játékot. Vagyis az ikonra kattintva tölt egy kicsit, de semmi. Viszont a feladatkezelőben azt mutatja, hogy fut a game. Valami tipp, hogy mi lehet a hiba? Win 8.1, 64 bites.

(#152) Riccsiz_h válasza ttloki (#151) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Ha ékezetes a Windowsos felhasználói neved akkor ajánlom figyelmedbe ezt a hozzászólást

Egyébként ha újraindítod a géped, vagy csak véletlenszerűen elindítod a játékot később, lehet el fog indulni (rengeteget bugol, nálam is sokszor 2. vagy 3 alkalomra hajlandó betölteni, 90% valószínűséggel "nem az ön gépében van a hiba")

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#153) ttloki válasza Riccsiz_h (#152) üzenetére


ttloki
újonc

Köszi a választ! De megoldódott a dolog, frissített ma a játék és utána rendesen elindult.

(#154) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Nézem a játék twitter csatornáját, és a fele hozzászólás kurvaanyázás a sok szarság miatt. Lefagy, kilép, elveszted a meccset, a bónusz szorzót, levonja a játékos szerződését, meg-megakad meccs közben, néha játszhatatlan...
Elég megmosolyogtató, hogy van egy twitter-bejegyzés, hogy itt az új hét csapata, erre a válasz, k.... anyátok. :))
Nekem egy ideje megvan már a szorzóm , 1.25X, kapom a pénz érte rendesen, kár, hogy szar vagyok, nyerni nem annyira tudok, pedig összeállt a csapatom elég jól. :((

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#155) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Látom, pörögnek a 100-200 000-es árak a piacon és kérdezem, hogy tisztességes játékosként érdemes-e gyűjteni 100 000-ig, hogy egy JUMBO kártyapakkot vegyek, hátha kapok egy értékes embert , akit valami homályökörnek el tudok passzolni 1-2-300 000-ért? Vagy érdemes spórolni a hét csapata akcióira az arany pakkok tekitetében? Lesz a játékpénzes pakkban is hét játékosa vagy a színfalak mögött csak a valódi pénzes pakk éri meg?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#156) Riccsiz_h válasza tutuhawer (#155) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Szerintem egész jól megéri nyitogatni a packokat főleg a 15 ezres és a 35 ezres amin nagyot annyira nem lehet bukni (pl. nekem a 100 000-es packon volt már 70 000-es bukásom), de FIFA pontot semmiképpen sem érdemes venni, akkor már inkább coint (van pár ezzel foglalkozó oldal és egész olcsók, pl. 500 000 coin 2€-ért)

Team of the Week (fekete) játékos lehet bármilyen packban csak szerencse kell hozzá, ugyanígy Messi és C.Ronaldo is (de kb. a fekete játékosra több esélyed van), nekem már volt benne párszor fekete játékos ami megért 20-30 ezret, még anno a legelején pedig egy zöld James Rodriguez

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#157) tutuhawer válasza Riccsiz_h (#156) üzenetére


tutuhawer
őstag

értem, köszi
Én ilyen idegen oldalakon nem vásárolok , nehogy balhé legyen belőle, sose lehet tudni. Nekem nem csak FIFA van a játékaim közt.
A pakkokat sem a játékos miatt venném, hanem az érte kapható pénz érdekel, hogy megvehessem azokat, akiket akarok. A fekete játékos jól hangzik, lehet, hogy spórolok a következő hét csapatára, hátha nyitok egyet. Ez csak 24 órán keresztül esélyes , igaz? A twitteren írják , hogy itt az új hét csapata, és onnan számítva 24 órán keresztül vannak a pakkokban?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#158) Riccsiz_h válasza tutuhawer (#157) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

A Team of the Week-es fekete kártyák egész héten lehetnek a packban, amik csak 24 óráig elérhetőek azok az ilyen "Man of the Match" (narancssárga) kártyák, azokból random időközönként jön ki 1-2 darab (de mondjuk ha egy olyat nyitsz, jellemzően 1-2 millió az értékük minimum)

Üdv. Riccsiz

(#159) tutuhawer válasza Riccsiz_h (#158) üzenetére


tutuhawer
őstag

ennyit számít a plusz egy-két érték, úgy értem, azzal előrébb tudok lépni a 6-7. ligából? Vagy csak a nagyon profik közt ad ki különbséget pár érték? Ki a franc ad ki 1 milliót 1 játékosért?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#160) Riccsiz_h válasza tutuhawer (#159) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Hát.... én a 3. és a 4. liga között mozgok, 2 csapatom van és azt kell hogy mondjam, az egyedüli állandó fekete játékosom a kapusom (mert talán az számít a legtöbbet, van még néhány de nem igazán használom őket). A többi mint premium arany gondosan összeválogatva. Azonban megérzem a különbséget, mikor egy gazdag srác odaállít egy kék "világválogatott" C. Ronaldo - Messi - Bale csapattal (mert Ronaldo 99 lő és 98-al fut 15 millióért). De olyan is előfordult hogy megvertem ilyen csapatot. De sajnos mind a többi FIFA-ban is aki fizet azért kap előnyt.

De maga a játék sajnos elég bugos, és sokszor nem azt csinálja amit akarok hiába vannak jó játékosaim

Üdv. Riccsiz

(#161) tutuhawer válasza Riccsiz_h (#160) üzenetére


tutuhawer
őstag

A kapus számít a legtöbbet... Én odatettem Julio Cesart /csak brazil csapatom van/ , aztán majd ő ugrabugrál, úgyis mindegy - gondoltam. Ami bánt, hogy körbemotorozzák a védőimet az ellenfelek, még a lassabbak is akár, mert nem tudok szerelni, simán cselek nélkül elmegy körülöttem az ellen. Nincs automatikus emberváltásom, és így is szar, ahogy védekezek, mert 1 emberrel jól mozgok én mondjuk, halogatom, hátrálok kicsit, de a többiek meg össze-vissza mennek. Nagyon bosszantó, hogy szar vagyok én is, meg a játékosaim is ostobák. Nem tudom, van-e olyan gomb, hogy "Mennyéééé ráááá" vagy "Állj máááá oda mögéjjjeeee" ,de a szögletek után, bedobásoknál azonnal kontra van. Megelőzném én a támadót szívesen, de nem látom a véőmet, hol van, de nem pontosan a támadó mögött és nem is a labda közelében, hanem egy picit pont odébb, és teljesen szar helyre futok, máris kivéve a védekezésből a játékost. Pedig annyi kéne, hogy mögé álljon, és akkor már lenne értelme. Ehelyett állítólag már érzelmeik is vannak a pixeljátékosoknak, hát kinn vagyok a vízből, nekem is vannak érzelmeim, csoda , hogy a kontrollerem még nem szólt, hogy ne csapkodjam :D

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#162) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

90 nap múlva leállnak a FIFA World szerverek

Nagyon nagyon haragszom, lassan 1 éve játszom (mert nem vettem meg a FIFA 14/15-öt). Erre mire összejön egy normálisan csapatom (több mint 400 óra játék után) az EA bejelenti hogy "végül is, bocs de nincs lehetőség a játékra további működtetésére" (vagyis nem kerestek vele annyit amennyit elképzelték)

Ráadásul a sok trade, és játékból összegyűjtött coin és játékosok teljesen elértéktelenedtek egy pillanat altt és még esetleg átcserélni sem tudom FIFA 14 vagy 15 coinra mert nincs olyan akinek ez megérné :((( (pedig ahogyan számolom 3,5 - 4 milliót ért a 2 csapatom)

Azért mert free-to-play (persze tudom biztosan sokan költöttek rá), nem kellene így bánni a játékos közönséggel, attól függetlenül hogy a szerverek nagyon gyakran laggoltak vagy nem mentek :( :(

Anno ugyanezt csinálták a Battleforgeal

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#163) ktomyyy


ktomyyy
újonc

Sziasztok, Nekem az lenne a bajom hogy elkezdenék játszani, már talál ellenfelet is meg minden, de a háttér ilyen feketés és még a controller se mlűködik, de az elelnfelem vígan játszik.. nagyon megköszönném ha valaki tudja mi a baj. Már újratettem és játékot is javítottam , de semmi változás. pls help aki tud

(#164) tutuhawer válasza Riccsiz_h (#162) üzenetére


tutuhawer
őstag

A Need Ford World is leáll, annak a BETA programja nagyjából 5 éve kezdődött zárt majd nyílt BETA formájában, és 2010 júliusában indult a mindenki számára elérhető játék. 5 évet bírt és ugyanilyen hozzászólással állítják le azt is, szinte egy időben a FIFA Worlddel.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA World [BETA]
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.