Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) Jorus válasza MasterDeeJay (#8696) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az enyém ilyen kis visszafogottan elegáns. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8702) MasterDeeJay válasza Jorus (#8701) üzenetére

Survival módban játszom (de save és fast travel-el) rohadt mód nehéz. Annyi könnyítésem van hogy ghoulként (mod miatt) ehetem a szemetet és a surgárzott dolgokat, sugárzás tölti az életet de nem olyan gyorsan hogy harc közben ne gyilkoljanak le. (még)
Páncél nem lesz rajtam, minden életadós endurance perkre szükség lesz. Lopakodás segít azért de nem akarom abba az irányba vinni a karaktert csak a nehezebb részeken.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8703) Gave válasza MasterDeeJay (#8702) üzenetére


Gave
addikt

Survival módban én is gondolkodtam rajta, viszont a QoL dolgokról nem mondanék le érte, azért annyira már nincs türelmem.

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#8704) Man0gatya válasza Man0gatya (#8695) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Valaki? :)

(#8705) MasterDeeJay

Elkezdtem a far harbort, szerintem egész igényes dlc (régen nekem az alapjáték volt csak meg). Old Reliable fegyót megvettem, rohadt jó. Szóval használok egy 308-as snipert távolra nagy távcsővel vats nélkül fejlövésekre, és ezt a 45-70-est VATS-al közelre, illetve egy shotit is viszek magammal vésztartaléknak.
Far harbornál CoA-t atomozom (végülis atomot akarnak, megkapják), Dima titkát sem tartom meg és megmentem a kikötői népséget, talán ez a legjobb megoldás. Fene se akarja hogy Dima ténykedjen ilyen össze vissza elmével.
Ghoullal megyek, előfordult hogy piros helyett zöld színű volt egy ghoul enemy azaz mintha lennének nem totál feral ghoulok de beszélni nem lehetett velük és támadtak közelre érkezve.
Lopakodós lett végül a karakter (falloutban még nem csináltam lopakodót, skyrimben meg csak azzal mentem)
Kérdésem az hogy itt is számít a plusz armor súlya? Azaz éremes leather armorba lopakodni vagy totál armor nélkül? Azt látom hogy AP-t ad ha light-ra upgradelem.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8706) xFreex válasza MasterDeeJay (#8705) üzenetére


xFreex
aktív tag

Olyant válassz amelyikre rá lehet tenni a "Shadowed" (árnyékolt) módot. Az ad némi + lopakodáskor. Bőr és harci páncélnál volt ilyen módosítási lehetőség arra emlékszem, a többit passzolom.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#8707) Jorus válasza MasterDeeJay (#8705) üzenetére


Jorus
nagyúr

Számít a páncél tömege, de bele kell kraftolni mindenbe, amibe csak lehet, muffled modokat, vagy ultra-light modokat és persze a lopakodás skillt fejleszteni, ameddig csak tudod. Pluszban jönnek még a U.S. Covert Operations Manualok, amikből 10 db-ot találhatsz, és a lopakodást növelik.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8708) Jorus válasza MasterDeeJay (#8691) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ja és a BoS-nak nincs semmi gondja Curievel, mint időközben kiderült. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8709) Rossi válasza MasterDeeJay (#8705) üzenetére


Rossi
addikt

Annak idején nekem is nagyon bejött a Far Harbor. :R
A hangulata is tökre egyedi, a köd, a sztori...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#8710) Jorus


Jorus
nagyúr

Megérkeztünk Curievel a Prydwen-re.


Kells kapitány szerint nem nézek ki katonának. Nem értem, mire akar ezzel kilyukadni. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8711) SenorGrande válasza Jorus (#8710) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Most a képen melyik vagy te, a női hajas férfi vagy Pottyondy Edina? ;] :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#8712) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Mi lenne, ha Maxson megkérdezné Kells kapitányt, hogy megtalálták-e már az Intézetet?
Kells: We ain't found shit!

;]

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#8713) Jorus válasza SenorGrande (#8711) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nahát, tényleg, Curie hasonlít Pottyondyra. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8714) 4264adam


4264adam
veterán

Váratlan esemény, de fő a testi épség és erőnlét :D

[ Szerkesztve ]

(#8715) virkir


virkir
veterán

Szépnapot

Amennyiben felrakom a NEX GEN verziót mennek a sima mentései, vagy elölről kell kezdeni mindent.
A másik, hogy a GOG-on már az van fent vagy még rá kell frissíteni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8716) Sunsetjoy válasza virkir (#8715) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Még nagyobb földindulás lett volna, ha nem mentek volna a mentések az új patch után...
Persze hogy működnek a régi mentések nextgen alatt is.

GOG-on még mindig a régi van (most 6 órája frissítették az első kommentet, amit GOG.com csapattag írt).

Hey all! Unfortunately, the update will come at a later date. The silver lining here is that it may contain additional bug fixes. Our apologies for that inconvenience.

https://www.gog.com/forum/general/fallout_4_nextgen_update_is_coming_but_will_likely_be_slightly_delayed

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#8717) virkir válasza Sunsetjoy (#8716) üzenetére


virkir
veterán

Köszi akkor nyomom tovább aztán ha megjön végre akkor felrakom azt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8718) scyllafren válasza MasterDeeJay (#8705) üzenetére


scyllafren
senior tag

A legjobb armor lopakodashoz a +3 CHA-s ruha, amit kapsz a super mutans torony tetejen megmentendo pacaktol, megy egy passzolo sapka. Mindkettot ballistic fiberelni 5-osre, annal erosebb pancel nincs, ami ilyen konnyu lenne. Es persze Deliverer.
Akarhanyszor jatszom F4-el, mindig ezzel a karakterrel fejezem be :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.