Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA World [BETA]

Hozzászólások

(#1) knoz91


knoz91
tag

Keresgéltem errefele, de nem találtam hozzá topicot.

Észrevételeim szerint ez egy hasonló játéknak akar kibontakozni mint az nfs szériában a World (Név iránt is túl nagy feltűnés...khm, nem észrevehető :DDD ).

A játék egyenlőre beta, egyfolytában frissül plusz ligákkal, egyebekkel.

Két alap játékmódot kaptunk: a jól ismert Ultimate Team és League Teams mód.

Még eléggé dióhéjban haladnak a srácok a játékkal, szerény véleményem szerint ezt még bétaként' is elég korai volt kiadni, ugyanis eléggé unstabil (Nálam, win 8.1 pro x64 oprendszer alatt), beállítás mentések még nem működnek, illetve egy után gyártott xbox 360 joystick (speedlink) -al próbálnék játszani, természetesen a teljes kiadású fifák alatt gond nélkül működött/működik, ez a játék sajnos az első nap után meggondolta magát, és azt mondta hogy feladom a reményeket. :DDD :R

Mindenesetre tényleg egy egész jó ötletnek találom f2p játékok terén ezt a darabot.

Valaki próbálta már? Nálatok személyes vélemény?

*Ed:

Hivatalos oldal: EA SPORTS FIFA WORLD BETA

Gépigény: WHAT ARE THE MINIMUM REQUIREMENTS TO PLAY FIFA WORLD?

[ Szerkesztve ]

(#2) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Hey, most töltöttem le, beléptem, tetszik, fasza, pont mint a telefonos verzió, az a mikrotranzakciós rendszer stb stb. Simán játszanék is vele, de már az első edzőmeccsnél kidob. Utána kell néznem, hogy vagy mert BETA, vagy mert szar a gépem. Elvileg a gépem lehet szar, van, aki játszik vele, de ahogy látom, itt a fórumban nem sokan... :))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#3) tutuhawer válasza tutuhawer (#2) üzenetére


tutuhawer
őstag

A menüből kidob, a meccsre be sem jutok. A telefonom erősebb , biztos, mint a PC-m :)) Mindenesetre játszani szeretnék vele, még nézegetem, próbálom, a telefonos is tetszik, de ez még inkább.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#4) knoz91 válasza tutuhawer (#3) üzenetére


knoz91
tag

lehet op.rendszer miatti sz@rakodás is. Speciel 8.1en nem akar sehogy sem működni nálam, azonban 7-en meg tökéletes. Mivel hogy most nincs joystickem, nem nagyon tolom már egy 2 hónapja, nem tudom azóta milyen frissítések jöttek hozzá. :S

(#5) mgm81 válasza knoz91 (#4) üzenetére


mgm81
tag

Akkor win 8.1-en nem is megy?

Üdv.: mgm81

(#6) #52560384 válasza mgm81 (#5) üzenetére


#52560384
törölt tag

Én 8.1-en játszok vele és simán fut. Igaz még van benne jó pár bug.

(#7) mgm81 válasza #52560384 (#6) üzenetére


mgm81
tag

Nekem az Istenért nem akar indulni.
Win 7 en simán ment.

Üdv.: mgm81

(#8) #52560384 válasza mgm81 (#7) üzenetére


#52560384
törölt tag

Olyan nekem is előfordul, hogy szürke képernyő van indulásnál, de kb 1 perc várakozás után el szokott indulni rendesen.

(#9) Mr.White


Mr.White
senior tag

nekem megy rendesen a game.
a kérdésem az lenne hogy ha haver letölti, akkor tudok vele játszani valahogy?

(#10) mgm81 válasza Mr.White (#9) üzenetére


mgm81
tag

Ha elindul neki akkor igen.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv.: mgm81

(#11) Punisher15


Punisher15
tag

C:\ -re csinálj egy mappát "Documents" néven.
Keresd meg a saját dokumentumok mappádat, jobb katt-> tulajdonságok-> hely -> áthelyezés-> és kiválasztod a C:\ -n létrehozott documents mappát, rányomsz, hogy igen meg minden ilyesmi, áthelyez oda mindent. Ha ez megvan nézd, meg benne van-e a FIFA mappája. Ha igen menj és játszhatsz.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#12) mgm81 válasza Punisher15 (#11) üzenetére


mgm81
tag

Semmi.
Vagyis el tünt a dokumentumom, és ha inditok 1 játékot, az asztalra rak 1 mappát.
A c:-re csak be másolni engedte.

Üdv.: mgm81

(#13) mgm81


mgm81
tag

Csináltam egy rendszer visszaállítást, és meg lett a dokumentumok.
Még egyszer meg próbáltam amit írtatok, és sikerült. Megy a game.
Köszönöm a segítséget. :R :R :R
Originem: K4mpi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv.: mgm81

(#14) knoz91 válasza Punisher15 (#11) üzenetére


knoz91
tag

Napokban épp leszedtem, már a sötét képernyős bug se megy, egyszerűen exe hibával kidob. A documents mappa létrehozásával is.

Én már totál lemondtam róla, megmondom őszintén, kedvem nem volt átlépni 7-re megnézni hogy működik-e. :DDD De majd egyik nap tesztelem ott, hogy most milyen. :)

Ami változásról tudok a post létrehozása óta, hogy az only keyboard használatot megcsinálták, viszont testreszabni azt is trükkösen kell. (11-es fifától fölfele használható a cfg fájl.)

(#15) Malamute


Malamute
tag

Én ma szedtem le. Nem rossz, még a billentyű + egér irányítás sem rossz. Le tudnátok írni, vagy linkelni az angol rövidítéseket, hogy mi micsoda? :)

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#16) sergioramos


sergioramos
újonc

Sziasztok!
Nekem rendesen fut a játék minimális laggal. A belépésnél nincs semmi szürke képernyő, semmi akadás.
A problémám az, hogy a meccs után mikor rá kell kattintani a continue gombra, akkor kb. minden második meccsen befagy. Ezért muszáj bezárnom a játékot és így 0-3 az ellenfélnek. Remélem tudtok segíteni, mert nagyon idegesítő :/

(#17) R4zz0R


R4zz0R
csendes tag

Hello.
Letöltöttem a játékot.
Nagyon tetszik elég ötletes is főleg hogy végre nem a géppel kell játszani.
Én laptoprol akarok játszani ( csak az van )
Olyan gondom lenne hogy a billentyűzet nem megy
Csak a keyboard egért együtt de akkor is csak az egér.
És úgy elég nehéz játszani
Valaki nem tudna ebben segyteni hogy a billentyűzettett érzékelje
!R4zz0R!

(#18) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Nekem a meccsre lépés előtt fagy le, de mindig is lefagytam. 100%-ot foglal a CPU-ból nekem, gondolom, gyenge a gépem, így beletörődtem. Pedig a játék felépítése a telefonról már ismerős és tetszik is. :K

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#19) mgm81 válasza tutuhawer (#18) üzenetére


mgm81
tag

Húzzál a procin egy kicsit.
Olyan 10% elég szerintem.

Üdv.: mgm81

(#20) tutuhawer válasza mgm81 (#19) üzenetére


tutuhawer
őstag

áááá, kösz nem, inkább passzolom. Tegnap darabokra esett a képem, a videókártya is alig bírta azt az egy játékom, ami van. Nem basztatnám a gépet, annyira nem értek hozzá, még a végén tönkreteszem és akkor nagy a baj. De kösz a tippet

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#21) Attila2003


Attila2003
tag

Nem tudja valaki hogy lehet xbox controlleren átállitani a gombokat? például játékos csere zavar meg a gyors futás, mert nem engedi csak alapon. Köszi!

(#22) mgm81 válasza Attila2003 (#21) üzenetére


mgm81
tag

Én nem értek hozzá. :B

Üdv.: mgm81

(#23) knoz91 válasza Attila2003 (#21) üzenetére


knoz91
tag

elviekben ez is úgy orvosolható, hogy egy a 11es fifától fölfele konfigurációt állítasz, majd azt felülírod a world cfg-jével.

(#24) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Hogy tudok vásárolni új játékost a saját csapatomba? Már falra mászok, sehogy sem jöttem rá.
Licitáltam is. De volt akit megvettem rögtön, "villám" áron! De nem találom a játékost, nem tudom betenni a saját squadomba...

Értem a csíziót.

(#25) Nuada herceg válasza Nuada herceg (#24) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Naq, már rájöttem, tárgytalan!

Értem a csíziót.

(#26) mgm81 válasza Nuada herceg (#25) üzenetére


mgm81
tag

:DDD

Üdv.: mgm81

(#27) echterion


echterion
nagyúr

Bakker, hogy ez mennyire béta még...csomó online meccs után ledobnak a szerverek, aztán az eredmény kuka...

**********

(#28) mgm81 válasza echterion (#27) üzenetére


mgm81
tag

Szerintem az ellenfél lép ki.
Engem is bosszant.

Üdv.: mgm81

(#29) echterion válasza mgm81 (#28) üzenetére


echterion
nagyúr

De akkor ide kéne adnia 3-0-lal a meccset, mint ahogy az offline meccseken is teszi, ha kilépek.

Ma hajnalban még toltam kicsit, és most az a hiba jön elő rendszeresen, hogy vége a meccsnek, és mikor a pénzt meg az xp-t számolja, a pénzre nullát ír, leszámolja az xp-t, majd mikor visszaérek a menübe, nincs meg az eredmény és a pontokat sem kapom meg.
Bosszantó hibák, eddig ilyen nem volt, pedig nagyon tetszik a játék.

[ Szerkesztve ]

**********

(#30) mgm81 válasza echterion (#29) üzenetére


mgm81
tag

Lehet az EA szerver sz@rakodik.
De teljesen jogos a 3-0.
Szerintem úgy veszi mintha net menne el, pl. ha alt+f4-el kilép.

Üdv.: mgm81

(#31) echterion válasza mgm81 (#30) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, ezért kéne mindenképp a 3-0. Mert ez így csak kicseszés a másikkal, mert csak feleslegesen megy az idő meg a játékosok - edző szerződése.

**********

(#32) Attila2003 válasza knoz91 (#23) üzenetére


Attila2003
tag

Hát ez igy sem működik, akármit felülirok!

(#33) mgm81 válasza Attila2003 (#32) üzenetére


mgm81
tag

Nekem segített.
A dokumentum helyének megváltoztatása. :K

Ez.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: mgm81

(#34) echterion válasza Attila2003 (#32) üzenetére


echterion
nagyúr

Fura, én pár meccs alatt megszoktam a PS3 kontrolleren az xbox-os leosztást.

**********

(#35) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Cimborám leszedte az Origint és feltette a Fifa World-öt. Eleve az bajos volt, hogy a csapata tök üres volt, úgy kellett egyenként berakni a játékosokat.

Utána meg nem megy az online játék. Gép ellen tud játszani, de online a végtelenségig keresi az ellenfelet és nem talál.

Most megpróbáltunk egymás ellen, én látom Őt, hogy online van, de Ő offline-nak lát engem. Amikor kihívom, kap értesítés, igenre is kattint, de utána "a kapcsolat megszakadt" hibaüzenetet kap.

Mi lehet a gond?

═════════════════════════════════════════

(#36) mgm81 válasza RootRulez (#35) üzenetére


mgm81
tag

Szia
Szerintem a router beállítással lehet a gond.
Más játékkal tudaz rá csatlakozni?
Nekem a 4. szomszédnak ugyan az a szolgáltató mint nekem.
Kábel net. De egy az ip is.
Mi sem tudunk csatlakozni csak ha megváltoztatom az ip t.
A tűzfalat is nézzétek meg.

Üdv.: mgm81

(#37) RootRulez válasza mgm81 (#36) üzenetére


RootRulez
félisten

Közbe megvan, miért látott offline-nak engem. Originen láthatatlanra voltam állítva.

De ettől függetlenül továbbra sem tud se hozzám csatlakozni, hogy játszunk egymás ellen. Se online szezont játszani mások ellen.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#38) echterion válasza RootRulez (#37) üzenetére


echterion
nagyúr

A te gépedről (vagy egy bármilyen másikról) azzal az account-tal megy az online dolog?

[ Szerkesztve ]

**********

(#39) RootRulez válasza echterion (#38) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, ezt még nem próbáltam. :N

═════════════════════════════════════════

(#40) RootRulez válasza RootRulez (#39) üzenetére


RootRulez
félisten

Kipróbáltam, nálam működött az Ő fiókjával. :K

═════════════════════════════════════════

(#41) echterion válasza RootRulez (#40) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor a gépével van a gond. Tűzfal esetleg?

**********

(#42) RootRulez válasza echterion (#41) üzenetére


RootRulez
félisten

Át van engedve...

═════════════════════════════════════════

(#43) echterion válasza RootRulez (#42) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor passz. Esetleg egy progi reinstallt megpróbálhatna.Ha ez se jön be, akkor marad a windows reinstall.

**********

(#44) mgm81 válasza RootRulez (#42) üzenetére


mgm81
tag

Esetleg router beállítás.

Üdv.: mgm81

(#45) RootRulez


RootRulez
félisten

Nincs ruoter: N

═════════════════════════════════════════

(#46) echterion válasza RootRulez (#45) üzenetére


echterion
nagyúr

Reinstall volt?

**********

(#47) echterion


echterion
nagyúr

Hihetetlen ez a játék. Ma másodjára szívat azzal, hogy a félidei szünet után áll, hogy "waiting for opponent". Délelőtt ezért hagytam abba, most az első meccsnél megint ez. Ráadásul startnál látom, hogy a délelőtti 10 perc várakozás utáni kilépés után kaptam egy 0-3-at... :U :W

**********

(#48) mgm81 válasza echterion (#47) üzenetére


mgm81
tag

Nem a neted dobott le?

Üdv.: mgm81

(#49) echterion válasza mgm81 (#48) üzenetére


echterion
nagyúr

Minden második-harmadik meccsemen? Ráadásul WoT-ban meg nem, csak itt? Kétlem. :(

Amúgy a hivatalos fóruma is tele van ilyenekkel, még konkrét leírást is találtam, hogy mikor kell megszakítani a netet, ha előnyhöz akarsz jutni egy másik játékossal szemben vagy nem akarod, hogy a vereség el legyen nálad könyvelve a statisztikában.

[ Szerkesztve ]

**********

(#50) mgm81 válasza echterion (#49) üzenetére


mgm81
tag

Nem semmi.
Akkor válasznak is kellene lennie.
Lehet ezért BETA.

Üdv.: mgm81

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA World [BETA]
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.