Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Félnünk kell a földönkívüliektől? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cola111


Cola111
aktív tag

Már ebben az évben is újabb bizonyíték került elő arról, hogy valószínűleg nem vagyunk egyedül a világegyetemben.Január 5-én bulgáriai Blagorgradban egy biztonsági kamera véletlen rögzített egy repülő csészealjat.
Nem ritkák a hasonló esetek. A mexikói légierő pilótái tavaly 11 különös objektumot vettek észre a Mexikói-öböl felet.Szabad szemmel állítólag nem láttak semmit, de a radar kimutatta az azonosíthatlan repülők helyzetét, sőt infravörös kamerával fel is vették a mozgásukat.
MÉRT KELL TITKOLÓZNI?
Ha egy fél város látta a repülő csészealjat, megmagyarázzák, hogy csak meterológiai ballonok voltak.Vajon mi okuk lehet a tények eltitkolására?Talán hamarosan kiderül, mert a francia űrkutatás központ azt igéri, hogy a nyilvánosság elé tárja titkos ufóarchívumát..
Megtörténhez velünk is, ami Scully és Mulder ügynökökkel?Találkozhatunk idegen űrhajókkal, vagy beszélhetünk ufókkal?
És vajon, ha valóban léteznek mit akarhatnak tőlünk?

(#2) u.d.


u.d.
tag

Úgy gondolom , általában csak kamu UFO-t látnak az emberek . De persze az biztos , hogy nem vagyunk egyedül !

(#3) finest válasza Cola111 (#1) üzenetére


finest
őstag

Nem minden földönkívüli faj barátságtalan. A kis szürkéktől pl. nem kell félni.
A titkolódzás az árnyékkormányok miatt van, amelyek titkon uralják a világot.
:)

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4) u.d. válasza finest (#3) üzenetére


u.d.
tag

Van képzelőerőd !!! :)

[Szerkesztve]

(#5) tbs válasza Cola111 (#1) üzenetére


tbs
addikt

Léteznek... Tudom... Láttam... Már köztünk élnek... Különböznek az emberektől: máshogy néznek ki... Máshogy gondolkodnak... Többen vannak... Szeretnek vásárolni...

És a spermámra utaznak... :O

(#6) t1


t1
addikt

Egy kis olvasmány: Amire nincs magyarázat
Itt sok érdekes dolgot leírnak róluk..érdemes elolvasni.. én hiszek bennük de nem félek tőlük :)

(#7) Cola111


Cola111
aktív tag

Az ufószakértők háromféle kategóriába sorolják az észlényeket :) Az első tipusú találkozásnál nincs semmi fizikai kapcsolat a jelenség és a zsemély között...
A második tipusú találkozásnál jeleket, nyomokat hagynak maguk után az idegenek, de a szemtanú nem lép közvetlen kapcsolatba az idegenekkel. A harmadik tipusú találkozásnál a szemtanu az űrlényeket látja, vagy kapcsolatba lép velük

[Szerkesztve]

(#8) t1 válasza Cola111 (#7) üzenetére


t1
addikt

ismerős a szöveg :DDD

(#9) u.d. válasza Cola111 (#7) üzenetére


u.d.
tag

És mi van a nyolcadik tipusú találkozással ? :DD :)

(#10) finest válasza Cola111 (#7) üzenetére


finest
őstag

Gyerekkoromban volt egy első típusú találkozásom. Tatabányán, Sárberekben történt, valószínűleg ötödikben vagy hatodikban, az érdekessége, h több gyerekkori osztálytársam, iskolatársam is láthatta. Egy délután, amikor kijöttünk a suli főkapuján többen álltak a bejárat közelében a rácsokba kapaszkodva és izgatottan magyarázták, h látnak valami repülőt az égen. Én akkor még nem láttam semmit, aztán a Fleischmann Gabival mi tovább indultunk és ahogy a házuk előtt levő kis utcába befordultunk mi is láttunk egy korong alakú repülőt alacsonyan a házak felett.
Leginkább azokra az ufókra hasonlított, amit a Chicken Invaders legújabb kiadásában láttam, mintha kör alakú kémlelőnyílások lettek volna az oldalán, a mérete is nagy volt, lehetett vagy 16m, mert a négyemeletes felett átrepülve kb. olyan széles volt mint a ház magassága.

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#11) u.d. válasza finest (#10) üzenetére


u.d.
tag

Lehet valami tányér volt , ami valakinek a feje felé repült !! :DD

(#12) finest válasza u.d. (#11) üzenetére


finest
őstag

Egyszer telibekapott egy medicinlabda tesiórán, lehet az alatt hallucináltam... :DDD

Csak mostanában jutott újra eszembe ez a sztori, akkoriban nem lepődtem meg rajta, azt sem tudtam, h mi az az ufó. A hitelesség kedvéért, én ezt valóságként éltem meg, hiába poénkodunk rajta.

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#13) u.d. válasza finest (#12) üzenetére


u.d.
tag

:) :)

(#14) Lord Zero válasza Cola111 (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

[link]

az összes alienes topikot zárták.. ebből is kisejlik, micsoda ködösítés és tussolás megy az ügyben, minden létező követ megmozgatnak, h elrejtsék az igazságot..

nem, mindegy

(#15) The DJ válasza u.d. (#11) üzenetére


The DJ
addikt

Azért ne poénkodjuk már el, szerintem értelmes beszélgetéssel is meg lehetne tölteni a topikot, más kérdés hogy vannak akik hisznek benne és vannak akik nem, de szerintem van létjogosultsága a topiknak, szívesen elmélkednék itt ezekről a dolgokról :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#16) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanazt tudom mondani, mint a (jó)múltkor: [link]. Aztán még az is lehet, hogy elzéró kollégának igaza van, és tudat alatt már borgként moderálok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Félnünk kell a földönkívüliektől? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.